Widok

Zmiana miejsca

Jeszcze trochę czasu mi zostało, ale zastanawiam się nad przeprowadzką do Trójmiasta, mniej więcej po sezonie. Przede wszystkim zależy mi na zaczęciu od nowa. I tu pytanie raczej do mieszkańców Trójmiasta, czy warto?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Zależy jaki powód masz do tego...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Może wydawać się głupi, ale miłość. Chciałabym zacząć na nowo w innym mieście, większym, liczę na to, że to mi pomoże.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Miłość zawsze się znajdzie nie ważne gdzie, ale w końcu się obudzi:-)a gdzie do to pory mieszkasz...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja chcę stąd uciec z powodu miłości, nie w jej poszukiwaniu :) a mieszkam obecnie w małym mieście, gdzie ciągła możliwość spotkania się po prostu mnie męczy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

zmiana środowiska zawsze jest dobra ale pamiętaj, że miejsce to tylko miejsce. od tego, co czujesz i co cię gryzie w środku nie uciekniesz nawet na końcu świata ;)

ja przeprowadziłam się bardzo spontanicznie 7 lat temu i nie żałuję, kocham to miasto :)
INSTAGRAM: unbake_my_heart_

Soundcloud: https://soundcloud.com/inga-koz-owska
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wiem, mam tego świadomość, że przed tym co czuję nie ucieknę, ale jednak mam nadzieję, że taka zmiana mogłaby być dobrym krokiem do przodu :) Chociaż ciągle mam obawy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zgadzam sie:-)nie da się uciec do końca:-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie da się, ale może jest to jakiś sposób, żeby się udało.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

zmiana środowiska otoczenia to na pewno Ci pomoże;)tylko żebyś nie zabłądziła w wielkim mieście;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zrobię tak, żeby nie zabłądzić ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

dlaczego wybrałeś akurat trójmiasto ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wybrałam* Trójmiasto, bo jestem przyzwyczajona do nadmorskich miast.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Łatwo się zagubić... Dlatego trzeba cały czas uważać...pamiętaj o tym:-)i w jaki sposób ta miłość chcesz znaleźć?:-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak pisałam wcześniej, nie chcę szukać miłości, tylko od niej uciec.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Aha... To jest ciężkie wiem sam po Sobie... Całkowicie przez przypadek znalazłem się tutaj:-(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tzn. nie polecasz Trójmiasta?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie chodzi o to gdzie, tylko chodzi mi o to że miałem bardzo poukładane życie... Żona wspaniałe dni i wg wszystko... Ale nagle się skonczylo:-(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ogólnie to polecam wspaniałe miejsca i wg wszedzie blisko i nawet poza miasto wyskoczyć to nie problem:-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czyli pozostaje mi czekać do końca sezonu i planować wyjazd :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A dlaczego chcesz czekać do końca sezonu? :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W sezonie jeszcze niestety muszę zostać w pracy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hmm czemu uciekać od miłości? Przecież wszyscy jej szukają :-)
Chcesz tu jakieś mieszkanie kupić?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Gdyby to była szczęśliwa miłość to bym nie uciekała, uwierz mi ;) na start chcę coś wynająć, póki się nie zadomowie i nie przekonam czy będzie mi tam dobrze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

nie ma miejsca...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Zawsze możesz mi to miejsce zwolnić ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

to miejsce już zgrzewka słoików sobie zaklepała.....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Spokojnie, jakoś się przebije.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

@Captivateme:

Szczerze mówiąc, trudno byłoby znaleźć mi GŁUPSZE uzasadnienie dla relokacji niż ucieczka przed miłością.
Uczucia nie są w chodniku, pobliskich krzakach czy wieżowcu nieopodal. Są w tobie.
Musisz je przepracować. Relokacja może ciut pomóc, ale tylko ciut.
A czy warto mieszkać w 3city?
Pytasz ludzi, którzy tu mieszkają... zatem jakiej odpowiedzi się spodziewasz?
Ja mieszkam tu od grubo 30+ lat i nie żałuję.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

stąd wszędzie jest daleko.... (autem) .... a woda jak się zrobi taka że można do niej wejść to zaraz są algi i szambo , trzeba jechać nad morze , a tam prądy wodne z Rovaniemi (w Laponii). Jedyny plus że kranówę da się pić....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

wcale, że nie! do morza blisko ;)
INSTAGRAM: unbake_my_heart_

Soundcloud: https://soundcloud.com/inga-koz-owska
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pitolisz, woder.
Chciałbyś mieszkać np w Łodzi? Albo jeszcze lepiej: w Krośniewicach? (Dawne skrzyżowanie jedynki z dwójką, komunikacyjny srodek Polski)
W góry parę godzin.. ale nad morze (Zatokę) w przerwie na fajkę można wyskoczyć :D

Kiedyś to opowiadałem.
W korpo jeszcze pracowałem. W Sopocie. Kiedy upały były niebożebne, wsiadaliśmy z kumplem w auto i po 5 minutach z garniturów taplaliśmy się w slipkach w wodzie.
Schnąc na ręcznikach oglądaliśmy te tłumy plażowiczów z konstatacją: Ci ludzie płacą potężne pieniądze, żeby urlop nad morzem spędzić. A dla nas to fraszka. Dosłownie w przerwie na lunch można się w morzu kąpnąć.

I TPK z drugiej strony. Zalesione górki. O każdej porze roku rewelka, ale zimą szczególnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Jakbym mieszkał w Szczecinie (w sumie gdzieś pod, bo mi duże miasta zbrzydły) to bym na obiad do Berlina wyskoczył , z Krakowa ( w góry, Słowacja, Czechy, Węgry) z Jeleniej Góry to samo tylko zamiast Słowacji , Niemcy ,Austria) ..... a tu ..... ??!!

W tamtym roku jeszcze taka ch.... pogoda była że nie wiem czy 2 razy nad morzem byłem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

@woder:

W Gdańsku masz Rebiechowo

image

Kilka dni temu byłem świadkiem rozmowy, jak za grosze można polecieć se w naprawdę fajne miejsca.Taniej niż PKP IC.
Zresztą, Córuś już o tym pisała.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Mówiłem autem, jakby natura chciała , abym latał to by mi dała skrzydła.... czy jakoś podobnie....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A schowasz podwozie? ;]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

za duży skrót myślowy zastosowałeś, abym załapał dowcip o tej porze...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wiem.
Plastycznie zobaczyłem Ciebie jako bąka. Nie takiego z d.py ale typowego bąka. Wręcz.. chrabąszcza majowego, który, jak sama nazwa wskazuje, lata w czerwcu :D
Zawsze się zastanawiałem, czy jakby upierdzielić mu nóżki, jeszcze dałby radę latać. Bo na oko środek ciężkości by się przemieścił dużo wyżej.
Stąd moje pytanie, czy jestes "skrzydlaty" po schowaniu podwozia :D

---
Nadążanie za synapsami czasami sprawia mi większy problem, niż ich użycie :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Ale ja mam świadomość tego, że to głupie uzasadnienie. Sama drugiej osobie pewnie powiedziałabym, że taka ucieczka nie jest wyjściem z sytuacji i że to głupota. Tylko że ja nie widzę innego wyjścia, czuję, że zmiana miejsca mi pomoże, tymbardziej że to już trwa długo, więc sam pomysł nie jest pod wpływem burzliwych emocji, a jednak w miarę racjonalnie przemyślany.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

@Captivateme:

Podobno (nie wiem, nie znam się), są zakony kontemplacyjne, w których można się zupełnie wyizolować i odciąć
Prostsze to, niż relokacja.
A po prawdzie, żaden facet (poza oczywiście mną :D nie jest wart tego, by sobie życie przez niego przestawiać ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Dzięki za podpowiedź, wezmę pod uwagę taki zakon ;) widzisz, a jednak znalazł się jeszcze jeden facet, przez którego ja chcę sobie życie poprzestawiać ;p (chociaż nie mówię, że jest tego wart). A i tak wychodzę z założenia, że zmiana miasta na większe i ciekawsze tak czy siak wyjdzie mi na dobre, mam nadzieję ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

> a jednak znalazł się jeszcze jeden facet, przez którego ja chcę sobie życie poprzestawiać

To wyłącznie bład statystyczny. Przejdzie Ci niebawem ;D

> zmiana miasta na większe i ciekawsze

Znaczy.. za typowego słoika chcesz robić?
Zachłyst wielkomiejskim "blichtrem"?
Olej to.
Prawdziwe życie jest w małych społecznościach, nie w mieście.
"Miastowi" uciekają z miasta na obrzeża albo wręcz na zad*pie, a miasto wypełnia się słoikami.
Ukojenia w nim nie znajdziesz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Błąd statystyczny? Uff, a już myślałam, że mi nigdy nie przejdzie.

"Słoikiem" byłam w trakcie studiów, teraz chcę po prostu zmienić miejsce. Nie ukrywam, po studiach sama chętnie wróciłam do swojego małego społeczeństwa i lubię ten spokój. Nie zmienia to faktu, że widząc na każdym kroku te same twarze ciężko patrzeć w przyszłość, czyt. nie widzę kandydatów na ojca moich dzieci w razie gdybym chciała je w ogóle kiedyś mieć (były się nie liczy).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ujęłaś mnie. Możesz liczyć, jakby co, na moje DNA :]

A ciut poważniej napisałem powyżej. Jeśłi czujesz, że potrzebny Ci nawet nie reset, ale restart, to go zrób.
Demonów przeszłości nie odgoni. Dadzą się zamieść pod dywan co najwyżej. A dopóki się sama z nimi nie uporasz, zawsze mogą wypełznąć.
Głupio będzie, jeśli wylezą w trakcie nowego związku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Jak masz dobre geny to w przyszłości zgłoszę się po to DNA ;)

Reset już był i to nie jeden, a co za dużo to niezdrowo, więc czas na restart. A póki się z tym wszystkim nie uporam to wchodzenie w nowy związek chyba nie będzie miało sensu, z resztą już próbowałam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

> Jak masz dobre geny to w przyszłości zgłoszę się po to DNA ;)

Ino się zbytnio nie guzdraj, bo wiesz... latka lecą... ;]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Ok, zacznę nad tym myśleć jak już się tam zadomowie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeśli to nie tajemnica to z jakiego powodu "były" został byłym ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To chyba jednak jest tajemnica, bo ja sama nie za bardzo znam ten powód.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeśli lubisz pracować za dwa tysie a trzy wydawać na życie to trójmiasto jest do tego wręcz idealne
Jest droższe niż Kraków czego o płacy nie można powiedzieć.
Jeśli nie masz jakiegoś "topowego" zawodu to jak masz zamiar przebic się przez morze specjalistów z okolicznych uniwersytetów i politechnik? Nie odpowiadaj na moje pytanie
P.S. Po sezonie ceny do normy nie wracają, nadal jest drogo

Sorry, ale specjaliści ostatnio właśnie odpływają z trójmiasta przez wysokie koszty życia i średnie stawki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wynajęcie pokoju to koszt od 600 do 800 zł plus opłaty bilet miesięczny to około 100 zł .utrzymanie się( jedzenie jak gotujesz sama a nie po barach chodzisz ) to 700-800 zł więc da się radę.powodzenia a miasto jest piękne
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tyle wystarczy ;P (ty go kochasz , a on cię zostawił) .... szufladka porzucone ;P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

a tam, czasem jest tak, że ludzie się obydwoje kochają a jednak związek się kończy ;)
np kocham cię ale nie czuję potrzeby bycia aktualnie w związku, chcę prowadzić życie singla ;)

tak czy siak, miłość jak sr*czka- z czasem przechodzi i jest ulga ;)
INSTAGRAM: unbake_my_heart_

Soundcloud: https://soundcloud.com/inga-koz-owska
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Chyba akurat trafiłaś w samo sedno, przynajmniej tak mniej więcej wygląda cała sytuacja ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

@captivateme

Zwracaj baczną uwagę na przygodnie poznanych dawców DNA.
Potem na forum stajemy się świadkami epopei o zagubionej bieliźnie.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dobrze, w tym przypadku epopei nie będzie, ale dzięki za troskę ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Prawda Stara jak świat, sam tego doświadczyłem, więc wiem to z życia:-(
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

> Potem na forum stajemy się świadkami epopei o zagubionej bieliźnie.

Bosch... debilizm i na "towarzyskie" zawitał...

Możesz, bęcwałku, wskazać wpis o ZAGINIONEJ bieliźnie?

Jeśli nie, to spylaj robić za propagandową szczekaczkę na "polityce".Za to ci płacą.
No... chyba, że za "ocieplanie wizerunku" również..
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

A mial być taki szacunek i wg na tym forum:-)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

I jest, jeśli trolle się nie wpirzają :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Haha małe Szreki:-)ale trochę tolerancji się należy i szacunku...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przepraszam że nieskromnie się zapytam, ale co jest złego w zagubianiu bielizny przez dorosłych ludzi ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

@Kocio:

Nic nie ma.
Bęcwał chciał błysnąć cytując niedokładnie jedną z Forumek, która widziała u mnie w szafie damską bieliznę. Ani ona sama jej nie zgubiła, ani jej poprzedniczki.
Jak któraś się bardziej "zadomowiła" to se upychała po szafach jakieś rezerwowe majtki czy pończochy.
Nie raz pisałem o podpaskach czy płynach do demakijażu, jakie mam na wyposażeniu mieszkania. No przecież nie na swój użytek :D

Natomiast fascynuje mnie, jak czasami łaże z suką po okolicznych chaszczach, i widzę np jakiś stanik na krzaku.
Ech.. nutka zazdrości wzbiera :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

obawiam się że jakbyś zobaczył do czego ten stanik był zamontowany to by ci szybko zazdrość przeszła w niesmak

to, że @Sky wybiera sobie cudze fragmenty i nieudolnie próbuje zmienić ich kontekst, to ja wiem :P
on ma swój autystyczny świat i widzi i słyszy i rozumie tylko to co chce, a co nie chce to udaje że tego nie ma i nie było
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Nic złego w tym nie ma, poza faktem, że dosyć często bywa niestety tak, że kiedy kobieta ową bieliznę zagubi to jest brzydko nazywana, a u facetów jest wręcz odwrotnie ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Niby tak, ale jak już zagubi i wyjdzie tak nago na zewnątrz, to znów perspektywa się zmienia:d
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

No wtedy na pewno ;p
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Proszę, forumowy kretynek wyprał gacie i cały biznes diabli wzięli...

>~sa∂yl 89.64.63.*
>(5 miesięcy temu) 25 listopada 2017 o 10:30
>> zrob ten biznes na feromonach

>Nie chce mi się przekopywać chaty, ale całkiem prawdopodobne, że gdzieś w moim bajzlu walają się twoje majtki.
>Niestety, podejrzewam, że pod względem handlowym już bezużyteczne, bo dawno wyprane z feromonów.
>A szkoda. Mógłby być to sprzedażowy hicior ;)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

@sadyl! co ty tutaj z handlem używana bielizną dajesz? normalnie druga Japonia ...
jak mi bielizna kiedyś zginie to już wiem gdzie szukać :p
tylko jak na złość nic ostatnio mi nie ginie :/
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

sadyl...oddawaj skarpetki! mam nie do pary teraz! xD
INSTAGRAM: unbake_my_heart_

Soundcloud: https://soundcloud.com/inga-koz-owska
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

@bęcwał:

Kocio doskonale to podsumowała. Wyrwane z kontekstu słowa, które na siłę chcesz zinterpretować na swój użytek.
G*wnoburza z żartu, kierowanego do konkretnej osoby. Komuś innemu zaleciłbym pie*lnięcie się w łeb, ale tobie to nie pomoże.

@Ciacho:

Pogadaj z moją pralką. Jest mistrzynią w deparyzacji skarpetek :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Moja Córcia ma genialne poczucie humoru. M.in. za to Ją uwielbiam.
Nigdy nie była u mnie w chacie.
Natomiast z pełną odpowiedzialnością za słowo, mogę powiedzieć, że byłem z Nią w łóżku.
I niech se bęcwał to interpretuje, jak chce :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Tak właśnie w skrócie wyglada epopeja o zagubionych gaciach, których nie ma.
Taki kurnik z wyleniałym kogutem, chwalącym się swoim DNA, co to nie da rady nawet na żerdź wskoczyć.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

oj Michale, 700+100+800 to już jest 1600 a rachunki zimą solidne, telefon i Internet masz za darmo gdzie takie dobra dają?
Przy sprzyjajacych wiatrach masz 400 plan na wszystkie rachunki i oplaty, ubrania i kosmetyki czy medykamenty a na koniec miesiaca jak coś niespodziewanego wypadanie to nawet 10pln w kieszeni obdartych spodni nie znajdziesz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

mało tego, byłeś w moim łóżku, obok mnie a wokół walały się stosy zużytych chusteczek! :D
i nie miałam na sobie skarpetek!
takie perwersje xD
INSTAGRAM: unbake_my_heart_

Soundcloud: https://soundcloud.com/inga-koz-owska
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

> nie miałam na sobie skarpetek!

Bose stopy, podobnie jak odkryty kark, są niesamowitym afrodyzjakiem :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

czyli twoja pralka nie wciąga skarpetek bo jest głodna... ona je wciąga bo jest perwersyjnym fetyszystą :O
INSTAGRAM: unbake_my_heart_

Soundcloud: https://soundcloud.com/inga-koz-owska
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie będziesz wiedziała, dopóki nie spróbujesz :) Mieszkanie nad morzem ma swój urok :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wiem, mieszkam obecnie nad morzem, dlatego też wybrałam Trójmiasto ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zamieszkać w Trójmieście? Świetny wybór. Morze przez cały rok, Kaszuby z lasami, jeziorami przez cały rok. Pracę łatwo znaleźć, ludzie jacyś pogodniejsi jak na Śląsku. Łatwo znaleźć przyjaciół. No i historia tej ziemi. Trójmiasto, ....tyle możliwości.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zamieszkać w Trójmieście, świetny wybór! Morze przez cały rok. Kaszuby z lasami i jeziorami przez cały rok. Ludzie jacyś pogodniejsi jak na Śląsku. Znajdziesz tu przyjaciół i miłość. O pracę łatwo. Bardzo dobra komunikacja kolejowa, dużo tras rowerowych. I coś jeszcze,to ... historia. Na początku lekko nie będzie. Ale jak wytrzymasz wrastanie,to tu zostaniesz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przeprowadziłem się w zeszłym roku z Mińska do Gdyni))) Nie żałuję ani kropelki!!!! Chociaż tutaj straciłem i miłość i rodzinę.... ( Takie życie....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Fortuna kołem się toczy, jak jedne drzwi zamyka to inne otwiera
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Prawda Stara jak świat:-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

więc trzeba mieć oczy szeroko otwarte i zachować ufność w to, co przyniesie los
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

I czerpać z życia co naj lepsze:-)bo nie wiadomo kto kiedy kupnie:-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

*kipnie:-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

różne rzeczy się zdarzają a czasem śmierć to ta optymistyczna wersja
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

----------
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Polecam Gdynię,takie połączenie dużego miasta z mniejszym i jeszcze morze,no i w badaniach z reguły Gdynia wygrywa jako miasto gdzie się najlepiej mieszka.W miare najmniej brudne powietrze w Polsce.Polecam dzielnice wzdłuż morza Śródmieście,Kamienną Górą,Wzgórze Maksymiliana,Redłowo i Orłowo.Odżyjesz myślę tego Ci życzę
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Również polecam Gdynię, mieszka się cudownie. Myślę, że taka zmiana dobrze Ci zrobi :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na to właśnie liczę ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

mimo, że jestem mieszkanką Gdańska też polecam ci Gdynię :) mieszkania są tańsze, komunikacja bardzo przejrzysta. Ja akurat uwielbiam Gdańsk za klimat, mieszkam tu od 15 lat i nie zamieniłabym tego miasta na inne ale dużo ludzi, którzy przyjeżdżają do Trójmiasta wolą Gdynię, bo niestety no ale w Gdańsku mieszka bardzo dużo ludzi
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A potem 3/4 Gdyni jedzie do Gdańska do pracy bo praca jest tylko w Gdańsku :P
W godzinach szczytu mam nawet 1,5h w jedną stronę
W trakcie dnia 40-60 minut
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

@Kocio ale Ty pierdzielisz kocopoły w niektórych komentarzach ;/ życie Ci nie wyszło, że tak wszystko jest u Ciebie na nie? Ja rozumiem bycie realistką, ale tutaj to już jest czysty pesymizm. Dziewczyna chce to niech jedzie, śmiechu warte jest Twoje stwierdzenie, że praca jest tylko w Gdańsku, nie wiem skąd Ty wyciągasz te swoje niektóre 'mądrości'.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

@Poirytowana co ty za pierdoły piszesz w swoich komentarzach ;/ życie Ci nie wyszło, że ci tak moje komentarze przeszkadzają? Ja rozumiem bycie idiotką, ale tutaj to już jest przegięcie. Dziewczyna zrobi co zechce, to oczywiste, śmiechu wart jest Twoj komentarz, nie wiem skąd Ty wyciągasz te swoje niektóre 'wnioski'.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6

Taka sytuacja

~Kocio 62.122.125.*
(17 dni temu)
Moja babcia mi mówiła że jak się do kogoś przychodzi i rozmawia to się go nie obraża
Druga rzecz sensownej dyskusji to szacunek dla poglądów rozmówcy nawet kiedy się z nimi mocno nie zgadzamy
Więc zaczyna nie rozmowy od plucia na kogokolwiek nie ma najmniejszego sensu
Nic z tego nie będzie, pluciem w twarz nikomu nic nie przetlumaczysz ani nie przekonasz
Wnioski niech każdy sam wyciągnie.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

@Kocio, komentarze mi ogólnie nie przeszkadzają, wolność słowa. Przeraża mnie tylko tak ogromny pesymizm i wieczna krytyka, po prostu Ci współczuję, mimo że sama nie należę do grupy super optymistów.

'Ja rozumiem być idiotką, ale tutaj to już jest przegięcie' i tym oto komentarzem pokazałaś wszystko. Dyskusja z Tobą nie ma dla mnie najmniejszego sensu.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak małpa widzi lustro to je zbije bo jej obraz się nie spodoba :p
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7

@Kocio to zacznij jeździć komunikacją miejską to nie będziesz stać w korkach jak mamy już tak rozmawiać :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

to jest argument! ani autobusy ani tramwaje w krokach nie stoją
pewnie latają
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Tramwaje to mają takie buspasy, nazywa się to szyny;)
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

"...nazywa się to szyny;)"
W dodatku raczej nie jeżdżą po nich samochody więc nie ma problemu korków. ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Taki był przekaz między wierszami:p
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

"Taki był przekaz między wierszami:p"

Kurczę, nie doczytałem. Ale wtopa!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

ale jak jeden utonie to wszystkie wtedy stoją
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

szyny były złe
https://www.youtube.com/watch?v=qDUimSSiFCs
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Piękny ten Gdańsk
- pół miasta to syf z Szadółek , ale niestrudzeni mieszkańcy będą mówić że pachnie ;D
- drugie pół zalane bo deszcz padał ;D
- teraz jeszcze pływające fekalia w Motławie , bo całe gów...no ze śródmieścia pływa sobie w wodzie po awarii
- jedyny plus że nie pozwolili tego obleśnego forum otworzyć , to przynajmniej miasto się nie zakorkowało

Budyniowo - wymarzone miejsce do zaczęcia na nowo ;D w końcu z rynsztoku to można się wybić jedynie w górę ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ale dzięki tej sytuacji dowiedzieliśmy się, że obsługujemy ścieki z Sopotu.
I mogliśmy się pośmiać z ludzi, co dzisiaj od rana stali pod Forum licząc na promocje:d
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

grunt to widzieć pozytywną stronę nawet g*wnianych rzeczy :D
INSTAGRAM: unbake_my_heart_

Soundcloud: https://soundcloud.com/inga-koz-owska
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Towarzyskie

Portale randkowe-opinia. (95 odpowiedzi)

Jakie jest Wasze zdanie, opinia o tego typu portalach, których ostatnio przybywa, jak grzybów po...

Moja Żona nie chce sie ze mną kochać (292 odpowiedzi)

I nie pomaga już nic ... Rozmowy były , prośby były a błagać nie chcę. Co z kobietą moją jest nie...

zawistne baby w pracy (53 odpowiedzi)

Mam problem w pracy. Pewne towarzystwo kobiet- zawistnych plotkarek wzajemnej adoracji mnie nie...

do góry