Widok

Wózki MIKADO

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Wczoraj przeglądałam opinie o różnych wózkach, i znalazłam sporo pozytywów na temat wózków tej firmy :P


znacie je?


Spodobał mi się OX-FORD model four-three - zajmuje mało miejsca po złożeniu :) ma dużą gondolę z regulacją zagłówka :)

no i cena jest bardzo atrakcyjna :)


Czy któraś z Was ma wózek MIKADO?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wózeczek wyrusza w drogę :) jutro powinien być u Nas :D


15 minut temu dzwonił Pan z firmy Mikado, żeby powiedzieć, że kurier właśnie zabiera wózek :) potwierdził adres :) podał mi nr listu przewozowego - żebym mogła sprawdzać na www kuriera gdzie jest przesyłka :)


póki co jestem zachwycona kontaktem z firmą :) mam nadzieję, że tak będzie cały czas :D (prawdopodobnie będę zamawiała jeszcze jeden wózek - dla koleżanki)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Super :)
Ja napisałam do nich wieczorem i rano dostałam ofertę :)
zastanawiam się tylko nad podwoziem, bo jest napisane:
Podwozie typu Boston – z kierowanymi kołami przednimi na kołach metalowych - szprychowych
(wszystkie koła pompowane) lub typu „alufelga” – przednie( mniejsze ) z oponką typu EVA , tylne (większe ) z oponką pompowaną

Czyli ta pierwsza opcja gdzie i przednie i tylne są pompowane, to te koła są jednej wielkości, no i oczywiście przednie skrętne i o mniejszym rozstawie? :)

Agusia, ile zapłailiście za swój zestaw? Bo my chielibyśmy podobny, czyli gondola + spacerówka + adaptery do fotelika (bez fotelika) i koła pompowane (czyli ta pierwsza opcja?) :)
Zastanawiam się jakie foteliki będą pasowały do stelaża bo my mamy odziedziczyć, ale jeszcze nie wiemy jaki :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
bogosiaa - zapłaciliśmy 920zł z przesyłką :)

za wózek(gondola, spacerówka + gratisy - tacka, parasolka, moskitiera, folia, 2 okrycia na nóżki) + adapter + koła pompowane

powiem szczerze, że nie wiem czy przednie pompowane są większe :P jutro zobaczę :)

dla mnie najważniejsze było to, że są skrętne z możliwością blokady + pompowane :)

co do fotelików - kopiuję co mi napisali :)

"Adapter jest fabrycznie dostosowany do naszego fotelika .
Mozemy zagwarantować ,że pasuje do Carlo , Berber, 4-Baby oraz Maxi-cosi 0-11 kg.
Pozostałe foteliki nalezy przymierzyć , albowiem wytwórcy mogą zmieniać kształt obudowy nie informując nas o tym."



my chyba zamówimy na Allegro fotelik Berber lub 4-Baby :)


http://www.allegro.pl/item670342759_fotelik_nosidelko_carlo_excl_berber_0_11_nowosc.html

http://www.allegro.pl/item671815592_24_berber_fotelik_kolyska_z_super_wkladka_promo.html

http://www.allegro.pl/item672787216_foteliki_4baby_colby_exslusive_wkladka_klocki.html (dla córci miał być ten szaro-różowy :P ale nie wiadomo na 100% jaka jest płeć naszej dzidzi)

http://www.allegro.pl/item675692768_berber_fotelik_carlo_0_18kg_najtaniej_6_kol.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
i jeszcze jedno - napisałaś im czego oczekujesz od wózka?

czy przysłali Ci ogólną ofertę?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ponieważ my chcemy dopiero kupować we wrześniu, to zapytałam ich o ofertę. Napisałam że chciałam pompowane koła bo koleżanka mówiła że jest taka możliwość dokupienia :) No i w tej ofercie o tym wspomnieli :) I że jakaś promocja przy zamówieniach przez net itp :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dla mnie wybrali BOSTON - napisałam długiego maila odnośnie tego, jakie cechy powinien posiadać wózek ;P


Zainteresowała nas Państwa oferta - wózek Ox-ford lub Boston.
Prosilibyśmy o pomoc w wyborze wózka.

Wózek będzie używany w mieście oraz w terenie (dróżki leśne, polne,
trawniki, plaża). Nasza córka urodzi się na początku października -
więc całą zimę spędzi w gondoli.
Ważne jest też, żeby wózek był bardzo łatwy w prowadzeniu(skrętny) i stabilny.
Kolejnym ważnym czynnikiem są wymiary po złożeniu - najlepiej aby były
jak najmniejsze.
Zależy Nam również na cichym składaniu budki.


itd. :)


i Pan odpisał:
"W załaczniku specyfikacja z opisem i ceną .Polecam model Boston z blokadą kół przednich na kołach pompowanych - szprychowych.Cena w specyfikacji gwarantowana przez 4 miesiące od daty otrzymania"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kontakt rzeczywiście mają niezły :) Mam nadzieję, że wózeczki również :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Agusia, czekamy na wrażenia. Jeśli będziesz zadowolona to będę poważnie rozważać zakup tego wózeczka. Muszę popatrzeć na kolorystykę tych wózeczków.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kasia31 - mają dużo kolorów :) fajne jest to, że np. możesz zamówić wózek Boston w którymś tam kolorze modelu Ox-ford :) itd. :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

budowa domu czy mieszkanie?? przekonajcie mnie!! (141 odpowiedzi)

witam, wiem ze niektóre forumki budują własne domy za miastem, inne mieszkają w centrum miasta....

otworzyć firmę ?? (38 odpowiedzi)

Hej! Pewnie część pomyśli, o co ona pyta na tym forum, ale... jedno z drugim ma wiele wspólnego....

do góry