Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Żak wątek zamknięty A ja jestem ze szkoły zadowolona :) Fajne podejście osób pracujących do...
~Kasia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 sierpnia 2017

Katastrofa wątek zamknięty To co dzieje sie w tej szkole to jedna wielka masakra. 2 tygodnie przed...
~Zawiedzony słuchacz
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 września 2016

odradzam wątek zamknięty Poziom nauczania - to czytanie notatek, każda osoba mogłaby czytać książkę...
~Karolina
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 czerwca 2017

hmm wątek zamknięty Proszę zrobić porządek na stronie żak. Przydałoby się usunąć stare posty np z...
~malin
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 1 marca 2017

bardzo zadowolona absolwentka wątek zamknięty nauczyciele kompetentni, szkoła dobrze zorganizowana, zawsze można się...
~Kamila
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 30 sierpnia 2016

Nie polecam wątek zamknięty Podejmowała się nauki w tej szkole by podwyższyć sobie kwalifikacje. Okazało...
~Freelancer
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 20 maja 2016

Masakra wątek zamknięty Nauczyciele i system nauczania nie odbiega od ogólnie przyjętych standardów,...
~/K/K
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 kwietnia 2016

Bhp wątek zamknięty Uczęszczałem do żaka na bhp, byłam zadowolona z zajęć, materiały do nauki...
~Kasia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 21 lutego 2016

NIE a te pozytywny chyba Panie w biura piszą wątek zamknięty Proszę mi wytłumaczyć jakim cudem w październiku szkoły(kolejny semestr...
~meg i bray
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 października 2015

Super szkoła zapraszam moze spotkamy sie w ławce wątek zamknięty Niesamowita szkoła. Własnie zaczynam 2 rok jestem Mega dumna szkoła jest...
~Lizak
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 czerwca 2015

Jest super! wątek zamknięty Uczę się w żaku właśnie kończę i będę tęsknic miałam cudowną grupę miłych...
~Nati
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 16 czerwca 2015

N/T wątek zamknięty Jestem absolwentka Żaka w Gdyni,bardzo przyjazna szkoła,indywidualne...
~Poeta
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 czerwca 2015

nie polecam wątek zamknięty To nie jest szkoła dla dorosłych, wciąz nie ma planu, zawsze się zmienia....
~ja i wszyscy
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 11 marca 2015

Super szkoła! wątek zamknięty Jestem absolwentka Żaka w Gdyni,bardzo przyjazna szkoła,indywidualne...
~Dorota
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 26 czerwca 2013

Nie nie nie wątek zamknięty ŻAK -wszystko byle jak..... Pedagodzy tacy sobie, dyrekcja nie ogarnia...
~Mona
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 5 listopada 2014

ŻAK działa chyba nie tak jak powinien wątek zamknięty Ja bym uważał z tym ŻAK-em bo tam afera goni aferę np. ostatnia sprawa w...
~pati
6

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 28 czerwca 2012

jest super wątek zamknięty ja jestem za dowolny z nauki w Policealnej Szkole Organizacji Reklamy....
~Ja
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 10 sierpnia 2011

ja - opinia wątek zamknięty a jak to jest z zajeciami z fryzjerstwa-wie ktos? ;p zaczynam od tego roku i...
~ja
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 16 marca 2012

Żak w Gdyni to Szkoła Dobrej Przyszłości wątek zamknięty chciałam zaprosić i polecić przyszłym Kolegom i Koleżankom naukę w Szkole...
~Emila
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 24 sierpnia 2011

bardzo polecam tą Szkołę Poliecalną wątek zamknięty nauka jest ukierunkowana na uzyskanie konkretnych kwalifikacji zawodowych i...
~mm
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 16 sierpnia 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
85

postów

47

wątków

do góry