Widok

maszyna do szycia

Drogie Panie,
Kupiłabym domową maszynę do szycia, prostą, solidną i niezawodną. Bez udziwnień, overlocków. Jaką polecacie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mam do sprzedania firmy Silver Crest, stoi nieużywana. Maszyna jest można powiedzieć nowa, użyta może z 5 razy. Teraz stoi i się tylko kurzy. Mogę podesłać zdjęcia jeśli byłaby Pani zainteresowana. Jestem z Gdańska, także można odebrać ją osobiście.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Który to model i za ile?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pewnie już udało się coś wybrać, ale może innym się przyda. Posiadam maszynę Janome Junu E1015 https://tiny.pl/725w1 I polecam. Mam ją już 5 lat i jest nie zawodna. Jest bardzo porządnie wykonana. Obudowa plastikowa, ale części wewnątrz metalowe. Ma bardzo wygodne zatrzaskowe mocowanie stopek, wolne ramię, pół automatyczne obszywanie dziurek. Szyłam na niej i dżins i skórzane elementy i dawała radę (oczywiście trzeba do tego dokupić specjalne mocne igły). Nie zamieniłabym jej na żadną inną.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Kobieta

Nerwica i depresja - jak wyjść z tego stanu ??? (402 odpowiedzi)

Witam, Czy są osoby na forum,które zmagają lub zmagały się z nerwicą i depresją ???? Jak...

Odchudzanie (88 odpowiedzi)

Też się odchudzałam z nh ale po roku wysiadł mi żołądek od suplementów teraz chodzę na dobry...

Kosmetyki na lato (28 odpowiedzi)

Jakie stosujecie kosmetyki na lato? Zależy mi przede wszystkim na dobrych kremach nawilżajcych,...

do góry