Widok

Wybór auta :)

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Jeśli macie któreś z niżej wymienionych aut - proszę o opinię :)

wszystkie auta diesel, roczniki 1998-2001


- Citroen Xsara (kombi)
- Citroen Berlingo
- VW Polo III (kombi)



albo może jakieś propozycje wygodnego auta, z dużym bagażnikiem, ekonomicznego, najlepiej diesla, w cenie ok 10tys.zł?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
moją faworytką jest Mazda 323f "kombi" :P ale Mąż się nie zgadza ;P

Carisma też mi się podoba :P ale znowu słyszę gadanie, że ma silnik Renault :P (diesel) i że jest produkowana w Belgii :P

z tamtych wyżej wymienionych Xsara jeszcze jako tako mi się podoba ;) i ponoć ma najmniej elektroniki :P

(mój Mąż od ok 2m-cy dzielnie śledzi wszelkie fora samochodowe)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z tych co napisałaś to faktycznie VW
Ja jeżdżę mitsubishi carismą ( japończyk ) mój mąż golfem i ja jestem bardzo zadowolona. Kilka lat jeżdżę tylko wymieniać to co trzeba, a awarii nie ma żadnych. Naprawdę solidne i mocne auto. Nawet mechanicy chwalą tą markę.
Teraz mój mąż będzie sprzedawał swoje auto i również kupi mitsubishi dla siebie, bo nie dość że jak na takiej wielkości auto i taki rocznik w miarę ładnie spala ( 1,9 tds ) spala mi zimą 8l w mieście 6 w trasie ( latem na klimie )
Tak więc z czystym sumieniem mitsubishi carisme mogę polecić
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja chyba też wybrałabym Polo - właśnie ze względu na serwisowanie.
A poza tym VW to najlepsza marka na świecie. ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z tych wszystkich wybrałabym jedynie POLO.
Francuz napakowany jest elektroniką;/będzie jazda z naprawami..

Do 10 tyś nie wiem jakie auto;/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

tabletki antykoncepcyjne- jakie polecacie?? (72 odpowiedzi)

chciałabym zacząć brac tabletki antykoncepcyjne, wiem że lekarz powinien je dobrać. Ale jestem...

do góry