Widok
Wybicie mlecznej jedynki
Witam,
czy ktoś miał podobny przypadek?
Młody przewrócił się dziś wieczorem i walnął zębami o podłogę w kuchni.
Wypadła jedynka wraz z korzeniem.
Było to o 19, mój dentysta już po pracy.
Jutro oczywiście idziemy do pediatry, zobaczymy, co dalej.
Czy ktoś miał podobny przypadek?
czy ktoś miał podobny przypadek?
Młody przewrócił się dziś wieczorem i walnął zębami o podłogę w kuchni.
Wypadła jedynka wraz z korzeniem.
Było to o 19, mój dentysta już po pracy.
Jutro oczywiście idziemy do pediatry, zobaczymy, co dalej.
Czy ktoś miał podobny przypadek?
zadzwoń albo podjedź jutro na Orzeszkowej na stomatologię dziecięcą. Z tego, co wiem, to mają zawsze pełno, ale dzieci po urazie zawsze przyjmą. Zobaczą co i jak i jeśli będą wskazania, to na miejscu zrobią rtg. Powiedzą co dalej, pokierują, będą umawiać na kontrole.
Naprawdę warto - pedodonci z podejściem do dzieci :)
Naprawdę warto - pedodonci z podejściem do dzieci :)