Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
gdzie przyjmuje ginekolog dr Jacek Sztramski? Pytanie, jak w temacie: gdzie przyjmuje dr Jacek Sztramski? Słyszałam, że w...
~Simisola
4

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 24 października 2011

Ginekolog z Zaspy Witam, szukam ginekologa z Zaspy, który miałby prywatny gabinet z usg. Proszę...
~aataga
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 20 lutego 2012

Czy ktos wybielał zęby lampą beyond?opinie Jestem ciekawa rezultatów czy rzeczywiście działa i warto?
frezja24
3

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 1 listopada 2011

lek. rodzinny dla wegetarianki gdansk/sopot szukam lekarza rodzinnego ktory przynajmniej toleruje diete wegetarianska...
~ms
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 19 lutego 2012

Neurolog dziecięcy. Dr.Marek Kużel - neurolog dziecięcy, przyjmuje w szpitalu w Wejherowie,...
~oto ja
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 19 lutego 2012

badanie osteoporozy gdzie w Gdańsku można zrobić badanie na osteoporozę z NFZ?
misia86
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 8 lutego 2012

hemoliza próbki badaniowej co to znaczy witam co oznacza zdanie: "silna hemoliza próbki badaniowej" proszę o dalsze...
~smutna
6

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 8 lutego 2012

pediatra czy w Bojanie lub okolicy jest jakis dobry pediatra?
~niunius
8

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 28 stycznia 2012

Panorama zębów tanio,gdzie Gdańsk ? Muszę zrobić panoramę jamy ustnej do dentysty/chirurga czy wiecie gdzie w...
~Kasia
7

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 14 lutego 2012

Klękosiad potrzebny Czy ktoś może wie, gdzie w Trójmieście - najchętniej w Gdyni, można dostać...
~Annika
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 17 lutego 2012

Co Jej jest? Witam. Dziś popołudniu zadzwoniła do mnie moja partnerka,z prośbą,bym do niej...
~.On33.
7

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 5 lutego 2012

Laryngolog - opinie o Slawomir Piotrowski ? Witam osobiście znajduje lekarzy na stronie http://www.lekarzewtrojmiescie.pl...
Monika75r
3

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 16 lutego 2012

Kilkanaście/dziesiąt kilogramów do zrzucenia Witam wszystkich walczących z kilogramami. Jest to wątek dla tych ktorzy są...
mychamk
38

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 16 października 2011

Operacja żylaków na nogach Poszukuje dobrego naczyniowca mam skierowanie na zabieg moze ktos poleci...
~Izabelka
5

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 7 lutego 2012

Specjalista od znamion barwinkowych Witam. Poszukuję dobrego specjalisty od znamion barwinkowych w trójmieście....
~Olga
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 15 lutego 2012

wkładki sylikonowe na zęby gdzie na nfz można dostać takie wkładki, albo prywatnie ale niezbyt drogo?
~zina
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 13 lutego 2012

dziewczyny polećcie jakiegoś lekarza z evimedu do prowadzenia ciaży dziewczyny polećcie jakiegoś lekarza z evimedu do prowadzenia ciaży, czy maja...
~gaama
11

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 10 lutego 2012

gdzie bezpłatnie leczenie Alkoholizmu witam czy są gdzieś ośrodki w trójmieście, gdzie można bezpłatnie (bez...
~??????
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 12 lutego 2012

rak tarczycy a karmienie piersią pytanie jestem w 9 m-cy ciąży. 2 tyg. temu dowiedziałam sę że mam złośliwego raka...
kinia83
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 12 lutego 2012

nauka pływania - szybko Witam was, potrzebuje szybciutko nauczyć się pływać. Czy znacie kogoś...
~a2-b2
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 8 lutego 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
46343

postów

6319

wątków

do góry