Widok

Wódka Stock Prestige

Witam wszystkich,
zastanawiam się nad wyborem wódki na wesele i ostatnio ktoś rzucił hasło, że może wódka Stock Prestige. Czy może ktoś zna tą wódkę, miał na weselu lub podobnej uroczystości ??? Czy się sprawdziła?

Będę wdzięczna za wszystkie komentarze.

Pzd

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ja się wyłamie! właśnie jestem po imprezie, na której piło się Stocka! i umieram, najgorsza wódka jaka piłam, 3/4 ludzi umiera dzisiaj i to nie ze względu na za dużą jej ilość!!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4
Też ją piłem na weselu. Był stock i soplica. W porównaniu z soplica bardzo dobra i ładnie się prezentuje. Duża zaleta, że ma niekapkę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Najlepsza wódka jaką piłem. to samo stwierdzało grono moich znajomych, myśleliśmy że to faktycznie chyba musi być jakaś amerykańska i 6-cio krotnie destylowana droga wódka. Osobiście lepiej mi podchodzi niż Finladnia. Myślałem, że musi być też droga dopóki nie zopbaczylem w sklepie za 20 zł, obawiam się że nie długo się pogorszy tak jak np maximus ktory też na samym początku był dobry a potem się strasznie popsuł. Delikatna lekko słodkawa w smaku, prawie nie czuć alkoholu, nie muszę po niej popijać, zero innych skutków ubocznych. Polecam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
na ostatnim weselu na którym bylismy była własnie ta wodka i ogolnie dobrze sie po niej czuliśmy,nie było"masakry" :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
byłam wczoraj na weselu i była właśnie ta wódka, nie wiem jak z ceną, ale prezentowała się ładnie, oszroniona buteleczka, wódka schłodzona, goście zadowoleni, moim zdaniem jest bardzo dobra, więc warto ;d
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W MAKRO W LODZI
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A MIALES MOZE JAKIS RABAT
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
WITAM ja zakupiłem 200 butelek na wesele w makro w Łodzi po cenie w promocji 18,90 w sklepie stock kosztuje 21-22zł jestem bardzo zadowolony bo wódeczka jest dobra i butelka ładnie sie prezentuje:)pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wódka zamarza w temp. ok -18 do - 23 st C.
U mnie każda zamarza.
A absolut 100 grechoce (kaszka się robi). A bynajmniej jak długo nie leży to jest konsystencji oleju (pychaa)
Ale mam zamrażalnik na prawie max ustawiony bo mamy dużo mięsa.

Temperatura zamarzania 100% alkoholu wynosi coś koło -115 st.C
a dla 40% powinno to być ok 27 st. C. Jednak u mnie zamarzają niemal wszystkie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
ta wódka zamarza w zamrażalniku !!! ładnie wygląda... tez się nad nią zastanawiałam... ale w takim przypadku odpada :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
A my, po odwiedzeniu targów w Tczewie, kupiliśmy alkohol właśnie w Pszczółkach. Zdecydowaliśmy się na Stocka bo znajomym smakowała, a i po bardzo korzystnej cenie hurtownia ją sprzedaje. Przy zakupie 60 butelek - 12 dostaliśmy gratis, co dało około 16 zł za 0,5 l. Wina mają może droższe, ale można się dogadać, jeżeli bierze się większe ilości alkoholu. W naszym przypadku jesteśmy prawie 250 zł do przodu na samym alkoholu.
O tym, czy wódka sprawdziła się na weselu napiszę w sierpniu bo dopiero wtedy mamy ślub kościelny. Mąż jest nią zachwycony, zobaczymy czy gościom też przypadnie do gustu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja natomiast nie słyszałam, nie widziałam i nie próbowałam...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
JA właśnie wypiłam wczoraj dwa drineczki........hmmmm zastanowiłabym się nad kupnem innej:)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wódka Stock ma plasować się pomiędzy Bolsem a Maximusem.

Jest dobra - bardzo dobra, głowa nie boli :)

Produkt jest nowy stąd promocyjna cena w "ZET"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Do mnie dzisiaj dojechała wódeczka Stock Prestige z hurtowni "ZET" mają naprawdę super cene za 138 (120+18gratis) butelek zapłaciłam 2284,20zł wychodzi 16,55 za butelkę do tego 6 szampanów gratis. W innych hurtowniach proponowali mi 18zł. Wódeczka jest bardzo dobra i butelka bardzo łanie się prezentuje.. Wódka Stock jest w miarę nowa na rynku, ale jeszcze nie znalazłam osoby która by ją krytykowała a nim zdecydowaliśmy się ją kupić przeprowadzaliśmy różne degustacje :-) Więc ja moge ją z czystym sercem polecić!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Podbijam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
up...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No właśnie nie jest jeszcze znana.....i nie wiadomo czy "podejdzie" naszym gościom.....no nic. Dzięki za info :)
Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To jest firma handlowa "ZET"
www.fhzet.stg.pl
w ofercie nie tylko mają wódke Stock, a do zakupu powzyzej 100szt. 1 karton szampana gratis.
Wódka nie jest zła ma ładną butelke :P Ale nie wiem czy sie na nia zdecydujemy, ona chyba nie jest znana...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
lisiczka - to nawet spory rabat! Nie byłam na targach w tczewie - skąd byli wystawcy? To jacys przedstawiciele handlowi?
Jestesmy tez na etapie szukania.....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry