Widok

Wystawianie pojemnika na śmieci przez sasiada

Mój sąsiad notorycznie wystawia swój pojemnik na śmieci przed moją posesją ponieważ zrobił sobie boczną furtkę która wychodzi na moja drogę dojazdową , nie mam nic przeciwko bramce ale już wystawianie śmieci mocno mnie irytuje,na zwrócenie uwagi odpowiedział mi że robi tak od kilku lat( ja mieszkam od kilku miesiecy)w moim przekonaniu bez mojej zgody nie ma prawa tak robić to jest tak samo jak by w bloku postawił śmieci pod drzwi sąsiada. Gdzie mam zgłosić ten fakt do gminy?
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 6
Nie wiem czy ten wątek uznać za prawdziwy, ale coś w tym jest, ze sasiad sąsiadowi chamem .
Cały bajzel który mamy ,a którego nie chcemy widzieć na działce ,chowamy tak ,aby go nie widzieć,ale przy płocie sąsiada, no bo o co chodzi przecież on może mieć widok na mój bajzel, ważne że ja nie muszę go oglądać.
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 0

Skoro nie reaguje to radze zapytaś w Urzędzie kminy w wydziale do śmieci ( nie wiem jak się to poprawnie nazywa)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Według mnie to jest złośliwym sąsiadem i robi to celowo. Chyba widzi że to jest pod czyjąś posesją.Nasz sąsiad robi to samo , wyrzucił duży materac pod nasz płot i to leżało pół roku
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy droga jest prywatna?
Czy gminna/powiatowa etc.? Czy śmieci stoją na na Twojej "ziemi", czy jego?
Czy pojemniki/worki na śmieci wystawiane są tylko na czas wywozu śmieci przez firmę czy też stoją tam cały czas?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
kill him!!!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Okay a ty ju noŁ sie zaszczep.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie poradzisz nic na to. Zglaszanie tego gdzie kolwiek nic nie da. Widze dwie opcje albo rub dokladnie tak samo jak on lub kominarka na głowę i oklem bez używania slow. Bedzie wiedział za co a nie bedzie mogl nic zrobic.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
A jaką ma tablicę ten twój sąsiad. nol gwe gda czy GKA
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

94.254.232.* baranie bo inaczej się nie da. Kazdy kto jest zameldowany w gminie Żukowo i mieszka w Baninie przerejestrowane ma tablice na GKA nie wszyscy to robią oczywiście. Zatem te mądrości o tablicach wsadz sobie w buty!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

ja mam gd i mam gminny tablice, ico ? tez pojemnik pod stawiam. no nie bo caly czas ciongle pilnuje porzadku a nie gadag, gadam i trwa to w niesko nczonosci. ico wynato?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

NO i wszystko jasne. Wystarczy mieć inne rejestracje i jest sie mądrym. Genialne ale sie moze de dil dowartościowaćp
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jakaś selekcja, casting jest przed zamieszkaniem w Baninie? Trudno mi uwierzyć, ze tylu i**otów tam mieszka
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pozbieraj psie kupy w okolicy i upier...ol Ch... Owi chodnik przed jego drzwiami. Baran będzie miał nauczkę no dodatkowo będzie czysto.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Droga za płotem jest Pani prywatną czy gminną? Po drugie jaki to problem jak ktoś wystawia na chwile pojemnik. Śmieciarze zabiorą, facet schowa. Pani się nudzi? nie ma Pani innych zmartwień.
A do tego człowieka co pisze o psich kupach itp. Masz coś z głową. Nawet faceta nie znasz a już go ch.............i zwyzywałeś.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

Skoro droga jest gminna, to bycie sąsiadem -mendą usprawiedliwia ?No tak bo przecież droga gminna jest w zasadzie wspólna no to każdy może robić co mu się podoba, tu zasadą jest brak zasad, a więc do dzieła sąsiedzi! Już byli/są tacy co wbijali paliki,ukladali kamienie przed płotem, bo im się wydaje, ze przed ogrodzeniem, to oni gratis dostali ,normalnie mentalność parawaniarzy znad morza .
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3

Słownik kolego, słownik.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Skoro stoi na ulicy to widocznie jest niczyj. Wywieź do PSZOKu i po sprawie
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jest nawet przedszkole które przesunelo płot powiększając sobie posesję....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Banino

Fak ! (4 odpowiedzi)

Mieszkańcy Banina , co sie dzieje z odsnieżaniem wioski 2km od Gdańska ? Chodzi mi głownie o...

Deweloper Dom Moich Marzeń (Banino / Dąbrowa) (116 odpowiedzi)

Jakieś opinie na temat dewelopera Dom Moich Marzeń budującego na skraju Banina i Dąbrowy ?...

Kominek czy koza? (72 odpowiedzi)

Hej, wahamy się czy kupować kominek czy koze. Jakie widzicie plusy i minusy jednego i drugiego?...

do góry