Widok

Wyrwanie ósemki

Witam

Widziałam że są różne wątki ale tak zapytam aktualnie.
Gdzie najlepiej wyrwać ósemkę? Podejrzewam że będę musiała isc do chirurga. Zastanawiam się nad tym czy wybrać akademie medyczną bo to jednak szpital itd? Czy wybrać coś typu orłowska clinic dental? Czytałam opinie wiadomo że ile ludzi tyle opinii. Ale zależy mi na dobrej opiece tym bardziej że też nie każde znieczulenie moge. I na pewno chcę wykonać zabieg prywatnie.
Ja oczywiście od razu panikuje bo boję sie bardzo że coś pojdzie nie tak ale chciałabym wybrać dobry ośrodek.
Czy możecie podpowiedzieć co najlepiej wybrać i gdzie się udać?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja bym Tobie poleciła Wejherowo Gabinet stomatologiczny Beata Milewczyk. Mają na miejscu Rentgena, więc mogą zerknąć czy można wyrwać i w jaki sposób. Jako jedyni w Wejherowie nie używają zastrzyków a mają już The Wanda.
Jeżdżę do nich z Gdyni. Ja korzystałam z leczenia u p.Karoliny Szydło- młoda dentystka ale zna się na rzeczy. Dałam Tobie dużo namiarów, zweryfikuj w internecie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jak ósemka to tylko dr Kołacki, Gdynia Pogórze
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Osobiście polecam klinikę Nowe Orłowo Dental Clinic w Gdyni Orłowie przy Alei Zwycięstwa 237/6 - szczególnie dla osób odczuwających strach przed zabiegami.
Miałem do chirurgicznego usunięcia zatrzymaną siódemkę i ósemkę (bardzo ciężkie ułożenie i mocna próchnica poddziąsłowa)) - przez 7 lat odwlekałem ten zabieg, mimo, że poprzedni stomatolodzy diagnozowali to jako pilne - strach przed chirurgiem mnie paraliżował.
W poprzednim roku trafiłem do kliniki Nowe Orłowo i dopiero tam spotkałem ludzi, którzy przełamali mój strach.
Okazało się, że zabieg jest całkowicie bezbolesny (sam nie mogłem w to uwierzyć), gojenie po zabiegu przy zastosowaniu wszystkich zaleceń również u mnie przebiegało bezproblemowo.
Polecam pana chirurga dr. Piotra Chomika, panią stomatolog dr. Agatę Pilipiec oraz panią higienistkę Miriam Okuniewską.
Są to bardzo sympatyczne osoby, zawsze porozmawiają, wytłumaczą, uspokoją oraz wprowadzają bardzo spokojną atmosferę podczas zabiegów.
Wystarczy powiedzieć czego się boimy, a wszystko tak wytłumaczą, że strach mija.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Inne tematy z forum Zdrowie

poszukiwany dobry ortopeda (32 odpowiedzi)

Moja mame czeka operacja, dostała juz skierowanie i po swietach ma isc sie zapisac w kolejkę......

Problem ze wzwodem (6 odpowiedzi)

Mam 40 lat i problem ze wzwodem robi sie coraz bardziej uciazliwy dla mnie i partnerki. Bedac...

Dobry fizjoterapeuta w przystępnej cenie??? (43 odpowiedzi)

Witam wszystkich, czy ktoś z Was może mi polecić sprawdzonego i w miarę niedrogiego...

do góry