Widok

Zapach kobiety

Czym powinna pachnieć kobieta idealna?
Codziennie obiadem I to takim z dwóch dań, świeżym praniem,speedem w dążeniu po browary,perfumą kiedy trza.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 7
Dorszem
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5

Obejrzyj sobie Pachnidło ;]
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Pachnidło, dobry film. I książka takoż.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zadbana kobieta najlepiej pachnie pewnością siebie ;)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

a z ryb uwielbia.... DURZE SUMY....
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

węgorze w galarecie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

'DURZE'
o jeżu kolczasty...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

~Squirrel-lka

reakcja u ciebie jest wlasciwa.... wazne ze Ty wiesz o co chodzi ....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

zapach jest wizytówką każdego, dlatego dobrze zadbana i wypachniona osoba będzie dobrze postrzegana.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

sorry bardzo ale jestem z tych Słowian,ktorzy prawde wala prosto w oczy

kiedys mistrz powiedział nam na sali.po morderczych cwiczeniach,ze
pot po cwiczeniach--"to swiety pot"

czesem i inne rzeczy trzeba zrobic tez sie spocic
a nawet choremu tyłek z kupy obmyc

jak bedzie trzeba to gnojówke wyrzuce

jak bede wtegy pachcniec?--i to jest moja wizytówka?

czy ty nigdy nic w zyciu ciezkiego nie robiął
nie byłą nigdy w sytuacji,kiedy nie było wody
albo ta woda była tylko do picia?

skad tys ie urwałas?
lezysz i pachniesz i nic innego nie robisz?

k..a nigdy sie nie spociąłs i w gu..o ni wlazłas!
retoryka
fiołkowa panienko
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Zgadzam się. Aczkolwiek w kontekście tego tematu zabrzmiało to... niepokojąco :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kobiety powinny pachnieć po prostu kobiecością :D No nie ma kurde uniwersalnego zapachu kobiety.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

kobiecością - czyli się nie myć ? :P - no jakieś tam feromony podobno ludzkie ciało wydziela , ale na dłuższą metę - ja pozwolisz nie będę próbował ;]
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

> czyli się nie myć ?

Nie do końca.
Dla mnie kwintesencją kobiecego zapachu jest świeżo spocona jak szczur kobieta, po kąpieli i seksie, bez sztucznych konserwantów oraz wzmacniaczy zapachu i smaku ;)

Można by to butelkować i sprzedawać - tyle, że każda pachnie nieco inaczej - zatem nie byłby to absolutnie zapach uniwersalny :D
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5

zrób sobie kompres z przepoconych brudnych babskich gaci
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Kiedy gimnazjum będzie dla ciebie ledwo wspomnieniem i będziesz miało okazję i umiejętność łapania ulotnych doznań, może dojdziesz samo do wniosku, jak głupi był powyższy wpis.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 7

dewiant jesteś. dopasuj sobie kilka określeń ok. będę szczodry, pasują wszystkie
https://synonim.net/synonim/dewiant
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

dla mnie taki zapach to białe piżmo, róże i drzewo sandałowe :) pozdrawiam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

>> czyli się nie myć ?
>Nie do końca.

Tzn. którego końca taka kobieta miałaby niedomyć ?

>https://synonim.net/synonim/dewiant
Sprawdziłem, kretyn(ek) jest na liście więc określenie zaproponowane przez vh jest jak najbardziej synonimiczne wobec nicku forumowy kretynek, pod którym ów dewiant występuje na Forum.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Hydepark

Młody alkoholik - Dramat, z którego pragnę wyjść, a nie umiem. (156 odpowiedzi)

Witam wszystkich którzy odwiedzili mój temat. Wiem, że tekst jest dość obszerny, ale chciałbym w...

Grajdołki (240 odpowiedzi)

A gdyby kiedyś mieć taki strzał, ażeby wąska grupa znawców tematu nie mogła uwierzyć w...

muza na dziś (787 odpowiedzi)

Wrzuć link do YouTube z muzą, która dziś Ci wyjątkowo dobrze się słuchała. A może jakaś nowa...

do góry