Widok

Złe oddychanie 5 latki - może ktoś poradzi?

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Mamy problem z córką. Jak oddycha nosem to na chwilkę ok 2-3 sekundy wstrzymuje ten oddech i tak jakby wydaje odgłos stękania jak je wypuszcza. ByŁAM U LARYNGOLOGA ALE ON NIC złego w tym nie widzi. Mnie to bardzo irytuje i nie daje mi spokoju, może mieliście coś podobnego? Bardzo proszę o pomoc.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziwne, że laryngolog nic nie stwierdził, bo - jeśli dobrze zrozumiałam - z Twojego opisu wynika, że dziecko ma zatkany nos i oddycha przez usta... A "jak oddycha nosem to...".
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie ma zatkanego nosa, jak prosze aby dobrze oddychała to to robi ale jak się zapomina to znowu oddycha również przez nos ale chwilę przetrzymuje powietrze i dopiero wtedy wydycha
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A pytałaś ją, dlaczego tak robi?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tak nie wie i przeprasza
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Może warto pójść do innego specjalisty? Albo porozmawiać z pediatrą. Może to nic takiego, taki nawyk, który za chwilę przejdzie, a może coś jest na rzeczy...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wczoraj posiadziałam z nią jak spała i przez cała noc oddychała normalnie tylko jak sie obudzi to automatycznie źle oddycha,
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czekamy teraz na wizytę u pulmonologa, może ktoś miał też taki problem?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moze to nerwowe?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wybierz się do alergologa czy to nie problem z astmą.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie ma przerośniętych migdałów?
moja miała takie bezdechy (ale też w nocy) póki nie wycieli jej migdałów (a konkretnie tego 3).

byłam u kilku laryngologów. tylko jeden wsadził córce palec do nosa przez gardło i powiedział, że migdał blokuje wejście do nosa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no właśnie laryngolog stwierdził że nie, zobacż co na to pulmonolog/alergolog. Na tle nerwowym chyba to nie, wczoraj byłam z nią cały czas w domu i jak pilnowałam to oddychała dobrze, no zobaczymy myslałam że może ktoś miał podobny problem. często tak oddycha jak ogląda bajki lub coś tak sobie ogląda np ksiązki więc myślę że to nie na tle nerwowym
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy znalazłaś źródło problemu?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Znalazł ktoś przyczynę? Mamy ten sam problem dzięki 2,5 roku
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Jakie zabawki edukacyjne polecacie? (28 odpowiedzi)

Chcę kupić jakieś zabaweczki Amelce ale nie mogę się zdecydować co jej kupić, za dużo tego...

Obniżenie /wypadanie macicy (1227 odpowiedzi)

Dziewczyny, które macie obniżenie /wypadanie macicy jak sobie radzicie? Ćwiczycie czy operujecie...

Kot w domu. Kilka pytań. (18 odpowiedzi)

Pytanie do tych, którzy mają kociaka w domu. Macie kota z rodowodem czy tzw. "dachowca". Jak się...

do góry