Widok
Witam.Chciałam Wam dziewczyny polecić komis dziecięcy,mnie też poleciła koleżanka i wczoraj kupiliśmy z mężem wózek,fotelik i mnóstwo ciuszków,jestem zachwycona.w poszukiwaniu wózka zwiedziliśmy chyba wszystkie sklepy i hurtownie w Trójmieście,Mama i ja to ceny z kosmosu,a akpol to ogólna tragedia...sprzedawczynie na niczym sie nie znają,brudno i zawsze bałagan...i o dziwo trafiliśmy do komisu gdzie wreszcie ktoś fachowo i konkretnie wszystko nam wytłumaczył,doradził,nie było czegoś takiego jak wciskanie byleby tylko sprzedać,Pani właścicielka jest naprawde miła,i zna sie na rzeczy.polecam Komis jest na Pogórzu Górnym,Żółkiewskiego 3,nazywa się chyba Baby Boom.pozdrawiam