Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Beata Kowalska - opinia Żłobek nr 9 jest ekstra jeśli idzie o przystępność cen. Panie super w...
~Beata Kowalska
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 3 stycznia 2023

Nie polecam!!! wątek zamknięty Panie spójnie mówią to co Rodzic chciałby usłyszeć. Kiedy podeszłam w innych...
~Mama
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 13 kwietnia 2015

Polecam ten żłobek innym rodzicom! wątek zamknięty Chcialam podzielic sie moimi spostrzezeniami dotyczacymi warunkow i opieki...
~Alicja Łobocka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 27 kwietnia 2014

Polecam ten żłobek! wątek zamknięty Witam, chciałabym szczerze polecić ten właśnie żłobek nr 9. Jestem bardzo...
~Zadowolona mama
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 16 kwietnia 2014

Nie polecam wątek zamknięty Mój syn chodził do tego żłobka przez dwa lata i do tej pory żałuję, że go tam...
~rozżalona
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 17 lutego 2013

Miejsce przyjazne dziecku wątek zamknięty Gorąco polecam ten żłobek! Synek uczęszcza tam od kiedy skończył 5 miesięcy i...
~MS
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 4 marca 2012

Żłobek godny polecenia wątek zamknięty Z wielkimi wyrzutami sumienia oddałam córcię do żłobka, dlatego że sytuacja...
~Szczęśliwa mama
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 16 grudnia 2011

SUUUPER wątek zamknięty Mój synek zaczął uczęszczać do tego żłobka jak miał 4 m-ce. Opiekę miał...
~mama
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 4 czerwca 2011

Super wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona, ale dla mnie najważniejsze jest zadowolenie i...
~zadowolona mama
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 8 stycznia 2011

gosia - opinia wątek zamknięty ja tesz chodzilam do tego złobka ,pomimo tylu lat zawsze go wspominam bylo...
~gosia
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 9 listopada 2010

Polecam wątek zamknięty Córeczka chodzi do tego żłobka od września. Jesteśmy z żoną bardzo zadowoleni...
~tata coreczki z grupy III
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 30 czerwca 2009

Serdecznie plecam wątek zamknięty Piotruś chodzi od września do tego żłobka i razem z mężem jesteśmy bardzo...
~MAMA
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 20 maja 2009

najlepszy żłobek!!! wątek zamknięty Polecam wszystkim ten żłobek. Opieka jest fachowa, odpowiedzialna, dbająca o...
~Magda Z.
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 20 maja 2009

Super !!! wątek zamknięty Opieka w żłobku jest profesjonalna. Panie zawsze uśmiechnięte, miłe.Córeczka...
~mama Lenki
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 14 maja 2009

Bardzo polecam wątek zamknięty Moja coreczka chodzi od wrzesnia do tego zlobka. Jestem bardzo zadowolona....
~Dorota P.
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 13 maja 2009

super wątek zamknięty Mój synek chodzi juz dugi rok, zaczął gdy skończył roczek. Aż, żal opuszczać...
~as
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 6 maja 2009

REWELACJA!!!!! wątek zamknięty Do tego żłobka chodziła moja starsza córeczka, teraz uczęszcza tam młodsza....
~Karolina
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 24 lutego 2009

Polecam! wątek zamknięty Córeczka mając roczek zaczęła chodzić do tego żłobka. Nie było z nią...
~Aga M.
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 25 września 2008

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
19

postów

18

wątków

do góry