Widok

Wstydliwy problem

Cześć. Mam problem tego typu że mam 32 lata i miałem w życiu tylko dwie partnerki łóżkowe łącznie z obecną żoną z którą jestem szczęśliwy. Tylko chciałbym spróbować z inną kobietą bo nie wiem czy z każdą kobietą są takie same odczucia. Proszę o wypowiedzi głównie kobiety.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 15

Polecam Ci dobrego psychiatrę)Po kiego się żeniłeś?
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 6

Pewnie masz psychiatrę w rodzinie że wszystkich wysyłasz do psychiatry. Powodzenia
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 8
Drogi Marku,
Miałeś dwie partnerki.
Czy z każdą z nich miałeś inne odczucia? A czy z żoną jest za każdym razem tak samo?
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak z pierwszą było inaczej ale może temu ze była dziewicą. A z żoną za każdym razem jest tak samo niestety.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Proste. Pogadaj z żoną żebyście zrobili to inaczej. Rozawiajcie i... działajcie. Kombinujcie ile wlezie ;-) Po jakie licho chcesz zdradzać żonę?!?
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0
Może masz rację ale taką małolatkę bym chciał.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 8
Małolatkę, powiadasz?
Spadaj, frajerze.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 5
Chcialbys zeby twoja zone posuwal jakis malolat? Ludzie schodza na psy
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Marku,
Szczęśliwy dobrze prawi...
A zastanowiłeś się nad dalszym ciągiem zdarzeń, gdy inna kobieta przeniesie Cię na drugi koniec tęczy?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie zastanawiałem się nad tym. A myślisz że coś złego może sie stać?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Myślę, że tak. I to bardzo.
Aż taka ignorancja?!
32 lata i dwie (!) partnerki?!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
No już prawie 33 lata. Niestety ale tylko dwie partnerki. Trochę wstyd, prawda?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5
Nie, to nie jest powód do wstydu. Twój wybór. A wstydzić powinieneś się swoich durnych pomysłów skoków w bok z małolatkami.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 2
Zatem lepiej tego nie robić powiadasz? Pozatym jaka małolata chciałaby takiego starucha.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
Zdecydowanie nie.
Rób to z żoną na wszystkie możliwe sposoby a Ty będziesz zadowolony i ona przy okazji również.
I uwierz mi, z każdą jest tak samo. Z każdym też. To tylko seks.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1

Coś ty rzuč żonę i do burdelu tam jest dużo chętnych panienek a twoja żona znajdzie sobie jakiegoś normalnego faceta
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 3

Od kiedy mały przebieg to jest powód do wstydu?
Jeśli zbyt pochopnie żeś się ożenił to weź rozwód jak prawdziwy chłop i cyrków w domu nie odstawiaj
Bo jeśli zrealizujesz swój plan to jest opcja że żona puści cię boso po śniegu a nazywa się to "rozwód z winy męża"
co skutkuje włączeniem opcji o nazwie "nierówny podział majątku"
A jako kawaler z odzysku hulaj dusza
W świecie kobiet zdrajca jest niewiele wart
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 2

Niby masz rację ale z kimś też trzeba zdradzić więc kobiety nie są święte.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Pół światu tego kwiatu a małolaty raczej nie zdążyły wyjść za mąż więc trudno mówić o zdradzie
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Niby w wieku trzydziestu dwóch lat to trochę wcześnie ale mi to mocno pachnie kryzysem wieku średniego.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3

Kryzys wieku średniego ? Przy 2 partnerkach ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

To jest prosta gra i skutki dosyć oczywiste
Zdradzisz żonę to żona wystawi twoje rzeczy za próg i tyle zostanie z tego związku
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Marku,
Byłeś ciekawy wypowiedzi kobiety.

Według mnie to naturalny odruch, że jesteś ciekaw czegoś innego, nowego oraz nieznanego. Na wstępie chcę Tobie powiedzieć, że musisz być bardzo powściągliwym mężczyzną, skoro zdecydowałeś się współżyć z dwoma kobietami.

Możliwości masz wiele, ale zawsze pamiętaj o konsekwencjach, które ciągną się za każdym, ruchem na który się zdecydujesz. Dopasowanie w łóżku jest bardzo ważne. Czy jesteś szczęśliwy ze swoją żoną. Może warto się zastanowić. Z tego co piszesz masz dopiero 33 lata - przed Tobą cały świat. Jeśli nie macie dzieci to szkodliwość czynów nie będzie według mnie aż tak duża. Bo po co ona ma być w związku w którym nie ma spełnienia i szczęścia.

A może otwarcie zapytaj żonę, czy dobrze jej z Tobą, czy ją zaspakajasz? Może czuje to samo co Ty? Może nie czekaj na wprowadzenie zmiany z jej strony, tylko sam ją mocniej chwyć np pod prysznicem. Jeśli nic z tego nie wyjdzie....to dlaczego nie spróbować czegoś innego? Być może obecna żona nie jest tą jedyną :P

Życzę powodzenia i większej śmiałości w relacjach damsko męskich.

Pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6
Wejdź na roksę, albo odloty, do wyboru do koloru i nie trzeba latać z kwiatami, ani bombonierkami.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
Znów jak zawsze zawodzi komunikacja w związku.
Tak się mówi "to tylko seks" ale seks jest jedną z najważniejszych rzeczy w życiu. Udane (lub nie) życie łóżkowe wpływa na samopoczucie, poczucie własnej wartości, satysfakcję z życia i nastrój. Sama po sobie widzę jak się robię zgryźliwa i uszczypliwa kiedy jestem nieusatysfakcjonowana przez jakiś czas. To normalne! I normalne,że wtedy chce się poszukać tej satysfakcji gdzieś indziej. Ale!!! Tu pojawia się element komunikacji! Porozmawiaj o tym z żoną. Partner powinien być przede wszystkim przyjacielem i wsparciem,kims,kto będzie dla nas zawsze, na dobre i na złe. Powiedz jej wprost o tym problemie, bez owijania w bawełnę, włącznie z tym,że rutyna powoduje,że zaczynasz mieć fantazje o seksie z innymi kobietami...i daje ci 80%,że jeżeli przedyskutujecie sprawę jasno to wasze życie łóżkowe zacznie się poprawiać i nie będziesz miał już ochoty na skok w bok. Tyle,że nie oczekuj,że tylko ona nagle stanie się kocicą a ty będziesz czekał na gotowe, ty również staraj się być kreatywnym.

A w ogóle znajome małżeństwo, 10 lat razem miało podobny problem. On był bardzo bliski zdrady bo rutyna, nuda w lozku, chciał czegoś nowego. Bardzo otwarcie porozmawiał z żoną. Okazało się,że ona czuła to samo. Zgodnie stwierdzili,że pójdą do klubu dla swingersow. Obydwoje poszli w tango z innymi partnerami w tym samym czasie, łóżko w łóżko w zasadzie...potem całą noc spędzili ze sobą. Nie dość,że po tym poprawił im się seks, było więcej pikanterii, więcej fantazji to jeszcze umocnił im się związek bo zaczęli otwarcie mówić o swoich potrzebach.

W zdradzie nie jest najgorszy fakt,że idzie się do łóżka z kimś innym. W zdradzie najgorsze jest to,że osoba, która jest ci najbliższa rujnuje całe zaufanie kłamiąc i oszukując prosto w oczy, woli pójść na łatwiznę zamiast rozwiązać problem, o którym często druga strona nie ma nawet pojęcia. To niszczy fundament związku, nie wsadzenie fujary w kogoś innego.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 2

:D rada ciacha - idźcie sobie "poswingować" ;]
tylko że może facet (autor) nie jest tak "hop" do przodu żeby się zbiorowo pie.rzyć i przy tym by mu żonę też pie..rzyli .... ;D
formą "light" tego swingowania jest zdrada !? :) jak się chłopak chce napić szklanki wody to mu nie proponuj nurkowania na środku jeziora ;P
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Wdr czy ty jesteś taki ciemny czy tylko udajesz?? Ehh
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Forma light swingowania jest r*niecie swojej żony xD
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

jak już się od autora dowiedziałaś to jest nuding , a nie swing xD
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Masz rację tak zrobię. Dziekuję
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nieee no luz, zrób tak. Daj przelecieć swoją żonę. Ona załapie syfa, ty inną jakąś kiłe. Niee no spoko nowoczesny sposób na robienie z ludzi rzeczy!!!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

z reklamacją w razie czego do ciacha ;]
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

No właśnie ;-) Poza tym trzebaby się zapytać Ciacha czy sama lubi jak Ją "każdy"... a Jej facet z jaką mu się podoba?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nie wiem jak tam stoisz z edukacja seksualna ale istnieje takie coś jak prezerwatywa i chroni ona przed wszelkimi chorobami przenoszonymi drogą płciową.

"Jak ją każdy"... No tak bo ogólnie ja nie mam prawa wybierać z kim mam ochotę się przespać, musi to być pierwszy lepszy,który się napatoczy xD no błagam.

Żyje się łatwiej jak ma się dystans do różnych spraw. Do tych łóżkowych tak samo. I życie seksualne wtedy bardziej udane bo człowiek wyluzowany, bardziej skłonny do eksperymentów, do poznawania swoich reakcji na dane bodźce, otwarty...

Wiecie dlaczego kobiety tak bardzo przeżywają zdradę i dlaczego w większości kiedy kobieta zdradza jest to romans a kiedy facet to tylko skok w bok? Kobiety łączą seks z uczuciami,emocjami. Większość kobiet nie przespałaby się z facetem,którego nie lubią ale jest przystojny. Mężczyźni za to mają jakiś taki rozgranicznik między seksem a związkiem/uczuciami. Dlatego tak ciężko nam zrozumiec,że faceci po prostu chodzą do łóżka "dla sportu" a niekoniecznie dla tego,że chcą spędzić z laską poznaną np w klubie resztę życia ;)

Choć może to ja mam zbyt męski punkt widzenia, nie wiem ;)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4

Mamy inaczej zbydowane mózgi i faceci to wzrokowcy, poza tym jak myślą głową to oki ale jak im krew odpłynie poniżej pasa to myślą tam - ot i cała filozofia. Zresztą hmm "nowoczesność" seksualna w którą dajemy się wręcić to nic innego jak uprzedmiotowienie człowieka. Związek z tym z tamtym sex taki siaki - jak w sklepie. Popatrzmy wyrzej, głębiej, dalej! Nad związkiem powinno się pracować, dbać, oddawać coś i brać... ogólnie to wysiłek! Teraz jednak ludzie (chyba Ciacho także) wolą żyć łatwo, prosto i przyjemnie!?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

"Ją każdy..." hmm to w swingersach chodzi niby o co? O romansowanie? O czas podrywu nooo nie żartuj.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W kwestii interakcji międzyludzkich owszem. Bo kiedy przychodzę do domu wykończona po ciężkiej pracy to ostatnią rzeczą,na którą mam jeszcze ochotę jest stres w domu, nieporozumienia i kiepski seks. Nie ma w moim życiu miejsca na słabe rzeczy.
Swoją drogą to nie jest nowoczesne...to jest raczej powrót do pierwotnych instynktow.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ciacho, jak zwykle dałaś popis inteligencji emocjonalnej.

Dodałbym, ze kobieta jest skonstruowana w ten sposób, ze szuka mezczyzny, który zapewni jej i rodzinie przetrwanie.
Stąd jak piszesz, musi go „lubić”, czyli facet musi mieć w głowie potencjał do tego aby rodzina prawidłowo funkcjonowała. Stad niewielkie szanse nawet u najbardziej przystojnego faceta, ale nie wyposażonego w atrakcyjność umysłową. Dlatego kobiety mówią, ze najbardziej sexy jest mózg.
Z facetami tak nie jest. Kobieta dla mezczyzny jest m.in. potwierdzeniem własnej wartości przed innymi samcami, stad w przypadku mężczyzn większe znaczenie seksu fizyczności niż seksu umysłu.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bzdura, jakoby faceci robili to tylko dla sportu
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Każda osoba jest inna i z każdą będzie to inaczej, co nie znaczy że super!
1. seks jest ważny ale nie najważniejszy, co to będzie gdy któreś z was nie będzie mogło już z różnych powodów, np zdrowotnych?
2. czy chuć jest ważniejsza dla ciebie od ciepłego uczucia żony? Jeśli tak to bądź z nią szczery i się rozwiedź.
3. gdyby to żona chciała posmakować z innym, bo ty dla niej jesteś nudny, chciałbyś tego?
4. na nudę w łóżku można zaradzić, pokombinować różnej gry wstępnej, różnych pozycji, a także miejsc, to nie zawsze musi być łóżko w sypialni i najlepiej po ciemku ;). Wystarczy wasza wyobraźnia, miłość i oboje będziecie mieli udane życie. Dodatkowo są różne gadżety urozmaicające seks.
5. Pamiętaj nic na siłę i najważniejsza jest szczerość!
6. taki facet 33 letni i małolata to pedofila, chyba że masz na myśli osobę pełnoletnią, ale mimo wszystko różnica wieku spora. Chciałbyś aby jakiś stary pryk pukał twoją córkę?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

To prawda ale nasza ciekawość jest jednak silniejsza , serce vs rozum
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Raczej uj vs rozum.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

dodaj do tego zbyt cienki portfel na wizytę w agencji i mamy cały obraz takiego gościa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

18-nastka to też małolata a w sumie już dorosła
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ogarnij się, wszystkie baby są takie same, w gruncie rzeczy nakłam jej tyle ile się da, najważniejsze aby się oddała, a jeśli się w tym połapie to albo idź na całość albo szukaj nowej...
Powodzenia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Jaką chcesz uzyskać odpowiedź od kobiety? Że wszystkie są takie same?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Seks z każdą kobietą/mężczyzną jest inny, chociażby z tego powodu że każda kobieta/mężczyzna ma inną budowę ciała, osobowość, ruchy itd. Tylko, że idąc tą drogą, zawsze będzie Ci czegoś brakować, bo zawsze będzie nowy partner z którym nie byłeś. Nie ma złotego środka. To co czujesz jest naturalne. Im więcej będziesz chciał czegoś, tym bardziej będziesz niezadowolony z tego co już masz itd. Tylko jak nie chcieć czegoś, skoro chcemy :)
Polecam ten wywiad, jest tam mowa np. o namiętności itd.: https://www.youtube.com/watch?v=xz8qO3J6hLY (O związkach, Miłosz Brzeziński, cz.1, 20m2 talk-show, odc. 334)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Towarzyskie

Upokorzony przez żone (3 odpowiedzi)

Żona zaprosiła mnie na bal karnawałowy do swojej firmy. Zgodziłem się, żeby zrobić jej...

Jak bardzo zwierzasz się przyjaciołom? Czy Twoi przyjaciele Ci ufają? (3 odpowiedzi)

Prawdę mówiąc, mam mały krąg dobrych przyjaciół, którzy stali się mi bliscy przez wiele lat i...

Feromony i ich działanie (7 odpowiedzi)

Słuchajcie a jakie jest tak naprawdę to całe działanie feromonów. Mianowicie jak jestem w...

do góry