Widok

Wódka Stock Prestige

Witam wszystkich,
zastanawiam się nad wyborem wódki na wesele i ostatnio ktoś rzucił hasło, że może wódka Stock Prestige. Czy może ktoś zna tą wódkę, miał na weselu lub podobnej uroczystości ??? Czy się sprawdziła?

Będę wdzięczna za wszystkie komentarze.

Pzd

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ta wódeczka jest dobra i łanie się prezentuje, a gdzie można ją kupić w tak niskiej cenie?? Bo ja już jestem zdecydowana i teraz szukam gdzie najtaniej. :-)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dobra vódka. Dostaliśmy ją w prezencie i bardzo nam zasmakowała. Na imprezach też ładnie schodzi:)
Sądzę, że na wesele jak najbardziej może być.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na targach w Tczewie tą wódke polecali, kupiliśmy ją w makro do posmakowania ale nie zdazyłam jej sprobowac :P W makro kosztuje ok.20 a na targach po wliczeniu gratisu 15,75 . My sie chyba jeszcze zastanowimy :P
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry