(15 lat temu) 26 listopada 2010 o 21:47
Nie no ja właśnie nie wiem :) Zawsze tylko wkoło słyszałam że jak dziecko ma łapki w górze to znaczy że jest zdrowe. To ja sobie dopowiedziałam że jak ma w dole to znaczy że pewnie coś dolega :) Dlatego pytam żeby zweryfikować czy to znów jakiś stary przesąd czy nie :)
0
1