Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Wysoka jakość potraw, polecam!!! wątek zamknięty Bardzo dobry punkt na obiad czy kolację. Menu krótkie ale wystarczające....
~Atomus
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 6 sierpnia 2015

WSTRĘTNE JEDZENIE !!!!! wątek zamknięty Niestety , mieliśmy z mężem tę nieprzyjemność bycia w tej restauracji z...
~niki
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 23 lipca 2015

polecam! wątek zamknięty Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Wyśmienita i bardzo wyszukana kuchnia....
~Krzysiek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 29 kwietnia 2015

wspaniałe nowe miejsce na kulinarnej mapie świata wątek zamknięty Byłem dziś z kolegą "na gruponie". "Coś tam uczta dla dwojga za 80zł"....
~MikeWazowski
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 29 kwietnia 2015

Bardzo polecam wątek zamknięty Z czystym sumieniem polecam tę restaurację. Dostaliśmy z mężem groupon na...
~Colli
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 18 lipca 2014

smakosz - opinia wątek zamknięty Z dań polecam pierogi, a w szczególności ruskie i z dzika. Brakuje tylko...
~smakosz
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 czerwca 2014

Super miejsce polecam z całego serca wątek zamknięty Jestem częstym i zawsze zadowolonym gościem Hostelu Zappio! Przede wszystkim...
~Daniel Grau
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 16 listopada 2013

Wzorcowe podejście do gości w Hostelu Zappio! wątek zamknięty Jako specjalistka w dziedzinie turystyki i rekreacji zawsze zwracam uwagą na...
~Kamila
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 27 sierpnia 2013

Polecam !!! wątek zamknięty Podczas jednego z naszych Babskich Spotkań trafiłam z koleżankami do Zappio....
~dziewczyna z Mazur
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 4 czerwca 2013

zdecydowanie tak! wątek zamknięty jak najbardziej polecam, rewelacyjna obsluga, pyszne jedzenie - najlepsze...
~Igor
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 15 kwietnia 2013

Najlepsze miejsce w Gdańsku wątek zamknięty Pyszne jedzonko (pierogi genialne!!!), znakomite drinki i kawa..... a do tego...
~Kasia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 23 września 2012

wielbiciel dobrego jedzenia - opinia wątek zamknięty Fajny klimat, jedzonko widać że robione na bieżąco (bardzo dobre pierogi)...
~wielbiciel dobrego jedzenia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 18 sierpnia 2012

Rewelacja :) wątek zamknięty Zrobiłam tam swoje urodzinki z piwkiem. Klimat niesamowity, obsługa......
~Monika
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 11 grudnia 2011

Super miejsce! wątek zamknięty Zorganizowałam tam urodzinowe "piwko" dla mojego męża: super miejsce, świetna...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 4 grudnia 2011

Super atmofrera!!! wątek zamknięty Polecam wszystkim, którzy chcą tanio przenocować, a przy tym poczuć klimat...
~Kamila
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 31 sierpnia 2011

polecam !!! recommend !!! wątek zamknięty rewelacyjne miejsce!!! w samym sercu starówki, do tego profesjonalny...
~Sara
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 18 kwietnia 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry