1) W kategorii forum "Rodzina i dziecko" powstały podkategorie "sprzedam" i "kupię", w związku z tym niezbędne jest uściślenie czego dotyczą te działy.

*W ww. działach nie powinny znajdować się oferty sprzedam/kupię/oddam/zamienię rzeczy typu: sprzęt RTV i AGD, meble, samochody, nieruchomości, zwierzęta, bilety, karnety i innych nie związanych z dzieckiem rzeczy. W dziale "sprzedam" należy zamieszczać też wątki typu: sprzedam, oddam, zamienię, ewentualnie poszukuję/podejmę się opieki nad dzieckiem; w dziale "kupię" oferty o poszukiwaniu opieki dla dziecka.

**Wszystkie wątki, które nie będą zgodne z powyższym postanowieniem lub będą znajdować się w kategorii "Rodzina i dziecko bez ogłoszeń", będą blokowane.

***W kwestiach spornych decyzję o pozostawieniu/usunięciu wątku podejmuje Administrator Forum.

****Przypominam również o tym, że konsekwencją powielania tych samych wątków sprzedażowych będzie ich blokowanie, a w drastycznych wypadkach nakładanie blokady na konta użytkowników, którzy nie będą się stosować do tego przepisu.


2) Ponadto informuję o nowym punkcie w Regulaminie, który dotyczy wielkości stopki w profilach użytkowników forum.
Punkt 13 Regulaminu mówi:
Rozmiar stopki (podpis + grafika) użytkownika forum nie może przekraczać 500 x 120 pikseli. Stopki przekraczające tą wielkość mogą zostać zablokowane.