Widok

Wrzeszcz ul.Waryńskiego 25 a / na podwórzu /

Wrzeszcz Temat dostępny też na forum:
W sobotni wieczór, około godz. 21.00, przechodziłam we Wrzeszczu

drogą, wzdłuż rzeki Strzyży.

W pewnym momencie, moją uwagę zwróciło zachowanie pewnej

trzydziestoparoletniej, jasnowłosej kobiety, będącą

najprawdopodobniej mieszkanką tego budynku.

Pani wyszła z mini - ogródka, ogrodzonego małym, kolorowym płotem.

Sądząc po jej zachowaniu, bardzo zdenerwowana wołała swojego

dosyć dużego, ładnego, czarnego psa, który był bardzo przestraszony.

Właścicielka psa, niestety w brutalny sposób szarpała go za obrożę, biła

kilkakrotnie smyczą i kopała.

Widząc to zdarzenie, weszłam na to podwórko i zapytałam tą Panią,

dlaczego bije tego psa i czy zawsze go tak traktuje? Na co kobieta

odpowiedziała: " A co cię to obchodzi?! " Powiedziałam, że zgłoszę ten

fakt do Instytucjii, na co rozwścieczona właścicielka psa zaczęła mi w

chamski i wulgarny sposób grozić pobiciem i wyzywać głośno od

"szmat i k...."Odpowiedziałam, że zadzwonię na Policję..Kobieta zaczęła

krzyczeć, że " zaraz rozwali mi mój telefon "

Nie zgłosiłam jednak tego faktu na Policję, gdyż jedynymi Osobami

widzącymi to zajście, były dzieci siedzące w ogródku i mężczyzna,

prawdopodobnie z grona tej Pani, więc nie sądzę aby ktokolwiek

poświadczył to zdarzenie.

Towarzystwo Opieki nad zwierzętami zostanie powiadomione.

Może należałoby zwrócić uwagę na dom, rodzinę tej Pani..Są to

zachowania patologiczne.

Jeśli ktoś w taki sposób traktuje zwierzę, to być może stanowi

zagrożenie dla własnej rodziny, sąsiadów i przechodniów na ulicy.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 3
Widać, że nawet nie wiesz, co inni robią ze zwierzętami!
Spora część ludzi... ale może lepiej bym tego nie pisał, albo nie czytaj, jeśliś wrażliwa... więc ludzie jedzą zwierzęta! Mordują, zwykle skrytobójczo, potem obdzierają ze skóry, wypruwają im flaki... no dalej, jest tylko gorzej!

Co gorsza, zwierzęta nie są lepsze - one też jedzą inne zwierzęta, czasami jedzą je, kiedy tamte jeszcze żyją! I stosują wobec siebie przemoc, także wewnątrz stada. Czasem dochodzi też do gwałtów i innych ohydnych czynności.

Patologia na całego!

Ale to jeszcze nic, są także zwierzęta, które jedzą ludzi! No ale to, to z pewnością zbyt wiele dla Ciebie, więc nie będę kontynuował;)
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 10
dlatego nie chcesz miec stada?

tylko ciagle uganiasz sie za nowym egzemplarzem samicy
by delektowac sie--bron cie panie-nie posadzam o chec rozszarpywania
delektacja bez zobowiazan
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak zwykle, nie rozumiem co piszesz:D
To kolejny atak pokazujący Twoją nienawiść do mężczyzn? Nie trudź się zatem z rozwijaniem tej myśli:)
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
atak?
A!widzisz jaki ten swiat jest brutalny
nie warto sie w tym temacie spinac ani reagowac-był jest i bedzie
nienawisc samic do samców jest normalna koleja rzeczy wynikajaca z brutalnosci mezczyzn wobec kobiet

zaakceptujmy to...i idzmy na miły spacerek
oczywiscie osobno
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Może pies zjadł kota sąsiadów?

Jeśli masz wątpliwości co do tej rodziny, zgłoś sprawę lokalnemu mops-owi, niech ich sprawdzą.
Zachowanie babki było dość dziwne, agresywne.
Mogła twoje słowa potraktować jak groźby, inteligencją nie grzeszy.
Z drugiej strony czy Ty byś była zadowolona gdy ktoś obcy insynuuje Cię jak masz traktować swojego psa i straszy policją.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
>Jeśli masz wątpliwości co do tej rodziny, zgłoś sprawę lokalnemu mops-owi

Lepiej obsmarować ją w internecie, łamiąc prawo;)
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Sprawa napewno zostanie zgłoszona.
Fakt, że kobieta jest wlaścicielką, nie upoważnia jej jednak do tego, żeby wyżywać się na psie.Nie wiem czy była pod wpływem alkoholu, ale gdyby tak nawet było, to też jej by to nie usprawiedliwiało.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Z pewnością nie spodobało się jej, co robił ten pies, więc użyła agresji.
Tobie zaś nie spodobało się, co ona robi, więc użyłaś agresji na niej, a potem innej formy tworząc ten wątek.
To typowe zachowanie stadne, gdzie hierarchię wyznacza siła (pośrednia lub bezpośrednia), a potem ta sama siła lub możliwość jej zaistnienia jest bronią do zmuszania innych do posłuszeństwa.

Osobiście jednak wolę zło w formie jawnej niż stosowane pod płaszczykiem wzniosłych czynów.
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
P.s. Każdy ma prawo do dowolnej interpretacji tematu.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ale podałaś opis osoby, a w temacie dokładny adres - to wiele mówi o tym, jaką osobą jesteś;)

PS: Nie oczekuję, że znasz prawo, ale czy czytałaś regulamin forum?
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Pies pewnie dostał baty bo nie załatwił swoich potrzeb w toalecie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
autorko watku-moze i złamałas regulamin i leciutko kodeks
ale rozumie twój wnerw i tak trzymajamy z wrazliwoscia na krzywde
gdziekolwiek ona jest i wobec kogokolwiek

nie bedziemy wg prawa chronic kata
jak to na swiecie w zwyczaju coraz czestszym jest
ze morderca ma mor..e zakryta a dane ofiar na tacy
:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
>rozumie twój wnerw i tak trzymajamy z wrazliwoscia na krzywde



Ta, trzeba tępić zło! Donosić, po sądach babsko ciągać, a jak to nie pomoże, to kolegów nasłać i kulasy połamać, wszakże "sąd sądem, ale sprawiedliwość musi być po naszej stronie!"



Pies pewnie dostał, bo pogryzł kota sąsiadów - i myśli sobie właścicielka: zlać bydle trzeba, niech poczuje, co kotu zafundował! Trza mieć wrażliwość na krzywdę stworzenia!



A obok matka wyciąga dziecko z piaskownicy i leje po tyłku wołając "nie wolno bić innych dzieci!". Chwilę zaś wcześniej, dziecko uderzyło dziecko, bo przecież tamto zniszczyło mu zamek z piasku, a trzeba być wrażliwym na krzywdy... i odwetu dokonać.



Tak i właścicielka psa, wściekła pewnie i już obmyśla, co zrobić, gdy obce babsko włazi jej na posesję, straszy i grozi, donosy składa, w necie obsmarowuje... ale czekaj no, w sądzie powiedzą, kto to i się pośle chłopa z kijem...



Chwała ODWET! Chwała Zemsta! Chwała! Chwała!

Za krzywdy nasze i wasze!

Niech wiedzą s*******y, kto jest PAN!



Zwierzęta:(
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hm... Jaki z Ciebie poeta :)
Nic dodać, nic ująć. Idealny przekaz.
Sięgać tam, gdzie oko nie sięga
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
szukał nasz Aspołeczny właściwej riposty w internecie , aż w końcu znalazł tą właściwą Można..? Można..!! ;P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Takiej riposty to nawet te Wasze internety nie mają - toć bystre oko doszuka się tu odniesienia do tuzina książek, wierszy i filmów:)

A teraz idę zamordować komara, w odwecie wstecznym za jego plan, by uczynić mi nocą krzywdę;)
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
... aż dziewczę ogon podkuliło i z forum się wyniosło...

...najwyraźniej za małe grono popleczników dla swojej krucjaty znalazło...

...byle się nie zniechęciło, gdy naprawdę będzie potrzeba zareagowania...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
...albo przeczytało regulamin ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
od zamow z piasku to jestes ty
taki zwiazkowy pseudo bob-budowniczy
auorka musiałazobaczyc sk...o
a nie zwykłego klapsa--skoro

zaryzykowała i tak własnie postapiła
nie posadzam ja o deb..m
tak jak ty ja posadzasz o to--jak równiez i zemste

ja sie nie mszcze --choc otrafie--zrobic misterium
bo sie nie boje
jestem ryzykantem
wiedza o tym ci,co mnie naja
ze sie wnerwiam----nigdy nie mszcze

a teraz opowiem ci --jak to jest miec jaja!
bo tego nie znasz ,nie bedziesz znał--wiec posłuchaj!

lepiej przesadzic w obronie
niz dolaczyc ze stoickim spokojem do grona lulki palacych bez- namietnych zyciow i duchowo tchorzy,o pełnych ustach frazesów..i na tym koniec
:):)
Panie metr 65 szukajacego kolejnych wrazen erotycznego mr pustego nasienia
life is brutal
:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Cieawa jeste w jakim momencie kolejna pani ,która ta sie toba zachwyca przejrzy na oczy--ze jestes owszem-oczytanym,dosc inteligentnym
nawet momentami zbawnym i pociagajacym facetem

flirtujesz na kilku watkach naraz,oszałamiajac to krótkim to długim piorem
kiedy kolejny raz w historii tego forum-znkniesz z podkulonym ogonem
wracajac z nowym nickiem,
po czym ze starym
ale zawsze z tym samym celem-wyrwac cos nowego--tak by nie wiedziało,ze jest wyrywane...nnn....--z kolei

nie wtorujesz czasem ..Martynie--"w domach z betonu ie ma wolnej miłosci..sa stosunki małzenskie oraz akty nierzadne.casanova tu u nas nie gosci.."
zaraz..czyzby?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jestem w kropce ...
Rozumiem, że ta część "Cieawa jeste w jakim momencie kolejna pani ,która ta sie toba zachwyca..." nie odnosi się do mojego wpisu wyżej (???)

Nie obchodzi mnie kto tutaj kim jest. Szczerze!
Nie interesuje mnie ile i na ile znacie się nawzajem itd.

Czytam sobie i odnoszę się do treści, sytuacji w nich poruszanych.
Komentarz z nickiem Antyspołeczny jest najbliższy mojemu myśleniu ws opisanej przez Autorkę wątku.
Ludzi rzadko interesuje kontekst i proces ale żywo reagują na pojedyńcze obrazy.
Trzeba było na miejscu wezwać Służby i wyjaśnić sprawę a nie straszyć tutaj i pierd...lić farmazony.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Isztar osiągnęłaś kolejny poziom bełkotu.
Już wcześniej ciężko było cokolwiek wyłuskać z Twoich słów, a teraz jeszcze dorzuciłaś literówki w co drugim słowie - chapeau bas:)
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
dla ciebie belkot
dla mojego pokroju --do zrozumienia

mam ci sie tłumaczyc z klawiatury--która co chwile musze wymieniac--bo trzepia w nia dzieci i wnuk?!
czy--- jak mi jest przykro,ze tego rodzaju doswiadczen nie zaznasz--

roznicy pomiedzy zyciem a "pierdu,pierdu"
pomiedzy prawem a skutecznoscia....m.inn...?

nie musisz niczego łuskac
czytaj sobie a muzom to co sam napiszesz
albo muzom z kregu Erato

dla mnie ktos ,kto literacko opiewa pasozytowanie na obiadkch u swoich kochanek,
--napisałam juz kiedys--takie piekne stare polskie słowo..

ilu to znanych i poczytnych od wieków, w zyciu było zwykłymi ł....i
-----------
Zosiu--mysle ,ze klaskanie w dłonie przy kazdym negatywie pode mna bierze sie z jednego mojego wpisu,komentujacego twoje wysokie chucie
od tamtej pory zjawiasz sie zaraz pod spieciem alboz to z Antym albo z Łowca matołów

typowo kobiece
ja nie rozrozniam plci jak cos mnie wnerwia

i jestem ..jestem zdaje sobie sprawe, zbyt ostra
spojrzcie jednak na swoje wpisy oboje---jak bardzo czesto w tej cesze mi dorównujecie,w wyrafinowany albo zawoaluowany sposób
-1-e bardziej on ,2-e bardziej ty

jaka jest roznica pomiedzy waleniem goła piescia w morde a w cienkich białych rekawiczkach
lustro?
----------------
ludzie reaguja emocjonalnie bardziej na obrazy ni na słowo-
zgadza sie
dokłądnie jak autorka
-----

Amuzes -vous bien
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
@isztar
Mylisz się, internet to silna broń, broń wbrew nazwie nie służy do obrony lecz głównie do ataku, a to co zrobiła autorka to szukanie poparcia dla swojej krucjaty i nakręcanie spirali nienawiści. Wszyscy krzyczą że przemoc psychiczna jest tak samo zła lub gorsza od przemocy fizycznej !!!!?!!
A czym że był pierwszy post jak nie wstępem do tego ?

W imię czego ?! Nawet nie wiemy, bo nie znamy całej otoczki , co lepsze tej otoczki nie zna nawet autorka, po prostu coś zobaczyła, poczuła się urażona i postanowiła się odegrać - tak się zaczyna.

Możesz jej przyklaskiwać, ale bądź konsekwentna - gdy ugryzie cię komar to zastanów się co robisz, bo on też chce żyć, a zarazki malarii którą może przenosić też pewnikiem chciałyby żyć i mieć "dzieci" ;]. Pamiętaj o tym !

A.D. Błędów
Z szacunku do czytających, możesz chwilkę czasu na korektę poświęcić przed wciśnięciem Enter ?! Tak bez zwalania winy na dzieci i wnuków.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Malarii? W naszym klimacie? wdr... ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
@Mikro
nie w naszym, pisząc wyobrażałem sobie isztar opalającą się w słońcu nad brzegiem morza czerwonego w jednym z kurortów turystycznych. :P

P.S.
mam nadzieję że obrazujesz sobie tak dokładnie każdy wpis który wychodzi spod mych palców. ;]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Marz sobie, marz... ;P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hm...isztar, Ty nic o mnie wiesz :) więc jakie znaczenie ma dla mnie Twoja opinia? Odpowiedz sobie sama.
Kocham Cię isztar, Miłością, której nie ogarniasz i nigdy nie przyklaskuję osądom! Nigdy!

Droga, każda Twoja opinia o innych, mówi tak wiele o Tobie, nie o nich.
Nie wierzę w opinie na Twój temat czy kogoś innego... weryfikacja wymaga procesu poznawczego a na ten nie mam ani ochoty, ani czasu.

Odnoś się więc do moich wpisów a nie do mojej osoby i nie umieszczaj mnie na siłę tam gdzie mnie nie ma.
To taka Prośba... isztar
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Isztar, komentując każdy mój wpis odnosisz się do jednej wypowiedzi sprzed lat. Jesteś nudna, monotematyczna i zwyczajnie trollujesz.

Zjedzenie posiłku u osoby z którą się sypia to żadne pasożytnictwo, tylko zwykła kolej rzeczy:) Oczywiście niektórzy są przyzwyczajeni do tego, że facet płaci i wychodzi. Wybacz, że nie jestem takim facetem:)
Czerpię radość z seksu, jedzenia i rozmowy, a Twoje ataki nigdy mnie tego nie pozbawią.
Zwiększasz tym tylko swoją nienawiść do mężczyzn, seksu i wszystkiego, co z tym związane. A ludzie się od Ciebie odsuwają, by się nie skazić.
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Anty, Ty się już nie tłumacz, bo i tak do piekła trafisz :-D Kochanki masz, a w dodatku na obiady do nich chodzisz :-D . Do piekła! ;-) :-D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Kochanki? To zależy od definicji. Dla mnie kochanka kojarzy się z kimś na boku, a jestem "monogamistą" (może i seryjnym, ale uczciwym:p).

Dla mnie miłość, związek i seks to trzy odmienne kwestie, które mogą istnieć oddzielnie. A że nie jestem czcicielem żadnej religii, to mogę cieszyć się seksem z kim chce, bez żadnych wyrzutów sumienia i chodzenia do piekła;)

Poza tym, z teologicznego punktu widzenia, za taki seks nie idzie się do piekła - w końcu największa sprzedaż prezerwatyw co roku, jest na trasie przemarszu pielgrzymki na Jasną Górę:p
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Anty, gdybyś czytał internety, to byś wiedział co masz :-D parę 'pięter' wyżej wyczytałam, że masz kochanki, to znaczy, że masz :-D :-D. ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jak z tą sprzedażą to nie wiem? Na Jasną Górę nie chadzam, to prezerwatyw nie używam ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
A do piekła, to za te obiady :-D sex to normalka, ale żeby do obiadu zostać... ?! ooo.... :-D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
>wyżej wyczytałam, że masz kochanki, to znaczy, że masz :-D :-D. ;-)

Rzeczywiście, mam! Piszą tak czarne na białym!
A może Ty, jesteś jedną z nich?;)

>prezerwatyw nie używam ;-)

Hmm... jakbym tego nie czytał, nie wyczuwam tu ani trochę zazdrości o penisa:D

> sex to normalka, ale żeby do obiadu zostać... ?!

Bo ja taki dobrze ułożony i kulturalny:)))
A do piekła, to nie za karę, tylko przez te ich duże kociołki? Na obiad!?;)
Ja na obiad zawsze! - o ile, to nie ja jestem obiadem:p
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Do autorki wątku...
Proszę potwierdzić, że sprawa została zgłoszona i wyjaśniona.
Zgodnie z opisem w wątku...do jakiej "Instytucji" i ile godzin po zajściu?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Takie rzeczy trzeba zglaszac , brawo dla Ciebie ze zereagowalas, wiekszosc ludzi jest obojetna na krzywde innych , pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tam to nie tylko psy, ale i dzieci powinno sie zebrać tym rodzina w 100%patologia.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Hydepark

Macie jakieś doświadczenie z zarządcami nieruchomości w Trójmieście? (3 odpowiedzi)

Macie jakieś doświadczenie z zarządcami nieruchomości w Trójmieście? Jeśli możecie coś pod tym...

Gadżety reklamowe (27 odpowiedzi)

Gdzie w Gdańsku można kupić gadżety reklamowe? Jest jakaś hurtownia?

Ludzie z Trójmiasta, kim Wy jesteście? (170 odpowiedzi)

Ja nie wiem skąd Wy się się tutaj znaleźliście, ale potrzeba Wam chyba jakiejś turbo (albo raczej...

do góry