Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Katarzyna - opinia wątek zamknięty Bardzo lubię to miejsce i wybieram je, kiedy chcę wyjść na obiad z dziecmi...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 6 marca 2021

Niezadowolony klient - opinia wątek zamknięty Nie polecam. Wstępnie zamówienie miało dojechać po godzinie a po 2 h...
~Niezadowolony klient
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 9 grudnia 2020

Marek - opinia wątek zamknięty Super pizza na doskonałym cienkim cieście
~Marek
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 26 października 2020

Bardzo smaczne wątek zamknięty Bardzo dobra pizza. Polecam na rodzinny wypad. Pyszne lody i desery...
~Adam
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 24 czerwca 2019

Bardzo smaczne wątek zamknięty Pierwsze wrażenie super, pachnie pizzą, czyściutko i wystrój super. Karta...
~Pierwszy raz
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 28 lutego 2019

Fajne miejsce na wyjście ze znajomymi wątek zamknięty Każdy znajdzie coś dla siebie do zjedzenia. Zarówno pizza jak i dania kuchni...
~Kamila
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 13 września 2018

Not recommended wątek zamknięty very poor service, long waiting time for dishes, lack of attention, dishes...
~Peter
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 kwietnia 2018

Pysznie i przyjemnie ;-) wątek zamknięty Fajny klimat w restauracji , dania naprawdę bardzo smaczne , polecam wszystkim !
~Andrzej
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 1 marca 2018

Pizza naprawdę włoska! wątek zamknięty Goszcząc w tej restauracji byłam pod wrażeniem, że mogłam skosztować pizzy na...
~Ela
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 23 listopada 2017

Pizza pierwsza klasa!! wątek zamknięty Poraz kolejny wybralismy sie z mezem do restauracji Włoska Robota krem...
~Misia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 24 września 2017

Polecam wątek zamknięty Byliśmy grupa ,a wiec mieliśmy okazje spróbować znacznej cześciej...
~Monika
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 29 lipca 2017

Dramat wątek zamknięty Przystawka 50 minut główne danie 1' 45 Mimo że było prawie pusto, do tego...
~Michal
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 lipca 2017

Bardzo dobra atmosfera kelnerki usmiechniete wątek zamknięty Ceny odpowiednie do dan. Pizza rewelacja. Cola w cenach śmiesznych niczym ze...
~Tomek
4

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 maja 2016

Bardzo smacznie. Polecam. wątek zamknięty Restaurację "włoska robota" odwiedziłam kilkakrotnie. Za każdym razem...
~Aga
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 11 kwietnia 2017

Zdegustowana przede wszystkim obsługą! (kelnerka blondynka) wątek zamknięty Byłam we Włoskiej Robocie 3 razy. Zawsze długo się tam czekało na jedzenie...
~zniesmaczona
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 29 marca 2017

K - opinia wątek zamknięty Ze znajomymi byliśmy 3 razy we włoskiej robicie, próbując przy tym różnych...
~K
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 15 marca 2017

słaba pizza wątek zamknięty Jedna pizza przypalona ponad normę (nie pierwszy raz jedliśmy pizze z pieca...
~Włoch
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 20 października 2016

Nie dało się zjeść pizzy wątek zamknięty Byliśmy z rodziną 3os pierwszy raz.Wielkie rozczarowanie. Pani kelnerka zaraz...
~Marta
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 sierpnia 2016

Polecam tą restaurację! wątek zamknięty Wypad na sobotni obiad ze znajomymi, wzieliśmy sobie po zupie i daniu...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 20 czerwca 2016

Fantastyczne miejsce! wątek zamknięty Lepszej pizzy nie jadłam nigdzie. Obsługa bardzo miła, a i ceny...
~Silence
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 czerwca 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry