Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Czy ktoś z forumowiczów stosował spalacz tłuszczu Trec - Clen Burexin i miał jakieś problemy zdrowotne???? Czy ktoś z forumowiczów stosował spalacz tłuszczu Trec - Clen Burexin i miał...
~ONA
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 11 kwietnia 2012

wegner czy orłowski? jestem zmuszona zrobic gastroskopię. przeszukałam fora i juz wiem ze albo...
~pacjentka
3

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 29 marca 2012

Dr monika chwastek czy ktoś może podzielić się opinią na temat tej pani doktor jest ona...
~ewa
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 11 kwietnia 2012

trichotillomania Witam serdecznie, Mam 37 lat i od kiedy pamiętam (mniej więcej od 6, 7 roku...
Marrkefka
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 10 kwietnia 2012

Bezligaturowy Damona- aparat Witam, jak w tytule, czy ktoś wie które gabinety ortodontyczne zakładają...
~olga
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 9 kwietnia 2012

ginekolog- sprawy bezplodności Witam Czy mógłby mi ktoś polecić dobrego ginekologa, chodzi o problemy z...
~ania
3

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 3 kwietnia 2012

Pytanie o neurologa Mam pytanie odnośnie dr Jana Niżnikiewicza. Jaki jest średni czas oczekiwania...
~aaaaaaaaa
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 7 kwietnia 2012

Czy słodzik - aspartam itp: = twoje zdrowie - polaków W tvp info ogłoszono że słodziki w różnej postaci - powodują choróbstwa...
~ZDROWY DUCH POLAKÓW
6

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 27 marca 2012

Do dziewczyn odchudzających się. Witam. Od około 1,5 msc mam zmienioną dietę. Odżywiam się zdrowo (bez...
Ksiezycowa
4

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 4 kwietnia 2012

dyskopatia szyjna- co robić? hej dziewczyny. od miesiąca nasilały mi się drętwienia dłoni aż pewnego dnia...
~Malwina
20

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 13 marca 2012

pielegniarka srodowiskowa Pomocy. Ktora pielegniarke srodowiskowa wybrac z osrodka w Kielnie??? Prosze...
~niunia
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 2 kwietnia 2012

Optyk umowa z NFZ Gdzie można znalezć w Gdańsku optyka który ma podpisaną umowe z NFZ?
~xy
8

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 11 marca 2012

terapia grupowa dla dda Witam szukam terapii grupowej dla dda na NFZ w Gdańsku. Widziałam, że jest...
~DDAnka
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 29 marca 2012

Dermatolog na NFZ pilnie Proszę o pomoc, szukam dermatologa na NFZ, który usunie mi brodawki tzw...
Lena82
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 1 kwietnia 2012

kontakt do ginekolog Teresy Nowosielskiej Dziewczyny, szukam telefonu komórkowego do dr Teresy Nowosielskiej, który...
~stenia
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 29 marca 2012

kontakt do ginekolog Teresy Nowosielskiej Dziewczyny, szukam telefonu komórkowego do dr Teresy Nowosielskiej, który...
~stenia
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 30 marca 2012

Dr.Zofia Delewska jak przyjmuje? mam pytanie czy wie ktoś z Was dziewczyny jak przyjmuje dr.Zofia Delewska? w...
amamaa
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 29 marca 2012

dr kwolek Dr Kwolek do wakacji ma szkolenia.Kształci się.Poza tym nie bedzie już...
~Anna30
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 29 marca 2012

dr Leszek Mayer zakaźnik z Gduni Chciałabym się dowiedzieć czegoś o tym lekarzu, może ktoś leczył u niego...
~agata
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 21 marca 2011

usunięcie polipa macicy-gdzie najlepiej? W którym szpitalu najlepiej usunąć polipa?Macie jakieś doświadczenia?
~kasia
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 29 marca 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
46346

postów

6319

wątków

do góry