Widok

Zajęcia RANO dla dzieci (5 lat), które nie chodzą do przedszkola

Dolny Sopot Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Cześć, szukam w Trójmieście - powiedzmy w granicach do 25 minut jazdy samochodem z Sopotu, gdzie mieszkam - zajęć 2-3 godzinnych przed południem, dla moich synów, 2,5 i 5 lat, których przez kilka miesięcy (ze względu na noworodka w domu i ciągle przynoszone do domu przeziębienia) nie będę posyłać do przedszkola. Wszystkie zajęcia, które udaje mi się znaleźć, są popołudniami...Szczególnie zależy mi na zajęciach dla 5-latka, który ma wyjątkowo dużo energii do spożycia :-) Będę bardzo wdzięczna za pomoc. Dzięki!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
Klub małolata w Mdk Gdynia. Zajęcia są przed południem.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Pałac młodzieży w Gdańsku
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tam też będzie miał styczność z dziećmi i też będzie przynosił katary itp.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jasne, może się tak zdarzyć, dziękuję za niezwykle "cenną" uwagę, ale nie o tym jest wątek.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5
Hej, Przedszkole Mały skarb w Gdańsku miał kiedyś w swojej ofercie zajęcia trzy razy w tygodniu: poniedziałki,środy, piątki po 4/5 godzin. Na pewno do południa.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Złamany palec.Ile można dostać odszkodowania? (62 odpowiedzi)

Mój tata złamał sobie środkowy palec a dwa ma pozszywane(12 szwów)Miał mały wypadek w domu.Tata...

zapach do mieszkania jaki ??co polecacie (40 odpowiedzi)

drogie mamy wy zawsze coś doradzicie chciałabym aby w mieszkaniu pięknie pachniało macie jakieś...

bol glowy w ciazy (25 odpowiedzi)

co stosujecie na bol glowy w ciazy??wiem,ze nie mozna brac zadnych tabletek przeciwbolowych...

do góry