Już drugi raz w ciągu niedługiego czasu próbuję dostać się pilnie na wizytę u specjalisty. W przypadku, gdy są to wizyty regularne , wszystko jest w porządku, zapisuję się znacznie wcześniej, bo taką wizytę sobie planuję.
Jeśli chodzi o wizyty u internisty w nagłych przypadkach, również nie miałam z tym nigdy problemu. Najczęściej byłam przyjmowana jeszcze tego samego dnia lub następnego dnia rano.
Problem zaczyna się, gdy wizyta u SPECJALISTY jest potrzebna PILNIE. Lux Med chwali się, że zwiększył ilość placówek i czas oczekiwania się zmniejszy, jednak dziś pani z centrali oświadczyła mi, że najbliższy wolny termin to przyszły wtorek.
I to już druga taka sytuacja w ciągu miesiąca, kiedy człowiek naprawdę potrzebuje pomocy.
W takich przypadkach - nie polecam Lux Medu. Jeśli chodzi o lekarzy - jest paru dobrych, godnych polecenia specjalistów, jednak czas oczekiwania na wizytę u nich dochodzi do absurdalnych sytuacji. :(
Myślę, że jeśli problem nie zostanie rozwiązany, to Lux Med straci część swoich pacjentów.

Swoją drogą - w tym wypadku wesprę konkurencyjną klinikę.