Widok

Zapytanie o jasnowidza

Witam, mam nałe pytanko. Czy ktoś był już u gdyńskiego jasnowidza Pana Aryana Goehlinga na wizycie? Bardzo mnie ciekawi opinia o nim , jak jego sugestie i wizje postrzegacie, czy coś sie sprawdziło i zgodzało z tego co powiedział? Bardzo prosze o info
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Daruj sobie, takie rzeczy nie istnieją :) Mówią ogólnikami i to co każdy chce usłyszeć...
http://www.CiekaweNoclegi.pl - Noclegi w Polsce, baza noclegów od Bałtyku po Tatry! Hotele, apartamenty, pensjonaty, agroturystyka, kwatery i noclegi Sopot, kwatery i noclegi Gdańsk, kwatery i noclegi Gdynia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To po co żyjesz człowieku skoro w nic nie wierzysz? Zyć, żeby żyć ?
Zresztą chyba nie zrozumiałeś treści postu... więc Ty sobie daruj takie wstawki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Takie rzeczy szkodzą, a nie pomagają. Materialnie ... kasa wywalona w błoto jak i życiowo ... podpowiedzi takich ludzi najczęściej powodują życiową tragedię. ZASTANÓW SIĘ CZY TEGO CHCESZ !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Kobieta

Ulubione perfumy (6 odpowiedzi)

Cześc. Jakie są Wasze ulubione zapachy na co dzień? Jesli chodzi o mnie to uwielbiam Dior pure...

Facet z Albani (39 odpowiedzi)

Od niedawna spotykam się z Albańczykiem. Wydaje sie na bardzo rodzinnego, ciepłego i szczerego...

Sprawa karna dobry polecany adwokat Gdańsk (54 odpowiedzi)

Witam pisze z naglącą sprawą... mojego partnera czeka postępowanie karne -sprawa karna do 8 lat...

do góry