Widok

Żłobek Puchatek w Sopocie na Armii Krajowej.

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Witam. Jesteśmy w trakcie rekrutacji do ww.żłobka. Czy ktoś z rodziców mógłby się podzielić informacją na temat tego miejsca. Jak panie zajmują się dziećmi, czy jest dobry kontakt z dyrektorem żłobka, jakie jest jedzenie. Niestety w internecie trafiłam na kilka negatywnych opinii oraz na materiał zrealizowany przez tvnUwaga.. I nie wiem czy to dotyczyło wyłącznie jednej Pani, czy też tak tam po prostu jest. Będę bardzo wdzięczna za pomoc.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Obie moje córki uczęszczały do Puchatka (około 4-5lat temu). Fantastyczne miejsce. Dzieci miały masę ciekawych zajęć, uczyły się nie tylko tych pierwszych umiejętności jak nocnik;) czy jedzenie sztućcami, ale miały także zajęcia edukacyjne, malowanie, przedstawienia. Żłobek ma własną kuchnię (a nie przywożony catering). Wszystko im smakowało i próbowały bardzo urozmaiconej kuchni. Słyszałam opinię 'jak żłobek państwowy to kiepski'- nieprawda. co czwartek moje dzieci jeździły na kucyku, który był przywożony do żłobkowego ogródka. Bardzo pozdrawiam p. Karinę i p. Monikę, dzięki którym mogłam wrócić do pracy będąc w 100% przekonana, że moje dzieci są szczęśliwe, bezpieczne i zaopiekowane.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

dobry okulista w Gdańsku-poradzcie (20 odpowiedzi)

szukam okulisty moja Mała 8 m ma zeza ale nie wiem do kogo pójsc - interesuje mnie prywatnie...

jaki BLENDER kupić? (37 odpowiedzi)

Hej, mam zamiar sama robić swojemu dzieciątku zupki i by wszystko dokładnie zmiksować potrzebny...

jaki blender czy inny rozdrabniacz? (29 odpowiedzi)

Kochane, zastanawiam się nad zakupem czegoś co pozwoli mi zmiksować warzywka dla synka,...

do góry