Widok

Zakład p. Śliwa

Witam serdecznie, piszę tutaj z wielką zagadką dla mnie, może ktoś będzie w stanie mi wyjaśnić z miejscowych ludzi o co chodzi.
Otóż chodzi o zakład p. Śliwa. Całkiem niedawno szukałem pracy i natknąłem się ogłoszenia na kilka stanowisk właśnie z tej spółki. Jednakże w tym samym czasie zostało zwolnionych kilkoro ludzi, którzy twierdzili że nie było ku temu powodów (pracowali bez zarzutów), ale skończyła im się umowa.

Pytanie brzmi: dlaczego ci ludzie wolą zwalniać już doświadczonych ludzi (nie przedłużać umów) zatrudniając nowych?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bo tam wolą traktować ludzi jak bialych murzynów , lepiej zatrudnić nowych którzy nic nie wiedzą na temat firmy, zwolnić starych żeby nic nie muwili nowym. Strata czasu i fatygi na tą firmr Siliwa
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy naprawdę jest aż taka tragedia w tej firmie? Mieszkam od niedawna i myślę nad zmianą pracy, gdzieś w okolicy. Ale opinie w Internecie nie zachęcają...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Praca

Ile zarabiacie miesięcznie? (534 odpowiedzi)

Ciekawi mnie, jak kształtują się na rynku pensje pracownicze. Napiszcie proszę kwotę netto i...

poszukiwania pracy..na jakich stronach jej szukacie? (58 odpowiedzi)

na początek prośba do Admina. o nie kasowanie mojego wpisu,, Pisze tu bo na forum praca mało...

Dodatkowy zarobek - marketing sieciowy (4 odpowiedzi)

Czy nadal chcesz siedzieć godzinami w pracy i martwić się czy wystarczy Ci pieniędzy do kolejnej...

do góry