Widok

Zajęcia dla niemowlaka

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Jakie zajęcia dla niemowlaków polecacie? Umuzykalniające, sensoryczne, basen? Kiedy można zacząć? Dopiero jak dziecko samodzielnie siedzi czy można wcześniej? Znacie jakieś fajne miejsca z takimi warsztatami? :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Basen jest super, można już zacząć chodzić kiedy ładnie trzyma dziecko główkę.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Polecam bycie z mamą. Chyba że to mamie są potrzebne zajęcia/wyjścia z domu.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 3

Bycie z mamą ma 24 h na dobę. Kontakt z innymi dziećmi też jest ważny. Nie wspominając o tym, że basen, zajęcia muzyczne czy sensoryczne to dla maluchów same korzyści.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 4
Ludzie co jes z wami? Skąd te negatywne opinie? Rozumiem ze jesteście anonimowi i odważni, ale po co ta krytyka?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Też nie rozumiem skąd ten hejt. Jestem z moim synem 24h/dobę, nie mam rodziny na miejscu, a mąż pracuje dużo. Z rezerwą podchodzę do zapewnień organizatorów zajęć, że niby zrobią z dzieci geniuszy, bo rozwijają mózg, inteligencję itp. Ja chodzę z synem na basen i on bardzo to lubi, dzięki temu przestał bać się obcych osób. Gdybym miała blisko jakieś zajęcia muzyczne/sensoryczne też bym się chętnie wybrała, byłaby to ciekawa odmiana dla dziecka.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Chodziłam z synkiem na zajęcia na basenie jak miał 4 miesiące. Takie maluszki jeszcze 'pamiętają' środowisko wodne z czasów ciąży i np. potrafią nurkować.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja bym chętnie tez gdzieś pochodziła z córka ale jakoś basenu nie lubię. Wiecie noże gdzie są jakieś zajęcia muzyczne lub po prostu coś innego niż basen??
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie należy zmuszać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Muzyczne są w happymum na myśliwskiej i pomelody w filharmonii bałtyckiej. Na żadnych nie byłam, więc nie mogę polecić albo nie :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ina -patrząc po moich dzieciach i niemowlaku, super jest po prostu spotkanie towarzyskie z innymi dziecmi, czyli np mama gawędzi sobie z koleżanką a niemowlak bawi sie w towarzystwie innych maluchow, fajnie to na niego wplywa, na pewno dobrze jest odwiedzic kogos z maluchem, inne mieszkanie,inne otoczenie-na pewno będzie zaciekawiony, a zajecia organizowane..hmm..jeszcze będzie na nie czas w starszym wieku, pozdrawiam
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

szczepionka na HPV (29 odpowiedzi)

Wczoraj byłam z córką na obowiązkowym szczepieniu i przy okazji zapytałam o dodatkowe...

Ginekolog Katarzyna Zielińska - opinie (32 odpowiedzi)

Czy ktoś ja zna, miał z nią do czynienia? Chodzę do niej, ale nie mogę jej rozgryźć... Przyjmuje...

Jakie krzesło obrotowe dla dziecka? (24 odpowiedzi)

Biurka już są, teraz kolej na krzesła obrotowe. Czy możecie mi doradzić jakie krzesło, z jakiego...

do góry