Widok

Wino na wesele

Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Które wino na wesele polecacie??? Oczywiście dobre i niezbyt drogie - najlepiej półwytrawne (zarówno białe i czerwone).

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bardzo dobre wino z tych nie za drogich to Carlo Rossi i ja je będę miała na swoim weselu- białe i czerwone. Poleciła mi moja siostra, która z alkoholi pija wyłącznie wina i wiele już zdegustowała:)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My mieliśmy Kadarkę i białą półwytrawną Sofię :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ewwa
My kupowaliśmy 16 butelek wina półwytrawnego Verna białe, bo czerwone i różowe też jest ale nam nie smakuje. no i nie jest drogie 15 zł chyba.
Wszystkim smakowalo:)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Varna, Sofia ;)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
my mamy sofie. czerwone jest szczegolnie dobra, tzn nam smakuje. Biała tez mamy Sofie.


Jestem Mamą Aniołka [*] + 24.05.2011 (9tc) - Oleńka...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
varna, kadarka, carlo rossi

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzięki :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My kupiliśmy Cambras białe i czerwone półwytrawne-była fajna promocja w Tesco i sprzedawali w 6-pakach.
Na 80 osób 24 butelki.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
na wytrawnych sie nie znam ale polecam polsłodkie fresco:) w sklepie ok 12-15 zl a to samo w biedronce kosztuje 7 zl:)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
na wytrawnych sie nie znam ale polecam polsłodkie fresco:) w sklepie ok 12-15 zl a to samo w biedronce kosztuje 7 zl:)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
asski napisał(a):

> więc radzę się poprostu
> zastanowić co piją goście...i ilość dobrać indywidulanie, nie
> sugerując się wypowiedziami innych...
>
>

to też trzeba uważać, ja np zarzekałam się, że na weselu będę pić tylko wino a jak przyszło co do czego to tylko wódka szła ;) ale za to na poprawinach winko sobie sączyłam ;) tak więc raczej nie da się tego też tak dokładnie przewidzieć ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
polecam Carlo Rossi :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
co to za plotki!!! :) ja dość często pijam Kadarkę i nie zauważyłam żadnych przebarwień... ale może to dlatego że nie pijam jakiejś oryginalnej - moja ulubiona to ta z Biedronki :):):):):) hahah

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja powiem szczerze że w mojej rodzinie 12 butelek wina idzie na jedną imprezę np. imieninową na około 15 osób pijących wino (powiedzny 5-godzinne spotkanie) więc radzę się poprostu zastanowić co piją goście...i ilość dobrać indywidulanie, nie sugerując się wypowiedziami innych...a co do gatunku....tu się nie wypowiem, bo ja napewno będę miała włoskie...gatunek wybiorę w przyszłym roku...z typowych sklepowych wybrałabym Carlo Rossi

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
od kadarki są fioletowe zęby ... ale jak ktoś lubi?

papilio1@op.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
MI TEŻ BARDZO KADARKA SMAKUJE:)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dla mnie jest zdecydowanie za słodka :) Preferuję wytrawne, ale innym może nie odpowiadać.. Cóż.. Nie da się zadowolić każdego.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ja uwielbiam Kadarke, ale moze byc za slodka dla gosci:( Kosztuje okolo 7.5 zl

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My kupimy wino w dworku, w którym odbędzie się wesele, więc liczone będzie wg zużycia. W mojej rodzinie raczej niewiele osób skusi się na wino, więc nie kupujemy dużych ilości.
Co do rodzaju wina, to chyba się zdecydujemy na carlo rossi. Jest chyba najbardziej uniwersalne.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Fresco - niedrogie, a dobre :)


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry