Widok

ŻŁobek

Chełm Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Witam,ludziki szukam w Gdańsku żłobka może być prywatny, wiem że to raniczy z cudem,,,
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mi kiedyś udało sie wcisnąc swoje dziecko do złobka na Chełmie - jest tam b. miła pani dyrektor . Było to chyba koniec wrzesnia lub pazdziernik i znalazło się wolne miejsce - niestety syn pochodził tylko miesiac bo był wciąż przeziębiony i znalazłam szybko nowią nianię
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Wakacje z dziećmi (124 odpowiedzi)

nie mamy pomysłu na tegoroczne wakacje z dziećmi 5,5 lat i 3 lata byliśmy w zakopanym i...

do góry