Widok

Wichrowe wzgórza - Chmielno

Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
czy ktoś z was wyprawiał wesele w "Wichrowych wzgórzach"w Chmielnie?
co sądzicie o tym miejscu?bardzo proszę o opinie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja tam mam wesele w maju.Slyszałam bardzo wiele dobrych opinii od osób, które tam miały wesele oraz od tych, które były gośćmi. Jedzonko pyszne i dużo, obsługa na medal, komunikatywna właścicielka, która ma czas,żeby się spotkać nawet kilka razy i omówić szczegóły. Jedyna wada,to,że nie jest zbyt tanio. Nie wiem jeszcze jakie będą ceny na 201o rok :-(

ps. był już tutaj wątek o Wichrowym Wzgórzu, może wyszukasz jakieś opinie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzięki wielkie! na ile osób masz wesele? bardzo mi się to miejsce podoba i tez czytałam o nim same dobre rzeczy :-) liczyłam tez na opinie osób, które ostatnio tam sie bawiły na weselu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
na 120 osób
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kunegunda81 - mam wesele na Wichorwym Wzgórzu za rok, tak więc czekam na relację z Twojego wesela :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej

Moja siostra organizowala tam wesele w zeszlym roku, naprawde warto bo samo miejsce jest przeslicznie, goscie zawsze moga sobie wyjsc gdy znudzi im sie tupamie nozkami, pozatym jedzonko bardzo smaczne , wszystko lanie podane, na obsluge tez nie mozna nazekac, ale tak jak kolezanka wspomniala musisz ustalic kazdy szczegol co i jak by nie bylo pozniej niespodzianek
Ale polecam bo to wyjatkowe miejsce
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jedno z najpiękniejszych i najbardziej urokliwych miejsc na Kaszubach z widokiem na jezioro Białe.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Natalia T masz jak w banku ;-) Byliśmy niedawno ustalać szczegóły. smaki tortu, każdą sałatkę, przystawkę, dania dla wegetarian, składniki, których nie moga używać ze względu na silną alergię gości... i inne takie. Wszystko wzięli pod uwage i zapisali/. Jesteśmy bardzo zadowoleni. zobaczymy jak to wyjdzie "w praniu"

pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
No dla nas jak na razie wszystko wygląda bajkowo... Piękne miejsce, bardzo sympatyczni właściciele i do tego pyszne jedzenie, może to wygląda zbyt pięknie? :P
A mogę spytać gdzie bierzecie ślub?
Z niecierpliwością czekam na Wasz ślub i oczywiscie relację :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ślub bierzemy w Gdyni.

Jedyne czego sie boję,to to,że cała bajkowość może zostać zepsuta przez brzydką pogodę. Wedy to nici z poprawin w ogrodzie...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Musi być pięknie! Nie ma innej opcji :-)
My zdecydowalismy się na ślub w Sianowie, żeby nie trzeba było męczyć się z dojazdem z 3miasta do Chmielna, ale sama nie wiem czy to dobry pomysł. Zresztą ja już nic nie wiem :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Natalia, czemu wybraliście kościół w Sianowie nie woleliście pobrac się w Chmielnie? (Kościół w Sianowie jest naprawdę klimatyczny i piękny:-)) tylko, że to jakieś 5 km od Chmielna
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ponieważ pani z Wichrowych (nie pani Maria, tylko córka) odradzila nam kościół w Chmielnie. Ponoć ksiądz jest tam jakiś taki nie za bardzo i lubi robić problemy, nie dopytywałam o co chodzi dokładniej (byłam zbyt zaaferowana calą sytuacją i nie pomyślałam....). Natomiast ksiądza z Sianowa pani nam bardzo zachwalała i faktycznie jest niezwykle serdeczny i uznaliśmy, że lepiej uniknąć problemów jak jest taka możliwość.
A Ty gdzie bierzesz ślub?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja w Chmielnie i mam nadzieje,że wszystko będzie ok... ale mam mega stresa :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A Ty masz w tym roku czy przyszłym? Bo ja dopiero 30.04.2011...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja 26.08.2010 i już się nie mogę doczekać :-)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej...maj to super miesiąc i będzie piękna pogoda!!!! :-)nie martw się! ja też jak Natalia czekam na twoja relację...ja mam ślub w sierpniu!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Niby maj piękny,ale własnie 15 maja jest "zimna Zośka" ;-)))) Kościółki w Sianowie i Chmielnie są bardzo urokliwe,ale ja wolałam ślub w mojej własnej parafii. Zwłaszcza,że w tej samej kaplicy brali slub moi rodzice. Łatwiej też załatwiać wszelkie formalności. My byliśmy u księdza juz kilka razy. Nie wyobrażam sobie jeżdżenia do Chmielna z taką częstotliwością. Poza tym mamy swoją dekorację, swój zespół... a tak poza Trójmiastem to chyba niełatwo to wszystko pozałatwiać.

A co robicie z noclegami dla gości? Fundujecie im, czy wracają do domu, a potem przyjeżdżają sami na poprawiny?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja funduję moim gościom nocleg...większość moich gości nie jest z trojmiasta i nie wyobrażam sobie żeby wujkowie, (którzy popiją) spali w samochodzie albo jechali do domu :-)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
my też fundujemy wszystkim. Pytam,bo jestem ciekawa,gdzie macie te noclegi? Wszystkie w Wichrowym?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wszystkie w Wichorowym, a jak zabraknie miejsc to pani Maria obiecała że załatwi w tej samej cenie w pensjonacie obok.
My nie jesteśmy emocjonalnie związani z naszą parafią, więc postanowiliśmy przenieść wesele tam, czy dobrze robimy wyjdzie w pranie ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No to ja Wam tylko powiem,że w Wichrowym są chyba najwyższe ceny za nocleg z okolicznych pensjonatów. Jesli dla Was 50 zł od osoby jest ok to w porządku. Ale jesli wolelibyście taniej, a gościom (przynajmniej tym młodym) nie przeszkadzałoby przejść się 50 metrów to mogę Wam dac namiary na fajne noclegi (chyba nawey ładniejsze pokoje niż w Wichrowym) za 40 zł od osoby. Zalezy oczywiście od liczby gości,ale my mamy ponad setke i staramy się ciąć koszta. Starsi goście, albo ci z małym dziecmyi będą spali w Wichrowym,a reszta gdzie indziej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Poproszę o namiary :) Też chętnie zaoszczędzimy.
Jak chcesz możesz wysłać na maila noose@noose.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://zielonakwatera.net/?id=11307 wklejam Wam linka do jednego z nich. Jest tam bardzo dużo pokoi. Myśmy się jednak spóźnili i większość z nich w naszym terminie jest już zarezerwowana i dlatego mamy tylko 7 pokoi. Polecam, bo jest naprawdę ładnie. Najlepiej tam pojechac i sie przekonać. Pani nam pootwierała wszystkie pokoje do wglądu. Ceny są zwykle niższe,ale jak się bierze pokój tylko na jedną noc to w 2010 kosztuje to 40 zł/os. Nie wiem jak będzie w 2011,ale pewnie w Wichrowym też ceny wzrosną
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
my chcielismy pojść naszym gosciom na rękę i zarezerwoalismy pokoje w Wichrowych wzgórzach. Kilka osób będzie spało u sasiadów :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej odświeżam temat. Mam pytanie jakie podali ceny za wesele w 2011? ile za poprawiny i dekorację sali?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Prawdę powiedziawszy nie wiem ile będą wynosić poprawiny i dekoracja. Powidziano nam, że ceny nie powinny się różnić od tego rocznych i będą uzależnione od ilości gości...
Jeśli chodzi o cenę za osobę to jeśli cena wzrośnie to o 5 zł, niby nie więcej.
A Tobie jak powiedzieli? :>
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jak dowiadywaliśmy się wstępnie w 2009 roku to cena za osobę wynosiła 180 zł, a w 2010 190 zł. Także nie sądzę,żeby koszt wzróst tylko o 5 zł. poprawiny były w cenie "od do" i ostatecznie nam podano tą najniższą. Nie wiem czym to jest pokierowane,bo gości akurat będziemy mieli sporo. dekoracja sali 700 zł z tego co pamiętam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mam nadzieje, że cena nie wzrośnie więcej niz o 10 zł... Zobaczymy jak to będzie za rok :)
Jaki kolor dekoracji wybrałaś? Oglądałam kilka filmów/zdjęć z wesel w Wichrowych i każdy miał pomarańczowy kolor, zastanawiam się z czego to wynika. Z tego co mi mówiono jest kilka kolorów do wyboru..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wybralam bordowy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ktoś w końcu ze świeżą relacją z Chmielna http://forum.trojmiasto.pl/?act=show_topic&topic=155321&c=1&k=11#fs

a może już widziałyście ten wątek
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kunegunda81 - powodzenia!! Oby wszystko wyszło tak jak sobie zaplanowaliście ;)
Z niecierpliwością czekam na relację. :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
przyłączam się do życzeń i już nie mogę doczekać się Twojej relacji!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej

ja już jestem po. Wesele wyszło super. Jest tylko jedno "ale". Nie wiem, kiedy osastnio tam byłyście,ale ogród nie wygląda juz tak jak kiedyś.Teren jest rozkopany przez koparki. Ale do waszego wesela pewnie już będzie naprawione. Ja byłam wściekła, ale poprawiny i tak się udałyu, bo była piękna pgoda i goście wylegiwali się na słoneczku, a nad jezioro powędrowali dookoła,żeby ominąć błoto
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja byłam tam w kwietniu i mówili,ze wszystko bedzie w ciagu miesiaca uporzadkowane. :-) Super,ze wszystko wam sie udało. Gratulacje i pozdrowienia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Grubi - już niedługo Wasz wielki dzień!! Nie zapomnij o relacji :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pewnie....już nie mogę się doczekać....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ogolnie nigdy tam nie bylam, ale firma w ktorej pracuje organizowala tam kiedys bal firmowy i wszyscy bardzo milo wzpominaja impreze, zwlaszcza jedzenie, obsluge i wlascicieli:) Kolega mial tam takze swoje wesele i bardzo sobie chwalil :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witajcie!!

Ja już jestem po całym stresiku :)
Jak najbardziej polecam Wichrowe Wzgórza w Chmielnie.
Pod każdym względem PROFESJONALIŚCI!! Ja sama pracuje "w branży" i na pewno zauważałam więcej.... Wesele mieliśmy w lipcu, także pogoda kooooszmar - 35 stopni, ale daliśmy radę. Ślub również w Chmielnie i powiem szczerze że jest bardzo dobre rozwiązanie, co prawda ksiądz nie jest zbytnio milutki ale dało radę się z nim dogadać.
Nie wyobrażam sobie ślubu w Gdańsku i ciągania tych gości, w tych korkach.... My rozwiązaliśmy to w ten sposób, że goście mogli zajmować pokoje od 14, ślub był na 16.30 więc każdy miał czas się odświeżyć, przygotować i stawić na czas pod kościołem.... a tak to tylko stres że nie dojadą wszyscy na czas.
Ale wracając do tematu Wichrowego - jeszcze raz polecam.
Jedzonko pyszne, obsługa świetna!! Reagowali na każde życzenia gości - kawa parzona, kawa rozpuszczalna, ciepły rosołek o 1 w nocy.... bez żadnego problemu. A INDYK - powinien być założony osobny wątek - MISTRZOSTWO ŚWIATA!! Akurat mam w rodzinie kilku kucharzy, więc wiem o czym mówię - ale tak na serio dziewczyny to ja nie byłam w stanie prawie nic zjeść (spróbowałam rosołku i indyczka a resztę potraw próbowałam na poprawinach - taki miałam żołądek ściśnięty). Jeżeli chodzi o dekorację to ja miałam wszystko w bieli - i wyszło bardzo elegancko. Dodatkowo zamawiałam pokrowce - firma DEKORI - POLECAM. sami przyjechali założyli, w niedziele wieczorem zabrali i zero problemu. Kwiaty też białe, bez żadnych kolorów - ta sala i tak ma bogatą kolorystykę. Na fotki czekam, ale jak byście chciały rady, pomocy to piszcie :) nasi goście porozjeżdżali się dopiero w poniedziałek - TAK IM SIĘ PODOBAŁO :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja chyba pytań już nie mam :D Tylko coraz bardziej upewniam się, że wesele na Wichrowym to super pomysł!
Mam prośbę - jak będziesz miała zdjęcia to ja poproszę ;) Mój mail n.tkaczyk@wp.pl
Ahhh już nie mogę się doczekać swojego wesela!!!!

Gratulacje i dużo szczęścia Wam życzę!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w sobote ogladalam Wichrowe i jestem zachwycona:) Gratuluje zamążpójścia jak i dobrego wyboru sali;)
a przy okazji moge tez poprosic o zdjecia:) gucci16@o2.pl
pozdrawiam cieplutko:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
JAK TYLKO BEDA FOTECZKI OD FOTOGRAFA TO NIE MA PROBLEMU, ZARAZ PODESLE. BO TE CO MAM ZEBRANE OD GOSCI SA NIESTETY SLABEJ JAKOSCI :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Grubi - nic się nie odzywasz, jak wesele? Jakie wrażenia?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Miałem przyjemność robić zdjęcia.
W trakcie wesela pomiędzy gości wmiesza się obsługa w tradycyjnych strojach i rozpoczyna się spektakl kaszubski. Pan Kostuch częstuje wszystkich tabaką i prezentuje kawałek folkloru.
Naprawdę świetne!!!
http://www.photo-media.pl
Targi Ślubne w Tczewie 05-02-2012 r. ZAPRASZAMY
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Managerka Beata jest znużona gdy przychodzisz jako potencjalny klient na wesele, traktuje wszystkich na zasadzie - jeśli ty nie wezmiesz tego miejsca to wezmie je ktos inny - to jest tragiczne!!! Dzisiaj kazdy stara sie jak najbardziej dbac o klienta a oni mają w nosie ! owszem, sala jest piekna, otoczenie, cudne, ale ja czulam sie tam jak ktos zbedny, czulam ze musze szybko konczyc rozmowe bo ona sie gdzies spieszy :/ zazdroszcze tym, dla ktorych managaerka byla mila ;/ miała nos zadarty i byla strasznie wazna, niezwykle irytująca osoba... wesele wyszlo dobrze, ale tyle stresu co sie najadłam przez managerke to nikomu nie zycze tym bardziej , zze ma top byc jednak jeden z piekniejszych dni w zyciu kobiety... Radze wlascicielom przypilnowac pani menagerki bo ludziom sie odechciewa wszystkiego jak widzi je srogą minę i grymas na twarzy mowiacy "jak ci sie nie podoba to spadaj, znajdą sie zaraz inny na twoje miejsce" :/
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mam wesele w kwietniu 2016 w salo Oaza Zdrowia czy ktoś może mi powiedzieć co i jak..? :)
Jestem ciekawa jak było na tej sali i jak z obsługą. Jedzenie wiem że jest pyszne bo już próbowaliśmy ale jak się czuli goście no i wy młodzi.

Czekam na relacje :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Cześć!

ja też mam w kwietniu 2016 :)

byliśmy w 2013 z narzeczonym na weselu w tej sali i wszystko było super: jedzenie, obsługa, wystrój...
Wypytałam kuzyna czy jako para młoda byli zadowoleni - nie miał do niczego zarzutów.

My planowaliśmy wesele w innej sali, ale okazała się zajęta, więc postanowiliśmy sprawdzić ofertę w Wichrowym Wzgórzu.
Po spotkaniu z panią Marią nie mamy wątpliwości - wierzę, że to będzie wyjątkowy dzień!

Monika może podasz mi swojego maila? po weselu chętnie wypytam Cię o szczegóły. Ja mam w ostatnią sobotę kwietnia, więc zakładam, że masz wcześniej :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dziewczyny ja mam w czerwcu dajcie znać jak będziecie już po :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewczyny i jak wrażenia po weselu ? ;)
Dajcie znać bo też mam w tym roku tam wesele i mam różne obawy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mialam wesele w miniony weekend w Oazie Zdrowia. Wszystko wyszlo bardzo fajnie, jedzenie pyszne w bardzo duzej ilosci, moja mama uparla sie i powiekszylismy menu o jedna porcje ale okazalo sie tak jak mowila Pani Beata ze nie ma takiej potrzeby. Tort naked cake wyszedl cudowny i wizualnie i smakowo choc byl podany kolo 22 goscie chodzili po dokladke. Dziewczyny nie macie sie czym przejmowac wszystko bedzie dobrze :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Mialam wesele w 2018 miejsce bajeczne ale idealnie nie bylo. Placilismy za kelnerow a wodka stala na stolach ciepla, nastapily wielkie zmany w terenie anikt nam nie raczyl o tym powiedziec! Jak zamawialismy wesele bylo duzo trawy i wtgladalo to zupelnie inaczej niz jak dostawili kolejna sale bo sie polasili na pieniadze a miejsce stracilo urok troche.
Bylo kilka niedociagniec a zamiast powiedziec hej ok dajcie nam 1000 mniej znizka za wpadki. (przeciez i tak zostawilismy u nich okolo 25tys ) to powiedzieli och no tak przepraszamy.
Polecam jesli chcecie zrobic wrazenie na ludzich bo jedzenie i widok piekny. Ale jesli sie denerwujecie nieszczeroscia i niedociagnieciami to nie wiem czy warte to zachodu bo przepraszam nie naprawilo niczego a widac ze teraz zalezy im tylko na pieniadzach a nie na miejscu ktore mieli
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele

wieczór panieński (22 odpowiedzi)

Witam! Dobra to trochę z innej beczki. Czy ma ktoś pomysł na ciekawy wieczór panieński, bo muszę...

ile wódki, napoi na wesele...??? (68 odpowiedzi)

Hejka.... Forumki, które mają doświadczenie powiedzcie mi ile wódki, napi na 100 osób???

dobry...i nie drogi dentysta (50 odpowiedzi)

Hejka szukam dentysty dobrego ale żebym nie straciła majątku !!! mam sporo ubytków i pochłonie mi...

do góry