Widok

badania

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
mam pytanko czy jak chodze prywatnie do lekarza i on mnie skierował na podstawowe badania wykonywane w czasie ciąży,jest jakas mozliwosc abym dostała skierowanie na te badania?(czy moge isc do ginekologa obojetnie jakiego "nie-prywatnego"i tak na legalu poprosic go o skierowanie-czy raczej lekarze nie sa skłonni do takich pomocy i czy w ogole te badania sa bezpłatne?)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jezeli pojdzisz do lekarza z nfz i poprosisz go o skierowania na badania a nie prowadzi twojej ciazy moze i najczesciej odmawiaja wypisania czesto twierdza ze jak stac cie na prywatnego to i stac cie bedzie na zaplate za badania a oni nie maja obowiazku ci isc na reke
image

Uploaded with ImageShack.us
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
może jakimś wyjściem jest chodzic tu i tu,na nfz jedynie dla badań ...ale takie kombinacje...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a czy któras moze polecic sprawdzonego lekarza do prowadzenia ciazy który przyjmuje bezpłatnie i gdzie nie trzeba czekac 3 godzin na wizyte(pracuje i nie dam rady na tyle sie zwalniac z pracy aby posiedziec w kolejce)?bede bardzo wdzieczna jak nie na forum to na prive...a góry dziekuje:)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja miałam wszstkie badania za darmo-ale mam z pracy pakiet w luxmedzie

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a spróbuj w Swissmedzie na ul.Skłodowskie koło AM tel:340 01 40
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no własciwie ja zawswze badania robie w luxmedzie :)ale płace ...hmm musze zapytac w pracy czy my tez mamy jakies pakiety w zasadzie nigdy sie tym nie interesowałam...chyba ze pracodawca informuje od razu o tym fakcie?

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja dostałam kartę do luxmedu od razu, ale spytaj może gdzieś indziej macie

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Najważniejsze jest by regularnie robić badania, dlatego jak najbardziej mogę polecić wam https://minimalistka.pl/planer-zdrowia . Planer zdrowia sprawdził się u mnie bardzo dobrze, dzięki niemu teraz wiem kiedy muszę wykonać poszczególne badania
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

A mieliście w ciąży wykonywane badania prenatalne? Ja zdecydowałam się na test nifty katowice - badanie bezpieczne, nieinwazyjne bo do jego wykonania potrzebna jest jedynie próbka krwi od mamy. Jest to test o wysokiej czułości, można go wykonać już od 10 tygodnia ciąży.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Jakki bidon dla 3-latki, z którego nie kapie? (13 odpowiedzi)

Dziewczyny macie jakieś sprawdzone bidony, z których nie kapie. Obecnie mam Canpola ze słomką,...

Wakacje z dziećmi (111 odpowiedzi)

nie mamy pomysłu na tegoroczne wakacje z dziećmi 5,5 lat i 3 lata byliśmy w zakopanym i...

Przedszkola Państwowe - WRZESZCZ (28 odpowiedzi)

Skoro istnieje wątek przedszkoli na zaspie i przymorzu to ja zapytam się o Wrzeszcz. Czy są tu...

do góry