Widok

Zwyrodnienie stawu biodrowego ktos ma?

Chełm Temat dostępny też na forum:
bo ja juz nie daje rady z bólu a przeczytalam wlasnie ze to nie tylko staw moze lokalizowac tam ból ...i sie przylamalam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam ja też mam zwyrodnienie stawu biodrowego lewego odebrałam wyniki i taki mam opis Zwężenie szpary stawowej w odcinku nośnym,wzmożona sklerotyzacja stropu panewki o charakterze zmiany zwyrodnieniowej,wiem jak to boli
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja juz jakis czas temu kwalifikowalam sie do wymiany stawu ale nawet lekarze odradzaja ....utykanie na noge, skracanie sie nogi a teraz doszlo do tego ze musze zazywac tramal bo nie wytrzymuje z bólu ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tramal -hym ja dostałam ostatnio paracetamol-z kodeina a tak to biore ketonal jak juz nie daje rady ,dziwie sie lekarzowi ze odradza bo mmi powiedział ze i tak bende miała operacje ,mało spacerów a jazda na rowerze wskazana ale tez nie długo ,chciałam sie zapytac czy ten staw masz ciepły bo ja mam uczucia az pieczenia
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
staw mam raczej normalny tzn zimny a co sie tyczy operacji to ja tez jestem przeciwna i bede chodzic ile sie da na swoim , staw sztuczny moze sie nie przyjac - zawsze istnieje takie ryzyko , ponadto jesli powtorka zabiegu niesie ze soba jeszcze wiecej konsekwencji niz sam zabieg - naprawde nad tym myslalam ale jednak wiecej jest przeciwko zabiegowi niz za a mam dopiero 30 pare lat
a ketonalu nie chce bo to tez niesteroidowy przeciwzapalny
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jakie polecicie ćwiczenia na zwyrodnienie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Rehabilitacja powinna być dobrana konkretnie do schorzenia oraz do stanu danej osoby:
http://rehabilitacjakrakow.com.pl/zabiegi-rehabilitacyjne-na-stawy-choroba-zwyrodnieniowa-stawow/

Na stronie mozesz o niej poczytać. Odpowiednio przeprowadzona fizjoterapia może przynieść choremu ulgę w bólu, zredukować zanik mięśni, wspomóc odżywienie i ukrwienie tkanek, a także zahamować lub spowolnić zmiany chorobowe.Wśród zabiegów szczególnie korzystne okazać się mogą naświetlania specjalistycznymi lampami i ciepłe okłady (np. borowinowe i żelowe), które skutecznie wspomagają elastyczność mięśni, a także zmniejszają ich ból i sztywność. Zresztą polecam zapisać się do jakiejś dobrej przychodni. Gdzie powinni podpowiedzieć jakie działania będą najlepsze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja chodziłam na rehabilitację 2 tygodnie i szczerze mówiąc niewiele to dało... może powinnam była kontynuować ćwiczenia.. ale teraz się zabrałam za basen raz w tygodniu i jogę. może to pomoże. bo co do operacji mam bardzo mieszane uczucia :P
(mam zwyrodnienie stawu biodrowego i konflikt biodrowo-panewkowy)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

https://www.naszarehabilitacja.pl/a,90,rehabilitacja-ortopedyczna.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam , moja mama jakiś czas temu bardzo cierpiała na ból stawu biodrowego , rehabilitacja , leki od jednego lekarza do drugiego , jedni mówili operacja inni że to jeszcze nie teraz . Szukałam w internecie różnych rozwiązań bo widziałam jak mama bardzo cierpi , trafiłam tam na ciekawy artykuł o komórkach macierzystych , zaczęłam pogłębiać temat i trafiłam do Centrum Medycznego Medi-Medic w którym wykonują taki zabieg . Mama jest już prawie pół roku od zabiegu i może ból całkowicie jeszcze nie ustał ale jest dużo mniejszy i najważniejsze nie faszeruje się już tabletkami przeciwbólowymi .
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

nie czekac tylko jak najszybciej zapisac sie na endoproteze ,czas oczekiwania w gdansk na operacje to 6 lat nfz oczywiscie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

6 miesięcy, a nie lat
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

czasami lat, zależy od wieku pacjenta oraz stanu zaawansowania choroby, poczytaj sobie forum bioderko, warto
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

CZy można coś bliżej prosić o tym zabiegu i jaki jest koszt
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja nie mam tej dolegliwości,ale nieraz spotykam znajomą, która miała.W zeszłym roku ,gdy szła powolutku to co chwilę się zatrzymywała bo z powodu bólu nie mogła iść . Spotkałam ją na początku roku uśmiechniętą i tak pędziła ,że ledwie mogłam za nią nadążyć. Latem,lub wczesna jesienią przeszła operację i jest bardzo zadowolona.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Zdrowie

Przedłużenie członka (7 odpowiedzi)

Dzień dobry. Darek z Łodzi z tej strony. Mam 40 lat i chciałbym się dowiedzieć czy jest możliwość...

Powiększanie penisa (146 odpowiedzi)

Orientujecie się czy może jest jakiś lekarz w 3 city, który powieksza penisa kwasem hialuronowym?

Cum on opinie (42 odpowiedzi)

Szukam opinii o specyfiku Cum on. Najbardizej zależy mi tutaj na informacjach o działaniu oraz o...

do góry