Widok

makijaż próbny

Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Dziewczynki miałam wczoraj próbny makijaż u Wizy i ......... jestem zachwycona!!!!!!!!!!
Pomijając naprawdę super pomysł na make up, kolorystykę itp. to urzekła mnie jego trwałość. Mam raczej "trudną" cerę, i po makijażu specjalnie miałam napięty plan dnia, urodzinki chrześniaczki a wieczorem imprezka klubowa z tańcami i ku mojemu zaskoczeniu o godzinie 2 w nocy makijaż był praktycznie nienaruszony ... musiałam go PORZĄDNIE zmywac bo trzymał sie jak "szalony"!
Także dołączam do grona wielbicielek Wizy!!!! ;o))))))))

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bardzo ładnie też poproszę o fotki i o jakiś kontakt do Wizy :)
Dziekuję
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Fotek niestety żadnych nie dostałam a z Wizą skontaktowałam się na maila
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
prośba,
czy możesz mi podać namiar na Wizz. Mam swoje święto 3 września i szukam kogoś kto potrafi mnie umalować. Sama mam do tego dwie lewe ręce. Jeśli masz jakiś adres lub nr tel do Wizz to podaj mi prosze na moją komórkę.
pozdrawiam
602-278-998
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam, też bym chciała skorzystać z usług Wizy, czytając tak pochlebne komentarze. Niestety, jestem z Lęborka. Czy ktoś zna dobrą wizażystkę z tego miasta?
Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czesc, ja tez baaaardzo prosilabym o kontakt do tej cudotworczyni.Bede bardzo wdzieczna za wiadomosc na maila.No i oczywiscie (jesli chcesz) bardzo chetnie obejrze Twoje zdjecia po probnym. Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
i ja też się przyłączam do wielbicielek wizy ! pozdrowionka dla kurczaczka :o)

[img][/img]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a jak z cenami i Wizy? ile kosztuje makijaz probny i ile ten wlasciwy?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
poproszę także zdjęcie....dzięki z gory
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
i ja... :)))

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Proszę wyślij zdjęcia na e-meila.

Dzięki z góry !!!

Pozdrawiam Beti

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja tez bardzo prosze o te fotki
z gory dzieki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeśli to możliwe, to ja też poproszę o fotki :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mogę prosićteż o zdjęcia?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej hej;)))
Moj ślub za rok i już szukam kogoś kto mnie upiększy;))) Czy mogłbym prosić o przesłanie namiarów na tę wizażystkę i fotki??Chetnie zobaczyłabym Twój makijaż;))))Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy mogę prosić o zdjęcia na meila
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja też bardzo bym prosila o zdjęcia...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja tez bardzo prosze o fotki makijazu. Pozdrawiam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej, a czyi ja mog;abym załapać się na jakieś zdjątka makijaży i fryzurek, pleaseeee....:)
modern_lady@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jesli moge to prosiłabym Bardzo o jakies namiary na Ta czarodziejkę od makijażu oraz jej cennik ... no i zdjecia jesli mozna również :D z gory wielkie dzieki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja też poproszę, namiary i zdjęcie. Dzięki z góry
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry