Widok

marynarz pozna panią

Dobry wieczór,

Od kilku lat pracuję jako marynarz. Od jakiegoś czasu męczy mnie pragnienie poznania wartościowej i sympatycznej kobiety.
Najlepiej w przedziale wiekowym 20 - 36, sylwetka normalna.
Mam 175cm wzrostu, jestem zadbany i kulturalny.

Jeśli potrzeba więcej informacji, proszę pytać.
Pozdrawiam ; )
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 21
To zamiast siedzeć i czekać zacznij wychodzić do ludzi. Buciki, kurteczka i miłego wieczoru. W końcu weekend jest.
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 4
http://forum.trojmiasto.pl/poznam-marynarza-t446090,1,46.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
za niski jak dla mnie, a szkoda
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 4
gdzie wiecej informacji mozna zasiegnąć o Tobie?pozdrawiam
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4
na przysłowiową żonę pewnie jestem dla Ciebie za wysoka;-)
ale gdybyś miał ochotę wyskoczyć na kawę czy po prostu poznać fajną kobietkę to pisz:) mea-83@o2.pl
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 6
wyslalem wiadomosc

Prepraszam, ze nie odpisuje, jestem w podruzy, tylko od czasu do czasu lapie zasieg.

Jakie informacje o mnie cie interesuja?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 9
"Prepraszam, ze nie odpisuje, jestem w podruzy"

Gdzie lub w czym jesteś????
Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie poznałem internetu.

Stanisław Lem
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 9
Cross :) Nie czepiaj się 'szczegółów' ;)))))))
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
Czasem to jest silniejsze ode mnie ;)))
Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie poznałem internetu.

Stanisław Lem
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3
hej hej a ile masz latek pozdrawiam milutko
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
sprawdzam ...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
::majowa

30
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
widać jaki kulturalny- do kobiety z szacunkiem podchodzisz pisząc do nie z małej litery ;-) podruż - PODRÓŻ
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
To dołożyłeś do pieca podróży tak się pisze.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Coś mi tu nie gra. Facet jest marynarzem, dużo podròżuje i nie spotyka nikogo w trakcie tych podròży? Po prostu niemożliwe...
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 12
Może pływa na statku obsługującym platformy wiertnicze i jest mało otwarty na KAŻDY rodzaj miłości ;)
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 5
@ Sadyl może ,żadna syrenka go nie zauroczyła?

@ Seeman wolisz syrenkę z przedziału 20-25 czy 26-36 ?

Mi zawsze mówiono ,że byłabym bardzo dobrą żoną dla marynarza :)

Oczywiście ,nie tak szybko z tym zamążpójściem ,za jakieś 20 lat?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5
A ja rowniez jestem marynarzem, co prawda mlodym (jednak swoje juz widzialem oraz bylem tu i tam) i przyznam, ze wbrew temu co Panie sadza poznanie kogos podczas pracy na statku jest arcy trudne. Zwyczajnie nie ma na to czasu, pomijajac fakt, ze plywa to sie po morzu, a nie po ladzie, a jak juz sie schodzi to tylko zaczerpnac troche wolnosci, badz jak co niektorzy troche milosci np egzotycznej. Osobiscie jestem co miesiac w domu i musze przyznac, ze brakuje mi czasu na cokolwiek, prosze sie nie dziwic Panu marynarzowi, ktory po ciezkim (i zapewne długim) rejsie wraca do domu na 2-3 miesiace (chociaz to tylko zalozenia, ale b prawdopodobne), ze nie bylo mu dotychczas dane poznac zadnej syrenki, nawet jesli pozna to zanim znajomosc dobrze rozkwitnie to juz trzeba ruszac dalej :) Zreszta wiele kobiet nie wyobraza sobie zycia u boku takiej osoby, bo u boku to srednio kilka miesiecy w roku. Coz taki zawod, ale Panie z matrymonialnego trojmiasto pl skuszone wizja atrakcyjnego, ustawionego Pana na pewno uznaja ta oferte za interesujaca. Osobiscie uwazam, ze kazdy sposob na poznanie bratniej duszy jest dobry : ) Zycze marynarzowi szczescia, a tak na marginesie to przydaloby sie popracowac nad gramatyka ! ahoj
popieram tę opinię 21 nie zgadzam się z tą opinią 4
No właśnie, zawija się do portu, ma się parę godzin na ogarnięcie najbliższej okolicy, jak się pare lat pływa to odwiedza się kilka razy te same okolice. To jest doskonała okazja żeby kogoś poznać. Zapytać się o drogę, na kawę zaprosić, pogadać.... po prostu wymarzone okazje :) można mieć znajomych na całym świecie. W dobie internetu i telefonii komòrkowej podtrzymywanie znajomości nie jest czymś trudnym. Mam kilku kolegòw pływajãcych, w tym jeden chiñczyk, jeden z vietnamu i nie ma jakiś problemòw żeby na browarka wyskoczyć jak tylko zlãdujã do Gdañska czy Gdyni. Fakt że to jest max dwa razy w roku, ale można - można, tylko trzeba chcieć.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 17
Kocio masz rację ....można

platekkukurydzy ......ale Panie z matrymonialnego trojmiasto pl skuszone wizja atrakcyjnego, ustawionego Pana na pewno uznaja ta oferte za interesujaca. TUTAJ TAKICH PAŃ CHYBA NIEMA.
Może dlatego ,że sama mam naturę wędrowniczą i w domu nie siedzę
to znajomi twierdzą ,iż byłabym bardzo dobrą żoną marynarza.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 12
Sam fakt że panowie marynarze szukacie kobiet w kategorii towarzyskie świadczy o tym ze nic na powaznie tylko rozrywka miedzy rejsami. Napewno jest wiele kobiet godnych zaufania aby byly dobrymi żonami marynarza.Zmiencie swoj tok myslenia i bardziej szanujcie kobiety pozdrawiam
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 13
Na pewno jest wiele godnych zaufania, poza tym moja wypowiedz nie szufladkowala kobiet. To, ze ktos szuka partnerki w kategorii towarzyskie nie swiadczy o tym, ze szuka tylko rozrywki pomiedzy rejsami, moze wrecz przeciwnie ?
Co do tych skuszonych wizja (...) z pewnoscia nie trafiaja tu w wiekszosci przypadkowe osoby tylko takie, ktore cos od tego seriwsu oczekuja, ale na pewno w wielu przypadkach wzmianka o tym, ze jest sie marynarzem (czyli zapewne ustabilizowana finansowo osoba) moze zwiekszyc zainteresowanie. Jednak to jest normalne i ludzkie, a tu od razu, ze brak szacunku do kobiet. Na pewno sa tez kobiety, ktore chca pozostac niezalezne, ale nie chca byc samotne no i tez tu trafiaja. Nie bede sie juz rozwodzil na ten temat, mozna by o tym dlugo dyskutowac, nie chcialem nikogo swoim postem urazic, wszyscy wiedza tak naprawde jak jest, kazdy szuka swojego szczescia i kazdy ma do tego prawo. Na pewno mozna poznac w wirtualnym swiecie wiele wartosciowych osob i nie watpie, ze takie tu zamieszczaja swoje wpisy. Juz sie chyba nie udzielam, poza tym nie mam tu czego szukac, chyba wykraczaja Panie poza moj margines wieku :P
Pozdrawiam
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0
@Płatek...poza tym nie mam tu czego szukac, chyba wykraczaja Panie poza moj margines wieku .....
Hm a jaki jest twój margines wieku?
To seeman określił swoją ,czyli 20-36lat.
Ludzie odwiedzającyTowarzyskie na tym forum ,to całkiem inna kategoria ludzi niz na Towarzyskich w trojmiasto.pl,lub może inne mają oczekiwania.
Tu odwiedzający znają się całkiem dobrze ,nie tylko wirtualnie.Czasem
wpadają " rozrabiaki, czy osoby chcące zamieszać"
Nie trzeba od razu "wsadzać" wszystkich do jednego worka.
Życzę pozytywnego nastawienia do życia
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5
Jolkafasolka czy ten młodzian nas obraża? Że niby wiek nie taki a widełki dość spore
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie, ja tylko wywnioskowalem sobie, ze wiek szanownych Pan oscyluje wokol 30 + (jednak to tylko przypuszczenia), ale to chyba nie jest obrazliwe tym bardziej jesli jest to prawda :)

Ja mam 25
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ten post nalezy do seamana i tak powinno zostac, ja zmykam i sie nie wtracam, no chyba, ze mnie czyms zaskoczycie. milo bylo :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kocio ,on nas nie obraża :) ma inne zapatrywanie na świat niż my.
Każdy może mieć swoje.
Jeden nas polubi ,drugi nas pokocha ,a trzeci minie obojętnie.
I na pewno się nie obrazimy.......bo my fajne dziewczyny jesteśmy:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
"Nie, ja tylko wywnioskowalem sobie, ze wiek szanownych Pan oscyluje wokol 30 + "

Oczywiście nie masz racji. Obie mają góra po 18 lat. A przynajmniej na tyle wyglądają. :)
Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie poznałem internetu.

Stanisław Lem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chłopaki musicie wiedzieć że wiek nie zawsze idzie wparze z madroscią zyciową.My kobiety mamy tyle lat na ile wyglądamy. Pozdrawiam was
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzięki Cross, jesteś boski :))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
"...na pewno w wielu przypadkach wzmianka o tym, ze jest sie marynarzem (czyli zapewne ustabilizowana finansowo osoba) moze zwiekszyc zainteresowanie."

Rzeczywiście. Odnoszę wrażenie, że taka wzmianka bardzo wzbudza zainteresowanie. Zupełnie nie rozumiem tej fascynacji marynarzami. Inna rzecz jeśli między ludźmi rodzą się uczucia niezależnie od wykonywanego zawodu, ale szukanie przedstawiciela konkretnej profesji...

Ciekawe jest też postrzeganie żony marynarza jako tej, która powinna być.... i tu lista "niezbędnych" cech. Jeśli myśleć takimi kategoriami to do bycia żoną lekarza, filozofa bądź hydraulika predysponują inne zalety. A może wady?
W moim przekonaniu nie taki kształ ma miłość.

popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sissel jak zwykle mądrze prawi .
Crossik "cukrujesz" .

Dalej nie czuję się obrażona ,że płatek .....chce znaleźć młodszą partnerkę
od siebie.Zazwyczaj taka natura faceta. Ale sam sobie zaprzecza w tym działaniu ,bo 20to latki ( nie obrażając dziewczyn) nie mają takiego doświadczenia i obycia ,oraz świadomości ,jak np 30-to latka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
"Crossik "cukrujesz" ."

Moi? Ależ skąd.
Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie poznałem internetu.

Stanisław Lem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Niekoniecznie mlodsza, ale nie mozna przesadzac .. w obydwie strony :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak jest u Pana z tym wiekiem? Moim zdaniem liczba lat nie ma znaczenia. Każdy szuka bratniej duszy. Wytrwali znajdują. Czyż nie tak? Pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam Cię serdecznie. Sama mam w rodzinie marynarzy (tata pływał), a mój wujek nadal pływa. Mam na imię Ania . Jestem wolną kobietą o subtelnej urodzie. Odezwij się aniafp@onet.eu. Serdecznie Cię pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak, pan marynarz na pewno po 3 latach tu zajrzy ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wiekszych bzdur dawno nie slyszalem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chyba ortografią.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Kobiet, to po pierwsze primo.
Po drugie primo, też pracuje na morzu już prawie 20 lat więc znam ból seemana(tak się wpisał). ja miałem to szczęście,że poznałem swoją żonę
(15 lat temu) właśnie na morzu...tylko,że pracowałem wówczas na statku pasażerskim więc pracowały tam też Kobiety. i tu tzw tip dla seemana czyli po trzecie primo: zmień coś w życiu jak nie chcesz być samotny. idz do pracy np. na promy (krótsze kontrakty plus kobiety w załodze) lub offshory. krótkie kontrakty 6-8 tyg i tyle samo urlopu w domu, więc będziesz miał więcej czasu na życie towarzyskie i ew. znalezienie partnerki, kto wie,może na całe życie. Powodzenia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Po raz kolejny pokazujesz, swój arogancki charakter i zamiłowanie do perwersji seksualnej... Zboczeniec z ciebie taki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
"i nie spotyka nikogo w trakcie tych podròży? Po prostu niemożliwe..."
-Będąc na marynarzem..w podróży...to spokojnie mozna spotkać..kur...ę portową a nie..a nie partnerkę życia...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Możliwe, bo jeśli pływa na pełnym morzu nie ma dostępu przez kilka tygodni do życia w społeczeństwie!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Może jestem staroświecka, ale sposób szukania "drugiej połowy" poprzez anons uwypuklający zawód w necie/gazecie jest najgorszy z możliwych i rzadko kończy się szczęśliwym małżeństwem.
No chyba, że nie taki cel przyświeca Autorowi wątku, wtedy ok :)
Ludzie mają różne pomysły i sposoby na życie.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
to tak jakby zaczynało się: "pani doktor pozna pana " albo "pani inżynier szuka ..." to znaczy że ta osoba jest tak beznadziejnie bezosobowa że gdyby nie pieniążki to by nic nie zdziałała :P
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Kocio - zdziwiłbyś się ilu mężczyzn szuka kobiet stosując kryterium zawodu. I bynajmniej nie chodzi im o selekcję wykształcenia, ale o konkretny zawód. Taka "Pani Doktor" długo by nie szukała ;)
O ile jestem w stanie zrozumieć kobiety kierujące się przy wyborze mężczyzny kryterium pozycji zawodowej (choć to złudne kryterium i w żadnym wypadku nie powinno być jedynym), to w przypadku mężczyzn nie jestem już tak "pobłażliwa". To nie jest normalne i nie najlepiej wróży związkowi.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3
Pamiętam ,że gdzieś było ogłoszenie iż pan z zawodem lekarza zaprosi
panią do teatru,opery.Co prawda dodał swój wzrost,lecz chyba nie
było stałego zainteresowania tą osobą ,gdyż ogłoszenia się ukazywały
co jakiś czas. Pewne "pozytywnie" spostrzegane zawody mają też negatywny wydźwięk w wizji społeczeństwa np lekarz psycholog/psychiatra/ginekolog.

Na razie autor wątku poszukuje do związku ,nie do małżeństwa.
Myślę ,iż tym ,że dodał jaki ma zawód "usprawiedliwiał" swój brak
możliwości znalezienia partnerki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
No właśnie nie rozumiem takiego "usprawiedliwienia". Wprost przeciwnie. Jako osoba ktòra bywa to tu to tam i zna język inny niż ojczysty ma większe możliwości aby poznać kogoś ciekawego i to w ròżnych zakãtkach. A jak z tego nie umie skorzystać z takim zawodem to podwòjna krzywda.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5
@Kocio, ja będę bronić autora wątku.
Ludzie są różni, mają różne charaktery.
Ty jesteś osobą miłą,kontaktową i towarzyską.
Może autor nie ma tyle śmiałości i temperamentu
by zagadać do podobającej mu się "syrenki"?
Zobacz na ogłoszeniach trojmiasto.pl Poszukuję pewnej osoby.

Pozdrawiam pana który mnie przepuszczał przez przejście
w Gdyni-Cisowie wczoraj :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6
Sympatyczne, interesujące osoby można poznawać wszędzie. Można poznać ich setki, a żeby z jedną tworzyć związek potrzebne jest to "coś".
Chemia :)

Myślisz Jolu, że przeczyta Twoje pozdrowienia? :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moze to bylem ja ?? : -)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Może dziś nie przeczyta Sisselku . Ale jutro ,nie wiadomo.
Ciekawe ale połączyły nas drożdżówki :)
Pan się zatrzymał ,otworzył okno i życzył mi smacznego.
Ja mu również(też jadł jedną) i pomachałam z uśmiechem .
na pożegnanie.

-płatkowy ..... ja jestem za stara dla ciebie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
~jolkafasolka

To, że ogłoszenie opisywanego przez Ciebie lekarza ukazywało się wielokrotnie wcale nie musi oznaczać, że nie było na nie odzewu. Obawiam się raczej, że po prostu zgłaszające się Panie nie przypadały do gustu ogłoszeniodawcy.
W sumie nic dziwnego, nie znam żadnej wartościowej kobiety, która dobrowolnie wziełaby udział w takim "castingu".
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
_Kinga ,zależy co masz na myśli ,pisząc "casting"
Uważam iż takim "castingiem" mogą być spotkania z osobami odpowiadającymi na ogłoszenia matrymonialne na różnorodnych portalach randkowych. Czy one są też "małowartościowe" ?
Może znasz takie osoby ,tylko one się do tego nie przyznają.

Co do braku zgłoszeń na ogłoszenie lekarza .Raczej chodziło mi
o to iż ta osoba mogła nie spełniać oczekiwań pań odpowiadających
na jego ogłoszenie niż na odwrót.
Sugeruje to ponawianie tego ogłoszenia.

Pozdrawiam wieczornie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Mam bardzo malo czasu na odpowiadanie wszystkim, ale tak w skrocie:
- gramatyka- sorry brak polskiej klawiatury i pospiech
- zawod w tytule - aby nie bylo, ze nie mowilem jak czesto mnie nie bedzie w domu
- ktos tu pisal ze marynarze wracaja na 2, 3 miesiace do domu, ja nie
2, 3 misiace JESTEM w domu
- a gdzie mialem napisac ogloszenie, w Hyde Parku?
- syrenki nie istnieja, chyba ze w marach nocnych
- nigdy nie korzastalem z egotycznych milosci
- krotki czas wypoczynku w domu = brak szans na szukanie milosci

... ale moze w koncu sie uda
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3
No tak, syrenka jest do kitu, ani takiej zjeść ani uskutecznić nic się nie da :p
A ja tam bym korzystała z egzotycznych znajomości, bo czemu nie :) jak ma się żonę, rodzinę to nie, ale jak jest się singlem to nie widzę nic w tym złego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Oby z takich znajomości nie zostały równie egzotyczne dolegliwości... ;)
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ludzie sã sprytni i coś na to wydumali i nawet dość skuteczne. Ale ja nie o tak bliskich znajomościach, chociaż głodnemu chleb na myśli :p
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
@seaman, większość życia spędzasz poza domem, dlaczego szukasz kogoś "na miejscu" skoro spędzasz tu tak mało czasu? Chyba większe jest prawdopodobieństwo, pomimo wszystko, spotkania kogoś podczas pracy...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
@Chyba większe jest prawdopodobieństwo, pomimo wszystko, spotkania kogoś podczas pracy...

??? Eeee ? Bez komentarza....
Dobra nie wazne juz...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Kobiety również pływają.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A marynarze schodzã na lãd od czasu do czasu...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
Elfiku w kaloszkach ;))) TE kobiety są często...specyficzne..
Pozdrawiam Cię cieplutko :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
> Elfiku w kaloszkach

ROTFL
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie kpij Sadylu jeden ;) Ciebie też witam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witaj :)))

Z niektórymi zastanawiałabym się czy bezpiecznie swojego mężczyznę na pokład wpuszczać.
Widzisz co mam z tym Miśkiem Kolorowym :)

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
> Z niektórymi zastanawiałabym się czy bezpiecznie swojego mężczyznę na pokład wpuszczać.

Po paru miesiącach na morzu to i poślę Grodzkie może rodzić pokusy :]

PS: witam piękne dziewczęta i elfy. Życzeń nie składam, bo zwyczajowo "obchodziłem" wczoraj ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 7
Sadylu jeden :) Przyjmujemy z dobrodziejstwem inwentarza życzenia, których nie było ;)))))
A bać się nie ma czego Droga Sissel :) "Dobre' są do czasu.. ;)))))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak widzę temat padł, podobnie jak kazdy inny, czyzbyzabraklo wenny twórczej?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pan znalazł Panią więc temat padł :))))))
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
hahaaha, nie nie znalazlem zadnej pani, chociaz kilka do mnie napisalo :)

nie chce mi sie odpowiadac na pytania osob, ktore na sile tworza wokol mojej osoby filozofie albo udaja psychologow ...

Jak chce ktos mnie poznac, to prosze bardzo, jak nie to nie piszcie mi dzesiatek maili, z ktorych i tak nic nie wynika... Doopki z fateli i na spacer, a nie wielogodzinne gadanie w sieci, tego szukam inaczej bym nie zakladam tematu ;P
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5
Ale masz problem.
Wykaż inicjatywę "po męsku" i zaproś którąś z tych, co napisały, na kawę do kawiarni.

Jesli żadna się nie zgodzi, to nie pozostaje Ci nic innego, jak samemu wyjść do ludzi i poznać kogoś w realu, choćby i na ulicy czy gdziekolwiek indziej...
Wbrew pozorom to wcale nie jest takie trudne, wystarczy być uważnym i otwartym na drugą osobę.
Zawsze najfajniejsze osoby poznaje się przypadkiem, niejako mimo woli kiedy człowiek najmniej się spodziewa.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
Kiedy idziemy na spacer nad morze? Preferuje aktywny tryb zycia a nie siedzienie fotelu czy kawiarni nad jedną zimnąkawą pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
@Kinga, mam wrażenie, że ciągle nie rozumiesz położenia osoby, która z powodu pracy żadko bywa w domu, w dodatku pracy w zamkniętej grupie ludzi, gdzie bardzo żadko pojawia się nowa osoba.
Twoje porady są jak najbardziej nietrafne....

Owszem zadażyło się, że przypadkiem natknąłem się na interesującą osobę, ta nawet odwzajemniła się uśmiechem, ale w pracy są to sekundy, minuty... Za flirtowanie w pracy nikt nie płaci, a dostać naganę jest bardzo łatwo. Nie mówiąc już, że takie przypadkowe sytuacje, zdażyły mi się ledwie 3 w życiu. Takie zauroczenie od pierwszego wejrzenia.

@Do koleżanki powyżej
Na kawę, czy spacer mogę się umówić dopiero po powrocie do kraju :( Takie życie... i co? Poczekasz ze dwa miesiące?
Ilona, jeśli masz gg to podaj proszę
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Jak nie ma Ciebie w Polsce to po co się żalisz, że tylko maile do Ciebie piszą, a nie chce się im ruszyć z foteli i pójść z Tobą na spacer?
Mają wyczarterować łódź i do Ciebie popłynąć?

Kurczę, chyba nie spędzasz 365 dni w roku na morzu, wracasz za dwa miesiące, na ile? Zapewne kilka miesięcy będziesz na lądzie, wtedy poszukaj. A wśród znajomych, rodziny nikt nie zna jakiejś wartościowej kobiety z którą można sobie ułożyć życie?

A co do trzymania w ryzach załogi to całkiem zrozumiałe, w przypadku mieszanej załogi tylko tego by jeszcze brakowało by wszyscy zaczeli ze sobą flirtować, statek by długo nie popływał.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
seeman Jak kobieta kocha i jest wierna to i poczeka wiecznosć gg46127175
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
@Kinga
Po co się żalę? Bo piszą, a nie chcą się spotkać. Po to się żalę... Zadają milion pytań, po czym kontakt się urywa. Czy tak ciężko tobie to zrozumieć? Kilka miesięcy ciegiem nie ma mnie właściwie nigdy na lądzie, góra miesiąc. Gdy mówisz komuś, że wyjeżdżasz na kilka miesięcy tracisz zainteresowanie. Gdy kłamiesz i znikasz - bo musisz - to nazywają cię gnojkiem i cwaniakiem. Nie twórz proszę psychologicznego obrazu wokół mojej osoby, bo mnie nie znasz. Ja w wolnej chciwli chcę też trochę odpocząć, a nie zaczepiać od rana do wieczora ludzi na ulicy. Chciałbym też wyjść na miasto z wcześniej poznaną mi już (w necie ewentualnie) osobą, nastawioną na to, że będę tylko przez chwilę.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4
seeman sorry poprawiam sie GG prawidlowe 46127165
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No to napisałem teraz do dwóch różnych osób :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wieczność jest wynikiem prostym algorytmu uczuć. Nie odwrotnie.
Nielogiczna konsekwencja.

popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3
Seemen, wybacz, ale jak to zobaczyłam to mi się przypomniałeś :)
http://www.youtube.com/watch?v=2OpeprwfnoA
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Durny teledysk - chociaż piosenka zarąbista ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
@Kocio ......jakieś domysły czy teoria poparta doświadczeniem?
Zaraz zrobi nam się kącik muzyczny :(

Będę teraz miała mnóstwo minusów ale ,może seeman powinieneś
sobie znaleźć stałą partnerkę ,ale wcale nie na całe życie .
Sam na razie wykluczasz taką opcję.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
hej marynarzu
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Taką do zabawy między rejsami.
No bo to przecież jasne, że mężczyzna w wieku lat 30 jest jeszcze za młody by zakładać rodzinę...

Jak do zabawy to po co szuka wartościowej, przecież nie od dziś wiadomo, że im ktoś bardziej wartościowy, tym zabawa nudniejsza.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3
@Kinga
A kim ty jesteś, aby mówić co ja robię i dlaczego? I skąd możesz wiedzieć, czy ja jestem zdolny do założenia rodziny, czy nie?

Po raz kolejny pokazałaś swój infantylny sposób rozumowania...
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 7
@seeman trochę za mocne słowa ,Kingi nie znasz ,więc .....

Ponieważ szukasz kobiety od -do a wiek ten jest w takim dużym
rozrzucie ,że to mi dało do myślenia.

@Kinga
Kobieta po 30-tym roku życia ,ale już np rozwiedziona ,nie będzie
szukać kandydata na męża ,ale może zdecydować się na taki układ.

Druga opcja ,są kobiety które są samotne w związkach małżeńskich
ponieważ mąz nie jest mężczyzną i też by taki układ im pasował.

Niestety uważam ,że niektóre osoby są obłudne ,lub żyją
urojeniami wspaniałej ,romantycznej miłości ,oraz stagnacją szczęścia
małżeńskiego( na którą trzeba mocno pracować).

Mężczyzna 30letni w dzisiejszych czasach jeszcze nie myśli o małżeństwie (chyba,że musi) szczególnie w zawodach które
wymagają wielomiesięcznych wyjazdów
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 9
Co nie oznacza, że szuka akurat tylko i wyłącznie zabawy między rejsami - jak to ktoś powiedział. Jest to tylko przypuszczenie, własny pogląd, który ani nie jest jedynym właściwym.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6
Jak do zabawy to po co szuka wartościowej, przecież nie od dziś wiadomo, że im ktoś bardziej wartościowy, tym zabawa nudniejsza.........

Już napisałam ,że niektóre osoby obłudnie myślą ,iż jak będą postępować
jak święci to będzie ok i cacy.
Żeby było ciekawiej ok 40% świętych było bardzo nieświętych za życia :(

Opinia o wartości człowieka jest taka jaką on ma o sobie.
Postrzeganie pewnych osób przez innych ,może być różne i niemiarodajne .
Przykład może stanowić mój wcześniejszy wpis o castingach.
Ja nie widzę nic gorszącego,że ktoś kogoś poznał przez internet.
Wiadomo że dający ogłoszenie wyselekcjonował pewne
osoby i z nimi się spotkał . Kto w takim razie jest wartościowy?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6
Oczywiście z mojego punktu widzenia mówię. Wartościowy człowiek ma wiele zalet, dla mnie w tej chwili bynajmniej, byłby to ktoś, komu można zaufać, że gdy wrócę to będzie... tak abym oprócz portów, miał także bezpieczną przystań, miejsce gdzie ktoś będzie czekał z radością nieobłudną : )

Taaaaak, wiem... "szukaj szczęścia na innej planecie" :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6
Taaaaak, wiem... "szukaj szczęścia na innej planecie" :)........
Co tak pesymistycznie? :) Już jedna istotka się zadeklarowała

~Ilona
2013-03-15 13:32
89.74.223.*
Re: marynarz pozna panią
seeman Jak kobieta kocha i jest wierna to i poczeka wiecznosć gg46127175
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5
Tak była i już jej nie ma, miała się odezwać, ale to chyba ja będę czekał wieczność ;P Chociąż kto wie, może poprostu jestem niecierpliwy :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Bardzo trudno przebić się przez te tłumy... ale spróbuje :)
Może będzie to dla większości osób banalne , ale życzę Ci spotkania tu osoby wartościowej , która będzie .... po prostu będzie , a Ty wracając do domu , będziesz wiedział , że jest ktoś kto czekał :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
@jolkafasolka co do tej piosenki to z mojego doświadczenia jest całkiem odwrotnie, ale ten kawałek chodził mi cały tydzień po głowie.
Seeman, z twoim zawodem to raczej trzeba wybierać albo praca albo rodzina. Albo umrzesz bezdzietnie...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
Można być i marynarzem i mieć rodzinę. A kobiety marynarzy mogą być szczęśliwe. Znam kilka takich par - i wiem, że nie jest to łatwe. Widać to po ich związkach. Tęsknota i samotność i choć nie jest to dla nich wymarzona opcja to i tak dają radę. Bez cierpliwości i szczerości nie uda się. Żaden związek nie jest łatwy. Ale czy możemy powiedzieć, że mężczyzna innego zawodu, który jest z nami codziennie np. murarz, lekarz czy leśniczy są wierni? Nie. To wszystko zależy od człowieka. A to w jaki sposób on szuka kobiety (czy na stałe, czy nie) to zależy tylko i wyłącznie od niego. Seeman życzę Ci szczęścia w poszukiwaniach!
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 3
Mąż koleżanki jest marynarzem. Jakbym spotkała fajnego faceta marynarza to niestety musiałby wybierać praca albo związek. Ja bym tak żyć nie chciała. A co do wierności, no cóż, nie pytałam się o to ale najwidoczniej głodnemu chleb na myśli.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 7
Kiedy Seeman spotka swoją połowicę, może wtedy stanie przed takim wyborem: praca czy związek.
Póki co jest w fazie poszukiwania swojej idealnej kobiety i raczej nic innego nie skłoni go do pozostania na stałe na lądzie. A może trafi na taką, która nie będzie zmuszała do wyboru pomiędzy nią a morzem?

A skoro jest sam niech sobie chłop pływa i żyje jak chce-powrót do tego kraju, szukanie nowego zajęcia, na etacie za te psie pieniądze??? w pojedynkę??? każdy wie jakie są realia i każdy ma prawo żyć jak chce.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 3
Zgadzam sie z Słupszczanką, jeżeli sie chce to każdy związek jest w stanie przetrwać :D Co do zmiany zawodu, to śmieszne są takie propozycje, ja w takim bądź razie też zmienię zawód bo mężczyźni patrzą tylko przez pryzmat mojej pracy, nawet czasem unikam rozmów o pracy, a nawet zdarza mi sie skłamać ... ;)
Nie zgadzam się też z twierdzeniem, że 30 letni facet nie chce sie wiązać na stałe, lubie takie stereotypy, które wszystkich wrzucają do jednego worka :D Ludzie są różni i chyba osoba która sie wypowiada wie czego najbardziej chce. Mi nie przeszkadzałby taki związek na odległość, czasem dobrze jest zatęsknić, docenić poświecenie drugiej osoby i wynagradzać to po powrocie.
Jedynym mankamentem w życiu z marynarzem, moim zdaniem to jego nieobecność w wychowaniu dzieci i to tyle.
Seeman powodzenia i nie poddawaj się, bo tylko Ty wiesz co jest dla Ciebie najlepsze :D Pozdrawiam
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 3
" Nie zgadzam się też z twierdzeniem, że 30 letni facet nie chce sie wiązać na stałe, lubie takie stereotypy, które wszystkich wrzucają do jednego worka :D Ludzie są różni i chyba osoba która sie wypowiada wie czego najbardziej chce. Mi nie przeszkadzałby taki związek na odległość, czasem dobrze jest zatęsknić, docenić poświecenie drugiej osoby i wynagradzać to po powrocie.
Jedynym mankamentem w życiu z marynarzem, moim zdaniem to jego nieobecność w wychowaniu dzieci i to tyle. " - Zgadzam się z Tobą Nika. Zatęsknić też jest dobrze. :) Co do dzieci - fakt, jest ciężko niestety.
I dlatego również napisałam powyżej o tej wierności, ponieważ wiele razy słyszałam taką teorię, a ja nie oceniam wszystkich tak samo. Wiadomo z dala od domu - pokusy - ale myślę, że to zależy od danej osoby i nie wszyscy temu ulegną. Ale to oczywiście tylko moja opinia. :)
Każdy związek jest inny i nad nim trzeba pracować. Co do marynarzy i związków - ja znam szczęśliwe, a z wypowiedzi Kocio wynika, że tak nie bardzo. Ale nie wrzucajmy wszystkich do jednego worka, bo i tak w życiu nigdy nie wiadomo co, jak, z kim, dlaczego i kiedy będzie/ułoży się. :)
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 3
Ja bym tu jeszcze tylko dodał, że prawdopodobieństwo zdrady ze strony faceta NA MORZU jest .... tutaj niech już sobie sam swoje dopowie. Niektórzy nie rozumieją, że my tam pracujemy, a nie zabawiamy. Ktoś chyba za dużo filmów się naooglądał.
A kto odwiedza te wszystkie dziewczyny w agencjach w trójmieście?
Najciemniej jest pod latarnią ;)
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 4
Nie zgadzam się też z twierdzeniem, że 30 letni facet nie chce sie wiązać na stałe, lubie takie stereotypy, które wszystkich wrzucają do jednego worka :D

Słupszczanka ,w mojej pracy zawodowej nie spotkałam się z 30 latkiem który chce na chwilę obecną "ślubować" Trzeba się dorobić ,mieć mieszkanie ,jeszcze mam czas. Jak znasz poważnie myślącego takiego faceta to gratuluję. Ja znam wystarczająco dużo takich osób i obu rąk by nie starczyło w wyliczaniu powodów DLACZEGO NIE.

Ja nie wrzucam nikogo do jednego worka :(

@seeman ,ale ona podała swoje gg ,byś Ty się do niej odezwał ,nie
na odwrót
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6
@Seeman wiem, że wkroczyliśmy na dość trudne tematy, w ogóle nie powiązane z Twoimi zamierzeniami tutaj, i ogólnie wszystkich za to przepraszam, ale dodam jeszcze jedno co do tej wierności.. mianowicie.. Panie Marynarzowe bez mężów w domu niestety też święte nie są.
@Jolkafasolka - w takim razie przykro mi, że takich nie znasz. Ja znam i takich i takich. Oczywiście każdy jest inny. Ale znam 30-letnich gotowych "ślubować". :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
Hej :) Jeżeli chcesz pogadać, spotkać się to napisz: kochammorze.wp.pl@wp.pl
Czekam na odpowiedź i pozdrawiam:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Skoro marynarz ma rodzinę(żona, dzieci) to chyba oczywiste czego i kogo szuka na forum.....
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
Czepiasz się. Kobieta go zdradziła, pewnie jest przed albo w trakcie rozwodu i szuka drugiej połówki. To czego on tu szuka to już akurat jest jego sprawa i jego przyszłej dziewczyny.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 5
Chętnie poznam Pana marynarza. Proszę napisać joanna_169@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Joanno , ilu się odezwało?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
żaden. Obawiam się, że tutaj to ja go nie znajdę ;) Trzeba by ruszyć w plener
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Był przecież Seeman, ale skoro Panie nim pogardziły, to zapomniał pewnie już o tym forum ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam.Odezwij sie jesli to jeszcze aktualne....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie jest już aktualne ;D
Seeman szuka teraz normalnej dziewczyny, a nie takiej co usiądzie na jego portfelu i pod jego nieobecność będzie sobie szaleć gdzie popadnie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Przypomniał mi się jeden kawał o marynarzu.
Stary marynarz miał młodą i atrakcyjną żonę, która pod jego nieobecność zdradzała go na prawo i lewo. Pewnego razu przy piwie koledzy postanowili mu donieść o niepoprawnym prowadzeniu się żony, na co stary marynarz odpowiedział. Panowie, ale ja o wszystkim wiem! A co wy byście woleli mieć:" Tort - tyle że po kawałku dla wszystkich, czy guano - ale tylko dla siebie?"
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Odezwij się :)
AngelOfRevenge@interia.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No i fajny chłopak się zawinął...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jasne, że fajny i do tego zabójczo szarmancki, miałam okazje poznać go osobiście, ale nie ma do końca uregulowanych spraw osobistych, jest w trakcie rozwodu, bo jego ex wykorzystała moment jego nieobecności.
Sympatyczny facet, życzę mu powodzenia ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
to o seemanie piszesz? lepiej nie pisać o czyimś życiu osobistym na forum...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
O swoim życiu osobistym lepiej nie pisać na Forum, natomiast o sprawach innych osób zdecydownie nie powinno się.

popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0
witaj kolego! ja chętnie spotkam się na małą kawe.
pozdrawiam Karolina
kar_mucha@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam :) nie będę się rozpisywać na forum bo jak widać do niczego to nie prowadzi jeśli możesz podać jakieś namiary na siebie to chętnie popisze na prywatnym :) pozdrawiam Ania
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dobry wieczór;)minął rok.. czy Pan Marynarz znalazł w końcu tą jedyną?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Chyba juz tu nie zaglada)))Ja juz swoja mam ..ale na kawe zawsze moge pojsc jesli ktos chce))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
@asiula83

A co? Jesteś zainteresowana romansem z marynarzem? ^^
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A co? Znasz jakiegoś marynarza? ;)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Powiedziałbym coś, co wprawiło by twoją szczękę w ruch ku dołowi ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Znasz dwóch marynarzy?

;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Teraz już przebieram z niecierpliwości nóżkami ;) Obiecuję trzymać szczękę ;)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No i właśnie tu jest problem, bo ... nie mogę powiedzieć co miałem na myśli :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To może napisz :)

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Co autor miał na myśli, prawie jak na lekcji języka polskiego ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
"bo ... nie mogę powiedzieć co miałem na myśli :)"

To coś obraźliwego czy jakaś wielka tajemnica?
Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie poznałem internetu.

Stanisław Lem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
@Cross
nie tajemnica, a kokieteria ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
"nie tajemnica, a kokieteria ;)"

U faceta?
Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie poznałem internetu.

Stanisław Lem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a @sam kobietą jest ? bo kokieteria w moim mniemaniu zarezerwowana jest dla płci pięknej ;) reszta to końskie zaloty :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
@Cross, Ilona
'Kokieteria zachowanie, które ma spowodować zainteresowanie u płci przeciwnej.'

zwal jak zwal ;) chodzi o mechanizm dzialania :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sam jest artystą, czyli ma bardziej sprawną prawą półkulę mózgu, podobnie jak większość kobiet ;)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Nie sądzę, aby kokieteria była zarezerwowana dla kobiet. U mężczyzn przejawia się po prostu w inny sposób. To nic innego niż próba zwrócenia na siebie uwagi w sposób kulturalny, daleki od namolności.

Końskie zaloty kojarzą mi się z podstwówką- ciągnięcie za warkocze i podnoszeniem spódniczki. Najczęściej taki sposób na dziewczyny mieli najsłabsi uczniowie ;)
W szczególnych przypadkach takie źrebię dorasta, a metody zostają te same. Większość kobiet uznaje takie zaloty za prostackie i śmiem twierdzić, że bynajmniej nie rży ze śmiechu.

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
jakby rżała ze śmiechu to zaloty prawdopodobnie szybko by ustały może dlatego nie rżą ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na tak wysublimowanym adoratorze pewnie nie robi wrażenia nawet rechot ;)

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
oj przyznaję, trochę uogólniłam z tymi końskimi zalotami ale to nie zmienia faktu, że często daleko panom do kulturalnej i eleganckiej kokieterii, nad czym ubolewam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Powiedz to Landrynie i Halowi ^^ :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
noooo powiedz mi^^
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
@sam
powiedział facet w pończosze :P
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
ten tekst miał być zabawny?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Padam ze śmiechu :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hal jakbyś się nie wpit......ł ze swoimi komentarzami to byś wiedział że to nie o tobie :] a wtedy by ci się spodobało albo i nie co mi tam mam kapsel mądrości :/
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Wpit....ł? o_O To jakiś neologizm?

Cieszę się, że masz kapsel mądrości, naprawdę...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie baranku to autokorekta miało być w p i e r d o l i ł
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
wdr, masz dziś gorszy dzień? ;))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wdr, nie denerwuj się tak, bo Ci żyłka pęknie ^^ Lepiej skup się na Paniach, zamiast na mnie...samcze Alfa :))))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A co, byciem marynarzem podnosi poziom atrakcyjnosci w oczach kobiet?? To chyba musze jakas plakietke zaczac nosic ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
nie,twoja kasa
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przestrzegam: Uwaga na Ebola!! A mauritius, madagaskar, ekwador i filipki? Filipiny, tajlandia najgorsze bo tam nie wiadomo co w majtkach siedzi..
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
spoko i tak w tym tygodni miałem w planach tylko brazylijki, wenezuelki i argentynki.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Brazylijki, Wenezuelki, Argentynki
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
ty też ? ostro !
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
w d..pie byles ig.wno widziales
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Milo mi szkoda ze tak daleko pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
aneta.ferdzyn@interia.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
szukam i szukam znalez nie moge
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ja poznam marynarza po 50- tce
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ostatnio był anons na stronie " szukam drugiej połowy" jakiegoś marynarza po 50-tce.
Przeoczyłaś.....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam szkoda ze nie mieszcze się w Twoim przedziale wiekowym mam 37 lat pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jestem zainteresowana
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sarą? ;]
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
@Jolanta

Szukasz marynarza?

przyszlosc29@wp.pl

Mam 32lata.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam jestem tu nowa i nie bardzo wiem jak zacząć
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Najlepiej od początku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dygnij, zaśpiewaj, zatańcz ładnie :)

Wsadem do rzyci się nie przejmuj. On już tak ma ;)

A poważnie:... jeśli jesteś rzeczywiście nowa, to poczytaj trochę, zanim dzioba otworzysz. Sama wyczujesz, jak się "wstrzelić"
I jakie są relacje między Forumowiczami :D
Załóż sobie konto z jakimś rozpoznawalnym nickiem, którego nie będziesz się wstydziła za parę lat. Niekoniecznie musisz go używać. Ale miej.
Bo jeśli Ci tu się spodoba, to wsiąkniesz na dobre :D
Na pewno nie "Kasia". Coś bardziej oryginalnego. I pisz, nawet się nie logując, pod tym samym nickiem

Napisałbym, jako autor: "Wujek Dobra Rada", ale szybko skumasz, dlaczego nie mogę :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
O. Zniknął mój post książkowo - nickowy. Why? ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
z tego co pamiętam ktoś wspominał o jedzeniu murzynków....

a może to było gdzie indziej - TAK - na kulnariach też coś mi znikło
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Najpierw znikną posty, potem użytkownicy a na końcu Forum...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3
Skoro było o murzynkach, a nie ma, to może na Forum wykluł się nowy potwór politpoprawności?

Spróbujmy:

Murzynek Bambo w Afryce mieszka,
Czarną ma skórę ten nasz koleżka.

Uczy się pilnie przez całe ranki
Ze swej murzyńskiej Pierwszej czytanki.

A gdy do domu ze szkoły wraca,
Psoci, figluje - to jego praca.

Aż mama krzyczy: "Bambo, łobuzie!"
A Bambo czarną nadyma buzię.

Mama powiada: "Napij się mleka",
A on na drzewo mamie ucieka.

Mama powiada: "Chodź do kąpieli",
A on się boi, że się wybieli.

Lecz mama kocha swojego synka,
Bo dobry chłopak z tego Murzynka.

Szkoda, że Bambo czarny, wesoły,
Nie chodzi razem z nami do szkoły

(J. Tuwim, jakby kto nie wiedział ;)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3
>Szkoda, że Bambo czarny, wesoły, Nie chodzi razem z nami do szkoły

Bo trzeba będzie gnębić jakiegoś białasa?
Znając Tuwima, z pewnością miał na myśli coś niecnego:d
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
poszukuje wartosciowego mezczyzny 508734721
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5
Witaj Biała Podlaska się kłania 30 latek :-) Jeżeli jeszcze nie znalazłeś swojej drugiej połówki napisz do mnie 510537409
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ja ..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Hej:)
Upłynęły prawie 4 lata od Twojego ogłoszenia.Znalazłeś juz kobietę swojego życia?
Jak chcesz możesz odpisać na mój email sara-szczecin1@wp.pl
Sara
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Sara z Akademii Morskiej?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Hej. Moj meil to kasia_witkowska7@wp.pl napisz cos wiecej o sobie i wyślij jakieś foto pozdrawiam serdecznie Kaska
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Witam, czy marynarz który dodał to ogłoszenie jest nadal wolny;)?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
To mój adres mailowy jeśli miałbyś czas i nadal był wolny ( w co wątpię
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mój mail magdalena.kowalczyk30@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cześć czy ogłoszenie jest nadal aktualne ?czy może kogoś już poznałeś.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wiatm
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chętnie Cię poznam ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jestem wartościowa i sympatyczna. to co poznajemy się ? Gdzie mam Ciebie szukać marynarzu może na Facebooku? Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W razie cEgo jq sUkam marynarza :D
Najlepiej żeby nie było go 11 miesięcy w roku .
Miał swoją chatę, tylko kawaler lub wdowiec :P
Mam 31 lat blondynka :D
Jak coś prv :D
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Marynarz tez człowiek i ma prawo do szczęścia. Znam ta zależność ze nie bardzo masz kiedy poznać kogoś.
Tym bardziej ciężki ze ktoś zrozumie ciebie, ja mogłabym mieć takiego marynarza bo uwielbiam tęsknić. To takie piękne uczucie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Fajnie ze ktoś potwierdził moje prawo do bycia szczęśliwym , dziękuję :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Towarzyskie

terapia (119 odpowiedzi)

wątek dla wszystkich, którzy chcą się poczuć lepiej :) będzie to terapia grupowa ... zaproszone...

Chcę kupić feromony (24 odpowiedzi)

Chcialbym kupić sobie feromony i wypróbować ich działanie ale nie jeśli chodzi o podryw ale w...

Portale randkowe-opinia. (95 odpowiedzi)

Jakie jest Wasze zdanie, opinia o tego typu portalach, których ostatnio przybywa, jak grzybów po...

do góry