Widok

rączki w dole podczas snu

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Dziewczyny, czy jeśli dziecko śpi z rączkami w dół to zawsze oznacza to że coś może mu dolegać czy niekoniecznie? Tak teraz spojrzałam że Zuza zasnęła i nie podniosła rączek :/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
a jak w dole to źle?? Mry ś już od jakiegoś czasu śpi z rączkami w dole..jak był mniejszy to kadł do góry a teraz nie...i przypominam sobie, ze Miśka też tak spała
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie no ja właśnie nie wiem :) Zawsze tylko wkoło słyszałam że jak dziecko ma łapki w górze to znaczy że jest zdrowe. To ja sobie dopowiedziałam że jak ma w dole to znaczy że pewnie coś dolega :) Dlatego pytam żeby zweryfikować czy to znów jakiś stary przesąd czy nie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
przesąd :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Straszny zabobon :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moja spała do 4 miesiaca z rączkami w dół :) To tylko przesąd :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
No to jestem spokojna :) Dzięki kochane!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mówi się, że jeśli dziecko śpi z rączkami w górze to ma duże poczucie bezpieczeństwa, dorośli również podobnie śpią
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
aż poszłam zobaczyć jak moje dzieciaki spią i obaj mają rączki na dole ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
moja śpi na "hende ho" ;>
Ale często zdarza jej się spać z jedną ręką na dole, drugą do góry - co wtedy? ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
mammamia a co znaczy hende ho? :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mój dziadek tak mówił "ręce do góry" :>
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry