Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
samosion - opinia wątek zamknięty Wybierając restaurację często kieruję się opiniami wystawianymi na...
~samosion
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 8 stycznia 2014

szkoda wątek zamknięty Zawiodlam sie straszliwie. Bardzo lubilam ta restauracje, zwlaszcza taras i...
~darijka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 11 lipca 2013

Fatalna kelnerka!!! wątek zamknięty Wczoraj byłam w tej restauracji, świetny klimat, miejsce usytuowane jest przy...
~Zniesmaczona
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 28 maja 2013

WIELKIE WRAŻENIE wątek zamknięty Wielki wrażenie zrobiła na mnie restauracja . Poprosiłam o danie nie z karty...
~Ilona
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 29 kwietnia 2013

Drożyzna wątek zamknięty Jedzenie bez rewelacji ale ceny jak z kosmosu. Porcje malutkie. Knajpa raczej...
~Wrzeszczanin
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 21 kwietnia 2013

Polecam! wątek zamknięty Wybrałem się do restauracji z małżonką. Fantastyczne miejsce, piękny widok na...
~Wiktor
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 15 kwietnia 2013

Woda tylko z Włoch w domu zdrojowym!?! wątek zamknięty byłem tu trzeci raz, bo wcześniej było o.k. byliśmy w 5 osób o różnych...
~michał
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 3 lutego 2013

Sylwester wątek zamknięty Super sylwestrowa zabawa pod każdym względem.Fajny lokal z miłą...
~anka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 9 stycznia 2013

NowoBogacki wątek zamknięty Restauracja super!!! Jedzenie super! Obsluga super! Muzyka na Zabawie...
~T&A
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 1 stycznia 2013

zadowolona :) - opinia wątek zamknięty Byłam na imprezie sylwestrowej i super się bawiłam. Jedzonko mniaaam -...
~zadowolona :)
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 7 stycznia 2013

WOW !!! wątek zamknięty Doskonała kuchnia, profesjonalny serwis, elegancki wystrój....
~Ania
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 8 października 2012

najlepsza restauracja w 3miescie wątek zamknięty wspaniala obsluga dobra kuchnia wg nas najlepsza restauracja w trojmiescie,...
~rob
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 15 września 2012

Rewelacja! wątek zamknięty Restauracja znajduje sie w rewelacyjnym położeniu, cudowny widok jak i...
~P.
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 29 sierpnia 2012

Niezadowolona wątek zamknięty Dziwi mnie że jest tak mało negatywnych opinii na temat tej restauracji....
~Ewelina
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 16 sierpnia 2012

White House wątek zamknięty Wyjątkowa kuchnia, niesamowite smaki! Bardzo pięknie podane dania przez...
~Robert
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 17 sierpnia 2012

Polecam wątek zamknięty Rewelacja. Zabrałem klienta z Poznania na kolacje w pon 13 sierpnia. Ja...
~Seb
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 16 sierpnia 2012

Gratulacje wątek zamknięty W niedzielę 12 sierpnia nasz przyjaciel zabrał mnie i mojego męża na kolację...
~Aga
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 16 sierpnia 2012

NAJLEPSZA RESTAURACJA W SOPOCIE wątek zamknięty Wnętrze restauracji zapierda dech w piersiach.. Rewelacyjny wystrój,elegancja...
~ADA
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 8 sierpnia 2012

zmiany, zmiany.... wątek zamknięty W mojej ulubionej restauracji nastały zmiany i niestety nie na lepsze. Odkąd...
~XyZ
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 11 czerwca 2012

byłem stałym klientem wątek zamknięty Witam, bylismy zachwyceni restauracją, obsługą, i najlepszym cezarem w...
~Paweł
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 2 maja 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry