Widok

Złamany palec.Ile można dostać odszkodowania?

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Mój tata złamał sobie środkowy palec a dwa ma pozszywane(12 szwów)Miał mały wypadek w domu.Tata jest ubezpieczony w zusie bo pobiera zasiłek przedemerytalny.Ile może dostać odszkodowania?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 7
wydaje mi sie ze nic,,ja miałam złaną ręke i kostke w nodze i nic nie dostałam,
imageimage
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 8
ja miałam dwa razy złamany palec u nogi, wiem że to mniejsza szkoda niz w przypadku reki
słyszałam że bym mogła dostac za to około 150-200 zł ale nie chciało mi się bawić w ta papierkową robote
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 5
Jak nic?Mój mąż miał tylko stłuczony palec i dostał 300 zł,tylko że to zdarzenie miało miejsce w pracy.A strałaś się?
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 6
Ja miałam zlamaną i operowanąnogę i dostałam uwaga!!!!!!!-tylko 600zł :).
Za dwa lata rozwaliłam właśńie palec, miałam 5 szwówo i 2 tyg zwolnienia i dostałam 1000zł:)-oto proszę proporcjonalność.
Ostatnio moja mama też miała szwy i zwolnienie- raczej konieczne by coś dostać- i dostała 4 %=jakieś 1200zł.
Dostanie, na 99%.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 3
ja po operacji kolana , gdzie mialam moge w gipsie 8 tyg, i mam węższe kolano o 2 cm od zdrowego nic nieodtałam , bo jak mi powiedzieli to chorba a nie uraz i nie kwalifikuje sie do odszkodowania
\

ja mam chyba pecha w zusie poprostu ze mi nie chca za urazy płacic
imageimage
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
A może miałaś wczesniejsze kontuzje tegj nogi, zwichniecia , urazowe zwichniecia rzepki, jakies zwyrodnienia, koślawośc itp.
Jeśli "uszkodzenie" było spowodowane nabytyą kontuzją i tym co podałam, ZUS nic nie da, a nawet jesli się odowłasz, może pozwać Cię do sądu o oszustwo i wyłudzanie pienięzy- j tak miałam:)...z biodrem..
Chorowałam wcześniej i przy okazji operacji, chciałam coś uzyskać od ZUS-u niestyety, wnikliwie obejrzeli dokumentację i odmówili mi kasy- podejrzewałam to , ale zaryzykowałam- i grozili sądem:)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ania a czy Twoja mama miała ten wypadek w pracy?Pracuje,czy jest na emeryturze,bo to jest ważne.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pracuje, wypadek miała w pracy, jej księgowa źle ulokowała regał na segregatory i stało się...


popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
Jezeli ma dodatkowe ubezpieczenie to oczywiscie.ze dostanie jakis procent za zlamanie
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bo pewnie rodzice ci nie kupili ubezpieczenia
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dostanie procentowo wyliczony uszczerbek na zdrowiu po wizycie u lekarza orzecznika - i zależnie od tego będzie miał wyliczoną kwotę odszkodowania. Siostra złamała kiedyś palec na uczelni, na WF-ie i dostała około 200zł, ale to było kilka lat temu. Wydaje mi się, że jeśli Twój tata jest ubezpieczony w ZUSie, to musi się przede wszystkim u nich dowiedzieć jak to dalej załatwiać, i to szybko żeby nie przepadły terminy.
image
image
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie mialam wczesniej przed operacja zadnych problemow z kolanem--powiedzieli w zusie ze to ze mi pękło w połowie i musieli je sklecac to choroba typowa a nie uraz ktory sie stał:)

za to po operacji wiecznie mam problemy z kolanem i co pół roku noga w gips i sciaganie wody :)
imageimage
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Tylko że wypadek w pracy to chyba co innego,i za to napewno się dostaje,a nie wiem jak to jest poza pracą.Mój tata już nie pracuje,ale dorabia sobie,a teraz ma kilka tygodni z głowy więc nic nie zarobi,a z czegoś trzeba żyć przecież.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Wiecie co...właśnie dzwoniłam do zusu i dowiedziałam się że odszkodowania są wypłacane tylko w przypadku wypadku przy pracy i chorób zawodowych.To jest żenujące,człowiek ubezpieczony,składki odprowadza zus,ma 800 zł zasiłku i nie może się starać o odszkodowanie,a teraz jest jeszcze pozbawiony pracy bo ma rękę w gipsie.Z czego zyć?Paranoja jakaś,pewnie że nie wypłacają bo już całkiem by zbankrutowali,nachapali się,teraz dla ludzi nie mają pieniędzy,szok normalnie przykre.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Zakład Utylizacji Składek :/
Ja bym na Waszym miejscu tak czy inaczej złożyła pismo. Wiem, że ZUS zachowuje się nieelegancko, bo mnie z wypadkiem przy pracy ciągali kilka razy i za pierwszym razem trafiłam na fajną babkę - lekarza orzecznika, która by mi dała choćby 1-2 procent, ale brakowało jakiegoś druczku, który zdobyłam i przedstawiłam komisji, a komisja się na mnie wypięła. Druga sytuacja - wypadki w drodze do pracy nie są już objęte ubezpieczeniem, więc pracodawca nie chciał mi uznać tego, że przewróciłam się na oblodzonym chodniku przed wejściem do budynku - w 5 miesiącu ciąży! Trzecia sytuacja - mój ojciec co dwa lata jeździ na komisję z nieuleczalną chorobą i musi udowadniać że nie jest wielbłądem. No, ale ZUS to temat rzeka, nie będę się rozpisywać...
image
image
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
a moze ktos wie ile teraz jest za 1% uszczerbku na zdrowiu ale z pzu?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
300 zl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mój mąż za zlamany palec u nogi w pracy dostał odszkodowanie chyba ze 3 tys. Ale miał ubezpieczenie.
Fotografia:
[url]www.justyna-jazgarska.pl[/url]
I cała reszta:
[url]www.justyna-art.pl[/url]


popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5
co innego wypadek przy pracy - gdzie wchodza przepisy BHP a co innego wypadek w domu.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
ja za złamany nos dostałam 600zł .
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam nie pracuje bo mam całkowitą niezdolność do pracy. Pewnego dnia dokladnie 2 mce temu przewrocilem sie w drodze naz rehabilitacje i złamalem palec wskazujacy u reki i bylem w zusie i powiedzieli ze majac rente socjalna nie nalezy mi sie odszkodowanie? Czy tak jjest naprawde proszę o pomoc bo nie wiem czy cos mi sie nalezy zus twierdzi ze nie wiec?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Aleksandra-to zależy od tego jakie ma ubezpieczenie, jakie płąci miesięczne składki. Zadzwoń do PZU i się dowiedz-trzeba tylko mieć numer polisy

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Moja kolezanka ostatnio zlamala reke w pracy,nie mam pojecia ile dostanie ale napalila sie na wieksza kwote
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziewczyny, ile dostanie ktos z ubezpieczenia dobrowolnego (z PZU czy innej firmy zależy od sumy na która jest zawarte ubezpieczenie ) i wybranego sposobu rozliczenia szkody (proporcjonalnie/ tabela) wiec nie ma co porównywac ze ktos za cos dostał tyle to ja dostane tyle..

co do założycieli wątku - na pracy zusu sie nie znam (a ktos się zna :)
ale w takim przypadku wydaje mi sie ze nie wypłacą nic - od takich wypadków jest ubezpieczenie dobrowolne typu NNW. wypaek w pracy to co innego niz w domu.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
to zalezy w ktorym miejscu zlamala ja zwichnelem noge w kolanie i teraz mam problemy z tym i dostalem 6% i dostalem 2800zl odszkodowania z zus
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
540 zł za 1 %
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
ile jest za złamany poleć w szkole
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zslezy jska placisz kwote w pzu.przeciez da rozne stawki.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
100zl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak ktoś nie ma wiedzy to niech się nie wypowiada , ZUS płaci odszkodowania dla pracujących odprowadzających składki, a jeżeli ktoś jest na emeryturze to nie w ZUS ma się starać o odszkodowanie z tytułu wypadku tylko w firmie ubezpieczeniowej ,np. PZU tam gdzie się ubezpieczył od wypadków po przejściu na emeryturę . Nie mylić pojęć - emeryt już nie odprowadza składek - bo przeszedł na emeryturę / płaci tylko zdrowotne do NFZ i podatek do US/. A jeżeli się nie ubezpieczył to przepadło, jest to ubezpieczenie dobrowolne i nie każdy chce płacić , ale dostawać kasę to każdy chciałby. Ja , jako były pracownik ZUS mam po 43 latach pracy 1400 zł emerytury - ale się nachapałam no nie ?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Od takich odszkodowań to jest np PZU. Tam wypłaca ci za złamaną rękę. Oczywiście jeśli opłacasz sobie składki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mam lekko złamamny palec u prawej reki.Wypadek zdarzył się w szkole. Ile moge dostać odszkodowania
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
lekko zlamany? to zlamany czy nie?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Kiedyś złamałam palec w szkole to dostałam odszkodowanie ok 200 zł ale to było jakieś 5-7 lat temu
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
rudziaczek ten palec jest lekko złamany
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
od czego zależy kwota odszkodowania
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam. nieszczęsliwie przewróciłem sie na szkło i miałem głęboką ranę...załozono mi 4 szwy na dłoni od wewnątrz. jestem ubezpieczony z pracy. jak myslicie ile moge dostac odszkodowania i w jakim czsasie zobacze pieniądze??? pozdrawiam.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kwota odszkodowania zalezy od tego jaka skladke placisz do pzu lub w innej ubezpieczalni zawsze dostaje kartke na ktorej wypisane jest za co ile placa i jaki procent.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moja córka w szkole złamała prawą rękę z przemieszczeniem ,6 miesięcy w gipsie z szyną i tyle samo rehabilitacji dostała 600 zł śmiechu warte bo wydaliśmy dwa razy tyle jak nie więcej na leczenie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Juz od 2 miesiecy staram sie o odszkodowanie... stalo to sie w szkole(mam ubezpieczenie)... ile moge dostac odszkodowania?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja mam pekniety palec, stalo sie to na praktykach w domu dziecka gdzie gralam w pile z dzieciakami, nie wiem ile mozna dostac za taki wypadek i czy w ogole?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
obstawiamy symboliczny 1% max. 2%
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
miałłem wypadek w pracy w skutek czego doznałem złamania palca palec trzymał sie tylko skóry kawałek paliczka palca zostałmi ponownie przyszyty i połonczony drutem aby się zrusł ponownie na ile odszkodowania mogę liczyć i jak załatwiać formalności z tym związane
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam mam 25 lat mam rente socjalna przyznana na stale ze wzgledu na wade wrodzona nogi w sobote wchodzac do domu po schodach potknelem sie na klatce schodowej i zlamalem prawy kciuk. i tu moje pytanie skoro zus odprowadza za mnie skladki to czy moge sie ubiegac o odszkodowanie aha i jestem osoba bez robotna
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam
w pracy miałem wypadek tzn pracuje przy zwierzetach i ukąsił mnie knur. w pzu dostałem 1% uszczerbkku na zdrowiu





=320zł a w zusie też 1 % a ile kasy to jest to nie wiem. została blizna na udzie
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ok.1000zł
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mam mocno złamany palec u lewej reki (naj mniejszy).
I chcem dostac odszkodowanie .
Gips mam miec 5 tygodni .
Ile za tyle dni dostane ok .?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3
Witam, we wtorek na treningu zlamalem srodkowy palec u prawej reki. Gips mam zalozony na 3 tygodnie, jestem ubezpieczony chyba w warcie.
I jeszcze mam pytanie, starania o odszkodowanie rozpoczac moge dopiero po zakonczenie leczenia, tak? No i ile moglbym dostac za owe zlamanie? czekam na odpowiedz. ;)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Złamana piąta kość śródręcza

Witajcie, na praktykach szkolnych w maju złamałam sobie piątą kość śródręcza prawej ręki. A tak nawiasem to jestem praworęczna. Miałam założoną szyne gipsową na 7tygodni. Teraz muszę poskładać papiery do ZUS. Czy dostanę w ogóle jakieś odszkodowanie i jak tak to ile? Dziękuję za odpowiedź :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Fyyyvgffvvg
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
odezwij sie na meil, antek90@hotmail.com działam w stowazyszeniu które pomaga w uzyskaniu odszkodowań ,bezpłatnie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzień dobry. Mam złamany kciuk lewej ręki. Ile dostanę odszkodowania?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3
10 tysiecy chyba da rady.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ile można dostać za złamany kciuk lewej ręki ,lekarz zalecił 6 tyg. w gipsie
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 0
moja córka złamała palec u nogi tzw.paluch. dostała 2,5% czyli w jej przypadku 225zł.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Skontaktuj się z Kancelarią Odszkodowawczą Cito Kraków. Pracują tam rewelacyjni specjaliści od odszkodowań powypadkowych, komunikacyjnych. Pomogą w dochodzeniu odszkodowań.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5
A ile trzeba im zabulić za to odszkodowanie?!?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Milion ełro
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Kochana za złamany palec i 12 szwów to tata nie będzie musiał pracować przez spory okres, jedynie utrzymywać się z otrzymanego odszkodowania, o ile załatwi to tak jak trzeba. Najlepiej jak zgłosi się do konkretnej firmy, która się zajmuje odszkodowaniami. Mojemu bratu w podobnym przypadku pomogła firma Poena, odwołali się w jego imieniu i odzyskali wszystko co mu się należało z racji ubezpieczenia. Bo brat dostał o wiele zaniżone ubezpieczenie, na szczęście zgłosił się do profesjonalistów i tylko zyskał na tym.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

Ja gdy złamałem rękę odezwałem się do firmy zajmująca się odzyskiwaniem danych, bardzo mi pomogli i dzięki nim dostałem odszkodowanie. Link do firmy, z której skorzystałem: https://solve.org.pl/
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Najlepiej odezwij się do firma od odszkodowań, która ci pomoże zdobyć większe odszkodowanie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Zapchany nos, zatoki?? 3 latek, co do inhalacji?? (74 odpowiedzi)

Witajcie. Moja córka (3l) ma od tygodnia "zawalony" nos, może zatoki nie wiem. Chcę "poruszyć"...

small design polecam!!! (3 odpowiedzi)

Najlepszy sklep internetowy!

Jeszcze raz praca.. :/ telemarketing..? (23 odpowiedzi)

Nie wiem czemu, ale nie mogę się zalogować.. :/ później spr na laptopie.. Wcześniej zakładałam...

do góry