Widok
ja tak jak Sysia2006 wybralam Roan Marita ;) co prawda widziałam go tylko na zdjęciu ale jest to typ wózka który mi sie podoba-trochę kształtem przypomina wózki z dawych czasów :P taki prawdziwy głęboki wózek,no i chwale sobie duzy wybór kolorów ,wzorów i cena przystępna ,urodzę w lutym urodze w połowie lutego więc musi być porządna gondola. oto link z tymi wózkami :
http://www.allegro.pl/item207651793_roan_marita_ekspr_wysylka_gratis_kolekcja_2007_.html
http://www.allegro.pl/item207651793_roan_marita_ekspr_wysylka_gratis_kolekcja_2007_.html
http://forum.trojmiasto.pl/read.php?f=16&i=30855&t=30840 o to jeden ze starych watkow
ja na poczatku chcialam kupic wozek firmy implast driver xl ale jak zobaczylam ze spacerowke trezba trzymac osobno gondole to troche przestal mi sie podobac kiedys trafilam oficjalna strone graco quatro delux zobaczylam prezentacje wozka i sie zakochalam :)nasz synek tez go bardzo kocha ma juz dwa lata i nie zamienilibysmy tego wozka na zaden inny w niedziele bylismy w Akpolu zeby kupic nowy fotelik i wsadzilam malego do parasolki ktora chcialam kupic dziecko kategorycznie odmowilo wolajac nie moj:)
ja na poczatku chcialam kupic wozek firmy implast driver xl ale jak zobaczylam ze spacerowke trezba trzymac osobno gondole to troche przestal mi sie podobac kiedys trafilam oficjalna strone graco quatro delux zobaczylam prezentacje wozka i sie zakochalam :)nasz synek tez go bardzo kocha ma juz dwa lata i nie zamienilibysmy tego wozka na zaden inny w niedziele bylismy w Akpolu zeby kupic nowy fotelik i wsadzilam malego do parasolki ktora chcialam kupic dziecko kategorycznie odmowilo wolajac nie moj:)