Widok
Hej ;)
My kupiliśmy dzisiaj wódkę Stock Prestige 0,5 l za 18zł w Sierakowicach "Market u Grzesia" nr tel 58 681 65 15
w sumie było najtaniej jesli chodzi o makro selgros i hurt zet.
sierakowice niedaleko można powiedzieć godzinka drogi obie strony z gdanska a przy wiekszej ilosci dało się troszkę zaoszczędzić.
Ps. w ciągu miesiąca od daty zakupu można zwrócić jeśli coś zostanie. My akurat kupiliśmy dużo wcześniej wiec nie skorzystamy z tego ale to tak dla wiadomości ;))
Pozdrawiam!! :)
My kupiliśmy dzisiaj wódkę Stock Prestige 0,5 l za 18zł w Sierakowicach "Market u Grzesia" nr tel 58 681 65 15
w sumie było najtaniej jesli chodzi o makro selgros i hurt zet.
sierakowice niedaleko można powiedzieć godzinka drogi obie strony z gdanska a przy wiekszej ilosci dało się troszkę zaoszczędzić.
Ps. w ciągu miesiąca od daty zakupu można zwrócić jeśli coś zostanie. My akurat kupiliśmy dużo wcześniej wiec nie skorzystamy z tego ale to tak dla wiadomości ;))
Pozdrawiam!! :)
my tęz próbowaliśmy i dla nas też jest dobra i zdecydowaliśmy sie na jej zakup ale ceny są bardzo różne wahaja sie od 17,89zł za 0,5 do 19zł oczywiście mówie o hurtowniach ta cena 17,89 jest z hurtowni ZET ale niestety nie daja juz gratisów jak to czynili w ubiegłym roku przynajmniej nam tak powiedzieli ale cena dobra dla tych którzy sa z okolic tej hurtowni dla nas zadaleko
NIE POLECAM, może trafiliśmy na zły sort, bo większość na forum poleca.
Po imprezie z tą wódką każdy z nas ma teraz syndrom dnia "po" A ja mam kaca morderce pierwszy raz w życiu i wcale dużo nie wypiłem. W smaku nie dobra, nie chciała się polewać..(?) + za ciekawy design butelki.
Osobiście polecam Bolsa, Gorzką Żołądkową bądź Smirnoff'a. Wg mnie najlepiej zdecydować się na coś co znamy, gdyż nie warto eksperymentować.
Po imprezie z tą wódką każdy z nas ma teraz syndrom dnia "po" A ja mam kaca morderce pierwszy raz w życiu i wcale dużo nie wypiłem. W smaku nie dobra, nie chciała się polewać..(?) + za ciekawy design butelki.
Osobiście polecam Bolsa, Gorzką Żołądkową bądź Smirnoff'a. Wg mnie najlepiej zdecydować się na coś co znamy, gdyż nie warto eksperymentować.