Widok

Właśnie kupiłem nowego Harleya w moim lokalnym salonie i było to dziwne.

Wszyscy pracownicy gratulowali mi zakupu. Po podpisaniu końcowych dokumentów kazali mi wyjść z dużego budynku (w tym czasie byłem jedynym klientem poza personelem), a główny kierownik sprzedaży przeszedł przez domofon do reszty budynku i personelu ogłaszając mój zakup i moje imię, gdy uruchamiali światła dyskotekowe, maszyny do palenia i wymuszone wiwaty, gdy kazali mi dzwonić dzwonkiem nad głową. To było najdziwniejsze doświadczenie, jakie miałem przy zakupie pojazdu, i było niesamowite, i wydawało mi się, że może popełniłem błąd z całym tym dziwnym pokazem, który robili. To mój pierwszy rower, Softail Street Bob. Rozumiem, że Harley Davidson jest pod pewnymi względami bardziej estetyczny niż merytoryczny, ale człowiek miał to puste świętowanie przez całą tę mękę. Prawie żałuję, że po prostu zabrali mi pieniądze, uścisnęli mi rękę i skończyli z tym. W każdym razie mam teraz nowy rower.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Wszyscy pracownicy gratulowali mi zakupu. Po podpisaniu końcowych dokumentów kazali mi wyjść z dużego budynku (w tym czasie byłem jedynym klientem poza personelem), a główny kierownik sprzedaży przeszedł przez domofon do reszty budynku i personelu ogłaszając mój zakup i moje imię, gdy uruchamiali światła dyskotekowe, maszyny do palenia i wymuszone wiwaty, gdy kazali mi dzwonić dzwonkiem nad głową. To było najdziwniejsze doświadczenie, jakie miałem przy zakupie pojazdu, i było niesamowite, i wydawało mi się, że może popełniłem błąd z całym tym dziwnym pokazem, który robili. To mój pierwszy rower, Softail Street Bob. Rozumiem, że Harley Davidson jest pod pewnymi względami bardziej estetyczny niż merytoryczny https://getappvalley.com/ https://vlc.onl, ale człowiek miał to puste świętowanie przez całą tę mękę. Prawie żałuję, że po prostu zabrali mi pieniądze, uścisnęli mi rękę i skończyli z tym. W każdym razie mam teraz nowy rower.

I got this,...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Motoryzacja

Porsche - nieautoryzowany serwis (33 odpowiedzi)

Czy jest w Trójmieście nieautoryzowany serwis samochodów Porsche?

Pomoc przy zakupie używanego samochodu (12 odpowiedzi)

Dzień dobry.Jestem świeżo upieczonym kierowcą - pierwszym w domu.Mamy odłożoną pewną kwotę...

Gdzie w Trójmieście warto kupić używany samochód? (35 odpowiedzi)

Tak jak w temacie. Szukam używanego i chciałbym je kupić w Trójmieście, ewentualnie okolicach....

do góry