Fitness Klub Zdrofit

Siłownie i fitness kluby

Wejherowo, I Brygady Pancernej Wojska Polskiego 10

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
treningi przed poludniem wątek zamknięty witam, uczeszczam do klubu na poranne zajecia oraz na silownie, polecam...
~tadeusz
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 25 lutego 2014

co sie stalo z tym klubem? wątek zamknięty Chodzę do TGR od samego początku. Na początku wszystko zapowiadało się...
~klientka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 20 stycznia 2014

Jest Ok ale mogłoby być lepiej wątek zamknięty Ogólnie jestem zadowolona z usług Tiger Gym, zajęcia ruchowe fajne,...
~Ag.
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 17 września 2013

klient - opinia wątek zamknięty Muszę ostatnio powiedzieć iż wyposażenie klubu uległo pogorszeniu: wiecznie...
~klient
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 23 sierpnia 2013

:) wątek zamknięty Do TIGERa chodzę od listopada zeszłego roku. Średnio 4-5 razy w tygodniu....
~dorotka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 25 lipca 2013

POLECAM !!! wątek zamknięty Bardzo miła atmosfera, przyjazny klimat, profesjonalnie prowadzone zajęcia....
~Justyna
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 10 lipca 2013

Klient - opinia wątek zamknięty Korzystam już od dłuższego czasu z siłowni i ogólnie jestem zadowolony. Duży...
~Klient
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 7 lipca 2013

Gutek - opinia wątek zamknięty Ogólnie siłownia ok.Wyposażenie też ok.Dziwi mnie że przy tak wygórowanych...
~Gutek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 29 czerwca 2013

pierwsza wizyta- zenada wątek zamknięty Niestety moja pierwsza wizyta zakonczyla sie przy recepcji... Brak jakiej...
~wojtek
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 23 września 2012

Duże braki wątek zamknięty Jestem klientem od poczatku.dziwi mnie to że na siłowni o takim poziomie nie...
~JERZY
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 10 grudnia 2012

Tiger - Rumia wątek zamknięty Korzystam z usług klubu i muszę przyznać, że jestem zadowolona. Widać,że...
~Klientka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 6 listopada 2012

moon - opinia wątek zamknięty fajny klub, ale mało elastyczne ceny. opłaca się tylko przy chodzeniu minimum...
~moon
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 15 października 2012

Tiger wątek zamknięty Różnorodność zajec super, ale po co te zmiany grafiku??!! Duzym plusem byly...
~Karolina
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 15 października 2012

klientka wątek zamknięty chyba bylas nie w tym klubie!!!przeciez Tiger w Rumi zostal otwarty 03.10...
~Dominika
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 9 października 2012

Oszustwo przy sprzedaży karnetów!!!! wątek zamknięty Zakupiłam w lipcu najdroższy karnet do klubu Tiger Gym Rumia w promocyjnej...
~Monika
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 5 października 2012

polecam wątek zamknięty jestem posiadaczem rocznego karnetu, uwazam ze klub jest na bardzo wysokim...
~sebastian
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 11 października 2012

jestem bardzo zawiedziona wątek zamknięty Wczoraj bylam na pierwszych zajeciach i niestety jestem mocno zawiedziona......
~klientka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 3 października 2012

benefit wątek zamknięty moja opinia na temat klubu jest bardzo pozytywna! super wyposazenie i mila...
~Mariusz D.
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 1 października 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry