Widok

Wszy - jaki skuteczny preparat dla dziecka?

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Możecie polecić coś na wszy, żeby się ich pozbyć?
Jakiś skuteczny szampon czy coś innego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sora forte szampon. Mojej córce, pomógł pozbyć się niespodzianki przyniesionej ze szkoły ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Aa i jeszcze nafta kosmetyczna. Nawilżyłam same włoski, nie skórę głowy. Zawinełam ręcznikiem na 30minut i wyraziło gnidy, które później tylko zdejmowałami
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
lotion paranit- niefajnie sie naklada, bo tluste to , splywa po wlosach, ale skuteczne, dusi i usmeirca rowniez gnidy, nie tylko wszy,dla pewnosci powtarzasz kuracje po ok. tygodniu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
sors forte szampon i potem stosować sora lotion zapobiegawczo przed wyjściem do szkoły lub przedszkola odstrasza wszy,szampon +lotion ok 20 zl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Opłaca się kupić CichoWsza, jedno opakowanie wystarcza na dwa miesiące ochrony przed wszami, i jest to fajna dyskretna ochrona, gumki nosi się na głowie tak jak zwykłe ozdobne
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Też jestem zadowolona z tego jak działa Cichowsza. Wygodne gumeczki łatwe w upięciu, wytrzymałe. Różne stosowałam już rozwiązania przeciwko wszom i dopiero z tymi gumkami zostałam na dłużej. Wcześniej to się używało jakiś płynów, olejków itp., mało wygodne, nieprzyjemne...i tak dalej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

a co z chłopakami przecież nie będą gumek na włosach nosić, jak syn złapał wszy, to w aptece kupiłam parasidose po jednym zabiegu wszystkiego się pozbyliśmy, 15 minut to trwało. Ten preparat nie podrażnia skóry i nawet kobiety w ciązy mogą go używać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

owsiki (31 odpowiedzi)

hej dziewczyny, masakra jakaś-w piątek wieczorem znalazłam w kale córci robala :/ Okropne...

Czesne 2024 (3 odpowiedzi)

Wysokość czesnego nie jest adekwatna do jakosci nauczania. Szkoła w opłakanym stanie. Dzieci boją...

Pit 2023 (3 odpowiedzi)

Czy ktoś rozliczył się i już otrzymał zwrot? Interesuje mnie II US w Gdyni i Wejherowo

do góry