Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Adrianna - opinia wątek zamknięty Jesteśmy bardzo zadowoleni z opieki w Podziomku. Najstarsza kadra jest na...
~Adrianna
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 15 lutego 2022

podziękowania wątek zamknięty Chciałabym bardzo podziękować paniom z tego żłobka za wspaniałą opiekę i...
~basiulat
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 29 lipca 2016

Nie mam słów uznania wątek zamknięty dla Pań pracujących w tym żłobku. Doskonała opieka, liczne zajęcia...
~babcia Iza
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 6 grudnia 2011

Miejsce idealne wątek zamknięty Fantastyczna opieka, wspaniałe miejsce, córa doskonale się rozwija - naprawdę...
~lola
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 5 stycznia 2011

Bardzo dobrze zarządzana placówka wątek zamknięty Świetnie zorganizowany harmonogram zajęć dla dzieci i profesjonalna opieka...
~Jacek
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 7 lipca 2010

Zadowoleni wątek zamknięty Polecam - i ja i co ważniejsze mój synek jesteśmy bardzo zadowoleni. Opieka...
~zadowolona mama
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 17 grudnia 2009

Supper !!! wątek zamknięty Supper !!!
~arni
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 22 października 2009

Oj - ktoś nie wie czego szuka.... wątek zamknięty Odnosząc się do poprzedniego komentarza - a może tak zwróci się Pani do...
~Marlena
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 21 października 2009

Przechowalnia wątek zamknięty Ten żłobek to niestety wielkie nieporozumienie. Grupy są mieszane, czyli...
~Zawiedziona
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 11 września 2009

Misiu wątek zamknięty Jest mi tam bardzo dobrze, mamy dużo zabawek, panie są super. Jestem zadowolony
~Michaś
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 1 lipca 2009

MAMA ZUZI wątek zamknięty Polecam wszystkim rodzicom , Panie cudownie opiekują się dziećmi ,dzieci...
~mama zuzi
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 28 grudnia 2008

MAMA EWY I MARKA wątek zamknięty Polecam wszystkim Rodzicom. Wspaniała opieka, super Panie i Kierownictwo,...
~beata
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 23 września 2008

Wszystkiego naj... wątek zamknięty Z okazji Dnia Edukacji Narodowej wszystkim pracownikom żłobka nr 15 życzymy...
~wychowankowie
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 15 października 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
14

postów

13

wątków

do góry