skladajcie gratulacje naszej kolezance z forum - aggnie
jest w ciazy i niedlugo wyjdzie za maz
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
jesli ktos przeglada forum i nie jest slepy to na pewno dowiedzial sie tego bezposrednio od aggny
a czy ty widzisz problem w tym zeby jej pogratulowac??????
00
~brzoskwinka5
(21 lat temu) 8 lutego 2005 o 17:54
a niby dlaczego wszyscy mają prawo wiedzieć??
dziewczyna sama powinna zadecydować o tym czy powiedzieć wszystkim nie sądzisz ????