Widok

ZOO

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Od ilu lat warto zabierać dziecko do ZOO?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
moj syn byl na pierwszym spacerze jak mial 2 lata prawie polowe przespal jak mial trzy byl juz bardziej zainteresowany:)

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moja Wiki miała ok 1.5 roku i była w miarę zainteresowana, hehe

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moja też miała 1,5 roku i wiadomo intresowały ją zwierzątka ciekawe (małpki głównie i pingwiny).

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mój synek też mial 1,5 roczku jak poszlismy pierwszy raz ale zasnał dopiero w drodze powrotnej ale bardziej był zainteresowany samochodzikami niz zwierzetami.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A my wlasnie dzis bylismy w zoo. Corka ma poltora roku i byla zachwycona zwirzatkami-najbardziej podobały sie jej malpki, kangury wielblady i ptaszki. Cala droge przedreptala !! Zasnela w drodze powrotej ale z wielkim zalem opszczala zoo.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moim zdaniem 2 lata to odpowiedni wiek sadze tak dlatego iz sama wiem po swoich dziwczynkach wieku 2 lat dziecko zapamietuje wazne chwile w swoim zyciu a taki wypad do zoo to nie byle przezycie wiec 2 latka :))))michalinam. napisał(a):

> Od ilu lat warto zabierać dziecko do ZOO?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja bylam z synkiem jak mial roczek to strasznie szalal ciezko go bylo odciagac od niektorych boksow a jak wychodzil z boksow dla ptakow to byl placz :)
image

Uploaded with ImageShack.us
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

gdzie usg prywatnie 3w1 brzuch tarczyca i piersi (29 odpowiedzi)

Witam jak w temacie Potrzebuje namiary gdzie zrobie usg prywatnie - cały komplet - chodzi mi o...

Prezent dla dziewczynki 5 lat - jaki? (66 odpowiedzi)

może coś doradzicie jaki kupić prezent na urodziny dla dziewczynki 5 lat , kolezanka z...

Kartony do przeprowadzki ! PILNE!!! (111 odpowiedzi)

Dziewczyny pomóżcie...w piątek czeka mnie przeprowadzka, a jeszcze nie mam kartonów. Potrzebuje...

do góry