Widok

Zaginęła Iwona Wieczorek

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Poruszyło mnie strasznie zaginiecie Iwony, sama mam córki i nie wyobrażalna jest dla mnie cała ta sytuacja :(
Tutaj na forum trochę ludzi zagląda jednak, więc postanowiłam zamieścić post z linkami do stron, gdzie są wszystkie informacje.
http://media.wp.pl/kat,1022943,wid,12509120,wiadomosc.html
I jeszcze jedna strona
http://www.trojmiejska.info/?p=329
Na dole nagranie z monitoringu.
Przykre, że dopiero po interwencji detektywa Rutkowskiego, sprawdzono monitoring
https://www.facebook.com/groups/200268143516906/?fref=ts

Zapraszam grupa zamknięta, sprzedaż ubranek dziewczęcych
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
podbijam bo moze ktos ja widzial
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jednego dnia w wiadomosciach mowili, ze tylko od czerwca do lipca zaginelo ok 2tys ludzi ;/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
I to jest straszne, ile ludzi znika bez śladu.
https://www.facebook.com/groups/200268143516906/?fref=ts

Zapraszam grupa zamknięta, sprzedaż ubranek dziewczęcych
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
masakra.
przy dzieciach idac do sklepu trzeba miec oczy dookola glowy
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
dlatego jak widzę ze matka zostawia wózek z dzieckiem przed sklepem i włazi na zakupy to mam ochotę zabrać wózek i schować się za rogiem żeby pinda w szał wpadła choć na minutę ... a potem zadzwonić do opieki ...

ja jak nie mam jak wejść do sklepu to poprostu nie wchodze i część !! bez chleba przeżyje .. bez dziecka zwariuje
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dejwi zgadzam sie w 100% ! Niektorzy rodzice nie maja wyobrazni. W hipermarketach puszczaja dzieciaki a potem te placza bo mamy nie ma. Dobrze jesli na placzu i strachu historia sie konczy...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Szok.
Podbijam, mam nadzieje ze znajdzie się cała i zdrowa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
przed sklepem wozek zostawic nie dopomyslenia...dobry pomysl z tym zchowaniem wozka moze nauczylaby sie czegos w koncu
image
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hop... Wciąz pełna nadziei, że się Iwona odnajdzie
https://www.facebook.com/groups/200268143516906/?fref=ts

Zapraszam grupa zamknięta, sprzedaż ubranek dziewczęcych
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
sama o 3 w nocy spacerowała po miescie....a ci jej znajomi?sama ja puscili?pewnie sie dzieciaki narąbały...
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mała ciężarówka chyba trochę przesadzasz. Skoro dziewczyna się uparła że chce iść sama to poszła. Jest dorosła. Co mieli zrobić? Ona nie miała ochoty iść do domu co wskazuje kierunek w jakim się udała. Inaczej poszłaby na kolejkę. Ja też nie raz i nie dwa chodziłam po Sopocie o 3 a nawet wyobraź sobie 5 rano i wcale nie byłam narąbana. Zabawa ot przywilej jest młodości.

Dziewczynie nie wystarczyło wyobraźni by uniknąć tragedii.

Stało się coś czego bardzo współczuję rodzicom , nie wyobrażam sobie być na ich miejscu.

I mam nadzieje że znajdzie się ten kto przyczynił się do zniknięcia Iwony.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dlatego ważne jest by uczulać dzieci na takie spacery, nie wiem, ubiór (ponoc miala spódniczke i szpilki i poszla na plaże)

żal dziewuchy ... bossszzzz niewyobrażam sobie takiej tragedii co musza czuć rodzice

ja tez w krotkich spodenkach biegalam i golym brzuchem na imprezy ale z dysko zawszeeeeeeee zabierala nas ojciec kolezanki (imprezy poza miastem) - nigdy sama nie lazlam ... znajomi odprowadzali ... taksa ...

wiem wiem nie ma co sie mądrzyć ... ale warto uczyć dzieci uczulać je itp

trzymamm kciuki za dziewczynę z penia nadziei ze się odnajdzie ...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
albo ... to rada ktora mozna dzieciom przekazać ... przepraszam za spam w taki wątku

jak mijało mnie podejrzane towarzystwo to szłam jak fleja i drapałam się po dupie żeby bali się mnie tknąć ... że złapią coś ...

na stopa lazłam w starych ubraniach, bluza z kapturem, stare buty ...

odstraszać ... odstraszać
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
sopot to imprezowe, tętniące życiem miasto...
nie raz wracało się nad ranem, zdarzyło mi sie również samej...monciak pełen ludzi, wrecz tłumy...patrole policji jeżdzace środkiem, monitoring, światła...niby bezpiecznie..
dziewczyna niestety poszła inną drogą...tam przy papryce nie jest już tak jasno i tłumno...wrecz odwrotnie...ja bym sie bała tam iść w nocy sama...
mam nadzieje ze dorwa tych drani a dziewczyna sie odnajdzie cała i zdrowa...

swoją droga policja nie wpadła na przejrzenie monitoringu...dopiero detektyw po tygodniu od zaginiecia brawo!! to po co te kamery??
image
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wiecie co..sama 19 letnia ładna blondynka w mini po nocy...w erze samych zboczeńców na każdym kroku...tragedia...my jesteśmy starsze i kiedyś jakoś nie było tak tragicznie jak jest teraz,nie było takiego bandyctwa...nie wiem gdzie ten świat dąży,oby historia zakończyła się szczęśliwie,trzeba wierzyć.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewczyny, ja jestem po 30 i troszkę inaczej już myślę, ale wracając do swoich nastu lat wspomnieniami, teraz łapię się za głowę.
Na monitoringu widać jakie tłumy chodzą o tej godzinie w Sopocie, dziewczyna pewnie była zła, chciała iść do domu na pieszo ( może nawet kasy nie miała na kolejkę )
Nie ma co gdybać, czy zrobiła odpowiedzialnie, czy nie bo to nastolatka.
Wierzę, że detektyw coś wskóra, że Iwona się odnajdzie.
Szkoda tylko, że tak późno został przeglądnięty monitoring, tak jak ktoś wyżej napisał, po co on tam jest, jeśli detektyw wpadł dopiero na przeglądnięcie jego.

Rutkowski odnajdywał wiele zaginionych ludzi, ma kontakty poza granicami kraju i wierzę, że tym razem również dzięki niemu dziewczyna się odnajdzie.
https://www.facebook.com/groups/200268143516906/?fref=ts

Zapraszam grupa zamknięta, sprzedaż ubranek dziewczęcych
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Życzę Rodzinie, żeby Iwona się odnalazła cała i zdrowa...




też pamiętam czasy swoich imprez w Sopocie... wtedy jeszcze w Non-Stopie i na Tarasach :P zawsze byłyśmy 3-4 dziewczyny... "odstrzelone" na imprezę ;) też obcasy, dekolty itp.
dostawałyśmy różne dziwaczne propozycje...
(Ojjka pamiętasz - nawet podczas połowinek, jak wyszłyśmy z Non-Stopu do tego bocznego wejścia na molo)
ale ZAWSZE wracałyśmy razem i ZAWSZE taksówką... (zresztą taką miałyśmy zasadę - jeśli nie wiedziałyśmy ile kasy będziemy potrzebowały na taksówkę, to dzwoniłyśmy do korporacji i pytałyśmy, wtedy sumę dzieliłyśmy na 3-4 osoby i taką kwotę każda musiała mieć zostawioną)
później taksówka nas rozwoziła po domach - ostatnia płaciła :]

i chociaż robiłyśmy wiele głupich rzeczy ;P to był zasady "bezpieczeństwa", których się trzymałyśmy... (tak samo nie wsiadałyśmy z obcymi chłopakami/facetami do samochodu - a wiele razy chcieli nas podwozić...)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja też troszkę imprezowałam ale ZAWSZE pilnowałyśmy się z koleżanką i większym towarzystwem.
Oby znalazła się cąła i zdrowa.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Znam sprawę, pisałam do trojmiast.pl czemu nie piszą o tym, ale twierdzą, że zaginęło w najbliższym czasie ok. 300 osób i nie mogą o wszystkich pisać.
Cokolwiek w życiu robisz, nie ma większego znaczenia. Ale ważne jest, żeby to robić
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
acha, zwróćcie uwagę, że buty niosła w rękach, szła na boso, o mini nie wspomnę
Cokolwiek w życiu robisz, nie ma większego znaczenia. Ale ważne jest, żeby to robić
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
'Nie ma co gdybać, czy zrobiła odpowiedzialnie, czy nie bo to nastolatka. '

A co ma do tego wiek ? w kazdym wieku trzeba być odpowiedzialnym i myśleć... ona miala 19 lat wiec już dzieckiem nie była.
image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewczyny po pierwsze wątek nie powstał po to, żeby gdybać czy zrobiła dobrze czy źle.
Druga sprawa, każda z Was w swoim życiu zrobiła kiedyś coś głupiego, bądź mniej głupiego, ale nieodpowiedzialnego.

Co ma do tego fakt, że miała mini i niosła buty w ręku ?
Miała szpilki, może nogi już ją bolały od chodzenia w nich, a może boso wygodniej ?
Co z tego, że miała mini ? W końcu ma 19ście lat a nie 50siąt
Mamy lato, ja sama latam w krótkich spodenkach bo tak mi wygodniej. Czy to znaczy, że coś ze mną jest nie tak ?

Komentarze, że miała spódnicę i szpilki jest co najmniej śmieszny.
https://www.facebook.com/groups/200268143516906/?fref=ts

Zapraszam grupa zamknięta, sprzedaż ubranek dziewczęcych
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z całym współczuciem dla rodziców dziewczyny, ale chodząc na boso ulicami sopotu ze szpilkami w rękach jest zachowaniem prowokującym.
Cokolwiek w życiu robisz, nie ma większego znaczenia. Ale ważne jest, żeby to robić
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7
A co jest takiego prowokującego w chodzeniu na boso ??? Też tak czasem chodze i nikomu sie chyba nie narażam.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
wogole moze pokazanie stopy \Twoim zdnaiem jest prowokacją???? bzdury totalne z sensem tylko dla zniewiściałych beretów
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
powstała strona o iwonie wieczorek
http://zaginelaiwonawieczorek.npx.pl/news.php
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ogladałam top nagranie z monitoringu to powiem wam ze nawet gdybym znała tych kolesi to jakośc nagrania jest taka ze to równiedobrze może być każdy !!! wiec szukaj wiatru w polu OBY SIĘ ZNALAZŁA !!! Bo widać ze rodzice wszystko robią co moga zeby ja znalesc !!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
w 100% popieram Kasie...
jak ma wyglądać w środku lata? w golfie i pantalonach? no komment...

jakość nagrania faktycznie słaba, ale moze ktoś z tych przechodniów sie zgłosi z jakąs informacją...bo przypomni sobie ta trójke stojaca pod sanatorium...
image
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
dokładnie Aga.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My z mężem wczoraj czytaliśmy artykuły i przeglądaliśmy nagrania z kamer.Cały czas o niej myślę i nie wyobrażam sobie co czują rodzice.
Sama mam przecież córeczkę,która kiedyś też będzie miała 19 lat...

Mam nadzieję,że się odnajdzie chociaż po tylu dniach to nie wiem czy można się spodziewac optymistycznego zakończenia.


Ostatnio oglądałam jakiś program,że w Polsce rocznie ginie ok 15 tyś. ludzi. Wywóz do domów publicznych,do nielegalnych adopcji,jako dawcy narządów a także porywają pedofile.
To jest koszmarne stracic w ten sposób dziecko i nie wiedziec do końca życia co się z nim dzieje,chyba bym zwariowała.

Dlatego od najmłodszych lat należy wpajac pewne zasady bezpieczeństwa i budowac relacje z dziecmi na zufaniu. Wiem prosto się mówi a nie zawsze wyjdzie w praktyce bo młodośc rządzi się jednak swoimi prawami.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zastanawia mnie troszkę po co są poszukiwani Ci dwaj kolesie? Rutkowski tak zaznaczał, że ten jeden z nich tak się dl€go oglądał za Iwoną, a przecież na całym nagraniu widać, że on oglądał się prawie za każdą dziewczyną która przechodziła jak również i za kolesaiami. Po za tym oni odeszli z tego miejsca jakies 4 minuty po przejsciu Iwony, więc ona już mogła być daleko. Zreszta widać jak ona za mostkiem skreca w ten park, a oni poszli prosto. Mnie się wydaję, że oni nie mają z tym nic wspolnego.
Mam nadzieje, że znajdzie się cała i zdrowa
image
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
a ja sie zastanawiam po ki czort miasto inwestuje w kamery kupę kasy i kupuje taki szrot na którym nic nie widać!!

gdyby kupili mniej a lepszej jakości to może by posłużyło w sprawie takiej jak ta :(


popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
w bazie ITAKA na zaginieni.pl jest tylko trójka zaginionych z trójmiasta w tym roku, więc nic by się nie stało jakby trojmiasto.pl zamieściło artykół o Iwonie i Patryku...

http://www.zaginieni.pl/baza-danych-osob-zaginionych?type=2&imie=&nazwisko=&wzrostOd=&wzrostDo=&kolorOczu=&wiek=&wiekOd=&wiekDo=&ostMiejsce=&woj=pomorskie&x=69&y=17
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja poprosiłabym o pomoc również Pana Jackowskiego z Człuchowa.
Zawsze to może pomóc, a na pewno nie zaszkodzi.
Trzymam kciuki aby się znalazła cala i zdrowa
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tez mi sie wydaje, ze nagranie z monitoringu to nie ten trop, kolesie ruszyli w tą sama strone kilka minut później, raczej nie mieli zamiaru namierzenia tej dziewczyny... Ale moze po prostu cos widzieli w tamtej okolicy...
Wiadomo, ze kazdy trop jest wazny

Straszna historia i oby mimo wszystko miala dobre zakonczenie...
image
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Pan Jackowski juz pomagal w tej sprawie, namierzyl ze dziewczyna byla na dziewczyne na Polwyspie
Cokolwiek w życiu robisz, nie ma większego znaczenia. Ale ważne jest, żeby to robić
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
http://media.wp.pl/kat,1022943,wid,12513542,wiadomosc.html
https://www.facebook.com/groups/200268143516906/?fref=ts

Zapraszam grupa zamknięta, sprzedaż ubranek dziewczęcych
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tez znam sprawę troszkę bliżej i jak mi siostra o tym opowiadala to az mi ciarki przeszly - ona zna tego byłego chłopaka Iwony takze moze jutro podpytam czy cos nowego wiadomo


http://www.trojmiejska.info/?p=356
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sara, jako możesz podpytaj, bo strasznie mnie ruszyła ta sprawa.
Jestem matka, do tego mam w domu nastolatkę i wciąż jednak jest we mnie nadzieja, że Iwona się odnajdzie
https://www.facebook.com/groups/200268143516906/?fref=ts

Zapraszam grupa zamknięta, sprzedaż ubranek dziewczęcych
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jezu, Sara dopiero przeczytałam o tym Patryku :(
https://www.facebook.com/groups/200268143516906/?fref=ts

Zapraszam grupa zamknięta, sprzedaż ubranek dziewczęcych
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kasia - ja juz nie wiem o co chodzi tak jak pisalam w naszym wątku.. no chyba ze to zbieżnośc imion i mojej sis o innego Patryka chodziło...

a co do mini i szpilek - kurcze przeciez to ze tak sie ubieram nie oznacza - porwij mnie czy coś tak samo złego... nie jest to wytlumaczenia dla porywacza czy gwałciciciela - bo ona była w mini.... czy prowokowała - jezeli ktos dopuszcza sie podobnych czynów to po prostu nie ma dla niego żadnej obrony, wiec czy byłaby ubrana w bikini czy w golf to nikt normalny nie powinien nic wbrew jej woli zrobic
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sara, to samo stwierdziliśmy dziś z moim mężem, ze jak natrafisz na czubka, to będziesz w worku po kartoflach, przez tydzien nie myte włosy itd. to i tak Cię skrzywdzi :(

Dziewczyna jest młoda i w pełni ją rozumiem, że nosi krótkie spódniczki.
Szpilki w ręku ? Sama kiedyś tak wracałam, bo założyłam nowe szpileczki i myślałam, że skonam tak cisnęły.
Owszem nie wracałam sama, ale też na boso ;)
https://www.facebook.com/groups/200268143516906/?fref=ts

Zapraszam grupa zamknięta, sprzedaż ubranek dziewczęcych
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Straszne tyle czubków a policja jeśli chodzi o osoby pełnoletnie nie wszczna postępowania od razu!!! Nie kumam tego??? Ja wczoraj stwierdziałam ze chyba wszczepie mojemu dziecku czipa żebym go mogła nawet na kocu swiata znalesc. A co tych zaginięc to masakra tak samo jak była ta głosna sprawa zaginięcia Madelain. Ogladałam program na discovery to szereg niedopełnień policji a na koncu najlepiej oskarzyc rodziców....
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzisiaj o 6 rano krazyl helikopter nad lasem na przymorzu, moze cos sie wyjasnilo. dajcie znac jak czegos nowego sie dowiecie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Helikopter krążył, bo ktoś " mądry" podał fałszywy alarm na policję, że widział konającą dziewczynę która zataczała się do lasu, ale myślał że to ktoś obłąkany i zamiast jej pomóc, to zadzwonił na policję. Ile ludzi, tyle pomysłów...pogratulować tylko :/ Srebrzysko potrzebne od zaraz...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kurcze, sprawa Iwony nie daje mi spokoju. Szczerze powiedziawszy nie dałabym szans, żeby tak daleko zaszła z Sopotu do Jelitkowa, niby nie daleko, niby lato ale nikt nie wie na kogo się trafi zwłaszcza, że naprawdę kupę pijanych ludzi kręci się po plaży.
Zastanawiam się jednak czemu nie wsiadła do Taxi, czemu szła taki kawał sama. Przecież jest atrakcyjną dziewczyną i no niestety ale jakiś psychol nie przepuścił by jej. Przecież ona sama nie jest w stanie się obronić.
Zastanawiam się też przecież jest już widno, czy nikt nic nie widział?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
no niestety... pewnie była zła i do tego podpita(jak to po imprezie) - więc myślała, że nic jej się nie stanie... (a może wcale o tym nie myślała?)


nie da się zaprzeczyć, że było to kuszenie losu - mało rozsądne... samotna dziewczyna, wracająca nocą/nad ranem... w krótkiej spódnicy, do tego ładna... nie wczytywałam się w szczegóły - ale chyba wracała plażą lub tym deptakiem wzdłuż?

cóż... świrów nie brakuje - pewnie miała tego pecha trafić na któregoś... :(((


oczywiście nikt nie ma prawa zaczepiać samotnej dziewczyny tylko dlatego, że jest ładna, młoda i imprezowo ubrana... ALE - powiedzcie to degeneratom...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
M_LADY tak samo jak Tobie, tak i mi nie daje to spokoju, wciąż wierzę, że jednak się odnajdzie cała i zdrowa.
Dziwi mnie postępowanie policji, że dopiero teraz wzięli psa tropiącego :(Przecież teraz to już po ptakach :(

Trochę też jestem zaskoczona tym co mówi policja i Rutkowski, że małe szanse na znalezienie jej żywej :(
Przecież mogła zostać wywieziona...ech, brak mi słów na to co dzieje się na tym świecie :(
https://www.facebook.com/groups/200268143516906/?fref=ts

Zapraszam grupa zamknięta, sprzedaż ubranek dziewczęcych
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dopiero zobaczyła link który wstawiła Ania :( Czyli do Jelitkowa doszła. Ciekawe czy dalej są też kamery
https://www.facebook.com/groups/200268143516906/?fref=ts

Zapraszam grupa zamknięta, sprzedaż ubranek dziewczęcych
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mi tez spokoju nie daje ta sprawa.Dzis jak czekalam na autobus do pracy to widzialam ten helikopter latajacy na wysokosci jelitkowa.
Ja rowniez widze male szanse na odnalezienie dziewczyny zywej;(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wydaje mi się,ze jak ktoś na nią napadł to raczej trzeźwy. Ja miałam kiedyś taką "przyjemność" ze o podobnej godzinie ale w kolejce dosiadło się do mnie takie poimprezowe toważycho- dostali z łokcia i uciekłam a nie jestem jakaś super silna ale ludzie po alkoholu to często nie bardzo jednak są tacy nie bardzo i łatwo się wyrwać. Tak więc nigdzie nawet w miejscu publicznym o takich godzinach nie jest bezpiecznie, a jeszcze wam powiem,ze nikt mi nie pomógł, bo ja zwialam a oni za mną a ludzie zamienili się w posągi, wydarłam się na nich na maksa i to ich troszkę wreszcie odstraszyło. Nie byłam po imprezie musiałam po prostu takim bardzo wczesnym pociągiem jechać na studia. Potem juz jeżdziłam z kolegą z grupy całe szczęście też znalazł sie z gdańska.
Zdażało mi się wracać samej z imprezy ale zwykle miałam pietra. Po swoje dziecko to chyba będziemy jeździć albo dawać mu na taksówkę.
Mójego kolegę z podstawówki też w sopocie zadźgali jak wracał z dyskoteki.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pewnie dalej też są kamery i może coś wyłapią.
W każdym razie na zdjęciu fakt widać, że podąża za nią jakiś mężczyzna ale czy to można ze sobą powiązać??
Jest jednak coś co nie daje mi spokoju. Zobaczcie na ostatnim zdjęciu dostępnym z Iwoną jest już dość jasno, przypuśćmy, że ludzie wracają z imprez do domu też wzdłuż plaży, niektórzy zaczynają wychodzić z psami, biegać, niektórzy ludzie udają się do pracy ( przypuszczam) i nikt nie słyszy, wołanie kobiety o pomoc, jeżeli coś takiego miało miejsce??
Mam taką tezę, że musiała zaufać komuś i wsiąść nie wiem do samochodu, udać się z kim do domu, sama nie wiem. Człowiek się już zastanawia, analizuje...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No chyba, że już naprawdę jest znieczulica i ludzie bojąc się nie zwracają uwagi tak jak opisuje koleżanka wyżej. Strach!!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
M lady o tym samym pomyslałam...nie chce mi się wierzyć że nikt nie usłyszałby wołania o pomoc o tej godzinie i było już jasno
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
jest znieczulica...


byłam jeszcze w podstawówce kiedy kilku podpitych chłopaków przyczepiło się do mnie i do koleżanki - na Kołobrzeskiej(koło sklepu Maćków i przychodni - tam są teraz takie ścieżki z krzakami - wtedy krzaczki były do kolan), zimą ok godziny 16 - więc było ciemno, ale ludzie chodzili...
koleżanka uciekła...
a mnie przewróciło i zaczęło się do mnie dobierać 5 pijanych chłopaków...
krzyczałam i walczyłam...

a co na to ludzie?
"nie przeszkadzajcie sobie..."
"moglibyście nie robić tego w miejscach publicznych"
itp.

udało mi się dość mocno "uszkodzić" 3 z nich... (gryzienie, kopanie, drapanie + wbijanie pazurów w twarze) i wreszcie mnie puścili...



ale co się strachu najadłam to moje :/

miałam wtedy jakieś 12-13 lat... (chociaż wyglądałam na więcej)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jezu dziewczyny, mnie też się to w głowie nie mieści, i podobnie wciąż obstawiam, że Iwona komuś zaufała.
Mam nadzieję, że dalej też sa kamery i będzie wiadomo dokąd doszła
https://www.facebook.com/groups/200268143516906/?fref=ts

Zapraszam grupa zamknięta, sprzedaż ubranek dziewczęcych
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
niestety trzeba sobie samemu radzić bo ludzie się boją mieszać niestety. I trzeba hałasować, bo cicho będąc wcale się nic nie zdziała. Mozna pewnie przy tym oberwać ale najczęściej oprawcy panikują i uciekają. Ponoć często ofiary "współpracują" bo myślą,że wtedy ten ktoś w końcu da im spokój. Ale nic bardziej mylnego. Zwyrodnialcy nie dają się brać na litość. Był przypadek dziewczynki, którą prowadzili w miejscu publicznym przez dworzec a ona szła z nimi i dała się zaciągnąć do ich mieszkania tam niestety ją zgwałcili i zabili. A ona szła z głową spuszczoną i nic nie zrobiła, zmroziło ją, nie wiem. Ludzie różnie reagują w takich sytuacjach.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
mam nadzieje, że są jakieś dalsze ślady, przecież są monitoringi niech sprawdzają.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja nie moge tego pojac dlaczego tak pozno przegladaja monitoring to w koncu do czego on jest.nie moge tego pojac...a co chodzi o znieczulice to sie tez z tym zgodze mnie zaczepili w autobusie chcieli mi obciac wlosy, wracalam nocnym a kierowca nic i siedzialam sprzodu...
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
To takie straszne...co chwilę śledzę czy pojawiły się nowe informacje na ten temat. Współczuję matce, sama mam 2 córki i strach się bać, co to będzie za paręnaście lat.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
tu macie szerszy film z monitoringu, poszukiwana widoczna o godzinie 4:12
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
sorry zapomnialem o linku

http://www.youtube.com/watch?v=ayH660GD8gU
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zobaczcie na filmiku, 6:40 - ewidentnie patrzą się na wejście na plaże - tak jakby coś tam było - tj. coś się działo.

Chwile wcześniej, z tego co zauważyłem z "ruchów" - Iwona skręciła w te wejście na plażę (chociaż do końca nie widać) - ale można wywnioskować z zachowania - zejście na bok pod koniec (3:58).~Ten koleś też na bok zszedł jak zobaczył że ona też na bok idzie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie chce się nakręcać ale chyba masz rację........
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
może skręciła na plażę, bo czuła że ten facet za nią idzie i chciała się upewnić?


faktycznie - 6:40 - tych 4 chłopaków patrzy w stronę wejścia na plażę...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
ten facet wyglada podejrzanie:-(
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewczyna mieszkała na Jelitkowskim Dworze, dzieliła ją już bliska odległość do domu :( Podobno na innych kamerach już jej nie ma, a czy ten gość jest ?

Sama nie wiem co o tym myśleć, chyba doszukujemy się winy w każdym, bo z filmiku spod "sanatorium" również podejrzani byli mężczyźni jacyś.

Fakt facet jakiś dziwny, ręcznik, boso o takiej godzinie.
Na Jelitkowskim Dworze również są kamery, ciekawe czy zostały sprawdzone, bo może dotarła do osiedla.
https://www.facebook.com/groups/200268143516906/?fref=ts

Zapraszam grupa zamknięta, sprzedaż ubranek dziewczęcych
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tych czterech mężczyzn coś tam widziało, nie wierzę w przypadek, że tak wszyscy oglądnęli się w stronę plaży. Uważam, że ich trzeba pilnie odnaleźć.
Sprawa nadal jest słabo nagłośniona, bo z kim nie rozmawiam, to słyszę
"No coś Ty, gdzie, kiedy, skad wiesz"

Mam nadzieję, ze policja również to zauważyła, i szuka tych chłopaków których uwagę coś tam przykuło
https://www.facebook.com/groups/200268143516906/?fref=ts

Zapraszam grupa zamknięta, sprzedaż ubranek dziewczęcych
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Myślę, że człowiek, który szedł za Iwoną wniesie duuuużo do śledztwa. trochę dziwne, że chwiejnym krokiem wybierał się o 4 rano na plażę, a Iwona chyba też tam skręciła. Oby się ten człowiek odnalazł ...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
a moze po prostu ten facet wracal z imprezy i mial ochote wejsc jeszcze na plaze, nie łączyłabym tak szybko nikogo z zaginięciem tej dziewczyny tylko dlatego ze na nia spojrzał lub za nią szedł.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jeżeli na innych kamerach (o ile takie są na dalszym odcinku drogi) jej już nie ma to musiała skręcić na plażę. Szkoda, że nie widać, czy ten mężczyzna poszedł dalej prosto czy skręcił. Kamera niestety za późno odwraca się w kierunku deptaka, poza tym nie jest widoczny znaczny kawałek drogi.

Chłopacy faktycznie odwracają się w strone wejścia- musieli coś tam widzieć lub słyszec (nawet jeżeli nie było to związane z dziewczyną to coś przykuło ich uwagę)

Dziwie się, że nie umieszcza się na wszystkich mozliwych portalach/ stronach trojmiejskich nagrań z monitoringu z prośbą o zgłaszanie się osób z filmików... być może też ktoś byłby w stanie kogoś rozpoznać.
Wchodze na strony http://www.trojmiasto.pl czy strony Sopotu, Gdańska a tam żadnej wzmianki o zaginięciu dziewczyny. Pewnie wszyscy obawiaja sie, ze turystow odstrasza... eh.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mi sie wydaje to dziwne ze miałaby skrecic na plaze. No bo po co? Jesli podejrzewala ze ten facet idzie za nia, to mogla skrecic w druga strone, tam przeciez stalo kilkoro ludzi. A plaża by do domu nie wrocila i tak musialaby wrocic na deptak. Ja mam nadzieje ze mimo wszystko dobrze sie to skonczy...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ja myślę, że mogła skręcić na plaze bo dalej przeciez jest w tamtym miejscu spore zalesienie terenu i moze stwierdzila ze plażą będzie jej łatwiej w razie czego uciec przed tym człowiekiem z tyłu.nie wiem, takie tylko domysły po prostu
swoją drogą to sporo tam sie ludzi przechadza o 4rano
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja myślę, że Iwona niekoniecznie czuła się zagrożona, a przynajmniej nie bardziej niż kiedy wychodziła z dyskoteki. Było już jasno, wokół ludzie, którzy zaczynali pracę, bądź tak jak Ona wracali z imprezki, myślę, że mogła już być zmęczona imprezą, drogą itd... a może po prostu chciała chwilkę odpocząć na piachu i wtedy ktoś ją zaczepił, dlatego tamci kolesie zwórcili uwagę w stronę plaży, jakby się coś tam działo?

Swoją drogą, powinni ujawnić, czy widać Iwonę na dalszej trasie deptaku, żeby roziwać spekulacje.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
tak sobie mysle ze jezeli ten facet zaluzmy zaatakowal ja to przciez musialby sie jakos bronic krzyczec a on byl ewidentnie zawiany...
a to prawda o tych chlopakach musieli cos zauwazyc nie rozumie dlaczego jeszcze tych osob nie odnalezli
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja bym zapytała tych co pchali wózek oni byli w tym samym momencie co Iwona może zauwazli coś podejrzanego , a ich pewnie łatwo znalesc bo tacy ludzie codziennie łaza w te same miejsca mają swoje trasy.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja uważam, że gdyby czuła się zagrożona to nie szła by na plaże a poszła do Bacówki, tam było sporo osób jak na taką porę. Fakt też zainteresowali mnie Ci mężczyźni co w tym samym czasie odwrócili się w stronę wejścia na plażę.
Aha nie wiem czy czytacie opinie forumowiczów ale na gazeta.trojmiasto.pl spora ilość ludzi zauważyła, że "Iwona" z monitoringu koło Sanatorium a "Iwona" z Jelitkowa ma troszkę inną bluzkę? Wczoraj sprawdzałam i może faktycznie ale nie wiem czy już sobie wkręcam, czy źle widzę. Sprawdźcie!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Rzeczywiście- matka opisuje, że miała bialo- granatową bluzkę.
A na tej kamerce z plaży dziewczyna jest w zupełnie białej bluzce.
image

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewczyny mi ten facet z ręcznikiem też wygląda podejrzanie, widać że podąża za nią szybkim krokiem i po jej prawdopodobnym zejściu na plażę tak jakby rozgląda się wokół, czy nikt nie zwrócił na niego uwagi..Powinni w zbliżeniu zrobić jemu zdjęcie i rozwiesić w całym trójmieście, żeby się zgłosił się na policję. Ja jestem na 99 % pewna, że ona zeszła wtedy na plażę ( czyli 63 wejście). Też zastanawiają mnie ci czterej chłopacy którzy w 6:40 minucie wszyscy w tym samym momencie spojrzeli się na to wejście, wydaje mi się, że coś tam musiało się jednak stać :( Podejrzewam że resztę trasy podążała plażą i że monitoring niczego więcej już nie wychwycił :(
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mama Iwony wynajęła też detektywa Krzysztofa Rutkowskiego. Ten po kilku dniach znalazł trop. Kamery przemysłowe przy ul. Grunwaldzkiej 8 w Sopocie zarejestrowały Iwonę. Była sobota godzina 3.07. Wyraźnie widać idącą ulicą średniego wzrostu blondynkę. W chwili zaginięcia Iwona była ubrana w bluzkę w biało-granatowe pasy, granatową krótką spódniczkę z podniesionym stanem. Na obrazie z kamery widać, że idzie boso, a w lewej ręce trzyma szpilki.


to fragment z trojmiasta.
image

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A wogole to na bank oni coś widzieli albo słyszeli ze się wszyscy obrócili ale co tam ...znieczulica spojrzeli poszli dalej. Trzeba by było ich znalesc i zapytac gdyby sprawa była bardziej nagłosniona to może sami by się zgłosili.
No i niestety chyba trzeba by było dokładnie przeszukac wydmy koło tego wejsca na plaże bo w ciągu dnia napewno jej nie ciągnał nigdzie bo wszedzie pełno ludzi a tam lasek piasek miejsce jak znalazł.
A ciekawe czy jest ujecie z jakiejs innej kamery gdzie on wychodzi i o której?
Bo na chłopski rozum powinien wyjsc tym samym miejscem co wchodził... pojsc wykąpac się i wracac
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
tak blisko do domu miała :/ dla mnie odcinek między Bacówką a molo na Zaspie był zawsze nie ciekawy wieczorami i w nocy tam zawsze pusto, a ten facet na prawdę dziwny :/
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ten koleś wyglada podejrzanie;(( mam złe przeczucia;-(
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Generalnie nie wydaje mi się, że z niego był by taki kozak, żeby coś wyrabiać w takim miejscu gdzie było sporo ludzi. Zresztą do końca nie byłaby taka pewna, że ona na tą plaże weszła, nie mamy pewności. Skoro on się zataczał to nawet ciężko mu byłoby biec po plaży. Analizuje nie wiem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ale obejrzyjcie dwa nagrania- to zupełnie dwie inne dziewczyny!!!!!!!!!!!!!!!
Inaczej ubrane!
Matka potwierdziła, że na 1 nagraniu:
http://media.wp.pl/kat,1022943,wid,12516115,wiadomosc.html

to jej corka, w grnatowej bluzce.

A na 2 nagraniu, gdzie jest ten podejrzany Wam facet, to inna dziewczyna, w białej bluzce.
image

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja tez mam zle przeczucie ;/

a jesli chodzi o bluzeczke, to zawsze mogla sobie zmienic na inna gdzies w knajpie albo u kumpeli. przeciez to jak wyjdzie z domu wcale nie oznacza,ze w tym samym bedzie na imprezie prawda
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ania zauważ jeszcze, że na monitoringu pierwszym wydaje mi się, że bluzka jest na ramiączka. Tak mi się wydaje! Kamera jest czarno-biała wiec można się pomylić.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ehehe, jasne, zmieniła sobie bluzke 20 minut poxniej:)

Dobre!..

Na monitoringach jest godzina dokładna, nie trzeba snuc podejrzeń, że się gdzieś przebrała.

Fakt, może ta kamera trochę fałszować, ale matka mówi o granatowej bluzce, a na 2 nagraniu ma ewidentnie biała;/
image

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie chce nikogo obwiniac, ale ten koles ma zakasane rekawy jakby mial sie brac do roboty
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
chyba mowila ze miala biala w granatowe paski...hmmm wtedy na takim monitoringu obraz moze sie roznic. dla mnie to ta sama osoba
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kopiuję
"W chwili zaginięcia Iwona była ubrana w bluzkę w biało-granatowe pasy, granatową krótką spódniczkę z podniesionym stanem. Na obrazie z kamery widać, że idzie boso, a w lewej ręce trzyma szpilki."
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
moim zdaniem to ta sama dziewczyna. A niby ramiaczko to raczej pasek torebki przewieszonej na skos . Oczywiscie kazdy z nas moze to widziec innaczej , bo jakosc nagrania z tej kamery przy sanatorium jest bardzo kiepska.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
mi się też wydaje, że to ta sama Iwona ale człowiek to już się doszukuje różnych rzeczy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to prawda czlowiek doszukuje sie rzeczy ktore kompletnie moga byc niezwiazane z ta dziewczyny.

ten mężczyzna idący za nią, no cóż jest lato, było cieplo moze byl na kacu i mial ochote wyjsc sobie z recznikiem i pojsc sie wykapac .

a ci 4 chłopcy ......... hm... ja zawsze jak przechodze obok wejscia na plaze to wpatrze w strone morza i wcale nie oznacza to ze kogos tam widze czy ze cos sie tam dzieje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
ja też uważam że to ta sama osoba, jakośc tych nagran nie jest najlepsza wiec tez dokładnie nie bedzie widac pasków na jej koszulce
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mi tez wydaje się że to Iwona jest na obu nagraniach...

Co do tych chłopców przy wejściu... Zgodze się że również zdarza mi się spojrzeć . Jedna, dwie,trzy osoby... Ale wszyscy czterej? Moim zdaniem to nie przypadek....
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
w której minucie widzicie tych czterech facetów??
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nagranie ma ponad 7 minut. Przesuń na 6.38 nagrania
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na NK pod jednym zdjęciem Iwona ma napisane:
"życie jest jak gra w karty, trzeba mięć szczęście, by móc dalej grać"
Smutne....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kurde faktycznie cos widzieli ale chyba twarze widac dobrze wiec moze juz ich przesłuchali?
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
A nie ma jakiejś stronki z aktualizacjami w sprawie śledztwa?
image

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja nie moge znaleść jej profilu na Nk ? Jak wpisujecie >???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
profil Iwony:
http://nk.pl/#profile/16544239
[url=www.nawieszaczku.pl]image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziewczyny podajcie link do tego nagrania ktore trwa 7 minut
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://www.youtube.com/watch?v=ayH660GD8gU
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://www.youtube.com/watch?v=ayH660GD8gU
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to straszne, mam nadzieje że się skończy wszystko dobrze, współczuje rodzinie,
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ten koles co szedl za nia zostal wykluczony z kregu podejrzeń
http://media.wp.pl/kat,1022943,wid,12520368,wiadomosc.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
o super, dzięki za link!

Wygląda na to, że dziewczyna może żyć!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ale dlaczego go wykluczyli? przesłuchali go czy co?
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
skoro go wykluczyli to pewnie go przesuchali
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Generalnie w tej sprawie nie ma żadnych konkretów. Mogliby napisać czy go przesłuchali czy nie a nie że od razu wykluczyli. Wykluczyli na podstawie czego?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jakie jest prawdopodobieństwo, że (jeśli utonęła) ciała mogli nie odnaleźć?

kilka lat temu znajomego córka wracała z babskiej imprezy(miała wtedy półroczną córcię, chciała rozerwać się, poszła z koleżankami poszaleć, Jej Mąż wyszedł z kolegami, spotkali się w Sopocie i wracali razem - plażą)... też to było jakoś nad ranem... postanowiła koniecznie wykąpać się w morzu...

niestety zimna woda + alkohol... Dziewczynie rozerwało płuca(nie znam szczegółów ale pamiętam takie właśnie sformułowanie) i nie było szansy na ratunek... Mąż stał na brzegu i nie mógł nic zrobić...



i moim zdaniem na filmikach z obu kamer widać tę samą dziewczynę :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
M_LADY mogłabyś mi podać linka do naszej klasy Iwony? bo za cholerę nie mogę jej znaleźć :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://nk.pl/#profile/16544239
podawałam wyżej
[url=www.nawieszaczku.pl]image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://nk.pl/profile/16544239 proszę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Swoją drogą czytałam najnowsze wiadomości na trójmiasto i na naszemiasto.pl i na forum doczytałam się, że pewien pan z brodą z drugiego monitoringu powiedział, że jest oficjalnie w delegacji w Łodzi a tu proszę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzięki za link! Wiecie co mnie zaciekawiło w jej profilu? Pod zdjęciem w czerwonej bluzce Iwona ma cytat: "życie jest jak gra w karty, trzeba mięć szczęście, by móc dalej grać", a ktoś z konta już usuniętego( z Gdańska) dopisał pod tą sentencją: "i bez względu na rozdanie podjąć próbę gry..."
Może już jestem przewrażliwiona, ale jakoś mnie to zaciekawiło.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
arlecik, chyba zbyt wiele się tu dopatrujesz jednak. ;) Nie demonizujmy każdego wpisu i nie podejrzewajmy każdego przechodnia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przejrzałam już każdy film i nadal jestem w kropce-nie mam żadnego podejrzanego.Dziwi mnie tylko to ,że o tej godzinie jest już w miarę jasno tylu ludzi tam bylo i co??Mialaby się stać tragedia??
Znalazłam opinie jednej/jednego z czytających i napisał/a tak
http://media.wp.pl/opinie.html?wid=12509120&kat=1022943&oid=21086110
może to dziwne ale pisze tak jakby coś wiedziała.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak dla mnie cala ta sprawa jest troche dziwna, a najbardziej dziwia mnie metody poszukiwawcze. Helikopteru z kamera termowizyjna uzyli dopiero wczoraj czy przedwczoraj, kiedy minelo juz 10 dni od zaginiecia dziewczyny. Przeczesywanie terenu tez dopiero po ponad tygodniu, przeciez nawet jesli ona by była w jakichs krzakach i potrzebowała pomocy a nie byłaby w stanie zawolac to po ptakach bo zaczeli szukac tak pozno. Denerwuje mnie to ze nastawienie policji wyglada tak ze albo sie sama znajdzie przez ten tydzien, a jak nie to zaczna poszukiwania, tylko juz nie zywej dziewczyny a ciala bo sami mowia ze szanse sa juz bardzo male. Czemu nie szukali wczesniej?!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
zaraz wkroczy voo doo i czarna magia troszkę już przesada
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jednego jestem pewna, ona poszła dalej prosto a nie skręciła na plażę.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Też mi się wydaje, że przesadzam z tym komentarzem do Iwony profilu,ale po prostu napisałam, że jakoś mnie to poruszyło i tyle, to moje zdanie, więc nie ciśnieniuj się :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja się nie ciśnieniuje, chodzi mi o to co ten gościu napisał,że niby coś strasznego moze być i żeby się za niego modlić czy co tam było, mi to już zabrzmiało jakby miał iść i jakieś czary odprawiać
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jak wpiszecie w google.pl Iwona Wieczorek to na 15 stronie na samej górze jest bardzo nieprzyjemny wpis ale tylko na głównej stronie bo jak już się wejdzie to wpisu brak.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie wiem co z moim postem wcięło...

mi nie chodzi o ciebie tylko tego gostka co dziwne rzeczy wipisał,pójdzie czary odprawiać czy co?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
chyba to już nie jest 15 strona bo nic dziwnego tam nie znalazłam
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
M_LADY podaj link do tej strony
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://www.google.pl/#q=iwona+wieczorek&hl=pl&prmd=nio&ei=IrFRTNXnBomtOLuk8N8E&start=140&sa=N&fp=430b6aadedf61a81

teraz było na 2 pozycji
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
teraz 16 chyba.............
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
betrisa z tym ciśnieniowaniem się nie było do Ciebie, co do tego gościa też mi się wydał dziwny ten komentarz z modleniem się, albo facet chciał wokół siebie zrobić szum, albo to jakiś rasowy psychopata.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ten wpis jest straszny, faktycznie jak się na niego klika to nie działa
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://trojmiasto.gazeta.pl/trojmiasto/1,35612,8194357.html
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
właśnie chciałam wkleić linka;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kurcze, też sobie na początku pomyslałam, że ktoś ją przetrzymuje gdzieś, ale może za duzo filmów sie oglada.

Mogłaby ta sytuacja się rozwiązać.
image

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no ja już jestem tak nakręcona tym zaginięciem że mężykowi cały czas nadaje...a kurcze jutro wyjezdzamy na weekend i nie będę wiedziała co i jak;-) Oby się szybko znalazła dziewczyna!!!!
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Iskierka nadziei, że Iwona żyje.
Co by szybko ustalili kim jest gość z ręcznikiem, bo może to klucz do sprawy :(
Szkoda, że nie mają dokładnego zdjęcia gościa, zaraz ktoś by się znalazł kto by wskazał kim owy Pan jest
https://www.facebook.com/groups/200268143516906/?fref=ts

Zapraszam grupa zamknięta, sprzedaż ubranek dziewczęcych
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Niech Ci ktoś sms wysle, jak się coś dowie.

Ja też truję cały dzien tyłek, moja mama jakz choinki urwana"Co, jaka dziewczyna, o co chodzi".

grrr.
image

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jolga, ja tylko o niej myślę i wciąż męzowi nadaję snując co by zrobić, żeby coś ustalić.

Wierzę, że dziewczyna się odnajdzie cała i zdrowa
https://www.facebook.com/groups/200268143516906/?fref=ts

Zapraszam grupa zamknięta, sprzedaż ubranek dziewczęcych
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja juz sie pogubiłam bo w jednym akrtyklue bylo napisane ze facet jest juz wykluczony z grona podejrzanych a teraz ze jeszcze go nie znalezli...buuuu
może faktycznie zapedził ja do jakiegos bunkra kuzwa;/
imageimage
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Też bylam tej nocy na imprezie ze znajomymi w sopocie, tyle ,ze my mamy regulamin do spełnienienia jak wychodzimy w miasto
Po pierwsze nigdy nikt sam nie wraca do domu
Po drugie zawsze wracamy taksowka
po trzecie jak kazdy z nas dotrze juz do domu to puszcza sygnal do pozostałych.

wspołczuje rodzinie, mam nadzieję ,ze Iwona sie odnajdzie-żywa!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no właśnie... bunkry... sprawdzili je???


teraz sobie przypomniałam, że przecież w tym lasku są bunkry :P za dzieciaka łaziło się tam :P
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja wczoraj byłam tam na spacerze i dokładnie tak samo pomyslałam o tych bunkrach.
Ale moim zdaniem nikt jej w bunkrze nie przetrzymuje jesli już pisac scenariusze z NCIS to może być poprostu jakiś sąsiad który miał na nią oko wczesniej może nawet osoba z osiedla. Ciekawe czy sprawdzili monitornig z jej osiedla bo możliwe ze ona tam dotarła tylko już do domu nie.
A wogole ciekawe czy sprawdzili te 2 samochody co stoja na deptaku bo czesto jest tak ze ktoś siedzi w aucie i zaczepia i może ktoś jechał za nią i ją wciągnał do auta a nie gdzieś do lasu.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ubolewam nad tym, że na głównych stronach naszych trójmiejskich portali nie pojawia się informacja o poszukiwaniach Iwony.

Na głównej stronie onetu pojawiło się info. Mam nadzieję, że pozostanie tam chociaż cały dzisiejszy dzień:

http://wiadomosci.onet.pl/2701,2204161,cale_trojmiasto_zyje_poszukiwaniami_19-latki,wydarzenie_lokalne.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak to nie? Wczoraj na stronie trójmiasta była informacja o Iwonie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
i jest nadal
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja też mam taką nadzieję z tym onetem niech sobie jest przez cały dzień przecież to nikomu nie przeszkadza a może pomóc.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tez chcialabym miec taka nadzieje ze Iwona zyje....tylko ze juz dwa tygodnie i jej nie ma.....jakies 7 lat temu w mojej miejscowosci zaginely dwie dziewczyny mialy po 17 lat...jedna znaleziono po tygodniu martwa w lesie niedaleko jej domu - byla uduszona - a druga pol roku pozniej w opuszczonym budynku w worku foliowym w wersalce- cialo bylo tak rozlozone ze musieli robic DNA.....straszne to ale prawdziwe , Iwona byla ( moze nadal jest) mloda, ladna dziewczyna ...oby sie odnalazla cala i zdrowa...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja się obawiam czegoś innego...jeśli prawdą jest, ze Iwona żyje i jest gdzieś przetrzymywana, to ten debil może zrobić jej krzywdę teraz po tym, jak oprzytomniał i jak widzi, że sprawa nabrała takiego tempa ;-( może chcieć zlikwidować wszystkie ślady po Iwonie. Obym się myliła.
Z drugiej strony sprawa musi być mocno nagłaśniana wlaśnie po to, żebyśmy byli czujni i mogli jakoś pomóc.
Wiem jedno : ta sprawa to nauczka dla kobiet (nie tylko młodych), żeby samemu nie wracać z imprez.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Boję się jednego, ona teraz może żyć ale ta sprawa jest strasznie nagłośniona i jeżeli jest gdzieś przetrzymywana to ten ktoś ( przyznacie sami, że różnie może być może to być mężczyzna jak i kobieta- w dzisiejszych czasach to nie nowość) może się spłoszyć i popełnić z tej desperacji coś najgorszego.
Uważam, że dla dobra śledztwa sprawa jest zbyt głośna, Rutkowski może i pierwszy opublikował film z monitoringu ale czy to na korzyść?
Dla mnie jest okej bo sama żyję tym zaginięciem ale czy to pomaga samej Iwonie, gdzie czas tu jest najważniejszy? Może i już nie żyje... może ale jak żyje i jest przetrzymywana co na to w dużej mierze wskazuje to co?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
ooo koleżanka Asia ma podobne zdanie co ja widzę;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wg mnie to bardzo dobrze ze sprawa jest naglosniona bo przez to moze bedzie mozna szybciej dotrzec do jakichs swiadkow tego zdarzenia. Ludzie sa teraz bardziej czujni, rozgladaja sie naokolo, moze ktos cos zauwazy albo rozpozna kogos podejrzanego. Pozatym to ze sprawa jest taka glosna pokazuje ze nie mozna ot tak kogos porwac i tylko rodzina bedzie po cichu prowadzila poszukiwania, tylko ze mozna zrobic z tego duza akcje, moze to odstraszy troche ewentualnych porywaczy... No i co najwazniejsze, to ze jest glosno o tym moze skloni rodzicow do rozmowy z ich dziecmi zeby nie wracaly same do domu z imprez...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
wiecie za kazdym razem jak zagladam w ten watek mam nadzieje ze juz sie znalazla i jest wszytsko oki ze zlapali tego kogo trzeba...
wiecie cos sobie przypomnilam kiedys jak bylam mloda 17 lat.bylam na budach uciek mi ostani tramwaj wiec zeby nie miec przechlapane u rodzicow poszlam z buta szlam wzdluz ul hallera bylo ok 24 cieplo wakacje pelno ludzi i tez mnie zaczepiali w domu bylam w 20 min a mieszkalam w okolicach spalonego samu. ja do domu wpadlam bylam cala mokrutenka i pozniej juz wraclam taxi ....
i moze wlasnie gdzies przy domu zaczepili ja podchmieleni gostki....
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kurde najgorsze że od kilku dni nic nowego nie wiadomo w tej sprawie:(
nie rozumiem dlaczego w dzień po zgłoszeniu zaginiećcia nie ruszli poszukiwać jej z psami przecież na pewno by pies wyczułby jej trop a tak po 10 dniach gdzie były ulewy to wiadomo ze pies juz nic nie wyczuje:/ masakra jakaś!!!!
wyczytałam na trójmiasto.pl ze są chętni w poszukiwaniach Iwony i się mają spotkać o 12tej na molo, ja niestety nie mam jak jechać ale jakby ktoś z wam chciał się przyłączyć to było by super.
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://trojmiasto.gazeta.pl/trojmiasto/1,35612,8193422,Mama_Iwony_Wieczorek__Wierze__ze_moja_corka_zyje.html

Wiedziałyscie o tym, że mama Iwony skontaktowala sie z jasnowidzem Jackowskim z Człuchłowa (tym co przewidział śmierc Kaczyńskiego i wspolpracuje od lat z policją w sprawie zaginionych) i powiedział, że czuje kontakt z Iwoną, że żyje i jest przetrzymywana wbrew swojej woli gdzies blisko swojego domu.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tak juz o tym czytałam, mam nadzieję że to prawdą i że niedługo wróci do domu!!
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mam nadzieje, że się znajdzie...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W dzisiejszym Dzienniuku Bałtyckim, jest artykuł o jakimś radiestecie, który niby znalazła dwa razy miejsca jej ciała;(

Na szczęście okazały sie fałszywe.
image

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Co do jasnowidza Jackowskiego to zawsze miałam do takich spraw negatywne podejście, twierdziłam że to pewnie zwykły naciągacz podobnie jak różni bioenergoterapeuci itp., jednak gdy zaginął mój 14-letni brat a jego "koledzy" z klasy nie chcieli podać miejsca, w którym go zakopali (zresztą na żywca jak sami twierdzili), to w desperacji i całej beznadziei poszukiwań wybraliśmy się do Człuchowa do owego p. Jackowskiego i faktycznie narysował nam mapkę idealnie wskazującą miejsce w lesie, w którym Tomek został zakopany:( Nie pomylił się nawet co do metra. Potrzebował 2 h "sam na sam" z koszulką Tomka którą ostatnio nosił na sobie oraz jego zdjęciem, z tym że ten jasnowidz podkreślał od razu, że potrafi się "łączyć" tylko z osobami, które nie żyją, gdyż z tymi żyjącymi ciężko jest mu nawiązać kontakt i nie potrafi podać dokładnego m-ca ich pobytu, także myślę że skoro nie może w 100% wskazać, gdzie znajduje się Iwona, to jest szansa, że ona jednak żyje. Koledzy Tomka najpierw pchnęli go do wody, ale gdy stwierdzili, że się podtopił a nie umieli go reanimować, to tak się wystraszyli, że pół żywego go zakopali w pobliskim lesie:( Obawiam się tylko, że jeśli psychopata który przetrzymuje Iwonę dowie się, że wokół tej sprawy jest tyle szumu, to zamorduje ją i ukryje zwłoki żeby nigdy ta sprawa nie wyszła na jaw:(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Nie wiem dlaczego ale też bardzo wierze w zdolnosci Jackowskiego...gdyby pisali o innym jasnowidzu to bym sobie pomyslała,ze to sciema.
Bardzo jestem poruszona ta sprawą. Wierze,ze wszystko dobrze się skonczy!!!!Musi być dobrze!!!!
Modlę się...trzymam kciuki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Arlecik straszna ta historia....brak mi słów...:(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Arlecik......... :((((( szok...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
przez ten watek wciaz widze jej twarz,narazie tu nie zajrze,az do roztrzygniecia sprawy.:/
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
arlecik szok to co napislas...
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
matko co się dzieje 14 letni chłopaki wpadli na taki pomysł? matko straszne
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
o 16:15 na Polsacie w programie Interwencja dzisiaj będą mówić o Iwonie
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ooo dzięki za info!! będę oglądać!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
przed chwilą w radiu zet mówili o zaginięciu...
image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nawet nie wiedziałam że ktoś taki istnieje

http://rozrywka.trojmiasto.pl/Partyworkerzy-Ludzie-sie-dziwia-ze-nie-pijemy-na-imprezach-n40687.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kto oglądał interwencję??
image


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Oglądałam, ale w sumie nic nowego nie wiadomo. Pokazują zdjęcie tego gościa z ręcznikiem trochę lepsze niż w necie. Kurczę nie uważacie, że jego zdjecie powinno być dosłownie wszędzie wywieszone ??
https://www.facebook.com/groups/200268143516906/?fref=ts

Zapraszam grupa zamknięta, sprzedaż ubranek dziewczęcych
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kurka, nie zdąrzyłam obejrzeć...

Cos innego mówili?
image

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://interwencja.interia.pl/news?inf=1512842
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie wchodzi u mnie ten filmik(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
bez żadnych zmian nic nowego
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tu jest ponoc wypowiedz tego jasnowidza z dzisiaj:
Krzysztof Jackowski, jasnowidz z Człuchowa wypowiedział się w sprawie zaginionej Iwony. Jego zdaniem rokowania w tej sprawie nie są dobre.
W rozmowie z Tadeuszem Woźniakiem redaktorem Dziennika Bałtyckiego od lat współpracującym z Jasnowidzem, Krzysztof Jackowski zastrzegał się, że ocena sprawy zaginionej Iwony jest dla niego bardzo trudna.

- Skłaniam się jednak do złego scenariusza - mówi Jasnowidz z Człuchowa. - Czuję, że w okolicy ogródków działkowych doszło do tragedii. Mam przeczucie, że ciało dziewczyny może być przysypane piaskiem...

Redaktor Tadeusz Woźniak przepowiednie Krzysztofa Jackowskiego traktuje bardzo poważnie.

- Przypadki, gdy Krzysztof się pomylił są bardzo rzadkie, chociaż oczywiście zdarzają się - mówi redaktor Woźniak. - Jego wyczucie sytuacji jest jednak bardzo dobre. Może to w niektórych przypadkach smutne, ale jest bardzo skuteczny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hymmmmm
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ale które ogródki działkowe?

powinni wziac tam psy i szukać... przeciez bedzie widać świeże wykopy
image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jasnowidz, najpierw powiedział, że jest na półwyspie, później, że przetrzymywana jest w jakimś domu blisko miejsca zamieszkania, teraz, że nie żyje :(
Mam jednak nadzieję, że się myli :(
https://www.facebook.com/groups/200268143516906/?fref=ts

Zapraszam grupa zamknięta, sprzedaż ubranek dziewczęcych
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
sama już nie wiem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Taaa mi sie wydaje ze ten jasnowidz to tak strzela ślepakami, a nuż ktoras z wersji sie sprawdzi, oby nie ta najgorsza...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://www.trojmiasto.pl/wiadomosci/Iwona-Wieczorek-priorytetowa-zaginiona-n40680.html?strona=last#op1923924
koleś na ostatniej stronie pisze że wie gdzie jest ciało Iwony,
"Iwona Wieczorek lezy w studzience kanalizacyjnej ,bardzo blisko miejsca zamieszkania(okolice ogrodkow dzialkowych,blizej osiedla),niestety juz nie zyje."
jeżeli to kłamstwo to mam nadzieję że dobiorą temu kolesiowi się do dupy bo jak można takie życzy wypisywać!!!
image
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
wcześniej ktoś napisał , że ciało jest na wydmach zakopane i wskazał dość szczegółowo gdzie, że niby też jakiś wizjoner - jasnowidz .....no zobaczymy , biedna dziewczyna :-(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Oświadczenie Policji na http://www.trojmiasto.pl
"POSZUKIWANIA IWONY WIECZOREK - OŚWIADCZENIE

W ostatnim okresie na łamach zarówno prasy lokalnej jak i ogólnokrajowej można było przeczytać wiele artykułów i komentarzy dotyczących zaginięcia 19-letniej mieszkanki Gdańska Iwony Wieczorek. W niektórych z nich pojawiły się swego rodzaju stwierdzenia oczerniające pracę Policji. Między innymi w materiałach prasowych zarzucono funkcjonariuszom niedostateczne zainteresowanie sprawą oraz zaniedbania proceduralne.

Pragnę zapewnić, że policjanci po przyjęciu zawiadomienia o zaginięciu w sobotę tuż przed godziną 22, zrobili wszystko co można było zrobić na tym etapie. Funkcjonariusze rozpytali osoby zgłaszające zaginięcie na tę okoliczność oraz osoby, które ostatnie widziały 19-latkę. Po upływie kilku dni metodami operacyjnymi policjanci ustalili, kim byli ludzie napotkani kilka minut po godzinie 3 w sobotę tj. 17 lipca br. przez dziewczynę, gdy szła w kierunku molo. Dwaj mężczyźni oraz młoda kobieta im towarzysząca nie mają żadnego związku ze sprawą i po rozmowie policjantami, zostali zwolnieni do domu. Już wtedy kryminalni z Sopotu mieli kolejne ustalenia wskazujące na fakt, że Iwona Wieczorek ponad godzinę później znajdowała się cała i zdrowa w zupełnie innym miejscu. Potwierdzono to operacyjnie zanim przetworzono i odczytano zapis innego monitoringu, posiadanego przez śledczych.

Zarzucano nam również, że nie wystąpiliśmy o przydzielenie do pomocy sopockich służb komunalnych i straży miejskiej. Odnosząc się do tego informuję, że na etapie poszukiwawczo – ustaleniowym nie było najmniejszej potrzeby korzystania ze służb podlegających Prezydentowi Miasta Sopotu, ponieważ sopoccy kryminalni zanim odczytali zapis monitoringu, w sposób operacyjny ustalili, że zaginiona dziewczyna 17 lipca, kilkanaście minut po godzinie 4 rano, opuściła granice administracyjne ich miasta i przeszła na teren Gdańska. Zgodnie z obowiązującymi przepisami Straż Miejska z Sopotu nie może wykonywać zadań zleconych przez pracodawcę na terenie administracyjnie podległym Prezydentowi Gdańska.
Wówczas śledczy zwrócili się o udostępnienie zapisów z kamer do władz miasta Gdańska i otrzymali je w bardzo krótkim czasie. Zapisy te jedynie potwierdziły wcześniejsze ustalenia policjantów, ale i wskazały idącego w niewielkiej odległości za Iwoną mężczyznę. Kiedy próba ustalenia jego personaliów nie powiodła się, zdecydowano o zwróceniu się o pomoc do mediów, które przekazały apel Policji z prośbą o zgłoszenie się świadka, który może posiadać istotne dla sprawy informacje.

Niezgodny z rzeczywistością jest również fakt, że Policja nie chce współpracować z wynajętym przez rodzinę zaginionej detektywem. Funkcjonariusze bezwzględnie sprawdzają i będą sprawdzać wszelkie informacje, które mogą okazać się pomocne w wyjaśnieniu okoliczności zaginięcia młodej gdańszczanki. Fakty, które przekazał funkcjonariuszom detektyw były im już znane i nie wnosiły nic istotnego do prowadzonych poszukiwań. Absolutnie nie może być tu mowy o jakimkolwiek braku chęci współpracy. Jeśli Pan Rutkowski będzie posiadał ważne dla sprawy informacje, wówczas bez najmniejszego nawet wątpienia będziemy je sprawdzać. Ponadto materiał przedstawiony 29 lipca br. w ,,WYDARZENIACH” Polsatu o godz. 18.50 nie jest zdobyty przez detektywa. Film z zapisu monitoringu, gdzie dziewczyna znajduje się już w Gdańsku Jelitkowie, kilka dni wcześniej zabezpieczyli policjanci i po raz pierwszy wyemitowano go na konferencji prasowej organizowanej dla dziennikarzy przez Policję. To wtedy także proszono o pomoc w ustaleniu tożsamości świadka, który idzie za Iwoną Wieczorek.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami, policjanci zdobywający wiedzę za pomocą metod operacyjnych absolutnie nie mogą ujawniać jej osobom trzecim, a więc tym, które nie są związane z prowadzonymi działaniami policyjnymi. Gdyby sprawdził się najgorszy scenariusz tych poszukiwań tj. odnalezionoby zwłoki 19-letniej dziewczyny, wówczas praktycznie wszystkie wcześniejsze ustalenia zostałyby wykorzystane przez śledczych w toczącym się postępowaniu przygotowawczym. Przedostanie się zgromadzonych ustaleń i informacji do opinii publicznej, spowodowałoby, że wykrycie sprawcy takiego zabójstwa byłoby znacznie utrudnione lub nawet niemożliwe. Z logicznego punktu widzenia byłoby to najzwyczajniejszym ostrzeżeniem sprawcy przestępstwa na jakim etapie znajduje się proces wykrywczy.
Dlatego też, niezwykle ważnym jest, aby materiał operacyjny w takiej sprawie pozostał w tajemnicy. Policjanci pracujący przy tej sprawie w żadnym stopniu nie zaniedbują swoich obowiązków, a Komendant Wojewódzki Policji w Gdańsku zadecydował o włączeniu do grupy poszukiwawczej funkcjonariuszy z KWP i KMP w Gdańsku.

Kontrowersje, które pojawiły się wokół sprawy spowodowane były nieznajomością obowiązujących w Policji przepisów i procedur. Opinie wygłaszane przez osoby niemające wglądu w zebrane materiały wypaczyły rzeczywisty obraz sytuacji oraz realizowanych przez funkcjonariuszy zadań poszukiwawczych. Jednak pomimo różnych pojawiających się opinii i osądów, Policja jest instytucją działającą profesjonalnie, w oparciu o przepisy prawa. Obowiązkiem funkcjonariuszy bez względu na wszystko jest skupienie się nad realizowanym zadaniem i dołożeniem wszelkich starań, aby zadanie to zostało wykonane z należytą dokładnością.

podinsp. Jan Kościuk
Rzecznik Prasowy
Komendanta Wojewódzkiego Policji
w Gdańsku"
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
2 lata temu na policje zadzwonił koleś który twierdził ze chcieli pobić go jacyś kolesie i ociekł przed nimi do lasu a oni za nim podążają.policja chciała sprawdzić czy koleś mówi prawde i sprawdzila z jakiego najplizszego nadajnika dzwonil (dzwonik z komory) i okazalo sie ze nadajnik za pomoca ktorego polączyl sie z policja jest wlasnie na witominie w lesie i wszczęto natychmiastowe poszukiwanie go. ja tez bralam udzial w tej akcji(nie pracuje w policji)ale z tego co mi wiadomo ze nawet jak jest tel komorowy wyłączony to mozna spradzic z jakiego najblizej nadajnika dana osoba sie znajduje, a wiadomo ze iwona telefon posiadala co mogloby ulatwic poszukiwaia
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Boże, ja od kilku dni myślę tylko o Iwonie :(
Poza tym o jakich działkach oni mowią??? Skoro działki na zaspie zosały zlikwidowane te na Olszyńskiej (graniczące z Jelitkowskim Dworem) bo tam budowane jest nowe osiedle.
Chyba, że chodzi o tereny podziałkowe w pasie nadmorskim???

już sama nie wiem :(

Mam nadzieję, że Iwona żyje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
podobno zgłosił się facet z ręcznikiem, coś wiecie więcej?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a skąd masz taka wiadomość???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z tego co wiem to nie ma żadnego odzewu i kontaktu z tym panem podążający za nią w Jelitkowie. Policja go poszukuje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://trojmiasto.gazeta.pl/trojmiasto/1,35636,8194357.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
przykro mi . mam nadzieję, że się znajdzie . chociaż wydaje mi się, że nie żyje..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Oglądałam film co ten koleś za nią idzie i czy on nie jest przypadkiem rudy? Szkoda że nie da się odtworzyć twarzy,bo przypomina mi jedną mordę ale za cholere nie mogę sobie skojarzyć gdzie ją widziałam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tez mnie sie wydaje ze nie żyje!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Policja na pewno nie ujawnia wszystkiego dla dobra śledztwa.
Mam tylko nadzieję, że wszystko dobrze się skończy i dowiemy się co tak na prawdę wydarzyło się tamtej nocy.
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
twarz faceta jest zasłonięta
http://www.tvn24.pl/-1,1667399,0,1,sledztwo-ws-uprowadzenia-gdanszczanki,wiadomosc.html

wiedzą kim jest??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
ona juz pewnie nie zyje
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Boże... dopiero stąd się dowiedziałam.... była kiedyś moją uczennicą... Mam nadzieje, że wszystko dobrze się skończy
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzisiaj w południe latał nad Brzeźnem helikopter myślałam, że coś... a tu chyba nic od razu wpadłam na forum, chyba każdy czeka na jakieś wieści :/
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ponoć znaleźli Iwony zwłoki
"Znalezli Iwony zwłoki! Wyłowili je z bagna. Właśnie wracam ze spaceru, co tam sie teraz dzieje to żal serce ściska :( a wszyscy mieli do końca nadzieję "
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jezuuuuuu nie żartuj, a miałam taką nadzieje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja bym nie brała na poważnie wszystkich komentarzy do artykułu o jej zaginięciu.
Co innego tutaj, gdzie forumki są zalogowane, widzą, że to nie pierwszy post danej os.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to fakt nie jest to potwierdzona informacja, mam nadzieję ze to nie prawda
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
na jej profilu nk też o tym ktoś napsiał więc chyba jednak prawda
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jakiś lipny ten profil co dodał ten komentarz na nk. Moim zdaniem info nadal niepotwierdzona.
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zabrakło mi słów :(
https://www.facebook.com/groups/200268143516906/?fref=ts

Zapraszam grupa zamknięta, sprzedaż ubranek dziewczęcych
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
gdzie to bagno bylo ? gdzie co sie dzieje ? boze.........
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
na ktorym profilu to napisali ???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja jednak wierzę, że nie są to informacje prawdziwe. Ludzie zaczynają pisać różne rzeczy, Haniu skąd masz te informacje ?
Wciąż pełna nadziei, wierzę, że Iwona się odnajdzie cała i zdrowa.
https://www.facebook.com/groups/200268143516906/?fref=ts

Zapraszam grupa zamknięta, sprzedaż ubranek dziewczęcych
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja też nigdzie na jej profilu takiego wpisu nie widzę
https://www.facebook.com/groups/200268143516906/?fref=ts

Zapraszam grupa zamknięta, sprzedaż ubranek dziewczęcych
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jaki profil na NK ja nie mogę jej tam znaleźć , matko jakie bagna??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
po 10 minutach ten komentarz zniknął tzn. został usunięty...moim zdaniem to świadczy o tym ze nie nalezy brac serio tego typu wpisów...
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
musze wyjsc z forum, bo inaczej nie zasne w nocy ;/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://nk.pl/profile/16544239




to jej profil tam nic nie ma....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gdyby znaleźli Jej ciało to media na pewno by o tym informowały (przynajmniej nasze trójmiasto). Także póki co trzeba mieć nadzieję i nie wierzyć w takie bzdury
Ludzi już zaczyna ponosić
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
powtarzam ze komentarz został usunięty po 10 minutach
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pewnie informacja jest stąd
http://forum.gp24.pl/kto-widzial-iwone-wieczorek-w-sopocie-zaginela-19-latka-t46351/page__st__1880
a tam to różne brednie piszą.
https://www.facebook.com/groups/200268143516906/?fref=ts

Zapraszam grupa zamknięta, sprzedaż ubranek dziewczęcych
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jakaś Joanna napisała wczoraj na jej profilu (wkomentarzach na głównej stronie) ,cytuję:

doszły mnie pewne informację, że Iwonę zaleziono martwą w Kołobrzegu... =(

ale przecież to bzura bo dzisiaj już wszystkie media by o tym trąbiły
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Boże ale ludzie mają n****ne w głowach, żeby takie rzeczy pisać, tragedia!!! Powinni dla przykładu ukarać takie osoby to może by się trochę powstrzymały od pisania bzdur.
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nigdzie nic nie piszą wiec na razie jest O.K
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
widzialam ten post,żę ja z bagna wyłowili-jeżeli to nie prawda to ludzie maja n****ne w bani.



niektóre posty są okropne.



bardzo dobrze,że policja nie informuje o postępach w sprawie śledztwa,im mniej informacji wypływa do opini publicznej tym większe szanse na złapanie bydlaka,który za tym stoi!!!



być moze Rutkowski coś zdziała,jest dobrym detektywem tylko po co tak nagłaśnia swoje działania?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ciekawe czy to ten ręcznik?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no właśnie...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
biały taki jak miał ten koleś co za nią szedł,byłby to dziwny zbieg okoliczności gdyby to nie był ten sam ręcznik,moze koles nie jest stąd i nie wiedział,że rejestrują go kamery,mam nadzieje ze są na nim odciski palców,no i jak jest nasienie mają DNA

okropna historia:(
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
kurcze;/

straszne to...
image

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ale jeśli ręcznik został znaleziony około 400m od ostatniego miejsca w którym widziano Iwonę, i jest to "ten" ręcznik, czyli gdzieś tam doszło do gwałtu. Facet nie starał się nawet ukryć tego ręcznika, więc tak by ukrył ciało Iwony ? ( nie wspominając, że dziwne byłoby gwałcić kogoś, a później wycierać się ręcznikiem )
Wierzę w to, że to nie jest "ten" ręcznik, a Iwona odnajdzie się żywa
https://www.facebook.com/groups/200268143516906/?fref=ts

Zapraszam grupa zamknięta, sprzedaż ubranek dziewczęcych
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kasia tylko ze wolontariusze którzy ten ręcznik znalezli twierdzą,ze leżał on tak jakby ktoś własnie chciał go ukryć,nie wiem,,tak jest napisane w tym artykule....

zeby znalezli tego typa z monitoringu...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ola, masz rację.
Nasunęła mi się myśl.
Białe ręczniki bardzo często bywają na wyposażeniu hoteli-pensjonatów, może policja powinna powysyłac do hoteli zdjecie ręcznika, czy takich nie ma na stanie.

Zaczynam też przypuszczać, że ten facet nie jest z trójmiasta, kurcze przecież ktoś by go już rozpoznał :(
https://www.facebook.com/groups/200268143516906/?fref=ts

Zapraszam grupa zamknięta, sprzedaż ubranek dziewczęcych
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
I jeszcze jedno, zdjęcie gościa powysyłac do wszelkich pobliskich hoteli, bo obstawiam, że to wczasowicz
https://www.facebook.com/groups/200268143516906/?fref=ts

Zapraszam grupa zamknięta, sprzedaż ubranek dziewczęcych
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
..mi słabo wygląda na wczasowicza;(

..bardziej ręcznik mógł od kogoś dostać, jako "reklamówka".


Pewnie niedługo prawda wyjdzie na jaw;/
image

image

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
ale widać,że coś z tym typem jest nie tak...widziałyście na nagraniu jak on się patrzy w stronę tego dziadka z wózkiem,który był pokazany wcześniej?jakby oceniał sytuację....no i mógł udawać,że był zawiany.

był na boso,to mnie zastanawia...no i jezeli to on zaatakował to jakim cudem przeniósł by zwłoki gdzies dalej?jeszcze na boso?w poblizu nie znalezli ciała Iwony,musiałby ją nieść a na to potrzeba siły,zostaje jeszcze morze...no i dziewczyna na pewno by krzyczała,a w poblizu byli ludzie...dziwne to wszystko,jakos się kupy nie trzyma.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a do mnie dzis dzwoniła siostra że Iwony były chłopak mówił ze Iwona dzwoniła do mamy i bylo tylko słychac mamo, mamo
ale jakos ciezko mi w to uwierzyc bo juz by tez o tym pisali....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sara, aż mi dreszcze przeszły.
Nadzieje umiera ostatnia, wierzę, że Iwona znajdzie się
https://www.facebook.com/groups/200268143516906/?fref=ts

Zapraszam grupa zamknięta, sprzedaż ubranek dziewczęcych
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kasia - ja tez bym tak chciala, bylam ostatnio u fryzjera z pieskiem u twojej pani i jakos tak po tym osiedlu strach bylo mi spacerowac

a co do tej info od mojej sis to obawiam sie ze moglo byc tak ze info przeszlo przez kilka osob i zanim do mojej sis dotarla to brzmiala juz inaczej niz na poczatku wiec nie wiem co o tym myslec...

ale czesto jak zasypiam mysle sobie ze jesli dziewczyna zyje i jest gdzies przetrzymywana to co ona teraz musi czuc :-(((((
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziewczyny, wiem że to wątek o Iwonie, ale coś napiszę apropo zaginięć w trójmieście
bo wogóle się nie piszę o chłopaku 25-letnim... chyba że ja nie mogę znaleźć..
w czerwcu dostałam maila od znajomej z klubu żeglarskiego w Gdyni, że zaginął jej syn (Patryk Palczyński - znam go osobiście, bo razem żeglowaliśmy w sekcji - fajny, poukładany, przystojny, grzeczny, bystry chłopak..)
doczytałam godzinę temu w starym artykule, że on wciąż jest poszukiwany, i znaleziono niedawno ciało podobnego mężczyzny (być może jego) w wodach zat.gdańskiej.... matko!!! co się dzieje z tymi młodymi ludźmi???!!!
Patryka znałam na tyle dobrze, że wiem że nie zrobiłby nic głupiego sam z siebie, że raczej chodziłoby o porwanie.. ale w jakim celu???? on sam z matką mieszkał, byli raczej ubodzy ale poczciwi.. i matka teraz sama została?? to straszne!! a jeszcze w maju (około 3 tyg przed zaginięciem) rozmawiałam z ta kobietą, nikt by nie przypuszczał co może się stać...

nie wiecie może czegoś nowego o Patryku??

a co do Iwony to też bardzo zaciekawiła mnie ta sprawa, wczesniej się nią nie interesowałam, ale teraz dzieki Wam przeczytałam wszystkie artykuły i tez kibicuję za szczesliwe odnalezienie!!!
ale mojego kolege też chciałabym żeby odnaleziono żywego !!!
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie chce krakać ale to może być ten ręcznik. Tak sobie pomyślałam, że może ten facet to zboczeniec w tym stylu, że onanizuje się przy ludziach ale wcale nie musi robić nikomu krzywdy. No bo jak koleżanka zauważyła bez butów to za dużo w lesie, na jakiś bagnach się nie zdziała. No chyba, że naprawdę był nieźle wcięty i znieczulony. Ale same pomyślcie po plaży czasami się ciężko chodzi jak są jakieś patyki.
Pomyślałam sobie też jeszcze o czymś takim jeżeli Iwonie on by coś zrobił, nie wiem gonił ją, szarpał to mogłoby być tak, że chyba zgubiła by te buty, które niosła w rękach? Chyba, że je ubrała za jakiś czas... Bo jak człowiek ucieka to rzuca wszystko co ma w ręce, żeby było lżej. Tak myślę nie wiem. Od tygodnia w nocy nie mogę przez to spać,analizuje. Nie znam dziewczyny ale za bardzo mnie ta sprawa wciągnęła.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Natalia, czytałam o Patryku :( Ostatnie info jakie jest, to, że odnaleźli jakieś zwłoki w N.Porcie które były ubrane w Patryka kurtkę, koszulkę i miały zegarek Patryka :(
https://www.facebook.com/groups/200268143516906/?fref=ts

Zapraszam grupa zamknięta, sprzedaż ubranek dziewczęcych
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja jakos nie wierze w ta sprawe z recznikiem, to musiałby byc naprawde niezły zbieg okolicznosci, ze z całej podrozy do domu tej dziewczyny nagralo sie kilka sekund jak idzie kolo bacowki, za nia facet z recznikiem i akurat potem znajduja recznik w krzakach. Mi sie wydaje to podejrzane, juz predzej bym uwierzyla ze ktos chce wrobic tego faceta co za nia idzie...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
jezu aż ciarki mi przeszły po plecach :(
A jestem ciekawa czy przeszukali stawy w parku nad morzem???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wyżej już dziweczyny wkleiły ten link
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ponawiam pytanie czy ten TYP z filmu jest rudy?????
Paulo Coelho

Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy:
cieszyć się bez powodu,
być ciągle czymś zajętym
i domagać się ze wszystkich sił, tego czego się pragnie.


popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
My tego nie wiemy czy jest rudy.
Przynajmniej ja z tego nagrania niestety nie jestem w stanie wywnioskować :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
oczywiście że nie wiemy! Ale pytam czy ktoś ma takie wrażenie.
Paulo Coelho

Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy:
cieszyć się bez powodu,
być ciągle czymś zajętym
i domagać się ze wszystkich sił, tego czego się pragnie.


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mnie też się wydaje że on jest rudy....

i ze może ktoś chce go wrobić,no bo teren był wcześniej przeszukany i ręcznika nie było,facet jezeli jest niewinny to nawinał się jak nikt z tym ręcznikiem żeby z niego wała zrobić,no i ta sperma na ręczniku,tak jak Kasia pisała dziwne ?? No chyba ze się onanizował na widok jakies laski,a tacy to podobno nie groźni.

Jejuuuu,niech juz się to wyjasni...myślę o tej dziewczynie...dlaczego tak się dzieje,było widno,trochę ludzi a ona zniknęła bez śladu...wrrrr...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
A mi się wydaje ze jest winny bo jak się chciał wykąpac to było już wiele wejsc innych na plaże a on dalej za nią lazł. A jak na tym reczniku jest napis Bogatynia to niech dadza jego zdjęcie w jakiejs ich lokalnej Tv może się znajdzie jakiś życzliwy sąsiad co doniesie !! Niech się ta sp[rawa już rozwiąze bo jesli ona zyje to nie wyobrazam sobie koszmaru jaki przeżywa przez tyle dni!!!!!
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ta...najlepiej wrzucić do mediów twarz człowieka któremu nic nie udowodniono i zrobić mu krzywdę na resztę życia. Gratuluje pomysłu.

Ja myślę że ta dziewczyna wsiadła do jakiegoś samochodu i tyle.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
A wiem araz mnie zjecie ze może niekoniecznie jest stamtąd ale jesli miał taki recznik i nie jest stamtąd to mogł go buchnąc w jakims hotelu który ma takie reczniki więc ustalenie tego jaki hotel ma takie reczniki to kwestia paru telefonów. A potem tylko obejrzec monitornig w hotelu lub popytac obsługe jak koleś lubił wypić to na pewno rzucił im się w oczy. Jesli miał samochód mógł go zostawić gdzies na jakims parkingu strzeżonym a tam spisują numery a Bogatynia ma napewno swoje literki w rejestracji :) Może niech czesc policji tak poszuka a reszta niech dalej robi swoje podniecają się dna a ciekawe z czym je porównają ....
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Policja na pewno robi swoje,tylko tego nie nagłaśniaja i bardzo dobrze!! Im więcej bedą podawać do opini publicznej tym lepiej dla potencjalnego sprawcy.

Im więcej faktów wyjdzie tym większe mniejsze szanse na złapanie tego,który za tym stoi.

Koleś z ręcznikiem winny,niewinny dobrze by było żeby się znalazł-może by wniósł coś do sprawy.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moja wizja jest taka : Z tym ręcznikiem to ściema, myślę że ktoś chciał go wrobić, facet na bank nie byłby takim kretynem, żeby tak skutecznie ukryć dziewczynę, a zapomniałby o ręczniku w dodatku z własną spermą. Mi się wydaje, że na Iwonę pod domem czekał samochód z jakimś jej znajomym np. z imprezy itp. i po prostu tam wsiadła i tyle. Nie wierzę, że ktoś ją napadł na deptaku lub plaży, bo jakby niby zaciągnął jej ciało do samochodu skoro tam przewijało się tyle osób? Jak dla mnie to jej znajomi coś mi podpadają, bo w programie "Interwencja" strasznie uciekali wzrokiem i nie patrzyli w oczy osobie przeprowadzającej z nimi wywiad, sprawiali wrażenie jakby coś więcej wiedzieli o tej sprawie itp. Moja wizja jest taka: NA IMPREZIE IWONA SIĘ POKŁÓCIŁA Z ZAZDROSNĄ O NIĄ KOLEŻANKĄ O SWOJEGO FACETA, WYZWAŁA JĄ I POSZŁA DO DOMU. TAMTA KOLEŻANKA MOGŁA POKŁÓCIĆ SIĘ O NIĄ RÓWNIEŻ ZE SWOIM FACETEM I W ZŁOŚCI POWIEDZIAŁA DO NIEGO: JAK MNIE KOCHASZ, TO JEDŹ I ZRÓB COŚ JEJ, BO JEŚLI TEGO NIE ZROBISZ, TO ZNACZY, ŻE JĄ KOCHASZ BARDZIEJ ODE MNIE. I tamten pojechał sam lub z jakimś kumplem i niedaleko domu na nią czekał i Iwona po prostu wsiadła pogadać lub coś takiego, a tamci ją wywieźli. Być może chcieli ją wypuścić itp.,ale zauważyli, że wokół tego zrobiło się za dużo szumu i pewnie ją gdzieś przetrzymują. Mam tylko nadzieję, że donoszą jej jedzenie i picie... taka jest moja osobista wizja. Na plaży ani na deptaku raczej nikt by jej nie napadł, bo za dużo ludzi się tam przewijało, poza tym było widno i ciężko byłoby komuś zaciągnąć ciało. Myślę, że ona musiała wsiąść sama do czyjegoś samochodu lub pójść z jakimś znajomym do czyjegoś domu, dlatego nie ma świadków i nikt nie widział niczego niepokojącego..
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Po pierwsze jak znajdą faceta to pobiorą od niego DNA i samo się okaże czy jest winny czy nie. Mi się też wydaje że jest winny. Media w cały kraju ogłaszają jej zaginięcie,nie wierze że przez 2 tyg nie oglądał wiadomości czy nie korzystał z netu. Widział i nawiał,bo jest winny. Proste. A gdyby był taki niewinny to już dawno dla spokojności swojej i ludzi poszedłby zeznać i byłby wykluczony,co na pewno media by ogłosiły.
Paulo Coelho

Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy:
cieszyć się bez powodu,
być ciągle czymś zajętym
i domagać się ze wszystkich sił, tego czego się pragnie.


popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wierzcie mi, że dzieciaki w tym wieku mają naprawdę mega głupie pomysły, dziewuchy są często pofochowane i zazdrosne o ładniejsze od nich koleżanki oraz o facetów ii mają przeróżne głupie pomysły. Myślę że jej znajomi wiedzą znacznie więcej na temat tego zaginięcia niż ktokolwiek. Zapewne teraz bardzo "pomagają" w jej znalezieniu itp., udają że bardzo się angażują i w ogóle, a w rzeczywistości zastanawiają się, co z tym fantem zrobić, czy lepiej ją wypuścić żywą i narażać się na to, że prawda o nich wyjdzie na jaw, czy może lepiej jednak ją zamordować i ciało schować, bo wtedy jest szansa, że być może nigdy prawda nie wyjdzie na jaw:( Podejrzewam że z tym ręcznikiem to jakiś dzieciak wpadł na pomysł wkopania kogoś, zobaczył że głównym podejrzanym jest jakiś gość idący za nią i stwierdził, że może motyw ręcznika ze spermą byłby dobry..nie wierzę, że przeczesując wcześniej ten teren policja nie wpadłaby na trop tego ręcznika :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ale wy macie fantazje hehehe.. Pewnie jej znajomi trzymają ją w bunkrze hehehe
Paulo Coelho

Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy:
cieszyć się bez powodu,
być ciągle czymś zajętym
i domagać się ze wszystkich sił, tego czego się pragnie.


popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
że on się nie zgłasza to jeszcze mogę zrozumieć nawet jak jest nie winny (może się bać że i tak go w to w robią) ale przecież na pewno go ktos rozpoznał np ze znajomych, sąsiadów czy rodziny i nikt go nie ujawnił do tej pory, szok. wiem że ludzie się boją ale przecież to chodzi o czyjeś życie a nie np kradzież samochodu.
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z tych wszystkich postów niezła książka kryminalna by powstała;))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziewczyny z koleżankami w pracy też śledzimy i czekamy na wieści co z Iwoną.
Próbowałam obejrzeć w necie ten reportaż w Interwencji ale mi się nie odpala, wy też tak macie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mi się nie wydaje, żeby był ktoś tak odważy i głupi i podrzucić zaspermiony ręcznik. Wiadomo, że ludzie i policja ją szukają i co ktoś tak sobie pójdzie i podrzuci ręcznik ale z czyją spermą- ze swoją? Przecież głupi tylko nie wie,że można bardzo łatwo wpaść.
Ręcznik pewnie jest tego kolesia i też mi się wydaje, że on jest lekko rudawy. Ale czy ten koleś ma coś wspólnego z Iwoną tego nie wiemy! Może koleś lubi sobie czasem wyjść o 3.00 na plaże pobrandzlować się i wykąpać w zatoce- w końcu pewnie miał wakacje bo na lokalnego to raczej nie wyglądał.
Ehhh sama już nie wiem.
Zresztą jak by był nie winny to czemu jeszcze się nie zgłosił na Policje? Cała Polska o tym trąbi.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wiecie co... Mi tez wydaje się dziwne, że nie ma po niej sladu nawet najmniejszego...

Może być tak, że dawno za granicą siedzi w jakimś burdelu.

Ktoś po prostu skorzystał z okazji albo tam polują na takie dziewczyny.
Nawet nie wiecie ile takich samotnych łazi po imprezie po plazy- nie raz widziałam jak sama imprezowałam...

Jedno co dobre w tym wszystkim to że zajmuje się tym Rutkowski i że policja jest na w miarę wysokim poziomie zawodowym.

A to że nic nie wiemy jest pewnie dla dobra sledztwa. I niech tak zostanie do czasu aż bedą pozytywne wieści o jej zaginięciu.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Niestety sprawy zaginionych osób maja na ogól więcej pytan niz odpowiedzi.. W glowie sie nie miesci, ze ktos moze zniknac tak bez sladu...

Dla rodziny dramat bo z jednej strony dopoki nie znajdzie sie ciała to jest nadzieje, ze dana osoba zyje, a z drugiej strony skoro zyje to co musi sie dziać, ze nie może sie odezwac, zadzwonic....
Są tez pewnie przypadki, ze po prostu nie chce sie odezwac....
Nie chce sobie nawet wyobrazac co musi czuc Jej rodzina....

A wypisywanie teori spiskowych dotyczących zaginięcia, wirtualne oskarzanie... no litości...
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To może trochę informacji z innego źródła:
http://www.grspck.pl/

i na bieżąco wrzucane jest info na FB:
http://www.facebook.com/?ref=logo#!/pages/GRS-PCK-TROJMIASTO/111472092218278?v=wall

Mamy najlepszego w Polsce psa i jeśli on nic nie znajdzie, to znaczy, że w WYZNACZONYM miejscu nic nie ma. Psy policyjne nawet się nie umywają :)
image[/url]image[/url]
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
nowe wieści:
http://www.radio.gdansk.pl/?a=news&id=54018
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
bezdomny, nawalony kurcze a wyglądał na wczasowicza
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no to czekamy na dalsze informacje... i na Iwone całą i zdrową.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak był nawalony jak dzwonek, to wątpie zeby coś pamietał... ale może... trzeba czekać.
image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Coś się rozwiązuje. Jest ręcznik i jest facet z ręcznikiem ;) Teraz będzie możliwość powiązania jego z tym znalezionym ręcznikiem.
Coś mam przeczucie, że facet okaże się niewinny, choć nie ukrywam, że w życiu bym nie wpadła na to, że to może być osoba bezdomna
https://www.facebook.com/groups/200268143516906/?fref=ts

Zapraszam grupa zamknięta, sprzedaż ubranek dziewczęcych
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kurcze jak on taki nawalony ciągle chodzi to pewnie nie pamięta dnia wczorajszego a co dopiero to co się działo 2 tygodnie temu. No chyba, że on jest sprawcą to powinien pamiętać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W panoramie gdańskiej mówili że w internecie pojawiły się informacjie że znalieźli tego faceta ale policja nie potwierdza tej informacji.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Alex, dzieki za linka o Patryku, już widziałam to, wczoraj do pozna czytałam wszystkie artykuły o Iwonie i Patryku... aż bałam się zasnąć, bo tak byłam zeschizowana :) koło 2 zasnęłam ale sięczułam jakbym oglądała jakiś horror, bałam się że mi się przyśnią zwłoki... bleee... (na szczescie nic nie było)

no ciekawe kiedy policja da jakieś info o przesłuchaniu "ręcznikowca"..
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/frontpage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
własnie mowili na polsacie chyba ze rutkowski mówił ze znalezli tego faceta ale jest narabany i czekaja az wytrzezwieje,a recznik znalazły psy,jest w labolatorium
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
psy znalazły coś więcej niż ręcznik, ale nie wiem co, nie mogłam być na akcji poszukiwawczej... wiem że więcej niż jeden przedmiot.
image[/url]image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
skąd wiesz? skąd masz takie info?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To w końcu psy znalazły ręcznik czy wolontariusze?
Już niewiadomo w co wierzyć,tyle teorii...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Psy same nie szukają z tego co mi wiadome:)

W asyście wolontariuszy.
image

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ten mężczyzna z filmu nie został zatrzymany, mówili przed chwilą w Panoramie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/10,88721,8206799,Mezczyzna__ktory_szedl_za_Iwona_juz_w_rekach_policji.html
https://www.facebook.com/groups/200268143516906/?fref=ts

Zapraszam grupa zamknięta, sprzedaż ubranek dziewczęcych
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://www.tvp.info/panorama/wideo/02082010-1800/2132745
Nie tyle co powiedzieli, że wykluczają tego zatrzymanego bezdomnego, jak, że policja nadal go szuka, ale to cały czas piszą, że policja nie potwierdza, że zatrzymała Pana z ręcznikiem, natomiast Rutkowski i mama Iwony mówią, że został owy Pan zatrzymany.
Jutro przyjeżdża jasnowidz do Gdańska, może coś nowego powiedzą.
https://www.facebook.com/groups/200268143516906/?fref=ts

Zapraszam grupa zamknięta, sprzedaż ubranek dziewczęcych
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tak,psy same nie szukają-tylko wolontariusze raczej psów nie posiadają.
Co innego pracownicy np.Gpor-u.

A w artykule było napisane,że wolontariusze znaleźli ręcznik,czyli młodzi ludzie którzy pomagają szukać dziewczyny,jak wiesz co to wolontariusz!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
są również wolontariusze ze szkolonymi psami, którzy pomagają przy takich akcjach, nie wszyscy są na etacie ale na pewno wszyscy i ludzie i psy są szkoleni
Emilia 14.11.2009
Szymon 05.01.2011


DZIĘKI SZATAŃSKIEJ PYSZE JEDNYCH NIE SŁUCHAM, DRUGICH NIE SŁYSZĘ
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Słowo wolontariusze zostało użyte wobec ratowników specjalnej grupy poszukiwawczej z psami, którzy dobrowolonie zgłosili się do pomocy, dlatego zostali nazwani wolontariuszami. Nie rozumiem dziewczyny dlaczego Wy nawet w takich sprawach chwytacie się tak za słówka. Pozdrawiam i życzę miłego wieczoru :)
image







popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
mam nadzieje ze jutro cos sie juz wyjasni.tak chcialbym zeby sie ona znalazla cala i zdrowa.a ta wersja ktoras z was pisla ze moze to jacys jej znajomi,zadrosna laska to moze byc bardzo prawdopodobne ale to nasz takie przypuszczenia....
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
rodzina dziewczyny ma dużo szczęścia w tym nieszczęściu, że sprawa została tak nagłośniona...

tysiace ludzi ginie każdego roku... większość po prostu zgłaszana jest na policję a rodzina daremnie czeka na efekty... a każdy przeżywa taki sam dramat...
gdyby każde zaginięcie wiązało się z taką akcją pewnie częśc z nich miałąby lepsze zakończenia...

no nic ja też trzymam kciuki... bardzo, bardzo mocno...

ale przyznam, że jak zobaczyłam naganie z kamery to pomyślałam..atrakcyjna dziewczyna w mini, 4 rano w tak niefajnym terenie ... drzewa, drzewa, mało ludzi i duże prawdopodobieństwo nietrzeźwych...
ryzykowne i nieodpowiedzialne... z Sopotu do Gdańska samotnie taką trasą... dla mnie masakra

co nie zmienia faktu, że bardzo współczuje i liczę na szczęśliwy finał..
image

popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie ma żadnego szczęścia. Mają dużo kasy i tyle. Tylu ludzi ginie i kogo to obchodzi?

A Pan Rutkowski wyszedł już z pierdla? Widocznie odsiedział już wyrok za udział w aferze paliwowej ?!

Kiedy w końcu poniesie odpowiedzialność za bezprawne zatrzymania ludzi, pozbawianie ich wolności itd. Od kiedy detektyw ma uprawnienia policji?

"Piszę do ciebie mały gryps, wiedz że broniłem poczty w Gdańsku, tak, dzisiaj rozstrzelają nas..." Horytnica.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
szkoda mi tej dziewczyny,,,jednak wydaje mi sie ze sprawa została tak naglośniona bo są bogaci poprostu,(moze została porwana),codziennie wiele osob ginie bez śladu a tu nagle wszedzie trąbią o iwonie,,,,a jakaś tam zosia czy czy inna krysia tez zagineły,,,,,i co? nik nawet słowem o nich w mediach nie wspomnie,
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
maja kase i tyle.
ciagle tylko trąbi o niej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Fakt, zal mi dziewczyny
ale tak samo zal mi kazdego innego zaginionego w sprawie ktorych sie tyle nie robi albo czasem nie robi sie nic....przykre to...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czemu wy uważacie że trzeba mieć kase żeby nagłośnić sprawę? kochane jak by wam dziecko zagineło to byście siedziały cicho? ja bym zrobiła tak samo, jak bym niemiała kasy to nawet kredyt bym wzieła!!!!
moja teściowa zna bardzo dobrze Iwony mamę i to jest przeciętna rodzina, nie z jakiś wyższych sfer:)
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kto mądry bierze Rutkowskiego? Człowieka, który ograbił Olewników, biorąc kasę za fikcyjne poszukiwania Krzysztofa?

Z dala od człowieka.

"Piszę do ciebie mały gryps, wiedz że broniłem poczty w Gdańsku, tak, dzisiaj rozstrzelają nas..." Horytnica.

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zgadzam się z Hanią, gdybym nie daj Boże mnie coś takiego spotkało, to bym wyprzedała się.
Nie wiem czy korzystałabym z Rutkowskiego, ale sprawę bym nagłaśniała wszędzie gdzie się da.
Ponury, są jakieś nowe wiadomości w sprawie Iwony ?
https://www.facebook.com/groups/200268143516906/?fref=ts

Zapraszam grupa zamknięta, sprzedaż ubranek dziewczęcych
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bogaci czy biedni to bez znaczenia-stala sie tragedia i dobrze,ze sie to naglasnia, moze dzieki temu koniec bedzie inny niz w innych tego typu sprawach. To szok,ze tylu ludzi ginie bez sladu i to gdzie? W miastach, gdzie sa kamery, przechodnie i inne okolicznosci, ktore daja nam "poczucie bezpieczenstwa". Oby dziewczyna sie znalazla!
A to naglasnianie... moze dzieki temu inne dziewczyny nigdy nie zachowaja sie tak nieodpowiedzialnie i nie naraza wlasnego zycia, bo wlasnie znaja historie zaginiecia Iwony.
Ponury-jak uslyszalam,ze sprawa zajmuje sie Rutkowski, to tez bylam w szoku, ze on prowadzi swoja dzialalnosc po tym wszystkim. Myslalam,ze jest juz "spalony", a tu niespodzianka ;)
Ktokolwiek ja jednak znajdzie bedzie dobrze
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ponury ja bym wynajęła Rutkowskiego bo wiem ilu ludzi znalazł czy też uwolnił od porywaczy. Zna się na tym co robi i moim zdaniem robi to dobrze, nie mówie że Policja nic nie robi ale sorry przez 3 dni nawet nie sprawdzili kamer czy też wyruszyli na poszukiwania dziewczyny z psami a nie po 10 dniach zaczeli jej dopiero tak naprawdę szukać, jak sprawa nabrała rozgłosu!!!
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cholerna głupota z tym wyjściem na bulwar. Jaka kobieta tam się wybiera o tej porze i po co?

Facet z ręcznikiem to potencjalny podejrzanych, conajmniej o gwałt. Niestety, wydaje mi się z doświadczenia, że ona już nie żyje. Nikt by jej nie porywał stamtąd, bo fachowcy od porwań nie robią takich akcji ot tak, a ktoś z ulicy nie bawiłby się w coś takiego.

Głupota ją zgubiła. Nie pierwsza, nie ostatnia.

"Piszę do ciebie mały gryps, wiedz że broniłem poczty w Gdańsku, tak, dzisiaj rozstrzelają nas..." Horytnica.

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ale wiecie co. Mnie zastanawia jedna rzecz. W Polsce zaginęło mnóstwo osób. W ciągu każdego roku ginie ponad 20 tyś osób a tylko o jednej Iwonie Wieczorek huczy od rana do wieczora na każdym programie. A w każdym programie informacyjnym podają że prawdopodobnie znalazł sie ręcznik faceta, który szedł za nią. Czy nie uważacie ze to przesada? Dlaczego tylko w kółko o tej Iwonie trąbią, podczas gdy codziennie ginie tyle osób. Dlaczego miasto Sopot wyznacza nagrodę za odnalezienie Iwony? Czyżby tylko jedna Iwona w Sopocie zaginęła? Innymi zaginionymi nikt sie nie przejmuje (tzn. media czy władze miasta) a tu taki raban jakby ta Iwona co najmniej córką prezydenta była. O co tu chodzi????
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://wiadomosci.onet.pl/2701,2205485,gdansk_jest_trop_ws_zaginiecia_19-letniej_iwony,wydarzenie_lokalne.html
Zapraszam na stronę: http://polecanki.pl

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
O kasę. Czym się dziwisz?

"Piszę do ciebie mały gryps, wiedz że broniłem poczty w Gdańsku, tak, dzisiaj rozstrzelają nas..." Horytnica.

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
"O kasę. Czym się dziwisz?"

Ponury a Ty masz jakieś kompleksy na tym punkcie?
http://zuzanka-czaruje.blogspot.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A tak w ogóle to jak można pisać - "dlaczego tak o tym trąbią"?? Nie pomyślałaś, Zdziwiona, że może tu zaglądać np. rodzina tej dziewczyny? Już odzywa się w Tobie zawiść?...
Dla mnie to normalne, że media znalazły temat. Owszem, czasem trzeba im w tym pomóc - kiedy znajoma mojej koleżanki zachorowała na raka (baletnica, młoda mama = medialny temat) ja również pisałam do tvn żeby się tym zajęli. Bez podpłacania czy załatwiania lewymi kanałami - był o niej reportaż, dużo ludzi się zaangażowało w akcję zbierania dla niej pieniędzy. Mimo że codziennie tyle osób dowiaduje się o swojej chorobie czy umiera na raka.
http://zuzanka-czaruje.blogspot.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ta rodzina wcale nie należy do najbogatszych. Sprawa po prostu jak żadna inna została nagłośniona. Może rodziny innych zaginionych nie chcą rozgłosu. Tutaj zdesperowana mama Iwony łapie się każdej metody na odnalezienie córki i tyle. Sama wzięła sprawę w swoje ręce, pomogła jej w tym prasa lokalna, większość ludzi nie znających ich zgłosiło się do pomocy i tyle. Nie wiem czemu widocznie ta sprawa jest na tyle ciekawa, że sama mnie w swój bieg wciągnęła.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kasa kasą.. Takie życie- im więcej mamy pieniędzy tym na więcej jesteśmy w stanie sobie pozwolić. W tym przypadku nie wiemy co było przyczyną. Może miłość rodziców do własnego dziecka. Myślę,że każdy z nas stanąłby na głowie w takiej sytuacji nawet nie posiadając majątku.. W dzisiejszych czasach w dobie kredytów,pożyczek i innych możliwości..można poruszyć niebo i ziemię..
Zapraszam na stronę: http://polecanki.pl

image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Karnowski mocno naciska na sprawę, szansa na rehabilitację po aferze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dokładnie ! to my ludzi sami sprawiamy, w chęci pomocy, że niektóre tematy są mocniej nagłaśniane a nie które mniej !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jakby mi zaginęła osoba bliska też chciałabym żeby sprawa została na maksa nagłośniona, w końcu im wiecej osób wie, tym większe prawdopodobienstwo że zaginiony się odnajdzie. Ale tu jednak musi byc cos jeszcze
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
A poza tym (to do ponurego bardziej niż do Ciebie, M_Lady, tylko tak mi się okienko otworzylo pod twoim wpisem) dziwi mnie to naszej polskie podejści:
jak ktoś nie ma kasy - to źle, pewnie przepił, nie chce mu się pracować, albo inna patologia
jak ktoś ma kasę - też niedobrze, bo pewnie ukradł albo ma bogatego tatusia

A gdzie miejsce na inicjatywę, dążenie do rozwoju gospodarczego, przedsiębiorczość? Chcemy zachodnich standardów, a jedną nogą ciągle tkwimy w mentalności rodem z PRLu... ;)
http://zuzanka-czaruje.blogspot.com
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moim zdaniem nie nam oceniać. Naszym zadaniem-ludzi życzliwych i pomocnych jest pomóc rodzinie tej dziewczyny. Choćby własnie nagłośnić sprawę u różnych źródeł. Bardzo współczuję rodzinie i trzymam kciuki za pozytywne zakończenie.
Zapraszam na stronę: http://polecanki.pl

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
o czym Wy tu piszecie na Miłosć Boska??!!!!
Młode kobiety,mamy i takie beznadziejne dyskusje??!!czy wam nie wstyd?!!
"dlaczego nagłaśniaja,maja kase,nie maja kase,duzo sie mowi"!!to cyctaty Waszych wypowiedzi drogie mamy- w wątku dotyczącym cudzego nieszczescia!!
Wy macie to szczescie ze Wasze pociechy są blisko,mozecie powiedziec im wieczorem dobranoc,rano przywitac z usmiechem!A tam kobieta rozpacza za swoja córka!włosy z głowy wyrywa,bo nie wie gdzie córka jest i co sie z nią dzieje!!Cóz w tym dziwnego ze porusza niebo i ziemie?!a ze inne zaginiecia nie sa nagłasniane?Byc moze nie kazdy pamiea w takiej chwili aby pukac i prosic o nagłosnienie,byc moze wydaje sie im tak jak i Wam ze trzeba miec gruby portwel aby media powiedzały cokolwiek.

Sama jestem mama i poruszyłabym niebo i ziemie aby ochronic moje dziecko!

Rodzinie szczerze współczuje,gdybym tylko mogła właczyłabym sie do akcji poszukiwawczej.Trzymam kciuki za pozytywne i szybkie zakonczenie .
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
_zuzka napisz proszę co z tą Twoją koleżanką baletnicą? Czy udało się ją wyleczyć, czy wraca do zdrowia?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Udało się ja wyleczyć, a pisało o niej kiedyś też trójmiasto:
http://www.trojmiasto.pl/wiadomosci/Talent-do-ocalenia-Ratujmy-Ize-n31509.html
http://zuzanka-czaruje.blogspot.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Skąd wiem o tych przedmiotach?
Bo należę do grupy RATOWNIKÓW - WOLONTARIUSZY z GRS - tych którzy za pomocą psów znaleźli ręcznik i coś jeszcze. I tak się składa, że też mam psa ratowniczego.
Nie dostajemy za to żadnych pieniędzy dlatego jesteśmy WOLONTARIUSZAMI.
A nie mam dokładnych informacji, gdyż jak trwały poszukiwania, to nie było mnie w Trójmieście.
Tych wolontariuszy z psami oraz ich relację ze znalezienia ręcznika możecie obejrzeć tu:
http://www.popler.tv/ajka#2625
image[/url]image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ajeczka jak otworzyc ? jestem zalogowana ale nie wiem co dalej :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
stokrota15 nie musisz się logować, to się otwiera automatycznie po kliknięciu na podany przeze mnie link. Może nie masz zainstalowanej jakiejś wtyczki, co jest mało prawdopodobne, albo masz kiepskie łącze. Mi i znajomym z ratownictwa wszystko działało, nikt nie zgłaszał problemów.
image[/url]image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
gotowe ale wystapiły błędy na stronie - taki komunikat mi sie pojawił
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
oj właśnie się dowiedziałam, że niedługo restart serwera, więc pewnie przez chwilę filmik nie będzie dostępny.
image[/url]image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to zobacz jeszcze tu: http://www.youtube.com/watch?v=N-6JlxTdA1g
image[/url]image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
cholerka, nie wiem, jak możecie tak mówić, że to dlatego, że kasa itp.
po pierwsze zgadzam się z wypowiedziami dziewczyn, że na głowie można stanąć w takiej sytuacji i pieniądze wyciągnąć nawet spod ziemi!

po drugie - nawet gdyby mieli te pieniądze i byli dobrze sytuowani, to źle, że z nich korzystają? dlatego, że innych rodzin nie stać, ta rodzina którą stać nie ma zrobić wszystkiego, aby odzyskać dziecko?
czy komuś bogatemu, kto jest chory na raka, też mamy powiedzieć, że nie może korzystać ze swoich pieniędzy, aby ratować swoje życie, bo innych na to nie stać? no co w tym za logika? jedynie zawiść...

po trzecie, to jednak nie do końca jest takie samo zaginięcie, jak większość. poczytajcie o zaginięciach, większość ludzi odnajduje się sama. poza tym obejrzyjcie zaginionych nawet tu na portalu trójmiasto - fakt, są osoby, które zaginęły w niewyjaśnionych okolicznościach, ale sporo osób to takie, co do których jest bardziej prawdopodobne, że poszły w przysłowiową długą, niż w przypadku młodej dziewczyny, zaczynającej studia, o dobrych relacjach z mamą.... nie twierdzę, że tamtych osób nie należy szukać, bo oczywiście, że należy i że im też mogło stać się coś złego. ale wydaje mi się, że w przypadku Iwony ta sytuacja ma po prostu znamiona przestępstwa i miała je od samego początku... oczywiście pewności nie mamy - ale prawdopodobieństwo jednak jest duże...

no i wreszcie - dlaczego równać w dół? jeśli faktycznie innych tak nie szukają, to znaczy, że i jej mają nie szukać? chyba lepiej równać w górę i dążyć do tego, aby każdego szukać jak najintensywniej. nie mówiąc o tym, że wcale nie wiemy, czy te poszukiwania Iwony, oprócz nagłośnienia, są prowadzone tak super dobrze, choć chcę mieć nadzieję, że są.

a Rutkowskiego osobiście raczej bym nie zatrudniła, dla mnie facet jest spalony i szuka rozgłosu, ale rozumiem ludzi, którzy chwytają się każdej deski ratunku...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://www.gazetawroclawska.pl/fakty24/289598,dolnoslaski-slad-zaginionej-iwony-wieczorek,id,t.html tu jest napisane ze maja tego faceta od recznika - ale nigdzie indziej nie widzialam takiej informacji
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
podobno dzisiaj policja to zdementowała...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kurcze czy ktos ma jak najbardziej podobne foto tego faceta co idzie za iwona?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no właśnie ten nie wygląda na bezdomnego, czekamy i szukamy dalej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
chodzi oto ze wczoraj spotkalam faceta ktory jest bardzo podobny do tego na filmie potrzebuje foto jak najbardziej dokladne zeby sie upewnic mialam troche czasu aby sie na niego napatrzec nieprzyjemny typek ubrany w takim stylu ok 30
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Paulina, to raczej na policje idz, tam na pewno jest jak n ajdokladniejszy portret poszukiwanego czlowieka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dokładnie pędź na policje, oni pewnie mają lepszy obraz. a mogę wiedzieć gdzie go widziałaś?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
pewnie podejrzewam ze tam pracuje byl tak samo ubrany stal pod pizzeria gang leone rozmawiam z jakims facetem dorze sie chyba znali moze tam pracuje nie wiem bardzo podobny ok30 lat moze ciut wiecej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Paulina, zadzwoń na policję, niech jada to sprawdzić. Może to zbieg okoliczności, może tylko facet podobny do poszukiwanego gościa, ale zawsze lepiej poinformować policję o swoim przepuszczeniach
https://www.facebook.com/groups/200268143516906/?fref=ts

Zapraszam grupa zamknięta, sprzedaż ubranek dziewczęcych
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
sopot gang leone pizzeria jutro znowu podjade i wtedy zadzwonie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jesli uwazasz ,ze mozesz pomoc to dlaczego masz zwlekac do jutra? nie rozumiem tego, przeciez chodzi o czyjes zycie. A jesli tylko wydaje Ci sie ,ze kogos tam widzialas to po co o tym piszesz ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Paulina, myślę, że zadzwonić nie zaszkodzi...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dobrze zaraz zadzwonie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
i co dzwonilaś, cos Ci powiedzieli, kazali przyjechać itp. czy zero reakcji?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mów mów bo ja tez ciekawa jestem :) ale byłby numer jakbyś pomogła ja uratowac!!!!!!
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
juz bylam bo mieszkam blisko komisariatu na piwnej to oficer nastawiony raczej pozytywnie troche se zziwil ta wiadomoscia ale obiecal ze poda dane do sprawdzenia tyle co uslyszalam mam nadzieje ze moje oko mie nie myli i wkoncu sie cos ruszy wkoncu tyle to trwa eh trzymam kcuki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ale się rozpisałyście...



nie zdążyłam jeszcze doczytać wszystkiego (po kilku dniach nieobecności)




co do tego faceta - obstawiałabym że to jest turysta (kto nawet mieszkający blisko plaży poszedł by nad ranem BOSO wykąpać się w morzu?)?
lub gość pracujący gdzieś do późna (bar/dyskoteka) - tylko to nie tłumaczy braku butów :P chyba, że miał gdzieś auto - w takim wypadku może kamera uchwyciła jak wychodzi z plaży? czy monitoring jest wzdłuż całej promenady?



mój Mąż powiedział - że gdyby on był tym facetem i byłby niewinny - to nie zgłosiłby się na policję, bo by się bał, że go wrobią... może faktycznie facet jest niewinny i też się boi?


jeśli chodzi o wyjście z plaży do Jelitkowskiego Dworu - to tamten deptak jest mniej uczęszczany (przynajmniej w moich obserwacji jak się czasem zapuszczam na spacer w tamte rejony)... więc pewnie o godzinie 4 nie ma tam wielu ludzi - więc jest możliwość napadnięcia bez świadków...



tak jak pisałyście - wersja ze znajomymi też powinna być mocno sprawdzona...




poza tym czy zauważyłyście fragment - oświadczenia policji:

"Zgodnie z obowiązującymi przepisami, policjanci zdobywający wiedzę za pomocą metod operacyjnych absolutnie nie mogą ujawniać jej osobom trzecim, a więc tym, które nie są związane z prowadzonymi działaniami policyjnymi. Gdyby sprawdził się najgorszy scenariusz tych poszukiwań tj. odnalezionoby zwłoki 19-letniej dziewczyny, wówczas praktycznie wszystkie wcześniejsze ustalenia zostałyby wykorzystane przez śledczych w toczącym się postępowaniu przygotowawczym. Przedostanie się zgromadzonych ustaleń i informacji do opinii publicznej, spowodowałoby, że wykrycie sprawcy takiego zabójstwa byłoby znacznie utrudnione lub nawet niemożliwe. Z logicznego punktu widzenia byłoby to najzwyczajniejszym ostrzeżeniem sprawcy przestępstwa na jakim etapie znajduje się proces wykrywczy.
Dlatego też, niezwykle ważnym jest, aby materiał operacyjny w takiej sprawie pozostał w tajemnicy. Policjanci pracujący przy tej sprawie w żadnym stopniu nie zaniedbują swoich obowiązków, a Komendant Wojewódzki Policji w Gdańsku zadecydował o włączeniu do grupy poszukiwawczej funkcjonariuszy z KWP i KMP w Gdańsku."


więc pewnie nawet jak znajdą ciało - nie dowiemy się o tym zbyt szybko... chyba, że "pocztą pantoflową"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://gdansk.naszemiasto.pl/artykul/518642,bezdomny-to-falszywy-trop-gdzie-jest-iwona,id,t.html chyba jeszcze tego nikt nie wklejał
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://www.mmtrojmiasto.pl/9943/2010/7/28/slad-iwony-wieczorek-urywa-sie-w-jelitkowie?category=news

tego chyba też nie, są ciut wyraźniejsze zdjęcia tego faceta.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://www.youtube.com/watch?v=22QDfuXAh30


Iwona na studniowce, tanczy jako druga w parze....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
faktycznie jest ciut wyraźniejsze
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewczyny załóżcie nowy wątek bo mi się straaaaaaaaasznie długo ten ładuje już plis plis plis
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nowy wątek:
http://forum.trojmiasto.pl/Zaginela-Iwona-Wieczorek-cz-2-t175315,1,16.html
Marcelinka 28.11.2009, Dominik 20.11.2005
Moje dzieci są dla mnie sensem życia, są całym światem :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
przecież ten wątek jest zablkowany
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tak zablokowany, ale zobacz kiedy był założony. Założyłam go 4 sierpnia a o zablokowanie poprosiłam chyba 4 dni później.
odkopałaś stary wątek, który założyła kasia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
faktycznie nie spojrzałam na datę Ja go nie odkopałam pojawił się teraz na pierwszej stronie forum i myślałam że to inny wątek o Iwonie "gdzie jest watek o Iwnie? dlatego napisałam że ten wątek jest zablokowany " ale numer ;/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://wiadomosci.onet.pl/2213296,11,klopoty_krzysztofa_rutkowskiego__nie_ma_licencji,item.html

Rutkowski działa bez licencji. Święta krowa?

"Piszę do ciebie mały gryps, wiedz że broniłem poczty w Gdańsku, tak, dzisiaj rozstrzelają nas..." Horytnica.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ponury, a co policja robi w sprawie Iwony???
Minęło tyle czasu a nic nie wiadomo :(

Aha i jest nowy wątek o Iwonie :)
Marcelinka 28.11.2009, Dominik 20.11.2005
Moje dzieci są dla mnie sensem życia, są całym światem :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A co ma być wiadomo? Policja realizuje takie same czynności jak przy innych 300 osobach zaginionych w województwie. Czy ma zajmować się tylko tą jedną sprawą dlatego że matka poszła do tv, jest siostrą jakieś pani prokurator, wynajęła sobie Rutkowskiego bez licencji?

"Piszę do ciebie mały gryps, wiedz że broniłem poczty w Gdańsku, tak, dzisiaj rozstrzelają nas..." Horytnica.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
"Zdaniem naszych rozmówców, specjalistów zajmujących się m.in. poszukiwaniami zaginionych, na tym etapie nadmierny szum wokół sprawy szkodzi efektywnym poszukiwaniom. - Czas marnowany jest na przesłuchanie osób, które coś jakoby widziały, konfabulują - mówi jeden z oficerów policji."

http://media.wp.pl/kat,1022943,wid,12595714,wiadomosc.html?ticaid=1ac33

Może któraś ruszy głową? O co ten szum?

"Piszę do ciebie mały gryps, wiedz że broniłem poczty w Gdańsku, tak, dzisiaj rozstrzelają nas..." Horytnica.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Szczerze mówiąc mnie by było obojętne, czy detektyw, który szuka bliskiej ma osoby ma licencję, czy nie. Najwazniejsze byłoby dla mnie działanie, zainteresowanie sprawą, czego Rutkowskiemu nie można odmówić. Cieszyłabym się z kazdej osoby, która pomaga mi odnależć bliską osobę. Ponury-jak to policjant-obojętnie podchodzi do sprawy. Tyle zaginęło, to dlaczego ona ma być priorytetowa? I to jest przykre... dla Polcji, ona jest jedną z wielu, a dla matki całym światem. Potwierdza to fakt, że na funkcjonariuszy nie ma co liczyć :( więc kobieta szuka pomocy, gdzie się da.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ponury-moim zdaniem Ty też robisz szum koło tej sprawy, a jako policjant dochodzeniówki nie powinieneś tego robić, nieprawdaż???
Ponury- to nie my mamy ruszyć głową tylko policja.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ponury- skąd wiesz, że mama Iwony jest siostrą jakiejś pani prokurator??? Nigdy o tym nie słyszałam, kolejne plotki wyssane z palca??
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
No to popytaj co to za rodzina, dlaczego matka ma inne nazwisko niż zaginiona itd.

Dlaczego dziennikarze nie pojadą do rodzin pozostałych zaginionych z województwa i nie popytają ich o sprawy? Po co stale wałkują ten sam temat, co to za bogaci biznesmeni co oferują 1 mln złotych, niby oferują, ale rodzina nie potwierdza i takie tam newsy.

Może jakaś migawka z p. Włodzimierzem Olewnikiem, niech przypomni jak detektyw bez licencji szukał jego syna....

Szkoda słów.

"Piszę do ciebie mały gryps, wiedz że broniłem poczty w Gdańsku, tak, dzisiaj rozstrzelają nas..." Horytnica.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://www.fakt.pl/tag/Iwona-Wieczorek
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A o super jasnowidzu z Człuchowa wąchającym ciuchy itd. macie tutaj cały temat:

http://www.ifp.pl/index.php?name=PNphpBB2&file=viewtopic&t=36996&start=0

Ciekawe ile kasy bierze facet za stwierdzenie rzeczy oczywistych? Powąchał ciuchy i wydał opinię :)

"Piszę do ciebie mały gryps, wiedz że broniłem poczty w Gdańsku, tak, dzisiaj rozstrzelają nas..." Horytnica.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ponusry nie jest zainteresowany osobiscie ta sprawa, wiec jako typowy policyjny urzednik zajmuje sie obowiazami sluzbowymi nie wiecej niz wymagaja od niego przelozeni.
ale gdyby problem z jakim boryka sie matka Iwony dotyczyl jego rodziny, jego zachoanie w pracy byloby o niebo inne.
Nie trzeba byc slepym, zeby nie pamietac jak Ponury podbijal watek o poloznych z Zaspy. Czemu? Bo tam rodzila jego zona.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ponury z całym szacunkiem ale weź się do roboty a nie pouczasz, karcisz i negujesz wszytkich na około.
Taaak Ty jako POLICJANT wszytko wiesz najlepiej.
No tak, jasnowidz beee, rutkowski beee, tylko policja cacy cacy. Śmiechu warte.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ponury, Ty jako stróż prawa nie powinieneś w ten sposób się wypowiadać.
Natomiast tutaj info jakie przed chwilą dostałam


Przed chwilą na 3 mowili że ten świadek ze Szwecji widział uprowadzenie Iwony
09:15:25
A tu przeczytałam coś takiego

http://kryminalne.trojmiasto.pl/_img/kosz.gif 2010-08-25 08:38 2010-08-25 08:49 ojczym.... (1)
dlaczego nikt nie mówi o tym, że ojczymem iwony jest pan Kinda biznesmen który sprzedał navimor, jest udziałowcem lub właścicielem hotelu Brovarnia na Ołowiance.......czy Iwona nie jest "zapłatą" za jego matactwa? wydaje mi się, ze naprawdę chodzi o porachunki....a Iwona jest tylko ofiarą matact swego ojczyma.....
https://www.facebook.com/groups/200268143516906/?fref=ts

Zapraszam grupa zamknięta, sprzedaż ubranek dziewczęcych
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
ponizej komentarz:
"Gościu o którym piszesz to Romuald Kinda. Ojczym Iwony nazywa się Piotr Kinda."
Więc chyba to ktoś inny...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Joasia, a dlaczego ty się tym zajmujesz? A inne osoby to są gorsze, bo nie mają kasy na detektywa itd. ????

"Piszę do ciebie mały gryps, wiedz że broniłem poczty w Gdańsku, tak, dzisiaj rozstrzelają nas..." Horytnica.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
A co z tymi rzeczami, które po marszu znaleźli w lesie przy Słowackiego? To były rzeczy Iwony?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a skąd macie taką pewność, ze Ponury jest stróżem prawa.. też mogę na forum wylansować się na znawczynię prawa/ przepisów i będziecie wierzyć mi we wszystko co piszę ;]
lol
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak czytam o tym ponurym i szkoda mi faceta ! Gdyby byl policjantem to by nie wypisywal tych wszytskich swoich ''madrosci''
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moze poczekamy na komentarz ponurego do tego zdarzenia, ktore wydarzylo sie w gdanskiej policji


http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80269,8296435,Nieudane_swieto_policji_w_Gdansku__Impreza_zakonczyla.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wstyd i tyle. W policji różni ludzie pracują jak w każdej firmie. Do ukarania jak sprawa się wyjaśni. Jak kibole... :(

"Piszę do ciebie mały gryps, wiedz że broniłem poczty w Gdańsku, tak, dzisiaj rozstrzelają nas..." Horytnica.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A jej ojciec co robi? bo tylko ojczym się wypowiada...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a może ona nie ma ojca.
Marcelinka 28.11.2009, Dominik 20.11.2005
Moje dzieci są dla mnie sensem życia, są całym światem :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://trojmiasto.gazeta.pl/trojmiasto/1,35612,8290759,Sprawa_Iwony_Wieczorek__Przeszukac_stawy.html
Cokolwiek w życiu robisz, nie ma większego znaczenia. Ale ważne jest, żeby to robić
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cytat z wywiadu z matką: "Dodaje, że prokuratura kontaktuje się z nią, ale dla dobra śledztwa nie jest informowana o szczegółach postępowania."

Co ona ma za prawników? Nie można nie informować jej o szczegółach śledztwa. Żąda na piśmie udostępnienia do wglądu akt i tyle. Prokurator musi jej na to zezwolić, no chyba że podejrzewa samą matkę o związek ze sprawą?! Nie rozumiem kto tej kobiecie coś takiego naopowiadał, że nie może przejrzeć akt?

"Piszę do ciebie mały gryps, wiedz że broniłem poczty w Gdańsku, tak, dzisiaj rozstrzelają nas..." Horytnica.

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ponury podejrzewam, że matka na bieżąco jest informowana o tym, co się dzieje i na jakim etapie jest postępowanie ( tym bardziej, że ma znajomości w prokuraturze). Wkłada ludziom ciemnotę do mózgu, żeby się nie dopytywali jej czy coś więcej wie na ten temat, a jeśli tak, to co takiego itp. Po prostu chciała, żeby dać jej spokój i nie zadawać pytań co i jak, bo i tak dla dobra śledztwa nie powie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Potwierdzasz moje wiadomości - rodzina w prokuraturze? To by tłumaczyło wiele.

Poza tym te 15 tyś. dane Rutkowskiemu bym dał na dobrego prawnika. O wiele więcej może zdziałać, zmusić policję i prokuraturę do efektywnego działania, kontrolować postępy przeglądając akta itd.

A Rutkowski? Znalazł w lesie zgniły plecak, lata gdzieś do Ugandy czy do Szwecji, coś tam gada, podpiął laptota i powielił zdjęcia z monitoringu itd. ? Za to tyle kasy? Znalazł wśród znajomych zaginionej policjanta? A to przecież każdy kryminalny by odkrył po kilku dniach pracy 24h.

"Piszę do ciebie mały gryps, wiedz że broniłem poczty w Gdańsku, tak, dzisiaj rozstrzelają nas..." Horytnica.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Rutkowski bardzo dużo zrobił w porównaniu do Policji, przestań już go oczerniać bo to się robi nudne detektywie:P
Gdyby nie on to Policja pewnie przez dwa tygodnie by nie znalazła nagrań z kamer:) taka prawda mało co robią:/
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
szczerze? jak dla mnie Rutkowski robi wiele szumu wokół swoich poczynań... a Policja działa po cichu...
więc nie upierałabym się, że Rutkowski zrobił więcej...


tylko wszystko robi głośno ;P
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak dla mnie to on jest pic - na - wodę.

Może i rozwiązał wiele zagadek, ale co on może takiego zrobić więcej.
Myślę, że do grubszych akt, dokumentów to go nawet nie dopuszczą.

15 tys to spora kasa;/
image

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Iwony siostra pracuje w prokuraturze, wiem o tym, bo znam tą kobietę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie raz na wniosek tej kobiety diagnozowałam dziecko.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://www.youtube.com/watch?v=NXjEVv6QBIU
jasnowidz wspomina tu o jakimś nie znanym dla niego zbiornik wodnym z jakimś ogratowaniem a może to to miejsce na przeciwko rancza zaraz przy wejściu na deptak tam jest ogrodzony zbiornik wodny
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Stawy sprawdzili wczoraj - nic nie znalezli
http://trojmiasto.gazeta.pl/trojmiasto/1,35612,8300262,Poszukiwania_Iwony_Wieczorek_w_parku_Reagana.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie chodzi mi o te stawy ale o ten betonowy zbiornik na przeciwko rancza
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Rutkowski nie jest stroną w sprawie, tak więc akt mu nikt nie pokaże. Na szczęście...

http://pl.wikipedia.org/wiki/Krzysztof_Rutkowski_(detektyw)

Z prawem to on jest na "Ty"

W nocy z 22 na 23 lipca 2006 został zatrzymany przez funkcjonariuszy ABW, a następnie tymczasowo aresztowany w związku z podejrzeniem m.in. o pranie brudnych pieniędzy oraz poświadczanie nieprawdy. Został zwolniony w maju 2007 przy zastosowaniu innych środków zapobiegawczych.

W czerwcu 2007 został skazany na karę 1,5 roku pozbawienia wolności przez sąd w Antwerpii za bezprawne zatrzymanie w tym mieście poszukiwanego Polaka.

W listopadzie 2008 przed Sądem Okręgowym w Katowicach rozpoczął się jego proces karny w związku z zarzutami dotyczącymi uczestnictwa w tzw. śląskiej mafii paliwowej.

W maju 2010 do Sądu Rejonowego w Bytomiu wpłynął akt oskarżenia przeciw niemu w sprawie prowadzenia bezprawnej działalności detektywistycznej.

"Piszę do ciebie mały gryps, wiedz że broniłem poczty w Gdańsku, tak, dzisiaj rozstrzelają nas..." Horytnica.

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dorka ten betonowy zbiornik na przeciwko rancza chyba nie został przeszukany :(
Ponury czy się mylę??
Marcelinka 28.11.2009, Dominik 20.11.2005
Moje dzieci są dla mnie sensem życia, są całym światem :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
tak jakoś mi się przypomniało że coś takiego jest tam jak uslysząłm o tym zbiorniku wodnym z wizji jasnowidza
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie wiem, nie znam materiałów śledztwa.

"Piszę do ciebie mały gryps, wiedz że broniłem poczty w Gdańsku, tak, dzisiaj rozstrzelają nas..." Horytnica.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w bliźniaczym wątku pisałam już o tym zbiorniku... że jakoś to się pokrywało z wizją jasnowidza - utwardzona droga - ale nie asfaltowa(deptak do mola), drewniany dom("Ranczo"), zbiornik wodny...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak znam życie to pewnie nie przeszukali :(
a może Ajeczka coś wie??
Marcelinka 28.11.2009, Dominik 20.11.2005
Moje dzieci są dla mnie sensem życia, są całym światem :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A Ajeczka sreczka to kto? Prokurator że coś Haha.

"Piszę do ciebie mały gryps, wiedz że broniłem poczty w Gdańsku, tak, dzisiaj rozstrzelają nas..." Horytnica.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ponury, chyba się ździebko zagalopowałeś z tą "sreczką"

Ajeczka pisała, że jest ratownikiem. Jej grupa przeszukiwała las po zaginięciu Iwony.

Żal mi Ciebie chłopie.
Zajmij się sobą, synem i żoną a nie jątrzysz i ubliżasz wszystkim naokoło :(
Marcelinka 28.11.2009, Dominik 20.11.2005
Moje dzieci są dla mnie sensem życia, są całym światem :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
osobiście nie przepadam za Panem Rutkowskim, posługuje sie mandatem detektywa ,żeby działac poza prawem.

ale rozumiem Matke Iwony , że wykorzystuje kazda z mozliwości w poszukiwaniu dziecka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ajeczka sreczka wie tylko tyle, że kolejne poszukiwania będą we wtorek. Również z psami.
Ale nie jestem pewna, czy mogę podać lokalizację...
image[/url]image[/url]
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie chcesz czy nie mozesz to nie podawaj co za problem..........
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
no i znowu robi się milutko ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie chodzi o to ze milutko czy nie, po prostu smieszy mnie takie coś w stylu wiem ale nie powiem.


janlepiej w ogóle nie wspominac ze cos sie wie w tej sprawie i po problemie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ktoś pytał, to odpowiedziałam...
Nasza grupa współpracuje z policją, a policja nie chwali się wszystkim jak Rutkowski. Wolę więc nie pisać gdzie będą kolejne poszukiwania, żeby po prostu nie wpadło komuś do głowy przyjść popatrzeć i robić niepotrzebny tłum, który przeszkadza psom w poszukiwaniach.
image[/url]image[/url]
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
wczorajszy arytuł w gazecie wyborczej
http://trojmiasto.gazeta.pl/trojmiasto/1,35612,8308985,Szukali_Iwony__znalezli_zaginionego_4_lata_temu_Lukasza.html
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Świaczy to o tym, że wcześniej policji nie chciało się tak jak teraz...przy okazji rozwiązali zagadkę sprzed 4 lat....gdyby zechcieli wtedy przeszukać to by rozwiązało się o wiele szybciej...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
hahaha!!!!! No to może Ponury się wypowie, jak wcześniej działała Policja w poszukiwaniach zaginionego Łukasza, jak nie było takiego rozgłosu? Teraz policja ma bata w postaci Rutkowskiego, mediów i społeczeństwa, to nagle się okazuje, ze kto szuka (a nie bimba) to znajduje.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
dokładnie już mi się nawet komentowac tego nie chciało :(
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ale wstyd. Dlaczego brak dymisji, podobnie jak w Sopocie? Przyspawani do stołków?

"Piszę do ciebie mały gryps, wiedz że broniłem poczty w Gdańsku, tak, dzisiaj rozstrzelają nas..." Horytnica.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
coś wiadomo?
Paulo Coelho

Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy:
cieszyć się bez powodu,
być ciągle czymś zajętym
i domagać się ze wszystkich sił, tego czego się pragnie.


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja też sledze, niestety nic nadal nie ma konkretnego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://www.to.com.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20101116/KRAJ_SWIAT/395639031
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No mam nadzieje ze ją znajdą!!!
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Oby! Ja jakos od poczatku myslalam,ze ja gdzies wywiezli.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wczoraj w expresie reporterow bylo o zaginionej Ewie.... 9 lat temu...miala 11 lat, wyszla z domu,matka widziala ja ok 6 po poludniu obok domu , to byl ostatni raz.....do tej pory sie nie znalazla ....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie kumam jak ktoś może zniknąc tak bez sladu......
A wracając do Iwony to chyba w któryms artykule Pan R. super detektyw na samym poczatku wogole odrzucił taką opcje bo niby teraz już czegoś takiego nie ma jak porwania tylko się laski same zgłaszają heheheh
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
też wczoraj oglądałam Ekspres reporterów... zaciekawiło mnie jak rodzice mogli pojechać na zakupy i zostawić córkę "gdzieś" na dworze - po tym jak Matka widziała ją idącą z obcą dziewczynką...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No odgrzewany!

Proszę o wasze wersje,wątpliwości itd. Co się waszym zdaniem z nią stało?

Nie może być tak, że młoda dziewczyna zapada się pod ziemię...
musiał ktoś coś widzieć, słyszeć, jakiś ślad...

Wiem, wiem... ludzie statystycznie mają to gdzieś. Ja nie, wielu moich kolegów z firmy i spoza także nie.

Jeżeli jest w Hamburgu, Sztokholmie - przecież jest tam poza policją, interpolem jakaś polonia? Nikt nie zna tych miast, ciemnych zaułków, gdzie mogłaby być? Nikt nie ma dojścia do lokalnej prasy, aby nakręcić jakieś artykuły że szuka jej cała Polska, zdjęcie itd, ?

"Piszę do ciebie mały gryps, wiedz że broniłem poczty w Gdańsku, tak, dzisiaj rozstrzelają nas..." Horytnica.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A polskie ambasady co? Interesują się sprawą? Mają jakiś wpływ na lokalne społeczności?

Krzysztof Olewnik jeszcze żył dwa lata po porwaniu. Co prawda inna gatunkowo sprawa, ale zawsze jest jakaś szansa...

"Piszę do ciebie mały gryps, wiedz że broniłem poczty w Gdańsku, tak, dzisiaj rozstrzelają nas..." Horytnica.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
moim zdaniem dziewczyna juz nie zyje ew. w jakims domu publicznym w niemczech bo nie wierze zeby ktos nie wpadl na jej slad do tej pory jak by zyla i byla w pl
Ślub cywilny
image

Slub Kościelny

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mnie się także wydaję to najgorsze :( Niestety wielu ludzi do dziś nie odnaleziono i nie wiadomo co się z nimi stało przez lata :(
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
straszna ta historia :(
niestety wielu zakłada juz najgorsze...
ja znam osobiscie przyapdek kiedy brat mojej kolezanki znalazł się po 2 latach !!!!
image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ponury - myślisz, że wszystkie ambasady powinny zajmować się sprawami zaginięć wszystkich osób, co do których są podejrzenia, że mogą być poza Polską?


ja też myślę, że albo już nie żyje, albo jest w burdelu za granicą - ewentualnie może w domu jakiegoś bogacza jako maskotka?


sprawdzony był wątek tego jakiegoś przekrętasa od imprez(pół światek, dom w Jelitkowie czy coś takiego - nie pamiętam szczegółów, imprezy z płatnymi panienkami i nie tylko)?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ale żywy czy martwy ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
i coś wiadomo? Sprawa ucichła..
Paulo Coelho

Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy:
cieszyć się bez powodu,
być ciągle czymś zajętym
i domagać się ze wszystkich sił, tego czego się pragnie.


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ile może o tym być głośno?


pewnie bez zmian
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ciekawe kiedy jej "kości" znajdą..

Co jak co,współczuje matce takiej niewiedzy.
Paulo Coelho

Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy:
cieszyć się bez powodu,
być ciągle czymś zajętym
i domagać się ze wszystkich sił, tego czego się pragnie.


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Skoro nie umorzyli, widocznie są jeszcze wykonywane jakieś czynności procesowe.

Na koniec takich NN spraw tworzy się jeszcze z pomocą biegłego portret psychologiczny sprawcy czynu. To nieraz bardzo pomaga...

Oczywiście w razie umorzenia są jeszcze cały czas wykonywane czynności pozaprocesowe, kryminalne, poszukiwawcze. Czasami tacy ludzie znajdują się po latach - patrz komórka "Archiwum X" w Policji.

Czasami pomaga nawet zmiana prowadzących sprawę i prokuratora nadzorującego. Świeże spojrzenie, pomysły, upór są bardzo w cenie.
Niby te same akta, ale jak inne osoby je przeczytają jest szansa przynajmniej na posunięcie sprawy do przodu.

Pamiętacie sprawę NN śmierci chłopca z Cieszyna? Przeorano wszystkie rodziny mające dzieci w jego wieku na Śląsku, Małopolsce, na pograniczu Czech i Niemiec itd. I nadal nic...

"Piszę do ciebie mały gryps, wiedz że broniłem poczty w Gdańsku, tak, dzisiaj rozstrzelają nas..." Horytnica.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ponury, wczoraj o tej sprawie właśnie myślałam, że znaleźli rodziców tego chłopca.
https://www.facebook.com/groups/200268143516906/?fref=ts

Zapraszam grupa zamknięta, sprzedaż ubranek dziewczęcych
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
"czy znaleźli rodziców tego chłopca"
https://www.facebook.com/groups/200268143516906/?fref=ts

Zapraszam grupa zamknięta, sprzedaż ubranek dziewczęcych
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
bieny ten chłopiec, nie wiem jak kots takiemu malnestwu moze wyrzadzićkrzywde
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja wiem. To bardzo proste. Wystarczy popatrzeć na świat krytycznym okiem, a nie jedynie wierzyć w cuda, że ludzie są jedynie dobrzy, że nie warto interesować się dziwnymi zachowaniami sąsiadów itd.

Nie wierzę aby nikt nie wiedział nic w sprawie Cieszyna czy też Iwony. Ludzie boją się mówić, trzeba do nich dotrzeć. Bo w końcu nikt nie chce włóczyć się po sądach, co rozumiem... ale gdy ginie człowiek lub też jest porwany, to powinno mobilizować do działania i mówienia. Bo w końcu chodzi o życie..

"Piszę do ciebie mały gryps, wiedz że broniłem poczty w Gdańsku, tak, dzisiaj rozstrzelają nas..." Horytnica.

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
W sprawie porwań ludzi swojego czasu bardzo dobre opinie mieli prokuratorzy z Olsztyna. Ci, którzy "rozbujali" skandaliczną sprawę Olewnika i zatrzymali sprawców.

Może oni powinni spojrzeć w akta sprawy Iwony?

Tylko musi się komuś chcieć.

"Piszę do ciebie mały gryps, wiedz że broniłem poczty w Gdańsku, tak, dzisiaj rozstrzelają nas..." Horytnica.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ponury, to jest słuszne, co piszesz - o mówieniu, reagowaniu. Ludzie się boją. Ale ja mam też - niestety - inne doświadczenia. Nawet jeśli się mówi o czymś głośno, to bywa to ignorowane. Dopiero jak się wydarzy tragedia, jakakolwiek, wówczas się zjawiają odpowiedni ludzie - np. policja. Ale bywa za późno. Niestety i na jedno - milczenie ludzi - i na drugie - olewanie spraw - nie mamy większego wpływu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Niestety. Nie napiszę że to nie Ameryka, bo sprawa śp. Roberta Dziekańskiego, rażonego paralizatorem typu taser przez kanadyjską policję ciągnie się już... czwarty rok. I to jest Ameryka? Taka sama spychologia jak u nas :(

"Piszę do ciebie mały gryps, wiedz że broniłem poczty w Gdańsku, tak, dzisiaj rozstrzelają nas..." Horytnica.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
znowu na głównej stronie wp :P http://nasygnale.pl/gid,13578457,img,13578572,title,Rok-od-tajemniczego-zaginiecia-Iwony-Wieczorek,galeria.html?ticaid=6ca8c

zaraz będzie rok...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To musi być bardzo trudna do ugryzienia sprawa. Proponuję zasięgnąć opinii specjalistów od prowadzenia spraw karnych porwań - patrz prokuratura Olsztyn.

Ale kogo to...

"Piszę do ciebie mały gryps, wiedz że broniłem poczty w Gdańsku, tak, dzisiaj rozstrzelają nas..." Horytnica.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Szukajcie na fb - Performance - Droga Iwony

informacji
Blondynka, która wyruszy w najbliższą niedzielę z Sopotu do Gdańska-Brzeźna, kiedy dotrze do domu ?.
17 lipca 2011 roku o godzinie 3:30 rano pod Hotelem Chińskim rozpocznie się performance mający na celu przypomnienie o zaginięciu Iwony Wieczorek.
Główna bohaterka przejdzie boso deptakiem wzdłuż plaży, aż do wejścia nr 63, tam zakończy swoją wędrówkę.
Performance w rocznicę zaginięcia Iwony Wieczorek rozpocznie akcję rozwieszania plakatów z wizerunkiem zaginionej, rozwieszania plakatów w Polsce i za granicą.

**************************​**************************​*
Plakaty,ulotki,filmiki ect poniżej
__________________________​_____________________
Prośba
Zwracam się ponownie do Wszystkich osób dobrej woli o pomoc w akcji nagłośnienia sprawy zaginięcia mojej córki .
...Wzory plakatów i ulotek do pobrania na dole .
W najbliższych dniach także postaram się ponownie nagłośnić w sprawę w mediach i tu także liczę na Państwa pomoc. Jeżeli ktoś ma jakieś możliwości dotarcia do mediów lub jakieś pomysły w jaki sposób dotrzeć do największej ilości osób w Polsce oraz poza jej granicami proszę podzielcie się nimi z innymi użytkownikami na forum. Jeśli ktoś chce nawiązać ze mną bezpośredni kontakt pozostaję do Państwa dyspozycji pod nr telefonu + 48 692 569 160 .

Podziękowania

Od czasu kiedy zaginęła moja córka mija prawie rok. To najdłuższy i najtrudniejszy okres w moim życiu. Świadomość tego, że tyle osób zaangażowało się w sprawę pomocy w odnalezieniu Iwony dodawała i dodaje mi ciągle siłę do walki o to, żeby sprawa zaginięcia Iwony została wyjaśniona, a osoby odpowiedzialne za to, co się stało stanęły przed wymiarem sprawiedliwości.
Dziękuję za wszystko, za każdy przejaw pomocy jakiego doświadczyłam od osób, które poznałam osobiście jak i od tych, którzy choć często anonimowi, wcale nie mniejszy wkład wnieśli w nagłośnieniu sprawy.
Dzięki Wam, Waszemu zaangażowaniu sprawa jest ciągle żywa,a Iwona ciągle pozostaje w pamięci nie tylko rodziny ale w pamięci tak wielu osób.
Kiedy czasami przychodzą gorsze dni, kiedy czuję się bezradna, świadomość tego, że byliście i jesteście ze mną nie pozwala mi się poddać. Myślę sobie wtedy moja córka potrzebuje pomocy, a ja mam tyle życzliwych osób wokół siebie, więc muszę mieć siłę dla Iwonki i po to żeby nie zawieść tych , którym sprawa ta stała się tak bliska


z podziękowaniem, Iwona Kinda- Wieczorek matka zaginionej Iwony Wieczorek.


PLAKATY I ULOTKI - Osoby uczestniczące w akcjach plakatowania. PROSIMY, PAMIĘTAJCIE, ŻE WIESZANIE PLAKATÓW NA BUDYNKACH, SKLEPACH, PRZYSTANKACH I INNYCH MIEJSCACH WYMAGA ZGODY ZARZĄDCY OBIEKTU - w przeciwnym razie będą zrywane

plakat w jęz. polskim
http://images35.fotosik.pl​/769/fa7ebc24cd8825bfgen.j​pg
http://images47.fotosik.pl​/956/89034ca1347d312cgen.j​pg

plakat w jęz. polskim z poszukiwanym świadkiem
http://images47.fotosik.pl​/956/6953557bd82e6b41gen.j​pg

plakat w jęz. angielskim http://images46.fotosik.pl​/912/dedda991425a4387.jpg
http://www.szukamywas.pl/d​ownloads/plakat_wieczorek_​ang.pdf

plakat w jęz. niemieckim
http://images46.fotosik.pl​/933/28d0e9bca4f5538egen.j​pg

plakat w jęz. norweskim
http://images35.fotosik.pl​/769/e0c744497b274eacgen.j​pg

plakat w jęz. hiszpańskim
http://www.szukamywas.pl/d​ownloads/plakat_wieczorek_​hiszp.pdf

plakat w jęz. francuskim
http://www.szukamywas.pl/d​ownloads/plakat_wieczorek_​franc.pdf

ulotki w jęz. polskim
http://images35.fotosik.pl​/767/7dd8168cebd6f53fgen.j​pg

ulotki w jęz. angielskim
http://images47.fotosik.pl​/954/800bc74d18d206b8gen.j​pg

ulotki w jęz. niemieckim http://images37.fotosik.pl​/938/a2a853f9a254a2c0gen.j​pg

ulotki w jęz. norweskim
http://images37.fotosik.pl​/918/8151def96e0eac41gen.j​pg


GALERIA ZDJĘĆ IWONY
http://images38.fotosik.pl​/944/b93b15b106998661.jpg

Zapisy z monitoringów na których ostatni raz widziana była Iwonka:
http://www.youtube.com/wat​ch?v=upC7jU60XJc
http://www.youtube.com/wat​ch?v=WQPxac0t3Vc

zbiór wszystkich artykułów lublin com. :
http://lublin.com.pl/tagi/​Iwona_Wieczorek/


Lista filmików na youtube, w różnych językach, które powstały dzięki wizażankom
http://www.youtube.com/wat​ch?v=28itwoHdbN8 - angielski
http://www.youtube.com/wat​ch?v=ggXRQYPZQxY - rosyjski
http://www.youtube.com/wat​ch?v=mCiQO67ZknM - niemiecki
http://www.youtube.com/wat​ch?v=B_iWf0gvLFw - francuski
http://www.youtube.com/wat​ch?v=NWbT7WEQSSI - norweski
http://www.youtube.com/wat​ch?v=a1kdvHGLSDI - szwedzki
http://www.youtube.com/wat​ch?v=-wKQEf1LVx0 - hiszpański
http://www.youtube.com/wat​ch?v=AeXgmnTkxcg - włoski

oraz filmików w języku polskim:
http://www.youtube.com/wat​ch?v=sjU1lK84ZfU
http://www.youtube.com/wat​ch?v=rFe60ijxND0

- program "Celownik" na TVP1 z 16.09.2010 http://www.tvp.pl/publicys​tyka/magaz...092010/265457​0 + link na YouTube http://www.youtube.com/wat​ch?v=WquFl1Uo0SE

29.09.2010 W PROGRAMIE DZIEŃ DOBRY TVN OK GODZINY 8:30-8:50 GOŚCIEM BYŁA PANI IWONA KINDA.
http://dziendobrytvn.pleja​da.pl/24,3....html#autopla​y

Magazyn expresu reporterów wtorek TVP 2 wtorek 28.09.2010 godzina 21:50

http://www.tvp.pl/publicys​tyka/magaz...092010/272153​1


reportaż o Iwonie w Panoramie:
http://www.tvp.pl/gdansk/a​ktualnosci...nczyka/275480​1

**************
WYGLĄD IWONY MÓGŁ ZOSTAĆ ZMIENIONY , TAK MOŻE WYGLĄDAĆ DZISIAJ
http://images41.fotosik.pl​/937/03c5fb98b912fcab.jpg
http://images37.fotosik.pl​/918/0264bbf5e820c341.jpg
***************
Różne rzeczy dla dziecka i nie tylko zupełnie za darmo - http://gratyzchaty.pl/?ref=6074


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tyle czasu i NIC.. wydaje się wręcz nierealne, że osoba zaginęła od tak, bez śladu, rozmyła się... trudno w to uwierzyć...

Bardzo współczuję rodzinie :/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
bardzo współczuję mamie Iwony bo takie życie w zawieszeniu musi być przerażające. I ta beznadziejna niemoc...
To jest aż nie do uwierzenia że w dzisiejszych czasach młoda dziewczyna dosłownie znika i nikt nic o niej nie wie, nikt nie jest w stanie pomóc w jej odnalezieniu:(
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Uczą nas, że nie ma zbrodni doskonałych. Conajwyżej są zbrodnie, które trudno udowodnić, znaleźć punkt zaczepienia itd.

"Piszę do ciebie mały gryps, wiedz że broniłem poczty w Gdańsku, tak, dzisiaj rozstrzelają nas..." Horytnica.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jutro odtworzenie tych zdarzeń.........

szczerze nie wiem po co to i czemu ma służyc.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Jako mama rozumiem mamę Iwony. Dla mnie tj. niewyobrażalne niewiedzieć co się dzieje z moim dzieckiem i czy nie potrzebuje pomocy. Rozumiem ją, że chwyta sie wszystkiego by odnależć swoje dziecko.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
sama jestem mamą i tez to rozumiem ale idea takiego marszu jest dla mnie totalną bzdurą.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Bzdurą? Zobacz, jak skuteczna jest ta kobieta. Takie wydarzenie to coś nowego, prasa o tym pisze, a przecież właśnie o to chodzi.

Podziwiam działanie mamy Iwony.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bzdura czy nie jestem pewna, że każda z nas również robiłaby wszystko, żeby odnależć nasze dziecko nawet gdyby cała reszta świata mówiła, że to bez sensu.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Agatho ale jak jest skuteczna? to ze sie o tym mowi jak na razie nic nie dało, nie znalazla sie ta dziewczyna.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bo może nie da się jej odnaleźć, być może tak wygląda smutna prawda.

W każdym razie mama Iwony zrobiła coś, co jest najważniejsze w pierwszych miesiącach poszukiwań - sprawiła, że zdjęcie Iwony i jej historia dotarły chyba do każdego w Polsce. Cała reszta już zależy od tego, co wydarzyło się w nocy zaginięcia (a może i wcześniej).

Jeżeli o jakimś rodzicu porwanego w Polsce można powiedzieć "poruszył niebo i ziemię", to zrobiła to ta matka.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na co komu wasze współczucie? Zawsze klepanie tych samych oklepanych sloganów.

Może macie jakieś pomysły na tą sprawę? Liczą się konkrety, a nie pierdoły. Czy udało się zidentyfikować mężczyznę, idącego za Iwoną? Miał to być według jednej z wersji krążących nieoficjalnie na tym forum pewnien gość z Bytowa, włóczęga, poszukiwany także listem gończym, na szczęście nie za gwałty.

Co ze znajomymi Iwony? A jej komputer?

"Piszę do ciebie mały gryps, wiedz że broniłem poczty w Gdańsku, tak, dzisiaj rozstrzelają nas..." Horytnica.

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ponury, do kogo te pytania?
Do policji, a ty jestes policjantem.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
przerazajace ze nic nie wiadomo wspołczuje mamie jest "Pani wielka i bardzo silna , zycze aby Iwona sie odnalazła
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://www.kozaczek.pl/plotka.php?id=31534 podobna do tej dziewczyny





popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Aska, to nie są pytania tylko do Policji. Nawet o 4 nad ranem po mieście kręci się masa ludzi, która udaje że nic nie widziała.

Na co matce 100 wyrazów ubolewania itp. gadanie o niczym. Córka się dzięki temu nie odnajdzie.

Spójrzcie jak reagujecie na codzień. Leży człowiek na ulicy... ludzie przechodzą, ot, pewnie pijany. Mało kto zapyta czy coś się stało itd. jak pijak to najwyżej odburnie, ale mamy sumienie czyste. Inaczej 999.

Taka Iwona została powiedzmy wciągnięta do samochodu. I co? Przechodnie zapewne uznali, ot laskę ktoś sobie zabrał a co tam.

Ja już dawno zmieniłem podejście z klepiania "kopiuj-wklej" wyrazów ubolewania na działania. Pewnie, nikt nie jest święty, nie chce szwendać się po sądach, ale tu chodzi o życie ludzkie.

"Piszę do ciebie mały gryps, wiedz że broniłem poczty w Gdańsku, tak, dzisiaj rozstrzelają nas..." Horytnica.

popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
no to super :( współczuje matce teraz już wiadomo ze jak się przez przypadek nie znajdzie to nikt już palcem nie tknie :(
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
A co policja i prokuratura miała zrobić? Poszukiwania po takim czasie, to już tylko fikcja. Jeżeli teraz coś się wyjaśni, to rzeczywiście albo przez przypadek, albo dlatego, ze ktoś sam postanowi mówić.

Albo dlatego, że Iwona gdzieś jest i podejmie decyzję o pokazaniu się, oby tak było...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nieprawda, poszukiwania nawet po latach się udają. To kwestia aby było dosyć ludzi do pracy i przede wszystkim komuś się chciało.... z uporu.

"Piszę do ciebie mały gryps, wiedz że broniłem poczty w Gdańsku, tak, dzisiaj rozstrzelają nas..." Horytnica.

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja uważam, że niezależnie od upływu czasu nie wolno tracić nadziei - to że postępowanie umorzono, nie znaczy że ktoś o tej dziewczynie zapomniał.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Może coś w końcu się wyjaśni...

http://nasygnale.pl/kat,1025343,title,Policja-wie-kto-porwal-Iwone-Wieczorek,wid,14665357,wiadomosc.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Trzymam kciuki, aby jednak ta historia miała szczęśliwe zakończenie
https://www.facebook.com/groups/200268143516906/?fref=ts

Zapraszam grupa zamknięta, sprzedaż ubranek dziewczęcych
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Niestety, zakończenie nie jest szczęśliwe.... ale przynajmniej historia znajdzie swoje zakończenie i przy odrobinie szczęścia to i sprawca poniesie karę.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
wczoraj niby na tvp info na pasku było napisane że zatała zgwałcona i zamordowana
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Co na niby?

"Piszę do ciebie mały gryps, wiedz że broniłem poczty w Gdańsku, tak, dzisiaj rozstrzelają nas..." Horytnica.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Nie słuchaliście uważnie, wczoraj na polsacie w wydarzeniach wypowiadała się mama Iwonki, że przynajmniej będzie mogła w końcu się pogodzić z tym, co się stało, ze zna policja sprawców. Dziewczyna na 100% nie zyje
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Masło maślane,jak piszecie to piszcie konkretnie a nie,a niby pisali,a niby mówili,a koleżanka słyszała jak jej koleżanka mówiła,to jest takie pier... kotka za pomocą młotka,ciało znaleźli? Jak nie to nie pitolcie i nie siejcie fermentu .
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzisiaj rano był wywiad z matką w DDTVN. o znalezieniu ciała jeszcze nic nie wiedziała. tylko, że policjanci znają sprawcę (nie wiadomo czego, bo nie powiedziane dosłownie). policjanci byli smutni, pytali czy w ciągu miesiąca planuje wyjazd/urlop itp. i po tym matka wnioskuje, że w ciągu miesiąca wszystko się wyjaśni.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Dziś w ddtvn był wywiad z matką i mówiła że cały czas ma nadzieje. Więc nie jest wiadomo co się stało.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Smutni policjanci? Czy Pani Iwona była nietrzeźwa. To ma być dowód w sądzie, smutni policjanci? :)

"Piszę do ciebie mały gryps, wiedz że broniłem poczty w Gdańsku, tak, dzisiaj rozstrzelają nas..." Horytnica.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wiadomo co z Iwoną wieczorek? Gdzie jest jej ciało
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

A skąd wiesz że doszło do zabójstwa? Zapytaj Komendę Wojewódzką Policji w Gdańsku, oni obecnie prowadzą sprawę.

"Piszę do ciebie mały gryps, wiedz że broniłem poczty w Gdańsku, tak, dzisiaj rozstrzelają nas..." Horytnica.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Potrzebuje kontakt do matki Iwony Wieczorek ponieważ mam dla niej informacje co do Iwony. Niech ktoś do mnie zadzwonić 667728548
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Policji przekaż, po co matce?! Sprawę aktualnie prowadzi Komenda Wojewódzka Policji w Gdańsku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Może by powiedzieć,że za wskazanie zwłok Iwony nagroda 150.000.albo 200.000.jak ktoś wie to powie.zarobic każdy chce
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Chociaż by ją matka pochowała
.jak czlowieka
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Okulary przeciwsłoneczne (9 odpowiedzi)

W jakich sklepach dostanę obecnie okulary przeciwsłoneczne ? Wybieramy się na wakacje, przeszłam...

szkoła Montessori - ktoś miał styczność? (53 odpowiedzi)

Chciałam poprosić o opinie osoby, które mają/znają dzieci uczęszczające do szkoły (nie...

Co w pracy po urlopie macierzyńskim? (17 odpowiedzi)

Witam, może któraś z Was mi powie co wg przepisów może pracodawca. 2 lipca kończy mi się urlop...

do góry