Widok
no to powtórka z rozrywki i następne wyzwanie :)
http://izismile.com/img/img4/20111117/1000/can_you_spot_the_cat_01.jpg
link, bo zdjęcie duże.
http://izismile.com/img/img4/20111117/1000/can_you_spot_the_cat_01.jpg
link, bo zdjęcie duże.
Wszak oto odczuwam poniekąd obawę,
Że zaraz zwariuję albo też niebawem.
Że zaraz zwariuję albo też niebawem.

