Widok

Zanim zostanę zjedzona...

Proszę nie zrozumieć mnie źle tylko spróbować postawić się w mojej sytuacji.
Mam 35 lat, bardzo dobrą pracę, jestem inteligenta, mam dużo zainteresowań. Twardo stąpam po ziemi. Nie mogę znaleźć partnera na swoim poziomie. Każdy mnie nudzi, albo jest za słaby intelektualnie. Chciałabym założyć rodzinę, ale jak ? Gdzie można poznać bratnią duszę?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Współczuję.Myślę że jedynymi miejscami,gdzie mogą Ci pomóc to jest teatr,filharmonia,muzeum sztuki albo pałac kultury i nauki.Możesz także popytać na uniwersytetach albo w ministerstwie kultury i dziedzictwa narodowego.
Zdecydowanie unikaj klubów,pubów i pod żadnym pozorem nie idź na plaże. Tam to dopiero schodzi się chamstwo ale najgorszą opcją jest szukać przez internet .Pozdrawiam i życzę powodzenia w szukaniu "partnera na swoim poziomie"
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Cudowna! Jesteś ideałem dla mojego męża (jeszcze).
Marzy o menadżerce, a męczy się ze mną, która zrezygnowała (świadomie) z kariery by zajmować się domem i dziećmi.
Chętnie oddam. Chłopak bez nałogów, z dobrymi genami. Zupy ci ugotuje i będzie siedział z dziećmi w domu. Podobno marzy o tym.

Z drugiej strony, wymieniłaś część warunków, których zawsze szukałam u faceta ha ha
Życie
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 4

> jestem inteligenta

Nie, nie jesteś.
Jeśli masz jakikolwiek realny kontakt z rzeczywistością a nie żyjesz w świecie iluzji, to powinnaś wiedzieć, że:
- kobiet, podobnych do ciebie, które postawiły na samorozwój (?), a instynkt macierzyńsko-stadny pojawił się dopiero wraz z paniką zamykających się drzwi, jest od groma
- wolnych facetów, koło 40-tki, spełniających twoje kryteria księcia z bajki, w zasadzie nie ma dostępnych "na rynku"
- pojedyncze perełki, które się trafiają, to albo: 1. Osobniki "nieheteronormatywne" 2. Osobniki "z odzysku", znacznie już ostrożniej nawiązujące relacje z kobietami (a w większości obstawiajacy luźne, za to liczne relacje, w których swobodnie mogą przebierać w partnerkach, jak w ulęgałkach).
Czy jakakolwiek kobieta, w twojej sytuacji, podzieliłaby się z tobą "patentem" jak znaleźć tę jedną, jedyną "perełkę wśród perełek"?
Osoba inteligentna powinna znać odpowiedź na to pytanie a zatem i ocenić sens założenia niniejszego wątku na jakimś podrzędnym forum.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 5

"perełki" ~:) kuva bua ha ha
Dzięki za zrobienie dnia :]
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Jest mocno dobrze. Jeszcze trzymam :)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Za dużo wymagasz i może dlatego tak jest w Twoim życiu, inteligencja pomaga dostosować się do ludzi i sytuacji.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Po co Ci facet i rodzina? Teraz jest ok, pomyśl jeszcze dwa razy.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

na pewno nie nudzi Ciebie każdy, bo z każdym nie próbowałaś. Przyjmiesz wyzwanie?
alwolf@wp.pl
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Poznać można wszędzie, ale skoro trafiło się Tobie napisać tutaj, a mnie tutaj zajrzeć - surfers10@ wp.pl.

Spiszmy się o tym co dla nas ważne.
Czyli sprawdźmy czy i tutaj można poznać duszę bratnią i potwierdzić moją teorię :D
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

" Spiszmy " się kochać ludzi... tak szybko odchodzą.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ile masz lat? I czy masz na imię Wojtek ;) ???
Bo jak 45+ to spiszmy się, ja może niedługo odejdę.
A chcę jeszcze tyle z życia wycisnąć!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Domena wp.

zmień kryteria na bardziej realne

Inne tematy z forum Poznajmy się

Czy kobieta (40+),samotna matka może jeszcze znaleźć przyjaciela,partnera? (197 odpowiedzi)

Zastanawaim się czy to jeszcze mozliwe,aby kobieta po czterdziestce,będąca samotną matką mogłaby...

Halo Gdynia ! (5 odpowiedzi)

Szukam koleżanki na wspólne wypady, kawka, kino, spacer? Zostaw po sobie znak, napewno się...

Zaprzyjaźnię się z Facetem (39 odpowiedzi)

Masz 185-187 cm wzrostu. 35-50 lat. Wyższe wykształcenie. Zdrowy na ciele i umyśle (przede...

do góry