Widok

Zajęcia dla niemowlaka

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Jakie zajęcia dla niemowlaków polecacie? Umuzykalniające, sensoryczne, basen? Kiedy można zacząć? Dopiero jak dziecko samodzielnie siedzi czy można wcześniej? Znacie jakieś fajne miejsca z takimi warsztatami? :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Basen jest super, można już zacząć chodzić kiedy ładnie trzyma dziecko główkę.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Polecam bycie z mamą. Chyba że to mamie są potrzebne zajęcia/wyjścia z domu.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 3

Bycie z mamą ma 24 h na dobę. Kontakt z innymi dziećmi też jest ważny. Nie wspominając o tym, że basen, zajęcia muzyczne czy sensoryczne to dla maluchów same korzyści.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 4
Ludzie co jes z wami? Skąd te negatywne opinie? Rozumiem ze jesteście anonimowi i odważni, ale po co ta krytyka?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Też nie rozumiem skąd ten hejt. Jestem z moim synem 24h/dobę, nie mam rodziny na miejscu, a mąż pracuje dużo. Z rezerwą podchodzę do zapewnień organizatorów zajęć, że niby zrobią z dzieci geniuszy, bo rozwijają mózg, inteligencję itp. Ja chodzę z synem na basen i on bardzo to lubi, dzięki temu przestał bać się obcych osób. Gdybym miała blisko jakieś zajęcia muzyczne/sensoryczne też bym się chętnie wybrała, byłaby to ciekawa odmiana dla dziecka.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Chodziłam z synkiem na zajęcia na basenie jak miał 4 miesiące. Takie maluszki jeszcze 'pamiętają' środowisko wodne z czasów ciąży i np. potrafią nurkować.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja bym chętnie tez gdzieś pochodziła z córka ale jakoś basenu nie lubię. Wiecie noże gdzie są jakieś zajęcia muzyczne lub po prostu coś innego niż basen??
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie należy zmuszać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Muzyczne są w happymum na myśliwskiej i pomelody w filharmonii bałtyckiej. Na żadnych nie byłam, więc nie mogę polecić albo nie :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ina -patrząc po moich dzieciach i niemowlaku, super jest po prostu spotkanie towarzyskie z innymi dziecmi, czyli np mama gawędzi sobie z koleżanką a niemowlak bawi sie w towarzystwie innych maluchow, fajnie to na niego wplywa, na pewno dobrze jest odwiedzic kogos z maluchem, inne mieszkanie,inne otoczenie-na pewno będzie zaciekawiony, a zajecia organizowane..hmm..jeszcze będzie na nie czas w starszym wieku, pozdrawiam
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Gdzie kupie tanio fotelik samochodowy? (39 odpowiedzi)

Jak w temacie. Potrzebny mi fotelik dla córci 9-18kg, najlepiej żeby kosztował max 350zł i był...

Gdzie w trójmieście biżuteria Colibra? (19 odpowiedzi)

jak w temacie.

Zaintertesowania, hobby, pasje... jak to znaleźć? (111 odpowiedzi)

Witam. Nie mam żadnych zainteresowań, hobby czy pasji, chciałabym to zmienić, żeby czymś się...

do góry