Widok

Żłobek Rumia gdzie?

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Mamuśki w Grudniu wracam już do pracy z racji ze nie mam z kim zostawic dziecka zostaje mi do dyspozycji żłobek lub niania .
w godz od 6 do 12 lub 14.
Co sadzicie o żłobku Domisie w Rumia na ul Różanej???
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
drooooooooooooogo :)

Ja jak będę musiała swoje wysłać to pójdą na Gdyńską do żłobka :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ta cena 550zl to ile godz dzienie?
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
6.30 do 18.00
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
teraz w żłobku Domisie są chyba najniższe ceny
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
tylko że 550zł dotyczy przedszkolaków a złobek tj. klub smerfusia kosztuje 700zł za cały dzień
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jest nowo otwarte przedszkole http://www.moja-bajkowakraina.pl/ gdzie chcę dać od września moją malą.Najbardziej mi się spodobalo ze wszystkich
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
chodzi mi tez cenowo ze nie za drogo :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
teraz w Domisiach jest ok,nowa obsada,domowo,i mniejsza ilość dzieci co oznacza ,że dzieci maja poświęcane wiecej uwagi;-] ja jestem zadowolona bo płace 450 zł za miesiac,moja mała jest tam od 8ej do 17ej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7
mój synek też tam jest w Domisiach,małą grupka dzieci,ale miło.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5
To samo IP ? Dziwne.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
Dzięki wielkie za wskazanie. 3 wpisy trzech niby różnych osób piszących pochlebnie o Domisiach z jednego komputera. A to oszuści! Drogie Domisie, chciałam wam powierzyć moją córcię, ale teraz to nic z tego. Darujcie sobie, wstyd!!!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Żłobek jest jeszcze na Świętojańskiej 5 w Rumi.
Warto zadzwonić i zapytać o ofertę:

http://www.przedszkole-puchatka.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5
Witam,

ostatnio zrobiłam rajd w poszukiwaniu żłobka dla mojego synka, odwiedziłam Domisie, Delfinka,Puchatka oraz Maluszkowo na dzisiaj zostawiłam sobie żłobek Promyk oraz Bajkowa Kraina. To co zobaczyłam w Domisiach przeraziło mnie i to bardzo drzwi otworzyła starsza Pani, która poinformowała mnie, że dzisiaj wyjątkowo zajmuje się dziecmi bo jej córka która to prowadzi musiała coś załatwić. Opowiadała naprawde jakieś bzdury np. ile płaci za wynajem i tutaj cytuje "ja jej mówie, żeby to zamkneła bo to nie ma sensu i pewnie będzie otwarte tylko do września". Dzieci znudzone, brudno może jestem przewrazliwiona, ale chyba jak każda matka chcę nalepiej dla swojego dziecka. Następnie pojechałam do Delfinka gdzie zadzwoniłam domofonem ktoś mi otworzył weszłam no i czekam w korytarzu nikt się nie pojawia po 5 minutach wchodze do jednego pokoju, a tam siedzi chłopczyk sam i sobie płacze wchodze do drugiego pokoju,a tam około 12 dzieci i jedna opiekunka, która niestety na pierwszy rzut oka nie radziła sobie. Brudno, ale to może efekt starych dywanów i mało przyjemny zapach. Puchatek miłe zaskoczenie, że dzieci bawią sie w zorganizowane zabawy pani Dyrektor bardzo sympatyczna i ciepła osoba. Uważam tylko, że pokoik dla najmniejszych troszkę za mały, ale jest tam bardzo czysto robi dobre wrażenie. Na koniec Maluszkowo i tam z czystym sumieniem mogłabym zostawiać swojego maluszka naprawde super. Dzisiaj ruszam dalej, dam znać jak moje wrażenia.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3
własnie jestem ciekawa jak Twoje wrażenia i końcowa decyzja??tez zrobiłam rajd po żłobkach więc moge już coś napisać ;-) Domisie odpadają i chyba nawet już nie istnieją, Promyk faktycznie się przeniósł na Wiejską ale tam mi nie po drodze poza tym jakoś nie przypadł mi do gustu, Smoczek całkiem fajny, kolorowo blisko panie miłe dużo zabawek ale chyba wolałabym oddać małego do żłobka który istnieje jakiś czas bo wiadomo na początku wszystko jest piękne nowe kolorowe ale czy te miłe panie będą potrafiły oddać serce dzieciom??troche się obawiam bo wiadomo jest ich teraz mało to fajnie ale jak bedzie więcej to nie wiem czy też tak bedzie troche mi się nie podoba, że maja być tylko 2 grupy bo to znaczy ze maluchy kilku miesięczne bedą z prawie dwu latkami. Maluszkowo też na mnie wywarło pozytywne wrażenie chociaż przyznaje, że jest troche mniej kolorowe i nie tak bogato wyposażone ale panie miłe włąscicielka też sprawiała dobre wrażenie i co ważne sama ma małe dziecko więc to też jakiś plus, na Marmurowej tez byłam ale jakoś nie jestem przekonana niby pani mówiła, że są grupy i małe dzieci są osobno ale jak ja przyszłam to wszyscy byli razem i panował mały bałagan organizacyjny, być może tak trafiłam aczkolwiek zastanawiające ;-) Delfinek katastrofa dzieci płaczą panie krzyczą wyszłam z tamtąd po 3 minutach, Żagielek odpada bo słyszałam dużo negatywnych opini więc nawet tam nie poszłam, Puchatek tez nie bardzo pani dyrektor jakaś dziwna niby miła ale odniosłam wrażenie że kłamie w wielu kwestiach poza tym słyszałam ze personel zmienia się dosyć często a to już jest zastanawiające. XXX jak możesz napisz jaka jest Twoja decyzja bedzie mi łatwiej ale chyba zdecyduje się na Maluszkowo istnieje chyba najdłużej.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeszcze jedno, Bella słuszna uwaga trzy pozytywne opinie o Domisiach mają to same IP....
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
kurde a ja chce dziecko dać do Delfinka.Tez już się nachodziłam i najbardziej mi odpowiadało to przedszkole.Zwracam również uwagę na wyżywienie gdzie w Puchatku nie bardzo mi sie spodobało niestety ale panie bardziej mi odpowiadały.Ciężko tez mi bylo znaleźć.Obok Dębogórskiej jest fajne nowo otwarte Bajkowa Kraina ale dojazd autobusem jak dla mnie kiepski trochę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mój synek też chodził przez chwilę do "żłobka" Domisie. Szczerze odradzam. Może żadna krzywda mu się tam nie działa ale te Panie chyba kwalifikacji nie mają.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja też zwiedziłam wiele punktów, żłobków i przedszkoli. Zdecydowałam się na Krainę Bajek. Przede wszystkim czysto , co widać na pierwszy rzut oka, dzieci mają zorganizowane zabawy i zaplanowany cały dzień od rana do "wieczora" i największym plusem jest to, że bardzo zaciszne miejsce, ogród z zabawkami z daleka od ruchliwej ulicy i spalin, dzieci mogą czuć się swobodnie. Naprawdę polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
CO ZA BZDURA mamao mani!!!!!!!!!!
DZIECI SPIA (czytaj musza spac) po 3-4 godziny
jedza dwa dania obiaodowe na raz
nie dziala sie na grupy- 20 dzieci w roznym wieku zero zabaw-tylko ruchowe aby zmeczyc dzieciaki
czysto??? rodzice mogą wlazic w butach na sale zabaw dzici- mi pozowolono jak ogladalismy ten punkt
nie polecam
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ale mój post dotyczył Krainy Bajek na ul. Marmurowej w Rumi, a nie Domisiów.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Czyzby konkurencja Krainy Bajek ktora na zwiady pojawila sie jakis czas temu??
Żenada!
Jak dla Mnie ten żlobek to rewelacja!
Dzieci śpią, jedzą bardzo dobre i zroznicowane posilki, są czyste, uśmiechnięte, wybawione, są dwie grupy, dzieci się dużo ruszają co w pokoleniu grubasów jest bardzo ważne, rodzice nie wchodzą na sale zabaw opiekunki odprowadzają dzieci, Opiekunki liczą się ze zdaniem i opinia rodzicow, a co do wejścia twojego "już się podpisywałam" w butach na sale dla dzieci swiadczy tylko i wylacznie o Twoim braku kultury, niodpowiedzialnosci i ignorancji dla dzieci.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
http://www.moja-bajkowakraina.pl/
Super przedszkole,przyjazne dla dzieci i ich rodziców.
Nowy budynek,nowe wyposażenie,świetna lokalizacja.
Panie wspaniałe,muszę rywalizować z nimi w domu,gdyż zawładneły małym serduszkiem mojego dziecka.
Wspaniała domowa atmosfera,której nie da się zastąpić niczym.
Pozdrawiam mama Dawidka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tu też mamy piękny przykład reklamy. Kilka postów temu z tego samego adresu IP był post osoby 'anetka 3010' która podawała się za matkę dziewczynki szukającej żłobka, której się najbardziej podobała bajkowa dolina. Czy któraś z osób na tym forum nie jest personelem chwalonego przez siebie żłobka?? Wstydźcie się.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
To co najlepszy zlobek to bajkowa kraina??
image[/url]
image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na chwilę obecną to Bajkowa Kraina jest najbardziej przyjazna dziecku,mily i kompetentny personel,duzo zabawek ,czysto, kamery sa we wszystkich salach, moje dziecko nie chce wracać do domu. POLECAM. Proszę sprawdzic.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ło matko, jak ja nie lubię, kiedy ktoś na siłę stara się coś zachwalić. ewidentna reklama...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no niezła reklama, szkoda tylko że takie reklamy to bardziej na szkode działają :]

Mój Oli chodzi do Krainy Bajek, jego uśmiech gdy p. Angelika otwiera drzwi mówi mi wszystko, także ja polecam na 100%.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
czy bajkowa kraina a kraina bajek to samo??
image[/url]
image[/url]
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
bajkowa kraina jest na ul Kazimierza wielkiego a kraina bajek na marmurkowej,2 inne przedszkola :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Drogie Mamy,
Teraz przyszła kolej na mnie. Szukam żłobka dla mojego synka. Z podanych tutaj instytucji wszystkie to przedszkola z grupą żłobkowa co nie bardzo mi się podoba. Chciałabym oddać synka do typowego żłobka gdzie chodza dzieci do 3 lat. Orientowałam się na własna rękę i tak "Promyk" i jakiś nowo otwarty "Smoczek" wchodzi u mnie w grę.
Do Janowiaczka nie mam szans. Czy któras z Was wie cokolwiek o tych żłobkach?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
promyk slyszalam ze ok ale tak wogle to bajkowa kraina jak sie wypowiadaja kolezanki na spacerkach
image[/url]
image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bajkowa Kraina to punkt przedszkolny a ja szukam żłobka.
Słyszałam, że w przedszkolach opieka najmłodszych dzieci ogranicza się do nakarmienia i przewijania. Zależy mi na tym, aby moje dziecko uczestniczyło w zabawach dostosowanych do jego wieku a tego w przedszkolach nie ma.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam
Jestem mamą roczne Dawidka i niedawno byłam na dniach otwartych w złobku "Smoczek". Mam zacząc niedługo nową prace i tak się zastanawiam. Jest to nowo otwarty złobek więc wszysko jest nowe:)poznałam trzy Panie- wydaly mi się całkiem sympatyczne, chociaz nie mogłam zobaczyć jak pracują z dziecmi- jak ja byłam była tylko dwójka dzieci. Chociaż z dwójką jakoś sobie radziły:)pozdrawiam wszystkie poszukujące mamy:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dzięki wielkie za informacje. Patrzyłam na ich stronę i jest ok.
Mam jeszcze pytanie. Czy zdecydowałaś się na zapisanie malucha do tego żłobka? A może masz jakis inny na oku?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
chciałam jeszcze zajzec do domisiów ale nikt mi ni otworzył..byłam tez w "zagielku" ale jakos mi sie nie spodobało..chce jeszcze zajzec do krainy bajek ale jakos nie moge sie zebrac..a te dni otwarte to przez przypadek, chcialam sie tylko dowiedziec co i jak a jak weszłam to juz Panie mnie zaprosiły:)no pierwsze wrazenie było ok, Dawidek był oczarowany...:)sa tam dwie sale gdzie jedna dzieli sie na dwie..czy bym dała swojego łobuza..w sumie nie moglam znalezc zadnych opinii o tym złobku..ale moze dlatego ze sie dopiero otworzył..na pierwszy rzut oka mi sie spodobał..boje sie tylko choróbsk..:(:(:(
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam!
Jestem mamą 8miesięcznej Gabrysi. Niestety, już niedługo będę musiała wrócić do pracy, a z tego co wiem do żłobka przyjmują dzieci od ok 5 miesiąca. Dla mnie to świetna wiadomość, dlatego postanowiłam rozpocząć poszukiwania. Na mojej ulicy jakiś czas temu pojawił się banner reklamujący właśnie żłobek 'Smoczek'! Także szukam informacji na jego temat, choć z tego co się zorientowałam jest faktycznie nowy i nie jestem pewna, czy którakolwiek z Mam oddała już tam swoje maleństwo. Na podstawie wstępnych opinii mirelki567 wywnioskowałam, że jak na nowy żłobek oceniany jest całkiem pozytywnie. Dlatego jeśli któraś z Pań będzie wiedziała coś jeszcze na ten temat to proszę o wiadomość, a ja tymczasem szukam dalej.

Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a gdzie jest ten "Promyk"?możne tam się wybiorę..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Promyk jest na ul.Kosciuszki chyba 56.
Ja dzisiaj byłam w Smoczku i spodobało mi. Bardzo kameralnie i to moim zdaniem jest atut.
Prosze dac znać jak tam po wizycie.
Pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Promyk jest przeniesiony na Wiejską. Moja córcia chodzi do Smoczka. Polecam bardzo. Nowiutki żłobek, super atmosfera, panie baaardzo się starają. Szczerze polecam, bo jedyne czego tam brakuje to dzieci i moja Vikusia nie ma jeszcze koleżanek i kolegów.
Pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
A Akademia Przedszkolna Plastuś na wrocławskiej 26 w Rumii?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziękuje bardzo za opinię o Smoczku, jest przekonująca.
Niestety mój Maluszek rozchorował się na dobre i muszę skupić się na jego leczeniu. Odezwę się za jakis czas.
Pozdrawiam wszystkie Mamy:)
P.S.
jeśłi chodzi o Plastusia to nie interesowałam się bo to przedszkole a my tu rozmawiamy o typowych żłobkach.

Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam pania tak sobie siedze i czytam wypowiedzi,jakby była pani zainteresowana to mogłabym sie podjąć opieki u mnie w domu poniewaz sama mam synka bedzie miał 2 latka w marcu i z checia zajme sie innym dzieckiem,pozdrawiam
w razie pytan zostawiam moj email:basienka001@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja jestem z Rumi i tez chetnie sie zaopiekuje malenstwem
image[/url]
image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Od Grudnia moja corcia tez bedzie chodzic do Smoczka. Bylam zobaczyc jeszcze w Maluszkowie ale Smoczek bardziej mi sie spodobal. Nowy zlobek mnóstwo zabawek i kolorowo. Polecam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
To super, super, super :-) Nareszcie moja Vikusia będzie miała się z kim bawić! Bardzo się cieszę i zapewniam że to dobry wybór.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
A widzialam p. coreczke -sliczna :-) Moja jest malutka, w grudniu bedzie miec 5 miesiecy to jeszcze sie takniepobawi ale wlascicielka mowila ze od stycznia ma byc juz wiecej dzieci. Pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
jak tak czytam wasze wypowiedzi to dochodzę do wniosku że wolę sama zobaczyć jak jest w tych przedszkolach. Jak można tak oczerniać? Każdy się stara jak moze, wam tez pewnie czasem coś nie wychodzi i ciekawe czy byłoby wam miło o swojej firmie w którą na pewno każdy wkłada dużo serca, czytać takie rzeczy. Rozumiem że każdy chce sie dowiedziec... ale każdy ma inne zdanie, niczego nie można oceniać na pierwszy rzut oka... A szkoda myślałam ze naprawde się tu czegoś dowiem...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Witam. Ostatnio szukałam żłobka dla mojego maluszka. Interesuje mnie typowy żłobek a nie przedszkole. Byłam ostatnio w Smoczku i od razu spodobało mi się to, że panie zaprosiły mnie z synkiem na salę zabaw, żebym mogła obejrzeć miejsce i zadać pytania. Miejsce jest kolorowe, czyste, jest tam mnóstwo zabawek i jest bardzo kameralnie. Mój synek był oczarowany:) Co prawda synek będzie chodził do żłobka od kwietnia, ale już zarezerwowałam miejsce, bo z tego co wiem, to zainteresowanie jest duże i od stycznia przychodzą kolejne dzieci.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
oglądałam salki i ceny na strnie złobek smoczek całkiem interesujący czy ktoś wie czy w każder4j chwili w czasie otwarcia można go odwiedzic?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Najlepiej umówić się telefonicznie. Ja tak zrobiłam:) Po prostu jak poszłam pierwszy raz, to dzieci miały leżakowanie i dlatego nie mogłam obejrzeć sal. Właścicielka jest otwarta i można się z nią umówić właściwie o każdej porze, nawet po zamknięciu żłobka.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
byłam obejrzec złobek na ul. rozanej smoczek- jak sie tam wchodzi to juz czuc dobra energie. włscicielka jest bardzo mila i konkretna widac pełen profesjonalizm.Opiekunki to miłe panie z doswiadczeniem i dużym sercem.Złobek nie jest przepełniony dziecmi wiec panie naprawde moga zadbac o kazde dziecko. Budynek na zewnatrz niezbyt atrakcyjny ale w srodku całkowicie nowy i zadbany.Nawet okazuje sie ze wszystkie odbiory bezpieczenstwa sa tam spełnione.Od lutego mój roczny Macius pojdzie do niego na 3 razy w tygodniu bo dwa dni zaopikuje sie nim babcia, ja niestety wracam do pracy mam nadzieje ze wybor okaze sie słuszny Ps. byłam tam na kilka godzin probnych z małym i bardzo mi i jemu sie podobało.stronka to smoczek rumia
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
miłe panie jestem dyplomowana opiekunka po szkole Medycznej wydział opiekunek dziecięcych zajmuje się opieka w domu ,jeśli któraś pani szuka niani jestem z Rumi chętnie zaopiekuje się waszym szkarbem,sama jestem mama mam bliznieta chodza do zerówki wiec prosze pisac podaje dla zainteresowanych maila iwonakrm@interia.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Witam dużo osób tu się wypowiada o Smoczku a czy mozecie powiedziec ile pań zajmuje się tą grupą najmłodszych dzieci?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Również proszę o opinię. Ile Pań zajmuje się dziećmi? I zwracam się z prośbą o opinię Pań, których dzieci juz chodzą do tego żłobka. Czy entuzjazm nie znika wraz z długością pobytu w żłobku:)?
Z góry bardzo dziękuję
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
może jednak ktoś coś wie i się podzieli informacjami :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mój synek będzie chodził do grupy starszaczków, więc nie mogę udzielić informacji ile pań zajmuje się młodszą grupą. Myślę, że najlepiej zadzwonić i umówić się z właścicielką na spotkanie. Na pewno odpowie na wszystkie pytania.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
gdzie dac dziecko w wieku 1 rok i 9 miesiecy???
image[/url]
image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Agnieszko moja mała dostała sie do Janowiaczka,chodzi w tej chwili do grupy żłobkowej,jestem bardzo zadowolona
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
może macie jakieś nowe opinie o smoczku?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a jak sie dostac do janowiaczka???
image[/url]
image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
teraz trwa nabór do janowiaczka, są jeszcze wolne miejsca więc chyba nie ma problemu z dostaniem się,ja właśnie zapisałam córkę, wpisowe kosztuje 100 zł, na początku kwietnia będą wywieszone listy dzieci z podziałem na grupy, a 11-12 kwietnia dni otwarte, można przyjść z dzieckiem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ps- moja córka ma teraz 20 miesiecy, pojdzie od wrzesnia to bedzie miała 2 latka i dwa miesiące więc przez 4 miesiące będę za nią płacić 600 zł, a jak skończy 2,5 roku to 480
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
a do kiedy zapisy i jaka kwota miesiecznie bedzie??
image[/url]
image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wiem że w Smoczku nie ma już miejsc na najmłodszej grupie, a szkoda
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Moja Mala chodzi do Delfinka .
Ja osobiscie jestem zadowolona z przedszkola. Mala sie duzo w nim uczy samodzielnosci.
Co prawda nie duze pieniadze ale warto .
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
można prosić o jakiś kontakt np. e-mail
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No ja byłam w Delfinku i jak zobaczyłam wielkość sal i wogle to sie przeraziłam :( sa miejsca do Janowiaczka wiec tam sie zapisaliśmy
image[/url]
image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A byłaś w Puchatku?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Byłam sale sa wieksze
image[/url]
image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moje dziecko tam chodzi i jestem zadowolona z opieki .Plusem jest to, że w Puchatku mają własną kuchnię a nie jedzenie z cateringu. Wg mnie duże sale są OK, bo dzieci muszą mieć przestrzeń a nie gnieździć się w małych salach.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
No tak jak najbardziej na plus sa duze sale :)
image[/url]
image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Agnieszka 1303 i co dostał się Twój mały do Janowiaczka?Ja w tamtym roku zwiedziłam wszystkie przedszkola w Rumi państwowe i prywatne i nic mi nie wpadlo w oko,Delfinek tez mi się za bardzo nie podobał,za małe sale.W końcu mała się dostala do Janowiaczka i jestem bardzo zadowolona :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Tak dostał sie bez problemu,choc niewiem jak to bedzie bo zaczyna dopiero od 7 maja chodzić......
image[/url]
image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam, może trochę późno, ale ja też się chętnie wypowiem.
Moja córeczka od kilku miesięcy chodzi do żłobka Smoczek na Różanej 27.
Mała ma 11 miesięcy i raczkuje na całego więc jest pomiędzy młodszą a starszą grupą. Żłobek dość kameralny od zewnątrz niepozorny, mnie nie zachęcał, ale w środku całkiem fajny. Pani Hania dyrektorka jest sympatyczną, ale i stanowczą osobą jak dla mnie na wielki plus. Pozostałe Panie kształcą się w kierunkach pedagogicznych więc wiedzę mają sporą.
Podejście do dzieciaczków bardzo ciepłe. Moja córcia uwielbia tam być. Wychodzą na dwór jedynie w ciepłe dni, dla niektórych na minus.
Z rzeczy jakie mi się podobają to robienie inhalacji dzieciom z soli fizjologicznej, spanie w wywietrzonych pomieszczeniach, każde z dzieci ma swój koszyczek na zabawki jakimi się bawi (umytych) bo w tym wieku przeciez wszystko do dzioba.
Jedyne co może się nie podobać to to że nie mają swojej kuchni tylko katering, ale mnie to nie przeszkadza bo sama gotuję i przyprowadzam córkę z jedzeniem. Ceny tez nie zabijają, chociaż na pewno gdzieś jest taniej 740zł i wpisowe 300zł. Uważam że wart swojej ceny. Nie przyjmują zbyt dużo dzieci także chyba też to świadczy o rozsądku Pań.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 5
Zgadzam się w 100% z powyższą opinią. Żłobek spełnia oczekiwania najbardziej wymagających rodziców.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2
Mam pytanie,
czy wiecie może coś na temat likwidacji grup żłobkowych z przedszkoli??
Taką informację usłyszałam, a jestem zainteresowana oddaniem dziecka do takiej placówki?

Możecie polecić jakieś żłobki w Rumi? Pytałam w Pozytywnych Inicjatywach, ale tam już nie przyjmują.Trochę się obawiam, że kiedy dojdzie do likwidacji grup żłobkowych, to zostanę na lodzie.

Proszę o pomoc
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Osobiście odradzam żłobek Bayerek przy Grunwaldzkiej (budynek Blue). Sama atmosfera może i dobra, gdyby nie fakt że ciągle zmieniają się opiekunki. Mimo iż zaczął pracę w marcu, już trzy razy zmienił się personel.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://www.harvardzik.pl/.
Harvardzik ma stronę na fejsie. Placówka brdzo kameralna, a co najważniejsze z monitoringiem.Polecam
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
jest jakiś żłobek czynny do 18 w Rumii? ile wcześniej muszę zapisać dziecko do żłobka? 3 miesiące czy wcześniej?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
monia, mój mały chodzi do Smoczka już półtora roku i jesteśmy bardzo zadowoleni, żłobek jest czynny do 17:30, ale właścicielka jest elastyczna, na pewno warto zapytać.
Co do zapisów to jeśli jest akurat wolne miejsce to nie trzeba raczej szybciej zapisywać ale jeśli nie ma to mysle, ze te 3 meisiące to minimum, teraz jest akurat taki okres, ze 3 latki idą do przedszkola, więc powinno być łatwiej.

pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
mój synek chodzi do harvardziku i jestem ogólnie zadowolona, ale czynny też do 17.30
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
moj chodzi do iskierki ale najdluzej czynny jest delfinek
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Iskierka nie ma żłobka tylko Janowniaczek i oni mają otwarte od 6-18 ale z tego co kojarzę to przyjmują dzieci roczne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
halooo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chciałabym się dowiedzieć czy ktoś może ma jakieś informacje dotyczące likwidacji grup żłobkowych z przedszkoli? Kilka przedszkoli, w których byłam zlikwidowało grupy żłobkowe, a czytałam, że tak właśnie ma się stać do końca roku.

nie wiem gdzie oddać synka, a Pozytywne Inicjatywy w Rumi nie wchodzą w grę. Proszę o informacje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dlaczego wykluczasz Pozytywne Inicjatywy w Rumi?? w styczniu z mężem przeprowadzamy się do Rumi i poszukuję jakiegoś sensownego żłobka gdzie dzieci dostają normalne posiłki i co najważniejsze nie są bite! W Gdyni na miejsce w żłobku państwowym czekamy już od pół roku, ale tam wiem że dzieci mają 4 posiłki dziennie, kuchnia znajduje się w budynku, no i opieka jest rewelacyjna. No ale teraz to już nam będzie nie po drodze :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Natalio w Janowiaczku jest suuuper grupa żłobkowa naprawdę polecam,córcia juz chodzi do 4 latków i jestesmy bardzo zadowoleni :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pozytywne Inicjatywy nie wchodzą w grę, ponieważ po pierwsze nie ma już miejsc, po drugie panie opiekunki często się zmieniają, więc to napewno nie ma pozytywnego wpływu na dzieci - mój mały chodził do tekiego żłobka właśnie i ledwo zdązył się przyzwyczaić do opiekunki, pojawiała się nowa osoba i znowu był płacz i stres. A to uważam, jest ważne, żeby był stały personel, który zna dzieci, i którego znają maluchy. A po trzecie dojazd do tego żłobka jest tragiczny! nie ma ulic, jadąc tam miałam wrażenie że popsuje samochód - nie wyobrażam sobie zawozić dziecka w śniegu, lodzie albo chlapie.

Co do janowiaczka słyszałam, że grupy są przepłnione, przyjmują każde dziecko i nie maluchy nie mają nawet miejsca żeby biegać. Po za tym, podobno będą likwidować grupy żłobkowe w przedszkolach - jak się dowiedziałam większość przedszkoli w Rumi już zrezygnowała z grup żłobkowych.

Są w Rumi jakieś prawdziwe żłobki a nie przedszkola z grupami żłobkowymi?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Matylda, a myślałaś o Smoczku? To jest właśnie taki typowy żłobek do 3 lat, mogę polecić z własnego doświadczenia i mojego synka :-)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
super, dziękuję za polecenie.

Możesz podać jakieś szczegóły? chcialabym wiedzieć coś więcej np. jak wygląda sprawa z jedzeniem? czy dzieci jedzą catering? czy trzeba samemu przynosić obiadki? a jeśli catering to czy smaczny? Czy Twój synek jadł w Smoczku catering?

Czy dzieci są sadzane na nocnikach? jest jakakolwiek nauka samodzielności i czy zajmują się tam dziećmi? Przygotowują jakoś maluchy do przedszkola?

Pytam, bo nie chcę, żeby moje dziecko był przechowywane, tylko żeby się nim zajmowano.

Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej!
Jest jeszcze w Rumi mały zlobek Harvardzik, mozna sprawdzic na str urzędu miasta. Oprócz ppzytywnych inicjatyw to jedyny zarejestrowany w Rumi żłobek. Co prawda mają tylko 10 miejsc, ale moze sprobuj zadzwonić, wyglada na fajne miejsce.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
tak, ja też polecam harvardzik, jest catering ale można też przynosić swoje jedzenie, opiekunki są super, cały czas te same, jest monitoring
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam, tez szukam żłobka ale harvardzik odpada, ponieważ dla mnie jest za daleko, a będę zaprowadzała synka wózkiem więc odległosc ma dla mnie znaczenie. Biore pod uwagę Smoczek. Mamo synka czy możesz napisać coś więcej. Widziałam na str internetowej że mają spełnione wszystkie wymogi sanepidu itd. Bardziej interesuje mnie własnie to jak wyglada opieka nad dziećmi, jedzenie, panie opiekunki.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
A.P - droga WŁAŚCICIELKO żłobka Harvardzik: to forum jest dla mam, które szukają opieki nad dzieckiem i to ONE między sobą wymieniają opinie na temat żłobków! Jeśli chcesz reklamować swój żłobek to zrób plakaty i je rozwieś a nie podszywaj się pod matkę!

Wszystkie placówki opiekunczo-wychowawcze MAJĄ OBOWIĄZEK zapisania się w rejestrze żłobków w Urzędzie Miasta w styczniu 2014 roku i WSZYSKIE one muszą spełniać wymagania sanepidu oraz straży pożarnej, więc nie masz się czym szczycić. wpis do rejestru daje jedynie to, że możesz ubiegać się o dofinansowanie i "podlegasz kontroli miasta" Jednak w urzędach pracują urzędnicy a nie pedagodzy, więc jak niby sprawdzą, czy wszystko u Ciebie w żłobku jest tak jak powinno być? to prowizorka!

Ja osobiscie wolałabym wybrać żłobek, w którym pracują kompetentne, ciepłe panie z powołaniem i które zaopiekują się moim dzieciem, a nie taki, który będzie miał na papierku wpis do rejestru, a moje dziecko będzie zaniedbywane.

Prosimy nie robić właścicielom złobków REKLAMY na forum!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
matylda,

jeśli chodzi o Twoje pytania to synek na nocnik był sadzany razem z innymi dziećmi, częściej siedział na nocniku w żłobku niż w domu, w którym nie za bardzo chciał siedzieć na nocniczku, w wieku 2 lat był już bez pieluchy

co do samodzielności to bardzo dużo się nauczył, co jest na pewno zasługą organizacji czasu przez panie :-) i zajęć dla dzieci

obiadki są dwudaniowe - catering, a śniadanko przynoszą rodzice co u nas akurat się sprawdza, synek jak był młodszy jadł kaszkę potem kanapki/owsiankę itp.

i to co jest naważniejsze dla mnie to panie z którymi synek nie chce się w ogóle rozstawać i jak przychodzi to pierwsze co to biegnie i się wita - przytula :-))

ja szukając żłobka należałam do tych "wybrednych" mam. Synek długo cierpiał na refluks oraz alergię więc chciałam, żeby panie miały indywidualne podejście do każdego maluszka.

jak coś to pytaj :-)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
aaa, przepraszam jeszcze Tobie nie odpisałam :-)

Panie są bardzo fajne chodź to młode osoby to podejście mają rewelacyjne no i dzieci Je uwielbiają, nie ma problemu z indywidualnym podejściem do dziecka, oraz rodzica (mam tu na myśli np. godziny otwarcia żłobka).Ssynek zaczął chodzić do żłobka w wieku 9 miesięcy ale szybciutko przeszedł do "starszaków" a tam wszystko "łapał" od starszych kolegów :-). W wieku 2,5 lat już wszystko opowiadal pełnymi zdaniami co robił z kim się bawił czy był grzeczny. Dzieci robią mnóstwo prac plastycznych (Mikołaje, choinki, bomki itp. ) maja tak czas zorganizowany, żeby się nie nudziły :-)

A i nie ma możliwości przyprowadzenia dziecka chorego, przeziębionego co wg mnie jest ogromnym plusem chociaż na początku zanim synek się uodpornił nie było łatwe to potem przez ponad rok nie zachorował (jedynie katarek).
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Od przyszłego tygodnia zabieram się za odwiedzanie żłobków- po przeszperaniu wielu opinii rodziców na forach zdecydowałam się na Maluszkowo, Smoczek i Janowiaczka. Podoba mi się też Puchatek i jest niedaleko naszego mieszkania ale dziecko musi mieć min 20 miesięcy żeby się dostać. Ile czasu trwa adaptacja takiego malucha? i jak to wygląda? przyjeżdża się z dzieckiem codziennie na 2-3 godz i zostaje razem z nim czy zostawia "samopas"? Mój mały jest bardzo pogodnym i towarzyskim dzieckiem ale boję się jak cholera zostawić go z kimś obcym...za dużo obejrzałam filmów z ukrytych kamer o "ciociach" i ich traktowaniu. Swoją drogą po co się pchają w takie miejsca jak nie mają cierpliwości?!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Natalio u nas byl tydzień adaptacyjny, przychodziłam z synkiem na umówione godziny, cały czas byłam z nim, uczesniczyliśmy w zabawie a potem w posiłku. Mały bawił sie z dziećmi 2, 3 godzinki po 3 dniach byłam już niepotrzebna :-). W tym czasie poznałam dzieci, panie oraz ich podejscie do maluszków, zobaczyłam też jak funkcjonuje żłobek (jak wyglądają posiłki, zabawy, jakie są warunki itp).
Mysle, ze bez takiej adaptacji nie dałabym synka do żłobka w "ciemno".
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
mamo synka, dzięki za dokładną odpowiedź, byłam w Smoczku, widziałam, rozmawiałam, podoba mi się bardzo...teraz muszę tylko przekonać babcię, że żłobek to dobre rozwiązanie:)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3
Dziewczyny poprosze jakies nowe informacje o zlobkach w Rumi. Byla ktoras na jakims rajdzie? :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
perfectangel, jako mama synka których chodził ponad 2 lata do żłobka Smoczek, bardzo polecam tą placówkę :-).
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam wszystkich,
a powiedzcie mi co poza:
Maluszkowem, Smoczkiem, Harvardzikiem, Janowiaczkiem polecacie?

Gdzie z czystym sumieniem oddać 14miesięczne dziecko?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
krafik,tak z własnego doświadczenia powiem, że najlepiej pójść do każdego i samemu ocenić :-)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mamo synka -byliśmy już w Maluszkowie i Harvardziku, szukam innych ciekawych miejsc ;) Coś polecasz?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
krafik, tak jak wyżej pisałam żłobek Smoczek :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Żłobki Pozytywnych Inicjatyw w Rumi na ul. Stalowej i Kapitańskiej - nie wiem czy są jeszcze wolne miejsca, bo są atrakcyjne pod względem ceny i nie tylko ceny, mają duże doświadczenie w opiece nad dziećmi już od 5 miesiąca życia, grupy małe kameralne, czesne 400 zł z pełnym wyżywieniem. Polecam.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
A czy ktoś może coś powiedzieć o Błękitnej Chmurce na ulicy Śląskiej w Rumi?
A co uważacie o Żagielku na ulicy Żeromskiego w Rumi?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
witam,
ogólnie polecam się przejść po wszystkich i samemu zadecydować, jednak my z mężem polecamy harwardzik. synek chodzi tam od stycznia i jesteśmy bardzo zadowoleni i jeżeli nic się nie zmieni, będziemy tam aż do przedszkola :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
up up up
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W Harvardziku niestety nie ma ogródka,w którym w okresie letnim dzieci będą mogły się bawić - jest to bardzo duży minus dla mnie.
Ostatecznie wybraliśmy Maluszkowo na Lipowej - i wszystkim z czystym sercem mogę polecić ten żłobek.
Córka uwielbia tam chodzić.
Uważam, że jest to najlepszy żłobek w Rumi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeśli ktoś szuka świeżych opinii jak my rok temu - to nasze dziecko uczęszcza na Kapitańską (żłobek pozytywne inicjatywy) i jesteśmy bardzo zadowoleni :) Panie są ciepłe, starające się i bardzo dbające o dzieci. Moje nie ufne dziecko chodzi tam z przyjemnością :)
image
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Iwonvs.p czy są wolne miejsca?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

też zgłosiłam już dziecko do pozytywnych inicjatyw ale wolałabym na ul. Stalową. dostałam info tylko że dziecko zostało wpisane na listę oczekujących, kiedy dostaje się wiadomość że dziecko zostało przyjęte albo coś takiego?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na kapitanskiej obecnie nie ma miejsc wolnych. Jeśli będzie miejsce to będą dzwonić.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dyrekcja miala dzwonić koniec maja, do polowy czerwca max. Ja tez zapisalam tam synka. Do dzisiaj cisza... Nawet zadnej informacji ze jest wpisany na listę oczekujacych nie dostałam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mówię o pozytywnych na stalowej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja w maju dzwoniłam i pytałam czy jest szansa aby dziecko się dostało i dostałam info, że oczywiście, nie ma problemu. i że będą dzwonić po 20stym czerwca w celuumówienia się i podpisania umowy. dyrektorka dzwoniła wczoraj i umówiłyśmy się na wtorek ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na listach oczekujących jest bardzo dużo dzieci, należy dzwonić i pytać na bieżąco, bo czasem zwalniają się miejsca. Od września już wolnych miejsc nie ma, dlatego dobrze dzwonić i dopytywać. Raczej nikt tu nie odpowie na pytanie czy dziecko się dostało...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Teraz na kapitańskiej jest miejsce
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam. Jezeli ktos szuka opieki dla swojego szkraba do lat 3 to od 01.08. 18 zostal otworzony nowy punkt blekitnej chmurki w rumi. Pozytywne juz na Stalowej nie funkcjonuja. Opiekunki super, zostaly z poprzedniego zlobka, sa wolne miejsca rekrutacja trwa. Telefon kontaktowy znajduje sie na stronie blekitnej chmurki w rumi. Serdecznie polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam. Jezeli ktos szuka opieki dla swojego szkraba do lat 3 to od 01.08. 18 zostal otworzony nowy punkt blekitnej chmurki w rumi. Pozytywne juz na Stalowej nie funkcjonuja. Opiekunki super, zostaly z poprzedniego zlobka, sa wolne miejsca rekrutacja trwa. Telefon kontaktowy znajduje sie na stronie blekitnej chmurki w rumi. Serdecznie polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A najświeższa informacja - żłobek na Kapitańskiej od września będzie funkcjonował pod nazwą Chatka Małego Skrzata - z tą samą kadrą. Polecam, jest jeszcze kilka wolnych miejsc!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Więc jeżeli ktoś jeszcze z Rumi i okolic poszukuje opieki dla dziecka to dobry moment na zapisy! ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rumia

Gdzie w Rumi można zjeść coś dobrego (3 odpowiedzi)

Od niedawna mieszkam w Rumi, chciałbym dowiedzieć się co polecacie za miejsce aby zjeść jakiś...

Vela Park Rumia Loker (18 odpowiedzi)

Czy zakupił ktoś z Was tam mieszkanie?

Przedszkole Mądry Maluch Rumia - proszę o opinie. (11 odpowiedzi)

Witam, szukam aktualnych opinii o tym przedszkolu, może któraś mama posyła tam dziecko?

do góry