Widok

Zdjęcia z wypadu Reda-Gdańsk

Rowery Temat dostępny też na forum:
Witam wszystkich zainteresowanych.

Dorzuciłem (może lepiej użyć słowa dorzucam) zdjęcia, które zrobiłem na dzisiejszej przejażdżce. Razem 51 fotek, poczekajcie, koło północy będą wszystkie na stronce http://hornet.gdynia.pl/galeria/

Pozdrawiam i czekam na kolejne lajty.

P.S. Frans, daj znać co z tym busem do Pucka.

Pozdrawiam !!

ciecier
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wow! Szybko Ci poszło :)

Korzystając z okazji dziękuję w imieniu Rodziców i własnym za wycieczkę!
Szkoda tylko że się za cienko ubrałam i że klify tam takie krótkie ;-)

Pozdrawiam

wiesia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wiesia napisał(a):

> Wow! Szybko Ci poszło :)

Starałem się jak mogłem, lekkie problemy miałem z obciążeniem serwera ale dałem radę :-).

ciecier
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cała przyjemność po mojej (naszej) stronie. Niezmiernie miło nam było w końcu Was gościć. Wiesiu, mam nadzieję że się nie przeziębiłaś i nie przeklinasz tych licznych postoi? No i tego niefartownego błotka, ale kto by pomyślał...
Ps. Relacja z tego co wspomniał dziś TJ, pojawi sie we wtorek wieczorkiem, zaś fotki są już dostępne na naszej stronce www.gr3miasto.org w galerii. Proszę pozdrów rodziców od całego grona GRT.
Zapraszamy na kolejny nasz wypad i nie koniecznie Totalny Light!

A co do LUC`a to muszę zrezygnować, tyle roboty zwaliło mi sie na głowę, że nie wiem za co się złapac. Niestety;-/ Żałuję, ale co zrobić. Mam nadzieję jednak że w Harpie wystartuję.

Co do wyjazdu do Pucka skontaktuj sie ze mną, gdyż mój znajomy na pewno jedzie i pewnie będzie miał wolne miejsce.

Pozdrawiam Frans
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Reda

Kameralne Tarasy (46 odpowiedzi)

Reda jest dobrze skomunikowana z Trójmiastem, a tym bardziej samo osiedle Kameralne Tarasy, które...

Szukam ekipy remontowej w Redzie stan deweloperski od sierpnia. (5 odpowiedzi)

Szukam solidnej firmy remontowej do kawalerki (35,5 m2) stan deweloperski w Redzie od sierpnia.

do góry